Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ene ne želite otrok?

Zakaj si ene ne želite otrok?

Hja, nismo vse samske tako prijazne kot si ti. Si samski pa skrbiš za otroke, ki jih je tvoji bivši naštepal nekdo drug. Pač si prijazen. Jaz pa nisem tako prijazna, da bi skrelba za tuje otroke.
Verjamem pa, da ti ni enostavno, biti samski in skrbeti za tuje otroke, ki jih je tvoje ženi naredil nek tuj tip.
[/quote]Meni je čisto enostavno skrbet za otroke in vse ostalo, nisem pa lahkoživ usekan šus brez vsake odgovornosti, kot ste ve, nikoli bil, to je pa res.

Meni je čisto enostavno skrbet za otroke in vse ostalo, nisem pa lahkoživ usekan šus brez vsake odgovornosti, kot ste ve, nikoli bil, to je pa res.
[/quote]

Hja, to, da se tožariš z bivšo in vlačiš še otroke po sodišču, je izjemno odgovorno početje. Bravo. Vsak si želi takega starša, da bije sodne bitke z bivšo na hrbtih otrok.

Meni je čisto enostavno skrbet za otroke in vse ostalo, nisem pa lahkoživ usekan šus brez vsake odgovornosti, kot ste ve, nikoli bil, to je pa res.
[/quote]

Ti si odgovoren? Ki nezaščiten seksal z podvjanim babjim šusem? Zdaj pa jo blatiš po monu? To je zate odgovorno?

Hja, to, da se tožariš z bivšo in vlačiš še otroke po sodišču, je izjemno odgovorno početje. Bravo. Vsak si želi takega starša, da bije sodne bitke z bivšo na hrbtih otrok.
[/quote]
Jp, pameti ne bo, si naravno prikrjšano, to je dejstvo in boš norelo blodilo, dokler boš pač lahko, ne?

Hja, to, da se tožariš z bivšo in vlačiš še otroke po sodišču, je izjemno odgovorno početje. Bravo. Vsak si želi takega starša, da bije sodne bitke z bivšo na hrbtih otrok.
[/quote]

Če je polarni trofil enega takega babjega škisa kot si ti in še kup tukajšnjih babnic, ni čudno, da jo je skenslal. Kaj naj normalen človek počne s tako babo, kot vas tukaj kar mrgoli? Ne znate druzga kot za svojim psom dreke pobirat. Pa še to ne.

Žena od polarca je mogla bit skiš v glavo ja. Samo babji škis v glavo da takemu retardiranemu hillbillyju noge narazen. Razen, če jo ni prej napil, pri temu psihiču je vse možno glede na to kak je fuknjen v tisto retardirano blesavo glavo.

Slabe izkušnje v primarni družini s strani obeh partnerjev. V eni pijača, nasilje, katastrofalni medsebojni odnosi, v drugi nekaj podobnega, ločitev staršev, po ločitvi še slabše razmere, totalno neodgovorna mati itd.
Zdaj se pa najdejo ta mama in tašča, ki sta zaj… vse kar se je dalo v otroštvu dveh življenj in težita, če ne bo vnukov, če ne bo otrok. kot da jima je kdo izbrisal spomin in s ene spomnita kako je bilo vse v k… non stop.
S partnerjem gradiva predvsem najin odnos. Imava lepo razmerje, veliko travm iz otroštva sva skupaj predelala. V bistvu si na nek način želiva tudi otrok, ampak se, iskreno, tega zelo bojiva, ker se zavedava kakšna odgovornost je to. Poleg tega nisva tako egoistično usmerjena, da bi si želela v svojem otroku gledat kopijo samih sebe ali služabnika za stara leta. Čim manj najinih zblojenih genov bi imel, boljše bi bilo zanj. Pa tudi kakšne posebne želje, da otroka naprtiva v breme starim staršem, nimava. Hočem reči, če se bova odločila za otroka, se bova takrat, ko bova čisto sigurna v to, da sva ga sposobna sama odgovorno vzgajat. Da ne bo breme starih staršev kot je to običaj v večini primerov v Sloveniji, da ne bo to “napaka”, ki se je zgodila med neodgovornih seksom, kot je tudi v kar lepem številu primerov in da ne bo to “garancija” za starost. Mi je pa jasno, da če bi se vse ponosne mame odločale za otroke brez teh naštetih razlogov, bi jim verjetno zmanjkalo razlogov za materinstvo. Aja, moškega pecat na otroka je pa sploh patetično.

ampak mislim, da sem priča prvemu pravemu kurjenju tu na monu. Tipinja kuri polarca, saj ne moram bilivat kaj se to hepend, samo prosim lepo, zaščita naj bo 3x, da ne bo dece, ker 2 hitlerja več ne bi!

Ne, ti loj pasjejebski. Nihče od nas staršev ni rekel, da imamo otroke zgolj in samo za to, da nam bodo na stara leta rit brisali. To ste ve pasjejebke skuhale v tej temi.
Mi, ki smo starši, vam skušamo dopovedat, da imamo otroke zato, ker čutimo ljubezen do otrok in ker vemo, da človeštvo brez otrok ne more obstajat. Hočemo nekaj pustit za sabo, ker naše življenje se nam zdi nekaj vredno, kot to hočejo in vedo vsa normalna živa bitja na zemlji. Civilizacija in življenje na sploh obstaja zaradi reprodukcije. Kot kaže, se tebi tvoje življenje in tvoj obstoj tebi zdi nesmiseln in nevreden nadaljevanja, zato imaš tak prfüknjen pogled na otroke in življenje na sploh. Sama sebi se zdiš brezvezen gnoj in zato ne maraš nadaljevanja svojega bednega življenja po tvoji smrti.
Da ti bo pa na stara leta nekdo stal ob tebi in ti pomagal, se zanašaš pa na tiste, ki otroke imajo.
Gnoj jedan. Ne zavedaš se, da bo tebi na stara leta pomagal nekdo, ki je dober človek, ki je neprimerno boljši od tebe, saj bi te zaradi tvojega retardiranega odnosa do življenja, upravičeno lahko pustil da v lastnem dreku in lastni scavnici v težkih mukah crkneš.
[/quote]
VI starši…. nekateri ste kul, ne rečem. Za nekatere bi bilo ap res boljše, da bi jim z zakonom prepovedali razmnoževanje. Pa brez zamere.
Ženska, ki je rodila, še ni pojedla vse pameti sveta. Samo noge je dala narazen. Dobesedno.
to pa še ni nikakršna garancija za to, da je bolj odgovorna, bolj sposobna, bolj en vem akj od ene, ki otrok nima. Kvečjemu je obratno.

Če je polarni trofil enega takega babjega škisa kot si ti in še kup tukajšnjih babnic, ni čudno, da jo je skenslal. Kaj naj normalen človek počne s tako babo, kot vas tukaj kar mrgoli? Ne znate druzga kot za svojim psom dreke pobirat. Pa še to ne.
[/quote]

Napaka, polarni je sam izbral ženo in ta ženska ima dva otroka. Torej pa sploh ni samska. Jaz sem samska brez otrok. Torej ne spadam v njeno kategorijo.

Pa kaj to tebe briga !

No, lepo si priznala. Povedala si točno to, kar sem jaz povedal že na začetku.
Tukajšnje mone ne marajo imet otrok, ker sovražijo same sebe, ker se gravžajo same sebi in se zato bojijo, da bodo otroci preveč podobni njim.
Edina možna in logična razlaga.

1. Oba zjebana spoznata…….zblojeni geni……….lepo razmerje
2. totalno neodgovorna mati (babica v tem primeru)………….naprtitev potencialnega otroka………..odgovorna starša
3. Čisto sigurna………napaka v sexu (pesda čemu je namenjen sex)……..odgovorna vzgajat
4. ponosna mama………….vzrok materinstva………….ne bi odločila zanj

Tvoje ugotovitve so kontradiktorne, torej zjebana sta, imata zblojene gene pa lepo razmerje, kako gre to skupaj?
Kako prideš na idejo, da bi neodgovorni materi, dala čuvati svojega otroka?
Napaka v sexu, in čista sigurnost, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kontracepcije ni….kaj če se zalomi, kako bo z odgovornostjo?
Če si ponosen starš, se za spočetje več ne sikiraš, saj imaš predmet oboževanja, odložanje za nazaj pa na zemlji ni možno in tudi nisem še zasledila, da bi kateri starš rekel (ne v afektu) da otrok ne bi imel.

Poskusi še 1x napisati, malo manj zmedeno!
PS
Se pa strinjam s tem, da nimata otrok, ta odločitev je za pozdravit!

Imamo druge prioritete v lajfu in? Tvoja stvar ali naša? Glede na tvoje frustracije do neznancev, ki nočejo otrok bi pa ti pa samo svetoval, da ne rabiš lastno bedo na druge projecirat.

Pametno razmišljaš.
Bravo zate.


VI starši…. nekateri ste kul, ne rečem. Za nekatere bi bilo ap res boljše, da bi jim z zakonom prepovedali razmnoževanje. Pa brez zamere.
Ženska, ki je rodila, še ni pojedla vse pameti sveta. Samo noge je dala narazen. Dobesedno.
to pa še ni nikakršna garancija za to, da je bolj odgovorna, bolj sposobna, bolj en vem akj od ene, ki otrok nima. Kvečjemu je obratno.
[/quote]
Garancije ni. Je pa začetek. Ženska, ki je mati, je nekaj naredila za to. In z rojstvom otroka, je mati naredila ogromno..
Tiste, ki pa otrok ne marate, niste naredile pa nič. Nič. Razen tega, da ste odgovornost prevalile na nekoga drugega.


Kakšne druge prioritete pa ti imaš?
Da na MONu daješ pasje nasvete?

Pa kaj je z vami ljudje? Ali res ne razumete, da kolikor si nekdo želi otroka, si ga drugi ne želi? In nobeden izmed njiju ni bolj ali manj vreden. Ljudje smo različni, z različnimi željami, prioritetami, cilji. Takšna vprašanja, ugotavljam, postavljajo samo primitivni ljudje.
Pa še to, kdo nam zagotavlja, da bodo naši otroci skrbeli za nas, ko bomo stari, nemočni…Niti ni to njihova naloga!!!!! Dajte ljudje malo pamet v roke, saj smo v 21.stoletju.

p.s. Sama imam 3 otroke in veliko najinih družinskih prijateljev je brez otrok in se super razumemo. Zakaj otrok nimajo, mi ni pomembno, čeprav včasih pogovor nanase na to temo. Nekateri ne morejo, nekateri nočejo, so pa prijetni ljudje, kar šteje.

1. Oba zjebana spoznata…….zblojeni geni……….lepo razmerje
2. totalno neodgovorna mati (babica v tem primeru)………….naprtitev potencialnega otroka………..odgovorna starša
3. Čisto sigurna………napaka v sexu (pesda čemu je namenjen sex)……..odgovorna vzgajat
4. ponosna mama………….vzrok materinstva………….ne bi odločila zanj

Tvoje ugotovitve so kontradiktorne, torej zjebana sta, imata zblojene gene pa lepo razmerje, kako gre to skupaj?
Kako prideš na idejo, da bi neodgovorni materi, dala čuvati svojega otroka?
Napaka v sexu, in čista sigurnost, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kontracepcije ni….kaj če se zalomi, kako bo z odgovornostjo?
Če si ponosen starš, se za spočetje več ne sikiraš, saj imaš predmet oboževanja, odložanje za nazaj pa na zemlji ni možno in tudi nisem še zasledila, da bi kateri starš rekel (ne v afektu) da otrok ne bi imel.

Poskusi še 1x napisati, malo manj zmedeno!
PS
Se pa strinjam s tem, da nimata otrok, ta odločitev je za pozdravit!
[/quote]

Neodgovorni materi, babici, seveda ne daš čuvat otroka. Ampak tisti, ki takšne matere nimate, svoje frocovje pač naprtite babicam in se niti ne zavedate koliko svojega dela z otrokom preložite nanje. Če moraš za otroka poskrbet sam, boš razmislil ali si tega zares sposoben ali ne. Res bi mi bilo izpod časti, da bi mi otroka vzgajale babice, po možnosti pa še gate prale in kuhale kosilo. Pa je takšnih srečnih družin v Sloveniji ogromno. Otrok vam je samo okrasek, ponos, nekaterim uteha za prazno življenje, zato si jih nalepite nase in jim grenite življenje še potem, ko se hočejo odlepit od vas in it po svoje. Egoizem je velik problem slovenskih mater.
Glede kontracepcije…. Vsaka madam, ki je pač samo seksala, da je postala mati in za to ni rabila znanstvenega doktorata, bo težko razumela, da nekateri prakticirajo tudi vzdržnost.
Imam še veliko časa, da se lahko odločim za otroka. Mi pa to ni prioriteta v življenju. Na srečo ima moje življenje smisel tako ali drugače. Saj vem, težko to razumeš…

Ko bi bili vsi ljudje taki, kot si ti, bi bilo veliko lepše in lažje na svetu.

Neodgovorni materi, babici, seveda ne daš čuvat otroka. Ampak tisti, ki takšne matere nimate, svoje frocovje pač naprtite babicam in se niti ne zavedate koliko svojega dela z otrokom preložite nanje. Če moraš za otroka poskrbet sam, boš razmislil ali si tega zares sposoben ali ne. Res bi mi bilo izpod časti, da bi mi otroka vzgajale babice, po možnosti pa še gate prale in kuhale kosilo. Pa je takšnih srečnih družin v Sloveniji ogromno. Otrok vam je samo okrasek, ponos, nekaterim uteha za prazno življenje, zato si jih nalepite nase in jim grenite življenje še potem, ko se hočejo odlepit od vas in it po svoje. Egoizem je velik problem slovenskih mater.
Glede kontracepcije…. Vsaka madam, ki je pač samo seksala, da je postala mati in za to ni rabila znanstvenega doktorata, bo težko razumela, da nekateri prakticirajo tudi vzdržnost.
Imam še veliko časa, da se lahko odločim za otroka. Mi pa to ni prioriteta v življenju. Na srečo ima moje življenje smisel tako ali drugače. Saj vem, težko to razumeš…
[/quote]

Izdala te je besede frocovje, potem pa vzdržnost in lepo odnos……
Še 1x pohvale za odločitev, da ne bo otrok!


Garancije ni. Je pa začetek. Ženska, ki je mati, je nekaj naredila za to. In z rojstvom otroka, je mati naredila ogromno..
Tiste, ki pa otrok ne marate, niste naredile pa nič. Nič. Razen tega, da ste odgovornost prevalile na nekoga drugega.
[/quote]

NE imeti otrok še ne pomeni tega, da jih nimaš rad. Govorim samo o tem, da je odgovorno in načrtovano starševstvo nekaj povsem drugega kot starševstvo, ki je posledica promiskuitetnih hobijev neodgovorne ženske, ki je običajno tudi zelo slaba mati.
Ampak sliši se pa lepo, ko lahko taka droljica reče, da je mati. Tako… cankarjansko. Tako nekaj več kot pa da je samo navadna droljica, ki je pač zanosila. Devica Marija z Jezusom. hahaha

Žal je danes zelo malo otrok, ki se rodijo v zakonu, so povsem zaželeni in načrtovani. To ti potem pač da mislit.
In res se ne mislim zagovarjat pred monovskim občestvom, zakaj bi bila ena ženska, ki je pijana na žuru zanosila z bogvekom, kaj več vredna od mene, ki pač otroka (še) nimam.
Kot že rečeno, otroci se delajo s SEKSOM. Vsaka, ki rada da in pač zanosi, pa še ni Devica Marija.

Zato babnice, ki v življenju niste nič dosegle in ničesar ustvarile razen svojega otroka, ne si delat utvar, da ste s tem, ko ste rodile, postale nekaj več. Bi vam človek še verjel, če ne bi vsak dan gledal koliko nesposobnih mater je v tej ubogi Sloveniji. Ki bi se raje dol dajale in žurale kot pa skrbele za otroke.

NE imeti otrok še ne pomeni tega, da jih nimaš rad. Govorim samo o tem, da je odgovorno in načrtovano starševstvo nekaj povsem drugega kot starševstvo, ki je posledica promiskuitetnih hobijev neodgovorne ženske, ki je običajno tudi zelo slaba mati.
Ampak sliši se pa lepo, ko lahko taka droljica reče, da je mati. Tako… cankarjansko. Tako nekaj več kot pa da je samo navadna droljica, ki je pač zanosila. Devica Marija z Jezusom. hahaha

Žal je danes zelo malo otrok, ki se rodijo v zakonu, so povsem zaželeni in načrtovani. To ti potem pač da mislit.
In res se ne mislim zagovarjat pred monovskim občestvom, zakaj bi bila ena ženska, ki je pijana na žuru zanosila z bogvekom, kaj več vredna od mene, ki pač otroka (še) nimam.
Kot že rečeno, otroci se delajo s SEKSOM. Vsaka, ki rada da in pač zanosi, pa še ni Devica Marija.

Zato babnice, ki v življenju niste nič dosegle in ničesar ustvarile razen svojega otroka, ne si delat utvar, da ste s tem, ko ste rodile, postale nekaj več. Bi vam človek še verjel, če ne bi vsak dan gledal koliko nesposobnih mater je v tej ubogi Sloveniji. Ki bi se raje dol dajale in žurale kot pa skrbele za otroke.
[/quote]

In ti, ki se imaš za tako ustvarjalno, delavno in oh in sploh koristno in dobro osebo, potem praviš, da nočeš imet otrok?
Ja, če ti nisi primerna za otroke imet, ki se imaš za super bejbo, kdo pa je pol sploh primeren?
Govoriš, da so mamice z otrokom neodgovorne osebe in da one nebi smele imet otrok, v isti sapi pa lapaš, da si ti pa odgovorna oseba in da ravno za to, ker si odgovorna, ne maraš imet otrok.
Büdalo!

Izdala te je besede frocovje, potem pa vzdržnost in lepo odnos……
Še 1x pohvale za odločitev, da ne bo otrok!
[/quote]
Gre za hipotetično vzdržnost. Odnos je lahko lep tudi brez seksa. In na določeni točki odnosa pride tudi do spolnosti in odločitve za družino in zakon. Kaj je s tem narobe? Pa ne nujno smao pri vernih ljudeh.
Gre pa pri vsem skupaj predvsem za to kaj zagovarjam.
Mogoče celo imam otroke, se mi pa ne zdi primerno, da nekatere ženske z otroki, izvajajo takšen pritisk na tiste, ki jih nimajo. Pa to po možnosti še takšne, ki bi se jih človek raje na daleč ognil.
Ženska, ki svojega otroka zelo malo vidi in ga naprti v breme svoji materi, ima pač froca, ki je nastal tako ali drugače in zdaj mora nekako poskrbet zanj. Frocovje, ja, to imate. Ne pa otroke, ki bi jih dojemale in obravnavale kot samostojne osebnosti, ki niso na svetu samo za to, da ste ve ponosne nanje, da jih razkazujete kot podaljšek svojega telesa in svoje pameti. In garancijo za varno starost.

Vem pa da marsikateri “požrtvovalni” mamici lahko hitro stopiš na žulj, ko jo spomniš kkao je spočela svojega otroka, kako zelo si ga v tistem trenutku ni želela, kako zelo ji je pomešal življenjske načrte. hahaha


Gre za hipotetično vzdržnost. Odnos je lahko lep tudi brez seksa. In na določeni točki odnosa pride tudi do spolnosti in odločitve za družino in zakon. Kaj je s tem narobe? Pa ne nujno smao pri vernih ljudeh.
Gre pa pri vsem skupaj predvsem za to kaj zagovarjam.
Mogoče celo imam otroke, se mi pa ne zdi primerno, da nekatere ženske z otroki, izvajajo takšen pritisk na tiste, ki jih nimajo. Pa to po možnosti še takšne, ki bi se jih človek raje na daleč ognil.
Ženska, ki svojega otroka zelo malo vidi in ga naprti v breme svoji materi, ima pač froca, ki je nastal tako ali drugače in zdaj mora nekako poskrbet zanj. Frocovje, ja, to imate. Ne pa otroke, ki bi jih dojemale in obravnavale kot samostojne osebnosti, ki niso na svetu samo za to, da ste ve ponosne nanje, da jih razkazujete kot podaljšek svojega telesa in svoje pameti. In garancijo za varno starost.

Vem pa da marsikateri “požrtvovalni” mamici lahko hitro stopiš na žulj, ko jo spomniš kkao je spočela svojega otroka, kako zelo si ga v tistem trenutku ni želela, kako zelo ji je pomešal življenjske načrte. hahaha
[/quote]

V tej temi je to tvoj žnjti nick, pa me ne briga, samo ti imaš probleme, ne pa “požrtvovalne” mamice.

New Report

Close