Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ene ne želite otrok?

Zakaj si ene ne želite otrok?

Jaz ne vem od kod vam tako nizka inteligenca. Govorili sva o nadaljevanju življenja ko oče preneha živeti in tako v sinu naprej živi oče. Tisti ki nima otrok jih nima in se s tem ne obremenjuje. Je popolnoma vseeno. Ni pa vseeno tebi daj ti trdiš da tisti ki ima otroka večno živi skozi genski zapis ki ga preda naprej(potomci) torej se zdiš tako pomembna da si domišljas da obstaja nekaj čemur se reče večno življenje samo otroka moraš imet in živel boš vecno? Kaj pa če sin umre pred očetom? Kaj pa pol.?
Kaj se zgodi s tem namišljenim večnim življenjem.? Odide skupaj s sinom.

Zdaj bolj razumljivo. Dost mi je vas glupih ljudi.

Tisti, ki imate otroke samo zato, da se bodo na stara leta z vami ukvarjali, jih imate iz napačnega razloga. Bolj boste pritiskali na njih, da vas morajo ubogati, se z vami ukvarjati…..dlje od vas bodo šli. Otoci niso zato, da se ukvarjajo z vami, so vaše služkinje ipd. bedarije. Če boste preveč pametni jih ne boste nikoli več videli. Dosti je takih. Koliko je raznih babic, ki se vsak dan derejo, da so otroke rodile, sedaj morajo pa same vse delat. Ja halo no. Delaj sama pa tiho bodi. Če ne pa pusti pri miru.

Jaz mu lahko povem , ker ga imam, ker ga imam rad in on ima rad mene. Veš, življenje ni samo brisanje riti, ampak na koncu življenja žal pride tudi to.
Pa ti povej svojemu frocu to.
Aja, ne moreš, ga nimaš. Ti boš pa na smrtni postelji v mukotrpnih bolečinah, v svojem lastnem dreku in lastni scavnici, ko ne boš mogla ne živet ne umret in celo ubit se ne boš mogla, potem sama sebi rit brisala?
[/quote]

Ne, tvoj froc mi bo brisal rit. Tako, da ga dobro vzgoji, da mu bo šlo to fajn od rok. Če ne tvoj pa kak od migrantov. Pa ne skrbi, tvoj sonček bo dobil od mene denar, za brisanje riti. Tako, da se mu bo bolj splačalo meni brisati rit kot tebi, ker od mene bo dobil denar.

Ne, tvoj froc mi bo brisal rit. Tako, da ga dobro vzgoji, da mu bo šlo to fajn od rok. Če ne tvoj pa kak od migrantov. Pa ne skrbi, tvoj sonček bo dobil od mene denar, za brisanje riti. Tako, da se mu bo bolj splačalo meni brisati rit kot tebi, ker od mene bo dobil denar.
[/quote]

Ne, tebi bo rit brisal tvoj pes, ki ga imaš za otroka.

Ko berem tele bedarije, sem presrečna, da eni ne bodo imeli otrok. Obstaja namreč upanje, da se bo svet tako pocasi spucal.
Glede brisanja riti pa… jaz sem jo brisala svojim otrokom in sem jo mami, morda jo bom tudi očetu. Zaenkrat si jo še sam. Otroci to vidijo in razvijajo srčno kulturo. Ker so zdaj že v dvajsetih in tridesetih letih vidim v kaj so se razvili. V tople, empatične Ljudi. Vsi, ki bodo imeli čast, da jim bodo brisali riti, jih bodo veseli.

Zato, ker mi je v življenju več vredno početi kaj drugega kot brisati usrane ritke. Zato ne bom imel pamžev.


Saj vam, ki ste na tako nizlki primitivni ravni razvitosti, da si je to težko predstavljat, je predhodnica prav napisala, da se bo svet očistil.

Narava pač vedno najde pot, da počisti nesnago, sicer nam se zdi z zamudo, ampak za naravo je očitno dovolj zgodaj. Mentalna neplodnost pač ni vaša pogruntavščina, ampak je del narvnega procesa, da se zanič genetski material izloči kot neprimeren za nadaljevanje vrste.

Super, da si naučila svoje otroke, da mi bodo brisali rit. Bravo.
Čim več takih mam rabimo, da učijo svoje otroke brisati rit. Na stara leta bomo rabili tako mladino, da bo to počela. Itak pa bodo dobili plačano.


Saj vam, ki ste na tako nizlki primitivni ravni razvitosti, da si je to težko predstavljat, je predhodnica prav napisala, da se bo svet očistil.

Narava pač vedno najde pot, da počisti nesnago, sicer nam se zdi z zamudo, ampak za naravo je očitno dovolj zgodaj. Mentalna neplodnost pač ni vaša pogruntavščina, ampak je del narvnega procesa, da se zanič genetski material izloči kot neprimeren za nadaljevanje vrste.
[/quote]

Delno imaš prav. Zato je narava poskrbela, da je tvoji ženi nekdo drug naredil otroka, da se niso tvoji geni okrog še bolj namnožili. Bravo narava.

Ne, ti loj zarukan. Otroke imamo zato, ker je to plemenito. ker otrok je darilo, ki se zgodi iz ljubezni do sočloveka. Ker biti mati je nakej najlepšega, kar ženska lahko dobi. Otoke imamo za to, ker imamo sebe in tudi druge ljudi radi. Ti tega čustva nimaš,
ker ti živiš za svojega psa, ki bo na stara leta tebi rit brisal in ti penzijo zaslužil.
[/quote]

Roke imaš zato, ker si totalno egoistično bitje, si že prej napisal, da ti je bistvo življenja to, da se tvoji gnili geni širijo naprej.
Ti nimaš nikogar rad. Ti gniješ v sovraštvu do vsega.
Sicer pa bodi vesela, da je nekaj ljudi brez otrok, da plačujejo za tvoje otročaje. Penzijo si pa kar sami zaslužimo. Seveda bo pa bolj mala, ker gre denar stran za tvojo frocjad.

Super, da si naučila svoje otroke, da mi bodo brisali rit. Bravo.
Čim več takih mam rabimo, da učijo svoje otroke brisati rit. Na stara leta bomo rabili tako mladino, da bo to počela. Itak pa bodo dobili plačano.
[/quote]

Trenutno 3 sestre skrbimo za našo upešano mamo, seveda imamo še zraven pomoč. Ne, mami ne brišem riti, kako lahko sploh napišeš to za nekoga, ki ga imaš rad, za mamo skrbimo, kot je ona za nas. Da bi pa to delala za plačilo, pa hvala lepa, ker vidim kakšna nehvaležna bitja ste eni. Za svojca ja, za tujca pa naj se pobrigajo drugi, plačani ali ne!
In ko vidim, kako nečaka aktivno sodelujeta v skrbi za svojo babi, dobim kar tisti dober občutek, da pa svet še vseeno ni popolnoma podivjal!
Ljubezni in srčnosti ne plača noben denar!


Saj vam, ki ste na tako nizlki primitivni ravni razvitosti, da si je to težko predstavljat, je predhodnica prav napisala, da se bo svet očistil.

Narava pač vedno najde pot, da počisti nesnago, sicer nam se zdi z zamudo, ampak za naravo je očitno dovolj zgodaj. Mentalna neplodnost pač ni vaša pogruntavščina, ampak je del narvnega procesa, da se zanič genetski material izloči kot neprimeren za nadaljevanje vrste.
[/quote]

Ja zato je narava poskrbela, da je poštar naredil tebi podobnim nepismenim retardiranim zahojencem pamže, da ne bi slučajno nastal še kak tebi podoben retardiranec. Si ti že več kot zadosti na tem svetu, da vsak dan spuščaš svoje debilnosti po netu.

Še dobro, da obstaja alkohol, drugače ti sploh ne bi imel možnosti za razmoževanje.

Delno imaš prav. Zato je narava poskrbela, da je tvoji ženi nekdo drug naredil otroka, da se niso tvoji geni okrog še bolj namnožili. Bravo narava.
[/quote]

Jap jaz tudi tako pravim. Polarni bi bil lahko v reklamah za kondome, da mladina vidi kaj lahko nastane, če tega ne uporabljaš. Ne privoščim nobenemu, da ima takega retardiranega pamža, kot je polarni. Retardiranim se pa opravičujem, ker jih primerjam z njim.

Trenutno 3 sestre skrbimo za našo upešano mamo, seveda imamo še zraven pomoč. Ne, mami ne brišem riti, kako lahko sploh napišeš to za nekoga, ki ga imaš rad, za mamo skrbimo, kot je ona za nas. Da bi pa to delala za plačilo, pa hvala lepa, ker vidim kakšna nehvaležna bitja ste eni. Za svojca ja, za tujca pa naj se pobrigajo drugi, plačani ali ne!
In ko vidim, kako nečaka aktivno sodelujeta v skrbi za svojo babi, dobim kar tisti dober občutek, da pa svet še vseeno ni popolnoma podivjal!
Ljubezni in srčnosti ne plača noben denar!
[/quote]

Veš kaj, jaz hodim v službo, varčujem, plačujem zavarovanje in take zadeve. In, če bom obnemogla, bolna, karkoli, bom imela s čim plačati nekoga, da mi bo brisal rit oz. skrbel zame.
Sem pač taka, da ne pričakujem, da bi se nekdo zastonj žrtvoval zame. AMpak mu bom plačala. Na kraj pameti mi ne pade, da bi pričakovala od nekoga, da mora svoj prosti čas nameniti temu, da bo meni rit brisal.
Poznam pa ja take primere, ko je kdo celo službo pustil, da je za nekoga skrbel. Potem pa pri 50ih bil brez vsega, ker ga nihče ni maral v službo, ker je bil brez izkušenj, že dolgo brez službe… lepo življenje, a ne? Žrtvovanje za svoje starše, da je potem sam crkoval na obroke ob socialkah.

Jap jaz tudi tako pravim. Polarni bi bil lahko v reklamah za kondome, da mladina vidi kaj lahko nastane, če tega ne uporabljaš. Ne privoščim nobenemu, da ima takega retardiranega pamža, kot je polarni. Retardiranim se pa opravičujem, ker jih primerjam z njim.
[/quote]

Se strinjam, uboga njegova mama. Le kako ji mora biti, ko vidi kako sovraštvo do žensk zganja njen sin.

Tole je en citat ene noseče mone: “Kaj vse lahko dobis kot studentka mamica? Ocetovo prezivnino zgubim, to vem. Ali gledajo na premozenje starsev? Lahko dobim stanovanje in stipendijo? Kaj ce grem rodit v Avstrijo, npr. Lahko ostanem tam? Otrok dobi avstrijsko drzavljanstvo, to vem…”

Imet otroke je pravi biznis. Še dobro, da obstajamo taki brez otrok, da take zadeve potem mi plačamo.

Samo, če že polarni nima konkurence v retardiranosti se samo vprašam kak je moral biti fotr. Še večji retard kot polarni. Bivšo je pa treba pohvalit, je saj poštarju dala noge narazen, da gnili geni crknejo s polarnim vred. Bo pa “njegov” otrok najbolj priljubljen na zavodu Janeza Levca. Bo imel vedno očija v 8.razredu haha

Veš kaj, jaz hodim v službo, varčujem, plačujem zavarovanje in take zadeve. In, če bom obnemogla, bolna, karkoli, bom imela s čim plačati nekoga, da mi bo brisal rit oz. skrbel zame.
Sem pač taka, da ne pričakujem, da bi se nekdo zastonj žrtvoval zame. AMpak mu bom plačala. Na kraj pameti mi ne pade, da bi pričakovala od nekoga, da mora svoj prosti čas nameniti temu, da bo meni rit brisal.
Poznam pa ja take primere, ko je kdo celo službo pustil, da je za nekoga skrbel. Potem pa pri 50ih bil brez vsega, ker ga nihče ni maral v službo, ker je bil brez izkušenj, že dolgo brez službe… lepo življenje, a ne? Žrtvovanje za svoje starše, da je potem sam crkoval na obroke ob socialkah.
[/quote]

Ne razumeš mojega zapisa! Denar v mojem primeru nima vrednosti, v tvojem je pa temelj tvoje sreče.
Ne žrtvujem se za nikogar, pač pa živim življenje, človeka, žene, matere in hčere.

Ne razumeš mojega zapisa! Denar v mojem primeru nima vrednosti, v tvojem je pa temelj tvoje sreče.
Ne žrtvujem se za nikogar, pač pa živim življenje, človeka, žene, matere in hčere.
[/quote]

Lepo. Zdaj mi pa povej kako bi ti govorila, če bi bila recimo edinka. Torej ne bi bilo pomoči sester. Bi še tudi skrbela sama za mamo? Bi pustila službo zato, da bi lahko skrbela za mamo? Kaj, če ne bi imela moža, da bi te preživljal, ko bi bila ti brez službe, ker bi skrbela za mamo?
Ali pa, če bi ti živela na drugem koncu države ali pa v drugi državi kot mama in imela tam službo, bi pustila službo, se preselila k mami, da bi skrbela zanjo?

Lepo. Zdaj mi pa povej kako bi ti govorila, če bi bila recimo edinka. Torej ne bi bilo pomoči sester. Bi še tudi skrbela sama za mamo? Bi pustila službo zato, da bi lahko skrbela za mamo? Kaj, če ne bi imela moža, da bi te preživljal, ko bi bila ti brez službe, ker bi skrbela za mamo?
Ali pa, če bi ti živela na drugem koncu države ali pa v drugi državi kot mama in imela tam službo, bi pustila službo, se preselila k mami, da bi skrbela zanjo?
[/quote]

Bistvena razlika med nama je, da ti na prvo mesto postavljaš denar, jaz pa odnose, tebi edino varnost predstavlja denar, no meni pa odnosi, zato v tej debati nikoli ne bova našli skupnega jezika.
Katera ima prav, pa bo pokazalo življenje, ne pa prepir na monu!

Res še dobro, da obstajate. Se strinjam. Če bi bosanci, srbi, cigani in albanci v naši preljubi sloveniji tako razmišljali kot ti, bi mogoče bilo celo več slovenskih otrok. Žal večinoma plačujete za tuje otročke.

Bistvena razlika med nama je, da ti na prvo mesto postavljaš denar, jaz pa odnose, tebi edino varnost predstavlja denar, no meni pa odnosi, zato v tej debati nikoli ne bova našli skupnega jezika.
Katera ima prav, pa bo pokazalo življenje, ne pa prepir na monu!
[/quote]

Hja, veš, ko greš v trgovino, ti nič ne pomaga, če poveš, da nimaš denarja, ker ne hodiš v službo, ker skrbiš za mamo.
Ko je treba plačat položnic, te niso nič nižje, če rečeš, da nimaš denarja, ker skrbiš za mamo.
Je pa zanimivo, da nisi odgovorila na vprašanje, če bi bila tako dobrodelna, če bi morala sama skrbeti za mamo, pustiti službo, …

Boš svoje otroke tudi tako naučili, da se ne smejo stran od tebe preseliti oz. če se bi preselili, da morajo takoj nazaj priti, če boš ti bolna? Pa četudi morajo zato pustiti službo in biti brezposelni?

Res še dobro, da obstajate. Se strinjam. Če bi bosanci, srbi, cigani in albanci v naši preljubi sloveniji tako razmišljali kot ti, bi mogoče bilo celo več slovenskih otrok. Žal večinoma plačujete za tuje otročke.
[/quote]

Meni je prav vseeno kake narodnosti je otrok. Tudi mi je vseeno kake barve je njegova koža.
Je pa bedno to, da eni samo otroke štepajo, drugi pa plačujemo to.

Hja, veš, ko greš v trgovino, ti nič ne pomaga, če poveš, da nimaš denarja, ker ne hodiš v službo, ker skrbiš za mamo.
Ko je treba plačat položnic, te niso nič nižje, če rečeš, da nimaš denarja, ker skrbiš za mamo.
Je pa zanimivo, da nisi odgovorila na vprašanje, če bi bila tako dobrodelna, če bi morala sama skrbeti za mamo, pustiti službo, …

Boš svoje otroke tudi tako naučili, da se ne smejo stran od tebe preseliti oz. če se bi preselili, da morajo takoj nazaj priti, če boš ti bolna? Pa četudi morajo zato pustiti službo in biti brezposelni?
[/quote]

Imam denar, imam družino in imam odnose. 3 varovalke, pa nobenega zagotovila, kaj bo ko bo! In ja, za svojca, ki ga imam rada, se bom vedno potrudila v okviru svojih zmožnosti, naj bo to starš, moževi starši, moji otroci……ljudje ki mi tudi sedaj dajejo smisel življenja, lepe trenutke in občutek da sem ljubljena in željena, za te ljudi, ni žrtve, pač pa je vzajemnost!
Sedaj pa zaključujem s teboj, ker, če tudi po tem zapisu nisi dojela, kaj želim povedati, je nadaljnja debata nepotrebna in nekoristna.

Imam denar, imam družino in imam odnose. 3 varovalke, pa nobenega zagotovila, kaj bo ko bo! In ja, za svojca, ki ga imam rada, se bom vedno potrudila v okviru svojih zmožnosti, naj bo to starš, moževi starši, moji otroci……ljudje ki mi tudi sedaj dajejo smisel življenja, lepe trenutke in občutek da sem ljubljena in željena, za te ljudi, ni žrtve, pač pa je vzajemnost!
Sedaj pa zaključujem s teboj, ker, če tudi po tem zapisu nisi dojela, kaj želim povedati, je nadaljnja debata nepotrebna in nekoristna.
[/quote]

Torej je povsem jasno: otroke imaš za lastnino. Mi je povsem jasno.
In potem bo cel cirkus, ker se bodo otroci odločili, da sem nekam daleč preselijo in joj, celo v dom za ostarele te bodo dali, ker bodo imeli službe in ne bodo mogli zate skrbeti. Kaka groza, a ne?
Ne, seveda se ne bo tako zgodilo. Ker si jih ti rodila zato, da bodo skrbeli zate na tvoja stara leta. Ne bodo se smeli kaj dale preseliti, če se pa že bodo pa bodo se vrinili, ko boš bolna, obnemogla, pustili službo, če bo treba, in zate skrbeli.
Saj si jih vendar ti naučila kako ti skrbiš za mamo, kako se ti žrtvuješ. Tako bodo naučeni, da morajo tudi oni s tabo delat.
Izjemne mame ste ene. Res.

New Report

Close