Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ene ne želite otrok?

Zakaj si ene ne želite otrok?

resnic
je taka, po tvojih zapisih sodec, se mi zdi, da ti nisi ravno clovekoljub, zmozen empatije, ampak bolj vzvisen posameznik, ki meni, da je v priviligiranem in vecvrednem polozaju, ker je stars.
Sem pa zgrozena kaksne zalise podajate tako eni kot drugi. Prej bi rekla, da primitivnost buta ven z vseh strani, ce ma kdo kaj od tega…

Torej je povsem jasno: otroke imaš za lastnino. Mi je povsem jasno.
In potem bo cel cirkus, ker se bodo otroci odločili, da sem nekam daleč preselijo in joj, celo v dom za ostarele te bodo dali, ker bodo imeli službe in ne bodo mogli zate skrbeti. Kaka groza, a ne?
Ne, seveda se ne bo tako zgodilo. Ker si jih ti rodila zato, da bodo skrbeli zate na tvoja stara leta. Ne bodo se smeli kaj dale preseliti, če se pa že bodo pa bodo se vrinili, ko boš bolna, obnemogla, pustili službo, če bo treba, in zate skrbeli.
Saj si jih vendar ti naučila kako ti skrbiš za mamo, kako se ti žrtvuješ. Tako bodo naučeni, da morajo tudi oni s tabo delat.
Izjemne mame ste ene. Res.
[/quote]

Ti ne razumeš nič, niti tega ne, da niso vsi ljudje odnosno tako disfunkcionalni kot ti in iz tvojih postov je razbrati, da te je zelo strah staranja, ker denar v bolezni nima vrednosti in to dobro veš!
Če pa misliš, da ti bo denar prinesel roko, ki ti bo brislala rit, te naj spomnim na zlom borze npr 1929 in pa svetujem ti ogled kakega doma za stare in obnemogle.

Ti ne razumeš nič, niti tega ne, da niso vsi ljudje odnosno tako disfunkcionalni kot ti in iz tvojih postov je razbrati, da te je zelo strah staranja, ker denar v bolezni nima vrednosti in to dobro veš!
Če pa misliš, da ti bo denar prinesel roko, ki ti bo brislala rit, te naj spomnim na zlom borze npr 1929 in pa svetujem ti ogled kakega doma za stare in obnemogle.
[/quote]

Ne, ni me strah staranja. Vem, da se mi lahko zgodi, da bom kmalu umrla ali pa, da bom dolgo živela. Lahko, da bom leta in leta zdrava, lahko se mi pa že jutri zgodi nesreča in bom hudo bolna še dolgo ali pa invalid ali kaj takega. Ampak zakaj bi vnaprej travmirala? Ne, ni me strah, da se mi bo kaj zgodilo. Lahko, da se bo, lahko, da se ne bo. Upam, na najboljše. AMpak, ker se zavedam, da se pa vseeno lahko zgodi kaj slabega, zato pa skrbim, da bom preskrbljena v takem primeru.
Še kako dobro vem, da denar še kako veliko pomeni v bolezni. Recimo, postaneš invalid. Če imaš denar, si lahko močno olajšaš življenje (prirediš avto, kupiš dvigalo, plačaš pomoč…). Že pri poškodbah, če imaš denar, si lahko privoščiš terapije, fizioterpaije, zdravilišča in okrevanje je bistveno boljše…
Je pa žalostno, da vas je toliko takih, ki rojevate otroke zato, da vam bodo brisali rit na stara leta in se tako zgražate, ko vam nekdo pove, da bo pa plačal, da mu bodo brisali rit. Se ti ne zdi, da si skrajno egoistično bitje, ker od otrok pričakuješ, da se bodo žrtvovali zate?
Sem bila že v več domih za ostarele.
Glede zloma borze: verjetno se ne spoznaš ravno na varčevanje, a ne?

Ti ne razumeš nič, niti tega ne, da niso vsi ljudje odnosno tako disfunkcionalni kot ti in iz tvojih postov je razbrati, da te je zelo strah staranja, ker denar v bolezni nima vrednosti in to dobro veš!
Če pa misliš, da ti bo denar prinesel roko, ki ti bo brislala rit, te naj spomnim na zlom borze npr 1929 in pa svetujem ti ogled kakega doma za stare in obnemogle.
[/quote]

Eogistična kot si, je najbolje, da rodiš 10 otrok, da boš ziher imela nekoga, da bo skrbel zate.
Pa seveda jim moraš prepovedat, da živjio svoje življenje.

Eogistična kot si, je najbolje, da rodiš 10 otrok, da boš ziher imela nekoga, da bo skrbel zate.
Pa seveda jim moraš prepovedat, da živjio svoje življenje.
[/quote]

Egoizem ali ne, altruizem ali ne, denar ali ne………..kako hudiča ste prepričani, da bo svet ob vašem staranju (nemoči) tak ko sedaj?
Iz preteklosti se da veliko naučiti, prihodnosti se ne da predvideti, zato bom tak rekel, največje varovalo za dneve ko obnemoreš so odnosi in samo odnosi., kaj ti bo pomagal dnar, če ne bo roke, kaj ti pomaga bajta, če boš v njej od vseh pozabljen……..ker na nas mladih svet stoji. Don’t forget this!

Roke imaš zato, ker si totalno egoistično bitje, si že prej napisal, da ti je bistvo življenja to, da se tvoji gnili geni širijo naprej.
Ti nimaš nikogar rad. Ti gniješ v sovraštvu do vsega.
Sicer pa bodi vesela, da je nekaj ljudi brez otrok, da plačujejo za tvoje otročaje. Penzijo si pa kar sami zaslužimo. Seveda bo pa bolj mala, ker gre denar stran za tvojo frocjad.
[/quote]
Jaz nimam frocjad jaz imam otroke. Frocjad je imela tvoja mama.
Ja, penzijo ti mogoče že zaslužiš, čeprav dvomim, ampak dal ti jo bo pa moj otrok, ne tvoj, ker ti otroka nimaš. T

Egoizem ali ne, altruizem ali ne, denar ali ne………..kako hudiča ste prepričani, da bo svet ob vašem staranju (nemoči) tak ko sedaj?
Iz preteklosti se da veliko naučiti, prihodnosti se ne da predvideti, zato bom tak rekel, največje varovalo za dneve ko obnemoreš so odnosi in samo odnosi., kaj ti bo pomagal dnar, če ne bo roke, kaj ti pomaga bajta, če boš v njej od vseh pozabljen……..ker na nas mladih svet stoji. Don’t forget this!
[/quote]

Itak, zato pa naflikat na kupe otrok in jih naučiti, da so last staršev in da se morajo odreči vsemu in skrbeti za starše.


Jaz nimam frocjad jaz imam otroke. Frocjad je imela tvoja mama.
Ja, penzijo ti mogoče že zaslužiš, čeprav dvomim, ampak dal ti jo bo pa moj otrok, ne tvoj, ker ti otroka nimaš. Ti lahko računaš samo na svojega psa s katerim se žvališ. Tebi naj tvojo penzijo da tvoj pes.
[/quote]

Nikoli mi ne bo jasno od kje vam enim ljudem take odvratne ideje.
Samo skrajno odvratni ljudje imajo fantazije o žvaljenju s psi.
Res, skrajno odvratni ljudje. Noben normalen sploh ne pomisli na kaj takega.

Ne, ni me strah staranja. Vem, da se mi lahko zgodi, da bom kmalu umrla ali pa, da bom dolgo živela. Lahko, da bom leta in leta zdrava, lahko se mi pa že jutri zgodi nesreča in bom hudo bolna še dolgo ali pa invalid ali kaj takega. Ampak zakaj bi vnaprej travmirala? Ne, ni me strah, da se mi bo kaj zgodilo. Lahko, da se bo, lahko, da se ne bo. Upam, na najboljše. AMpak, ker se zavedam, da se pa vseeno lahko zgodi kaj slabega, zato pa skrbim, da bom preskrbljena v takem primeru.
Še kako dobro vem, da denar še kako veliko pomeni v bolezni. Recimo, postaneš invalid. Če imaš denar, si lahko močno olajšaš življenje (prirediš avto, kupiš dvigalo, plačaš pomoč…). Že pri poškodbah, če imaš denar, si lahko privoščiš terapije, fizioterpaije, zdravilišča in okrevanje je bistveno boljše…
Je pa žalostno, da vas je toliko takih, ki rojevate otroke zato, da vam bodo brisali rit na stara leta in se tako zgražate, ko vam nekdo pove, da bo pa plačal, da mu bodo brisali rit. Se ti ne zdi, da si skrajno egoistično bitje, ker od otrok pričakuješ, da se bodo žrtvovali zate?
Sem bila že v več domih za ostarele.
Glede zloma borze: verjetno se ne spoznaš ravno na varčevanje, a ne?
[/quote]

Torej ti se zanašaš da bodo za tvojo rit poskrbeli tisti, ki otroke hočejo imet?
A ti boš nekomu plačala, da ti bo rit brisal? Plačaj svojemu psu, ki ti otroka nadomešča!
Si pa tolk prfüknjena, da niti ne skužiš, v čem je bistvo rojevanja, poleg ljubezni do novega življenja.
Ker, če bi bili vsi tolk retardirani kot si ti, ti ne bi imela komu plačat da ti rit briše. Denar tvoje riti ne bo brisal. Brisal ti jo bo človek. In tega človeka je morala mati rodit.
Ti si živ dokaz kam je pripeljal ta pasjejebski prostituizem.

Torej ti se zanašaš da bodo za tvojo rit poskrbeli tisti, ki otroke hočejo imet?
A ti boš nekomu plačala, da ti bo rit brisal? Plačaj svojemu psu, ki ti otroka nadomešča!
Si pa tolk prfüknjena, da niti ne skužiš, v čem je bistvo rojevanja, poleg ljubezni do novega življenja.
Ker, če bi bili vsi tolk retardirani kot si ti, ti ne bi imela komu plačat da ti rit briše. Denar tvoje riti ne bo brisal. Brisal ti jo bo človek. In tega človeka je morala mati rodit.
Ti si živ dokaz kam je pripeljal ta pasjejebski prostituizem.
[/quote]

Pa ti veš, da delaš sramoto vsem staršem?
Nikoli pa mi ne bo jasno, da moderatorji ne blokirajo zoofilov. Kaj tako odvratnega še nisem brala. In ti praviš, da imaš otroke? Ogabno.

Ti mater, ko izrodki norijo, nič hujšega za njjih na svetu od resnice. A, boste še norele vsako leto bolj, sploh pa pod stara leta, ko bodo vsi vedeli, da nikoli niste bile nič vredne in imeli temu primeren odnos do vas.

Torej ti se zanašaš da bodo za tvojo rit poskrbeli tisti, ki otroke hočejo imet?
A ti boš nekomu plačala, da ti bo rit brisal? Plačaj svojemu psu, ki ti otroka nadomešča!
Si pa tolk prfüknjena, da niti ne skužiš, v čem je bistvo rojevanja, poleg ljubezni do novega življenja.
Ker, če bi bili vsi tolk retardirani kot si ti, ti ne bi imela komu plačat da ti rit briše. Denar tvoje riti ne bo brisal. Brisal ti jo bo človek. In tega človeka je morala mati rodit.
Ti si živ dokaz kam je pripeljal ta pasjejebski prostituizem.
[/quote]

In ti imaš otroke?
Ti odvratni zoofil?

Še moj pogled na problem.
Torej nekih številčnih družin razen priseljenskih pri nas ni. Rodnost pada, ob taki rodnosti bo leta 2040 v Sloveniji le že 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev in še preden mi boste očitali nacizem naj povem, da to razumem kot naraven cikel. Glede na trend priseljevanja, je sklepati, da k nam ne prihaja neka primerljiva populacija, pač pa populacija, ki je več ali manj iz koncev, kjer vladajo predvsem drugačne vrednote in predvsem vera. Starajoča populacija, ki bo ostala na tem teritoriju bo tako bolj ali manj odvisna od neke drugačne kulture, kot smo je vajeni, da bi pa ta kultura/populacija skrbela za neke onemogle in stare, je pa utopična misel. Pa poglejmo zakaj, nad nami živi številna Albanska družina, njihova babica je žrtev nasilja, ne le ekonomskega pač pa tudi psihičnega, v centru za pomoč in integracijo tujcev je takih družin veliko, manj pa takih, ki so približno podobne našemu načinu življenja. Malo me stisne ob misli, da bo Beriska, ali pa Mubina skrbela za mene, ker ti punci sta milorečeno kruti, to se kaže na živalih. Stisne me, da bo Humij, ki je sedaj glava nekega klana, dobil morda nekoč neko vidnejšo politično funkcijo, preko demokratičnih volitev in dovolj glasov, ker si res ne znam predstavljati, da bo ženska spet dobila vlogo gospodinje in matere. Ne znam si predstavljati, da bo taka populacija skrbela za neke starčke, kljub denarju, ker kolikor sem bila v Albaniji, je tam za stare poskrbljeno slabše, kot pri nas za katerokoli žival. Trupel je po ulicah Tirane vsakodnevo za dva kamiona, predvsem gre za stare in obnemogle!

nacizem= nacionalizem, se pardoniram!

Pa ti veš, da delaš sramoto vsem staršem?
Nikoli pa mi ne bo jasno, da moderatorji ne blokirajo zoofilov. Kaj tako odvratnega še nisem brala. In ti praviš, da imaš otroke? Ogabno.
[/quote]

A sramoto, da delam staršem? Pa imej ti otroke, če se imaš za boljšega človeka od mene! Ti se imaš za bog i batino, otrok pa ne maraš. Kako gre to skupaj?
I ne rabiš ti meni podtikat zoofilijo, ker jaz ne spim s psom. Zoofilija se kvečjemu tiče tebe, ker spiš skupaj s psom in se z njim žvališ.
Pasjejebci hudičevi zahojeni boste zdaj normalne starše manir učili.
Kaj sploh delaš v “starševskem čveku” če pa nisi in nočeš biti starš? Pejdi na pasji forum, pa tam lapaj svoje pasjejebske kozlarije!

Ne, ni me strah staranja. Vem, da se mi lahko zgodi, da bom kmalu umrla ali pa, da bom dolgo živela. Lahko, da bom leta in leta zdrava, lahko se mi pa že jutri zgodi nesreča in bom hudo bolna še dolgo ali pa invalid ali kaj takega. Ampak zakaj bi vnaprej travmirala? Ne, ni me strah, da se mi bo kaj zgodilo. Lahko, da se bo, lahko, da se ne bo. Upam, na najboljše. AMpak, ker se zavedam, da se pa vseeno lahko zgodi kaj slabega, zato pa skrbim, da bom preskrbljena v takem primeru.
Še kako dobro vem, da denar še kako veliko pomeni v bolezni. Recimo, postaneš invalid. Če imaš denar, si lahko močno olajšaš življenje (prirediš avto, kupiš dvigalo, plačaš pomoč…). Že pri poškodbah, če imaš denar, si lahko privoščiš terapije, fizioterpaije, zdravilišča in okrevanje je bistveno boljše…
Je pa žalostno, da vas je toliko takih, ki rojevate otroke zato, da vam bodo brisali rit na stara leta in se tako zgražate, ko vam nekdo pove, da bo pa plačal, da mu bodo brisali rit. Se ti ne zdi, da si skrajno egoistično bitje, ker od otrok pričakuješ, da se bodo žrtvovali zate?
Sem bila že v več domih za ostarele.
Glede zloma borze: verjetno se ne spoznaš ravno na varčevanje, a ne?
[/quote]

Da si pa ti prepričana, da tebi pa avtomatsko pripada brisanje riti? Jaz vlagam v otroke in predvsem v odnose danes, ti samo sluziš denar in ga spravljaš v štmf. Tebi bo rit brisal denar, meni pa ljubezen. Plačali bova pa ob koncu življenja obe enako.

Na našem koncu pa so sami pristni Slovenci. Pa so dnevno na sporedu zgodbe, ko ostareli, bolni starši sami gagajo. Bi bili veseli, če bi jih dali v dom pa ni nikogar. Sinovi in hčere se ne menijo zanje. Dokler ne pride do dediščine.
Hodim pa k zdravnikom, raznoraznim. Pa veš, da je med zdravstvenim osebjem dosti tujcev in da niso nič slabši kot Slovenci?

In ti imaš otroke?
Ti odvratni zoofil?
[/quote]

Ja, jaz imam otroke. A ti imaš pa psa? In ti potem meni očitaš zoofilijo? Spiš in se žvališ s psom s prstom kažeš pa name?

Da si pa ti prepričana, da tebi pa avtomatsko pripada brisanje riti? Jaz vlagam v otroke in predvsem v odnose danes, ti samo sluziš denar in ga spravljaš v štmf. Tebi bo rit brisal denar, meni pa ljubezen. Plačali bova pa ob koncu življenja obe enako.
[/quote]

Ti rojevaš otroke zato, da si jih polastninila, da ti bodo rit brisali. Seveda, ne daj bože, da se kam drugam odselijo. Namreč njihovo poslanstvo je brisanje tvoje egoistične riti.
Jaz pa, ker nisem taka sebična, egoistična rit pa mi na kraj pameti ne pride,d a bi moral nekdo svoj prosti čas žrtvovati zame in mi brisati rit.

Ja, jaz imam otroke. A ti imaš pa psa? In ti potem meni očitaš zoofilijo? Spiš in se žvališ s psom s prstom kažeš pa name?
[/quote]

Skrajno odvratno bitje si. Resnično ni bolj odvratnega. Polarc je grozljivka, ampak tako odvraten kot si ti pa ni nihče.

Da si pa ti prepričana, da tebi pa avtomatsko pripada brisanje riti? Jaz vlagam v otroke in predvsem v odnose danes, ti samo sluziš denar in ga spravljaš v štmf. Tebi bo rit brisal denar, meni pa ljubezen. Plačali bova pa ob koncu življenja obe enako.
[/quote]Glej, že miljonkrat povedano, družba temelji in deluje zgolj na medgeneracijskem sodelovanju, egoistični popolnoma nezrelli izmečki, ki se množite kot gobe po dežju in ste suhe veje, ste že danes višek, v starosti boste pa absolutno. To o brisanju riti ste vi potegnili ven iz svoje primitivne gniložive betice, nihče drug, ker obsatja ogromno drugega kar človek potrebuje v starosti, brisanje riti pa le redki.

A otroke imaš zato, da te obiskujejo na starost?

O jebenti.
Upam, da jih ti nimaš.
Če pa nekako po pomoti že so tu, upam, da se bodo čimprej pobrali čimdlje proč od tvojega čustvenega izsiljevanja in pasivne agresije.

Naj ti nacionalizem ne zakrije jasnega pogleda, tudi otroci pristnih Slovencev oz. iz nasega kulturnega okolja, danes nimajo vsi privzgojenih vrednot in medgeneracijske solidarnosti. Aroganca, brezbriznost, sebicnost prednjacita tudi pri nasih mladostnikih.

Skrajno odvratno bitje si. Resnično ni bolj odvratnega. Polarc je grozljivka, ampak tako odvraten kot si ti pa ni nihče.
[/quote]

A jaz sem skrajno odvratno bitje ker imam otroke, ker imam rad človeško življenje, ki nadaljuje življenje? A jaz sem odvraten?
Ti, ki se v skupni postelji žvališ s psom, si pa, kaj?

Res je tako. Vse bolj pogoste so zgodbe, ko starejši priznajo, da jih njihovi čistokrvni slovenski otroci pretepajo, jim jemljejo denar.

New Report

Close