Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala Đjurić skrito v raju

Zala Đjurić skrito v raju

no tukaj se pa prav lepo vidi, kako prideš po vezah vsepovsod….

Tala Zala niti pod razno ni dobra igralka, sploh ne zna igrati, niti malo. V seriji se prav vidi, da je trda ko hlod, ko stoji ali sedi, ni sproščena in govori kot robot. Govori in premika se kot robot. Kot, da ne bi bila človek, ampak lutka. Pač sploh ne paše v to serijo in pika. Niti mi ni jasno od kje folku, ki govori kakšna lepotica je ona…. pa, da je lepoto podedovala od mame…. niti pod razno. Njena mama Tanja je lepotica, Zala pa je podedovala “lepoto” od fotra Đurota, ki pa ni ravno lep. Meni se prav smešno zdi, ko o Zali pišejo kako je dobra igralka in kašna lepotic…. WTF folk, kam vi gledaste?

Odgovor na objavo uporabnika
VIP165, 08.03.2024 ob 12:59

no tukaj se pa prav lepo vidi, kako prideš po vezah vsepovsod….

Tala Zala niti pod razno ni dobra igralka, sploh ne zna igrati, niti malo. V seriji se prav vidi, da je trda ko hlod, ko stoji ali sedi, ni sproščena in govori kot robot. Govori in premika se kot robot. Kot, da ne bi bila človek, ampak lutka. Pač sploh ne paše v to serijo in pika. Niti mi ni jasno od kje folku, ki govori kakšna lepotica je ona…. pa, da je lepoto podedovala od mame…. niti pod razno. Njena mama Tanja je lepotica, Zala pa je podedovala “lepoto” od fotra Đurota, ki pa ni ravno lep. Meni se prav smešno zdi, ko o Zali pišejo kako je dobra igralka in kašna lepotic…. WTF folk, kam vi gledaste?

BUTALEC napiši pravilno priimek od osebe. ĐURIĆ, brez j vmes. Toliko o butalski razgledanosti.

Če že objavljaš ime od nekoga, objavi še svoje?

Mogoče ima tako vlogo?

meni se zdi presuha, same kosti. glede igre pa ne morem ocenit, ker je nisem spremljal v drugih vlogah. nima pa -tistega – nekaj, kar te dvigne med zvezde.

mah, to so potomci znanih , ki so jih starši forsirali…saj je enako z hčerama od Jureta Koširja, češ…kakšen potencial, pa drsanje in oh in sploh…zdaj pa žnablasto od duck face…ja, škoda, no…enako Zala, tolk pritiskal za igranje pa po tujini, samo, če ni , ni…ne moreš izsilit, pa če si potomec kdo ve koga…

    Bila sem v Domžalah na njeni predstavitvi.. Kako je to dekle lepo(no je že gospa, ker se je poročila).. Prefinjena, nežna, ljubka.. Naravna brez popravkov.. Zelo visoka(175 cm).. Zgleda exotično.. Presenečena, ker sem mislila da ni nič posebnega..

Kar še ni, pa še bo! Počakajmo.Tudi Jan Plestenjak se ni naredil v enem letu.Niti Elvis Presley, niti kdo drug.

Se strinjam, je bolj lesena. Definitivno ni podedovala talenta od mame in očeta. Rabi še veliko vaje in sproščenosti.

Zala res ni igralka. Morda sta starša upala, da ji je bilo to položeno v zibelko, ali da se bo omehčala čez lužo, a se žal ni.

Mlada ženska neznansko togo stoji pred kamero in dejansko robotsko izgovarja tekst.

Gledala sem jo v nekaj domačih produkcijah in kar neverjetna je v svoji konsistenci – povsod je bila lesena, trda, morda malo naduta. Ne govorim o vlogah, njena prezenca je taka.

Na srečo ženska lačna ne bo, zanjo se bodo na očetov ukaz dopisovale vloge. Pa menda si domišlja, da je pesnica. Hm. Vzemite v roko njeno zbirko poezije in ocenite sami.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Yinka123, 08.03.2024 ob 13:30

Se strinjam, je bolj lesena. Definitivno ni podedovala talenta od mame in očeta. Rabi še veliko vaje in sproščenosti.

Motiš se. Če bi kaj vedela o dedovanju in genih, bi vedela, da se talent za igralstvo podeduje 100%, sploh če sta oba starša igralca. Mnogo drugih stvari je zgolj “mogoče”, igralski talent pa se podeduje zagotovo. Glede na to, kolk je lesena in nesproščena pred kamero, morda preveč komplicira, se preveč trudi, nadzira, se boji, kako bo izpadla in zato pade v nek krč. Ali pa jo, kljub talentu, igralstvo ne veseli kaj preveč, a pač mora, ker se to od nje pričakuje. Kakorkoli že, meni ni prav nič simpatična in me je minilo gledati, ko sem videla, da niti ena serija pri nas ne more brez teh antpatičnih Djurićev it skozi.

Kako Zala Đurić igra me niti ne zanima. Koga to briga.

Je pa čudovita ženska za pogledat. Postavca top. Obraz lušten.

 

To Zalo res povsod tiščijo naprej. Meni je ostal v spominu njen pevski nastop, ko je bila oblečena v neko kratko zlato ogrinjalo in skušala poplesavati. Njen nastop je bil res težko gledljiv, izgledala je nesproščeno, kot da ji je neprijetno. Pač nima pevskega / igralskega talenta za velike odre in to je dejstvo. Ima morda dovolj talenta, da lahko poje med prijatelji in uprizarja skeče za njih, ampak nič več kot to.

Ohhhh..dajte no…Spomnite se samo na tisto pesem in Jana Plestenjaka: Naj stvari so tri…Še njemu je nerodno, ko se gleda…1 …Zala se bo še naredila.To so pač začetki.

Slučajno sem jo nekoč srečala v živo, niti nisem vedela, da je to ona. Je mnogo lepša kot na sliki, ima tudi milino in je zelo prijazna. Kot igralko je pa še nisem videla.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.03.2024 ob 14:33

Ohhhh..dajte no…Spomnite se samo na tisto pesem in Jana Plestenjaka: Naj stvari so tri…Še njemu je nerodno, ko se gleda…1 …Zala se bo še naredila.To so pač začetki.

No, ja. Stara je skoraj 28 let. Ob takšnem genskem zapisu in ameriškem šolanju bi se so sedaj že morala narediti, ne?

 

 

Đuro ima denar, zato poriva hčerko v nadaljevanke in filme, ki jih snemajo drugi.

Tudi Anžlovar je moral vzeti Zalo v film Dedek gre na jug, poleg tega je moral v zgodbo vplesti celo Makedonce, ker je od tam dobil neka finančna sredstva.

 

 

No mora priznat, da ni v moji naravi, da pošimfam kogarkoli.. Ampak ja, tole je kar nekaj. Ce pa ona zna igrat, sem pa jaz bicikel.. Poleg tega brez karizme, nesimpaticna, lesena itd…

Malo pogledam fotke na guglu, da vidim kdo sploh je ta Zala. Hčere prevzamejo večji del DNK od očeta, sinovi pa od mame. Zala ima po mojih kriterijih preveč “gipsy face”. Ata ima v družini tudi romske prednike.

 

Zala je tiipična cefurka. Tanja je lepotica, Zala in Ela sta žal po fotru. Postava je ok, prav, da je vitka.

Mala Đurić ni čisto nič drugačna,kot Cavazze in Valiči,pa Severji ,pa Jamniki…..dodaj poljubno.

Stare komunistične familje , fotri  ali mame na položajih, strici na Uni, kjer so odlični kandidati padali oz niso bili sprejeti, da so se tja lahko vštulili sinčki in hčerkice,eden bolj neprimeren za to,kot drugi.

Tako da, njej je igralska kariera zagotovljena, in prav zaradi takih nepotizmov je slovenski film in tudi gledališče že od začetka nikakav, nevreden teh nazivov.

Talentirani morajo pač v tujino, kjer jih znajo ceniti zaradi njihovih talentov in ne mamic in očitov.

Odgovor na objavo uporabnika
dms321, 08.03.2024 ob 14:59

Mala Đurić ni čisto nič drugačna,kot Cavazze in Valiči,pa Severji ,pa Jamniki…..dodaj poljubno.

Stare komunistične familje , fotri  ali mame na položajih, strici na Uni, kjer so odlični kandidati padali oz niso bili sprejeti, da so se tja lahko vštulili sinčki in hčerkice,eden bolj neprimeren za to,kot drugi.

Tako da, njej je igralska kariera zagotovljena, in prav zaradi takih nepotizmov je slovenski film in tudi gledališče že od začetka nikakav, nevreden teh nazivov.

Talentirani morajo pač v tujino, kjer jih znajo ceniti zaradi njihovih talentov in ne mamic in očitov.

A je to foušija? In kakšen poklic imaš ti? Po očetu, mami, babici?  Kar izpovej se, pa da te vidimo.Meni se zdi pa normalno, da gre družinski poklic naprej.Tako je tudi pri zdravnikih , zobozdravnikih, pevcih, igralcih…

Ne delat bedakom reklame.

Hahahaha, dobra.

Ji je prav, da gre družinski poklic naprej:):):)

Ampak, torej temu nasledniku mame in ata ni treba imeti ne talenta, ne volje za nekaj,kar so delali njihove babice ,dedki, …bla bla bla?

Ja, no. če je to to, kar pogumno usmeri svoje otroke v poklic,ki ga opravljaš ti. Si ti zdravnica? Ne. Si inženirka? Ne. Si Arhitektka? Ne. Si frizerka? Kuharica? Delaš nekje za trakom? Kvačkaš v neki pisarnici brez perspektive? No, tvoji otroci so dobrodošli, ne?

Ne seri več, če za nekaj nisi,pač nisi.

Bog ve,kaj je bila tvoja mama,da si prevzela njen poklic?

Ampak to vceraj, omg, meni se je prav smilila, mucno je bilo. Trda, zbegana, ni vedela kam naj gleda, igra osnovnosolska … verjetno jo trema zdeluje, tesnoba, ne vem. Osebno mi v obraz ni lepa.

Odgovor na objavo uporabnika
Lubica no, 08.03.2024 ob 14:38

No, ja. Stara je skoraj 28 let. Ob takšnem genskem zapisu in ameriškem šolanju bi se so sedaj že morala narediti, ne?

 

 

 

Sem videla. Igra je tako, tako. Delovala je leseno. Izgled čisto povprečen.

 

New Report

Close