Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala Đjurić skrito v raju

Zala Đjurić skrito v raju

Ne spremljam serije. Se je pa enako men zdela skoz sforsirana, s prevlko glavo.. joške ma dobre nima? Ampak, ko jo malo počekiraš brez predsodkov in prevlkih pričakovanj pa punca izžareva eno posebno energijo, je topla oseba in prav simpatična. Kljub razvajeni riti, si postavlja težje cilje in plava nekak..

Naj grize naprej, bo boljša. Michael Douglas je tudi sam priznal, da je bil na začetku slab, se je izboljšal z vajo in grebel naprej. Pri nas ni toliko priložnosti, kot v Zda.

Baje se je iz arogantne in prevzetne prelevila v osladno prijazno, potem ko so jo sovrstniki zaceli izkljucevat in je ugotovila, da to da je Djuric ni ravno zazeleno.

Spomnim se njene izjave o bitkah talentov, da ona se ne bi nikoli tako nizko spustila in se tako ceneno prodajala.

Ne, Zala, “nizko spustila” bi se spustila ne zaradi same udeležbe, ampak ker veš, da če bi te ocenjeval nekdo, ki ni podmazan s strani tvojih staršev, ne bi prišla naprej od avdicij.

V glavnem, prijazna ni bila ona nikoli. Če je zdaj, pa je verjetno samo krinka. Volk dlako menja, a nravi nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
VIP165, 08.03.2024 ob 12:59

no tukaj se pa prav lepo vidi, kako prideš po vezah vsepovsod….

Tala Zala niti pod razno ni dobra igralka, sploh ne zna igrati, niti malo. V seriji se prav vidi, da je trda ko hlod, ko stoji ali sedi, ni sproščena in govori kot robot. Govori in premika se kot robot. Kot, da ne bi bila človek, ampak lutka. Pač sploh ne paše v to serijo in pika. Niti mi ni jasno od kje folku, ki govori kakšna lepotica je ona…. pa, da je lepoto podedovala od mame…. niti pod razno. Njena mama Tanja je lepotica, Zala pa je podedovala “lepoto” od fotra Đurota, ki pa ni ravno lep. Meni se prav smešno zdi, ko o Zali pišejo kako je dobra igralka in kašna lepotic…. WTF folk, kam vi gledaste?

Meni se pa zdi zelo lepa in tudi dobro igra.

Zala odlična si, prava lepotica ostani takšna še naprej 🙂 .

Vse dobro in lep pozdrav ! =)

 

No ja ,južnjaški  profil obraza, ampak dobra mačkica ,bomo videli kako bo odigrala…

Punca ni igralka, še manj pa pevka. Ne verjamem, da bi bila ona poročena.

Nima karizme, ni simpatična… Ima pa veliko željo in ambicijo pa starša, ki jo rineta. Jo bomo še kar morali gledati pa če nam je všeč ali ne, žal.

Zala ima res pravo bosansko faco in debele obrvi, prava Fata.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne gledam, 08.03.2024 ob 21:29

Zala ima res pravo bosansko faco in debele obrvi, prava Fata.

Ne.Jaz bi rekla, da ima samo nos tak…bolj grob.Ima lepo postavo…bomo še videli..

Sicer ste pa ” Saško” na začetku ful spljuvali, zdaj je pa DO KONCA DOBRA! Vesna Pernarčič je pa itak zakon.Tudi čež njo ste udrihali….

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.03.2024 ob 21:37

Ne.Jaz bi rekla, da ima samo nos tak…bolj grob.Ima lepo postavo…bomo še videli..

Sicer ste pa ” Saško” na začetku ful spljuvali, zdaj je pa DO KONCA DOBRA! Vesna Pernarčič je pa itak zakon.Tudi čež njo ste udrihali….

Ona je dobra igralka, odlicna v vseh vlogah.

Odgovor na objavo uporabnika
Ona je dobra igrala, 08.03.2024 ob 21:52

Ona je dobra igralka, odlicna v vseh vlogah.

Da ne bo pomote, Vesna Pernarcic je dobra, Djuric zal nikakor ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Nimas pojma, 08.03.2024 ob 14:08

Odgovor na objavo uporabnika
Yinka123, 08.03.2024 ob 13:30

Se strinjam, je bolj lesena. Definitivno ni podedovala talenta od mame in očeta. Rabi še veliko vaje in sproščenosti.

Motiš se. Če bi kaj vedela o dedovanju in genih, bi vedela, da se talent za igralstvo podeduje 100%, sploh če sta oba starša igralca. Mnogo drugih stvari je zgolj “mogoče”, igralski talent pa se podeduje zagotovo. Glede na to, kolk je lesena in nesproščena pred kamero, morda preveč komplicira, se preveč trudi, nadzira, se boji, kako bo izpadla in zato pade v nek krč. Ali pa jo, kljub talentu, igralstvo ne veseli kaj preveč, a pač mora, ker se to od nje pričakuje. Kakorkoli že, meni ni prav nič simpatična in me je minilo gledati, ko sem videla, da niti ena serija pri nas ne more brez teh antpatičnih Djurićev it skozi.

Pri Zali Ðurić je nerodno to, da ne ata ne mama nista bohve kako talentirana.

Poznate Tanjo Ribič po kaki izredni vlogi? Ne, a ne. “Kajmak in marmelada”, to je pa to, noben poseben dosežek, vloga, ki v karieri pomeni samo “prve začetke”, ne pa vrhunca. V ostalih vlogah se pa večinoma samo spakuje in hoče biti komedijantka (na en in isti način histeričnega odrezavega govora).

Ðuro? Po balkansko zna pokat vice in delat frise. Igralec? Kaj pa je takega odigral? “Nikogaršnja zemlja”? Oskar? Ja, ampak ne on. Pa potem, kaj je dal od sebe še? Nič, a ne.

Od kod bi se potem pri Zali vzel talent 100% podedovan?? Kaj pa, če je res 100% podedovala od staršev … ampak to, kar ima, je tudi največji domet staršev! Beseda “100%” ne garantira kvalitete!

Žal je đuro res med manj lepšimi in predvsem nevšečno za hčerko. Če bi bila sin, bi še šlo skozi, tako pa bi ji lahko vsaj kakšno operacijo plačala, da si nos popravi.

Pa res nisem naklonjena popravkom, a videti tako grdo dekle je res škoda.

Odgovor na objavo uporabnika
Talenta že v genih ni bilo, 08.03.2024 ob 22:43

Pri Zali Ðurić je nerodno to, da ne ata ne mama nista bohve kako talentirana.

Poznate Tanjo Ribič po kaki izredni vlogi? Ne, a ne. “Kajmak in marmelada”, to je pa to, noben poseben dosežek, vloga, ki v karieri pomeni samo “prve začetke”, ne pa vrhunca. V ostalih vlogah se pa večinoma samo spakuje in hoče biti komedijantka (na en in isti način histeričnega odrezavega govora).

Ðuro? Po balkansko zna pokat vice in delat frise. Igralec? Kaj pa je takega odigral? “Nikogaršnja zemlja”? Oskar? Ja, ampak ne on. Pa potem, kaj je dal od sebe še? Nič, a ne.

Od kod bi se potem pri Zali vzel talent 100% podedovan?? Kaj pa, če je res 100% podedovala od staršev … ampak to, kar ima, je tudi največji domet staršev! Beseda “100%” ne garantira kvalitete!

Point je bil, da če imajo starši talent, ga otrok 100% podeduje. Tako da ne moreš reči, da otrok ni podedoval igralskega talenta, ker to ni mogoče. Koliko talenta je pri Đjuričevih, je pa druga zgodba. Mislim pa, da v bistvu sploh ne vemo, koliko ga je, ker ga nimata kje pokazat. Tako Tanja kot Đuro igrata vedno ene vloge, ki imano med seboj podobne karakterje, torej ne moreš pričakovati kakšne raznolikosti. Jennifer Aniston naprimer bo vedno in v vsakem filmu “Reachel Greene”, ker ima vedno vlogo ene punce s podobnim karakterjem kot ga ima lik Reachel. Sylvester Stallone bo vedno “Rambo”, ker vedno igra vlogo enega močnega borca in junaka. Naj dajo enkrat Jennifer vlogo pobožne nune v eni drami, Sylvestru pa vlogo pisatelja v eni romantični komediji, pa se bo pokazalo, če sploh znata igrati. Zame namreč dober igralec lahko zaigra karkoli in kogarkoli. Odličen primer je Sean Penn. Oglej si ga v filmu Zadnji sprehod, kjer igra posiljevalca in morilca, ter v filmu Moje ime je Sam, kjer igra mentalno prizadetega moškega, ki se bori za skrbništvo nad svojo malo hčerkico. Prav težko je verjeti, da se za tema dvema likoma skriva en in isti igralec, saj si bolj različna ne moreta biti in oba je vrhunsko prikazal. In to bi morala poiskusiti zakonca Đjurić. Nekaj popolnoma drugačnega od tega, kar sta navajena, pa bi se pokazalo, ali imata dober talent, ali ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Se strinjam, 08.03.2024 ob 23:02

Žal je đuro res med manj lepšimi in predvsem nevšečno za hčerko. Če bi bila sin, bi še šlo skozi, tako pa bi ji lahko vsaj kakšno operacijo plačala, da si nos popravi.

Pa res nisem naklonjena popravkom, a videti tako grdo dekle je res škoda.

Te prosim, ne rabi pretiravat. Tako grda? Sploh ni grda, je čisto ok normalna ženska.

Poglejte kakšno slabo kožo ima na obrazu.. meni je to bolj padlo v oči.. A je ona bla fejst mozoljasta kot najstnica.. Drugace si ne znam to razlozit..

Motiš se. Če bi kaj vedela o dedovanju in genih, bi vedela, da se talent za igralstvo podeduje 100%, sploh če sta oba starša igralca. Mnogo drugih stvari je zgolj “mogoče”, igralski talent pa se podeduje zagotovo. Glede na to, kolk je lesena in nesproščena pred kamero, morda preveč komplicira, se preveč trudi, nadzira, se boji, kako bo izpadla in zato pade v nek krč. Ali pa jo, kljub talentu, igralstvo ne veseli kaj preveč, a pač mora, ker se to od nje pričakuje. Kakorkoli že, meni ni prav nič simpatična in me je minilo gledati, ko sem videla, da niti ena serija pri nas ne more brez teh antpatičnih Djurićev it skozi.

 

A ti to resno? Bod no resna. Moj bratranec je igralec. Noben od otrok ni podedoval talenta. Sta zasla v cisto druge vode, kot dan in noc.

Odgovor na objavo uporabnika
otrok608, 09.03.2024 ob 00:40

Motiš se. Če bi kaj vedela o dedovanju in genih, bi vedela, da se talent za igralstvo podeduje 100%, sploh če sta oba starša igralca. Mnogo drugih stvari je zgolj “mogoče”, igralski talent pa se podeduje zagotovo. Glede na to, kolk je lesena in nesproščena pred kamero, morda preveč komplicira, se preveč trudi, nadzira, se boji, kako bo izpadla in zato pade v nek krč. Ali pa jo, kljub talentu, igralstvo ne veseli kaj preveč, a pač mora, ker se to od nje pričakuje. Kakorkoli že, meni ni prav nič simpatična in me je minilo gledati, ko sem videla, da niti ena serija pri nas ne more brez teh antpatičnih Djurićev it skozi.

 

A ti to resno? Bod no resna. Moj bratranec je igralec. Noben od otrok ni podedoval talenta. Sta zasla v cisto druge vode, kot dan in noc.

Ja, jaz to resno. Ni na mojem zeljniku zraslo. Lahko si kaj poiščeš o dedovanju pa prebereš. V primeru tvojega bratranca pa, ali ni ne vem kakšen talent, ali pa otrok igranje enostavno ni zanimalo. Če ni zanimanja, veselja, ali če imata tremo naprimer, talent ne pride do izraza, kar pa še ne pomeni, da ga ni.

Te prosim, ne rabi pretiravat. Tako grda? Sploh ni grda, je čisto ok normalna ženska

 

Zaradi mozoljaste kože na obrazu si je dala faco brusit in zdaj je, kar je. Sicer pa je, kot vsaka južnjakinja samo luknja na dveh nogah, pa da descem fafa in pere noge. Posledica islama.

Odgovor na objavo uporabnika
Gipsy497, 08.03.2024 ob 21:08

Nima karizme, ni simpatična… Ima pa veliko željo in ambicijo pa starša, ki jo rineta. Jo bomo še kar morali gledati pa če nam je všeč ali ne, žal.

 

Mogoče imata starša veliko ambicijo in željo. Večjo od nje?   Je bil tisto njen edini nastop v seriji? Je bilo dovolj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nimas pojma, 08.03.2024 ob 23:15

Point je bil, da če imajo starši talent, ga otrok 100% podeduje. Tako da ne moreš reči, da otrok ni podedoval igralskega talenta, ker to ni mogoče. Koliko talenta je pri Đjuričevih, je pa druga zgodba. Mislim pa, da v bistvu sploh ne vemo, koliko ga je, ker ga nimata kje pokazat. Tako Tanja kot Đuro igrata vedno ene vloge, ki imano med seboj podobne karakterje, torej ne moreš pričakovati kakšne raznolikosti. Jennifer Aniston naprimer bo vedno in v vsakem filmu “Reachel Greene”, ker ima vedno vlogo ene punce s podobnim karakterjem kot ga ima lik Reachel. Sylvester Stallone bo vedno “Rambo”, ker vedno igra vlogo enega močnega borca in junaka. Naj dajo enkrat Jennifer vlogo pobožne nune v eni drami, Sylvestru pa vlogo pisatelja v eni romantični komediji, pa se bo pokazalo, če sploh znata igrati. Zame namreč dober igralec lahko zaigra karkoli in kogarkoli. Odličen primer je Sean Penn. Oglej si ga v filmu Zadnji sprehod, kjer igra posiljevalca in morilca, ter v filmu Moje ime je Sam, kjer igra mentalno prizadetega moškega, ki se bori za skrbništvo nad svojo malo hčerkico. Prav težko je verjeti, da se za tema dvema likoma skriva en in isti igralec, saj si bolj različna ne moreta biti in oba je vrhunsko prikazal. In to bi morala poiskusiti zakonca Đjurić. Nekaj popolnoma drugačnega od tega, kar sta navajena, pa bi se pokazalo, ali imata dober talent, ali ne.

 

Pravite, da otrok 100% podeduje igralski talent staršev? Potem se je tukaj treba vprašat, koliko talenta imajo starši.

 

Odgovor na objavo uporabnika
da otrok podeduje, 09.03.2024 ob 08:13

 

Pravite, da otrok 100% podeduje igralski talent staršev? Potem se je tukaj treba vprašat, koliko talenta imajo starši.

 

To je bil point mojega posta.

“Žal je đuro res med manj lepšimi in predvsem nevšečno za hčerko. Če bi bila sin, bi še šlo skozi, tako pa bi ji lahko vsaj kakšno operacijo plačala, da si nos popravi.

Pa res nisem naklonjena popravkom, a videti tako grdo dekle je res škoda.”

No ja, nima klasične lepote, ampak grda pa res ni, je čisto povprečna, včasih prav luštna. Nekdo je lahko privlačen kljub nepravilnim potezam.

New Report

Close