Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala Đjurić skrito v raju

Zala Đjurić skrito v raju

Odgovor na objavo uporabnika
VIP165, 08.03.2024 ob 12:59

no tukaj se pa prav lepo vidi, kako prideš po vezah vsepovsod….

Tala Zala niti pod razno ni dobra igralka, sploh ne zna igrati, niti malo. V seriji se prav vidi, da je trda ko hlod, ko stoji ali sedi, ni sproščena in govori kot robot. Govori in premika se kot robot. Kot, da ne bi bila človek, ampak lutka. Pač sploh ne paše v to serijo in pika. Niti mi ni jasno od kje folku, ki govori kakšna lepotica je ona…. pa, da je lepoto podedovala od mame…. niti pod razno. Njena mama Tanja je lepotica, Zala pa je podedovala “lepoto” od fotra Đurota, ki pa ni ravno lep. Meni se prav smešno zdi, ko o Zali pišejo kako je dobra igralka in kašna lepotic…. WTF folk, kam vi gledaste?

Na faci ji tolčejo ven turške linije, živa poturuca !

Pa dobr, a na Sebastajana Cavazzo ste se tudi toliko spravljali ko je bil mlad in ga je po vaše foter rinil povsod?

Zala je preveč introvertirana in v bistvu preveč dobrosrčna, da bi bila lahko zares igralka. Nekak se njene značajske poteze ne ujemajo z značajem igralskega poklica. Nečesa nima v sebi, kar bi kot nekaj oprijemljivega prišlo iz nje v vlogi igralke.

Njen poklic je drugje, ne v umetnosti in šovbiznisu. Zanjo bi bilo najbrž bolje, da se sprijazni z dejstvom, da bi bila boljša npr. kot socialna delavka ali negovalka. Vsekakor nekaj neglamuroznega, kot se zdaj sili.

Odgovor na objavo uporabnika
zewr, 09.03.2024 ob 08:52

Pa dobr, a na Sebastajana Cavazzo ste se tudi toliko spravljali ko je bil mlad in ga je po vaše foter rinil povsod?

 

Mislim, da so ravno tukaj gor bile kritike oziroma mnenja o igri Sebastiana C. Ko so se predvajale tiste Golobove serije. Vsi so kritizirali njegov govor, momljanje. Nihče ga v bistvu ni pohvali. Meni se tudi ne zdi nič posebnega.

 

Se popolnoma strinjam z avtorico posta.

Ni ne lepa in ne talentirana za igro.

Danes že vsak lahko igra in poje:)))

Veliko  je “slavnih” po vezah, čeprav nimajo prav nobenega talenta.

Tudi Melani Mekicar, ki se samo smeji in se dela lepo, Polona Jambrek, ki momlja in požira besede, da jo komaj poslušam (gledati jo itak ne morem)”v svetu slavnih in bogatih”, jaooo…in še kaj bi se našlo.

Ata zvezda, mama zvezda,  otroci pa pač ne:)

Odgovor na objavo uporabnika
Nimas pojma, 09.03.2024 ob 01:08

Odgovor na objavo uporabnika
otrok608, 09.03.2024 ob 00:40

Motiš se. Če bi kaj vedela o dedovanju in genih, bi vedela, da se talent za igralstvo podeduje 100%, sploh če sta oba starša igralca. Mnogo drugih stvari je zgolj “mogoče”, igralski talent pa se podeduje zagotovo. Glede na to, kolk je lesena in nesproščena pred kamero, morda preveč komplicira, se preveč trudi, nadzira, se boji, kako bo izpadla in zato pade v nek krč. Ali pa jo, kljub talentu, igralstvo ne veseli kaj preveč, a pač mora, ker se to od nje pričakuje. Kakorkoli že, meni ni prav nič simpatična in me je minilo gledati, ko sem videla, da niti ena serija pri nas ne more brez teh antpatičnih Djurićev it skozi.

 

A ti to resno? Bod no resna. Moj bratranec je igralec. Noben od otrok ni podedoval talenta. Sta zasla v cisto druge vode, kot dan in noc.

Ja, jaz to resno. Ni na mojem zeljniku zraslo. Lahko si kaj poiščeš o dedovanju pa prebereš. V primeru tvojega bratranca pa, ali ni ne vem kakšen talent, ali pa otrok igranje enostavno ni zanimalo. Če ni zanimanja, veselja, ali če imata tremo naprimer, talent ne pride do izraza, kar pa še ne pomeni, da ga ni.

Lej, če se talent za igralstvo podeduje, se tudi recimo talent za petje, glasbo…, seveda se tudi inteligentnost podeduje, to je dokazano, pa lepota… AMPAK! Ne gre tako, kar je tudi dokazano! Povsod so odstopanja, nikoli ni vse tako enostransko in enosmerno. Dva izredno bistra človeka lahko dobita čisto povprečno bistrega otroka. Dva lepotca lahko dobita popolnoma povprečnega potomca, dva izredna igralca imata lahko popolnoma povprečne ali celo nenadarjene otroke za igralstvo, pa čeprav so se poskušali v tem. Dva izredna glasbenika imata lahko popolnoma netalentiranega otroka za glasbo.

Te stvari ne gredo premočrtno, dedovanje ja, ampak ni nobene garancije, lahko so celo bistvena odstopanja. Baje je gen za skodrane lase dominanten. Oba z možem sva od rojstva kodrolasa, vsi trije otroci imajo ravne lase začuda, očitno po obeh babicah. Čisto isto je lahko s takim ali drugačnim talentom. Tudi otroka od Willa Smitha in Jade porivajo v vsemogoče vode, od igralstva do petja… pa nikjer ni neke hude nadarjenosti. No, morda bo kaj v modni industriji boljša tale Willow. Pa spet je z očkovo pomočjo not prišla.

Skratka, narava gre svojo pot, pa čeprav je res, da se nekatere stvari dedujejo.

Si se prav moral potrudit, da najdeš enega potomca kakega igralca, ki je kolikor toliko okej v igralstvu, ne?

Dejstvo je, da največji talenti v igralstvu, glasbi, čemerkoli pač… niso imeli niti slučajno tako talentiranih staršev.

Odgovor na objavo uporabnika
Derma163, 09.03.2024 ob 01:44

Te prosim, ne rabi pretiravat. Tako grda? Sploh ni grda, je čisto ok normalna ženska

 

Zaradi mozoljaste kože na obrazu si je dala faco brusit in zdaj je, kar je. Sicer pa je, kot vsaka južnjakinja samo luknja na dveh nogah, pa da descem fafa in pere noge. Posledica islama.

O mater si žleht! Do konca!

Odgovor na objavo uporabnika
Falila, 09.03.2024 ob 08:57

Zala je preveč introvertirana in v bistvu preveč dobrosrčna, da bi bila lahko zares igralka. Nekak se njene značajske poteze ne ujemajo z značajem igralskega poklica. Nečesa nima v sebi, kar bi kot nekaj oprijemljivega prišlo iz nje v vlogi igralke.

Njen poklic je drugje, ne v umetnosti in šovbiznisu. Zanjo bi bilo najbrž bolje, da se sprijazni z dejstvom, da bi bila boljša npr. kot socialna delavka ali negovalka. Vsekakor nekaj neglamuroznega, kot se zdaj sili.

Neglamuroznega? Kretnje ima čisto glamurozne.In če je lahko igralec kdo, za katerega nikoli ne bi rekli , da je, lahko tudi Zala poizkusi, zakaj ne.Mogoče se bo njena vloga razvila.Poglejte Saško, kako je super, pa ste jo na začetku tako spljuvali…

Sem tudi pomislila, da je introvertirana in da ji je ves ta cirkus šovbiznisa odveč. Po moje bi lahko zelo uspela v nečem, za kar bi črpala iz svoje notranjosti, pa naj bo to veterina, psihologija, slikarstvo, pisanje, delovna terapija…

 

Če jo bodo porivali vsepovsod se bo za hudo silo izpilila, ampak minimalni talent se pa pokaže ze zelo zgodaj.

Kar pa se prijaznosti tiče. Srečala sem jo resda enkrat samkrat v avli CD. Je tako vzvišeno hodila, da sem mislila, da se bo v strop udarla. In neverjetno ošabno. Za razliko od recimo Emeršiča, ki je bil na istem dogodku v isti avli pa prijazen in topel do konca.

Pa je Bojan šolan in vrhunski dramski in TV igralec, ki mu ta punčara ne seže do gležnjev.

Glasbeni (ali katerikoli talent) lahko eno ali več generacij preskoči. Sin Lojzeta Slaka je npr. hodil na Vegovo v mojem času….

 

Družina Avsenik se zelo trudi, toda talent je imel samo Slavko. Niti Vilko, niti Slavko mlajši, Gregor sploh ne, Sašo (se poznava) vadi, Monika je pa lepa.

 

Franc Mihelič, Bernarda Mihelič

Tadej se je prijel bas kitare, čeprav zna še marsikaj (se poznava), Nataša (žal jo je lepota obšla) se trudi. Talent ima samo Franc.

 

Adi Smolar. Njegov oče je igral v ansamblu Fantje treh dolin. Adi ima vsekakor talent za besedila.

 

Franc Šegovc.

Sin, za katerega ne mara slišat, je arhitekt.

 

Ja, kaj je pa sedaj s Smiljanom Mekicarjem, ki si je v UKC napolnil žepe skupaj s Šabeder jem? Hči je netalentirana.

 

Janković

 

Vsi lopovi, a talent za lopovščine, izsiljevanja, odiranje, neplačila itd. ima zgol Zoran.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 09.03.2024 ob 10:59

Glasbeni (ali katerikoli talent) lahko eno ali več generacij preskoči. Sin Lojzeta Slaka je npr. hodil na Vegovo v mojem času….

 

Družina Avsenik se zelo trudi, toda talent je imel samo Slavko. Niti Vilko, niti Slavko mlajši, Gregor sploh ne, Sašo (se poznava) vadi, Monika je pa lepa.

 

Franc Mihelič, Bernarda Mihelič

Tadej se je prijel bas kitare, čeprav zna še marsikaj (se poznava), Nataša (žal jo je lepota obšla) se trudi. Talent ima samo Franc.

 

Adi Smolar. Njegov oče je igral v ansamblu Fantje treh dolin. Adi ima vsekakor talent za besedila.

 

Franc Šegovc.

Sin, za katerega ne mara slišat, je arhitekt.

 

Ja, kaj je pa sedaj s Smiljanom Mekicarjem, ki si je v UKC napolnil žepe skupaj s Šabeder jem? Hči je netalentirana.

 

Janković

 

Vsi lopovi, a talent za lopovščine, izsiljevanja, odiranje, neplačila itd. ima zgol Zoran.

Ja, no, saj to vidiš na ogromno primerih. Sin Brucea Springsteena se je nekaj mučil v glasbi, pa nič od nič. Sin Johna Lennona tudi, pa dlje od imitacije očeta ni prišel, čeprav ga je mama obilno spodbujala. Ogromno je netalentiranih otrok velikih talentov.

Saj če pogledaš, če bi bilo vse tako 100% podedovano, bi bilo jasno, da bodo otroci tega in tega talenta še večji talenti od staršev. Daleč od tega.

Zala res ne paše v to serijo. Ni sproščena. Vsi igralci so naravno sproščeni ona pa dela vse kot robot. Ni vedno tako, da če so starši igralci, da so potem tudi otroci.

 

Ne, ker je znal dosti bolje igrati in ga ni bila muka gledati.

Odgovor na objavo uporabnika
ni ressss, 09.03.2024 ob 09:54

Lej, če se talent za igralstvo podeduje, se tudi recimo talent za petje, glasbo…, seveda se tudi inteligentnost podeduje, to je dokazano, pa lepota… AMPAK! Ne gre tako, kar je tudi dokazano! Povsod so odstopanja, nikoli ni vse tako enostransko in enosmerno. Dva izredno bistra človeka lahko dobita čisto povprečno bistrega otroka. Dva lepotca lahko dobita popolnoma povprečnega potomca, dva izredna igralca imata lahko popolnoma povprečne ali celo nenadarjene otroke za igralstvo, pa čeprav so se poskušali v tem. Dva izredna glasbenika imata lahko popolnoma netalentiranega otroka za glasbo.

Te stvari ne gredo premočrtno, dedovanje ja, ampak ni nobene garancije, lahko so celo bistvena odstopanja. Baje je gen za skodrane lase dominanten. Oba z možem sva od rojstva kodrolasa, vsi trije otroci imajo ravne lase začuda, očitno po obeh babicah. Čisto isto je lahko s takim ali drugačnim talentom. Tudi otroka od Willa Smitha in Jade porivajo v vsemogoče vode, od igralstva do petja… pa nikjer ni neke hude nadarjenosti. No, morda bo kaj v modni industriji boljša tale Willow. Pa spet je z očkovo pomočjo not prišla.

Skratka, narava gre svojo pot, pa čeprav je res, da se nekatere stvari dedujejo.

Ja, tudi drugi talenti se lahko podedujejo, vendar je pri vsakem drugačno število procentov možnosti, pri nekaterih več, pri drugih manj. Pri igralstvu je 100%.

Nisem gledala. Je bolj po mami, se mi zdi. Fotr gumijast po vseh reklamah, ona z botoxom in trda, da ja ne bo kakšne gube. Kako gre mama sploh z Bizom skupaj, ko afne gunca? Se mi zdi, da je nekaj vmes, po videzu. Ali po napisanem.

Odgovor na objavo uporabnika
Nismo se, 09.03.2024 ob 11:57

Ne, ker je znal dosti bolje igrati in ga ni bila muka gledati.

Tako je, Seba je odličen igralec plus karizmatičen 100/uro. Zala je lepa, ima prijeten glas, to je pa to, igralskega talenta pač ni. Sploh pa igra že 10 let, talent je nekaj kar imaš pred vajo in prakso, na tej točki ne moremo več govoriti o talentu, sploh če ga ni bilo.

no ja, sej ni bila tako slaba, po mojem je tudi sicer njena drža taka. enkrat sem gledala intervju z njo v zvezi njene izdane pesmarice in je bila tudi takrat taka. v tej seriji mi je všeč njen vložek, pa zelo dobro govori fotrov jezik haha….dajmo ji priložnost. kar se lepote tiče…hm…njena mama- ja bila je nekoč lepa, odkar se je pa “popravila” pa oprosti, niti slučajno ni več, žal….tudi nacin govorjenja je obup.

Odgovor na objavo uporabnika
Nimas pojma, 09.03.2024 ob 12:00

Ja, tudi drugi talenti se lahko podedujejo, vendar je pri vsakem drugačno število procentov možnosti, pri nekaterih več, pri drugih manj. Pri igralstvu je 100%.

Pa dobro, nehaj nabijat, no!!

Nikjer ni 100%, kdo ti je to rekel. Bi rada videla raziskavo, pri kateri so to potrdili. In na katerih vzorcih ljudi. Najbrž bi v tej raziskavi kot talentirane potomce dali tudi Zalo, pa oba od Smithov pa še vse, ki so kdaj kaj poskušali glede igralstva, pa so otroci slavnih igralcev. Ali pa misliš, da so biološko našli gen, ki potrjuje talent za igralstvo?

No, link prosim, od kod črpaš te nebuloze?

Ja, dajmo link, da se ve o čem teče kaj, ker staršev res ni iz naslova šprinterjev in bo celo po nezaslugi Boltova. 😆

Zala je talent podedovala po mami, lepoto po očetu. Če bi bilo kontra, bi bilo veliko boljše.

Odgovor na objavo uporabnika
modrojezero, 09.03.2024 ob 12:05

Tako je, Seba je odličen igralec plus karizmatičen 100/uro. Zala je lepa, ima prijeten glas, to je pa to, igralskega talenta pač ni. Sploh pa igra že 10 let, talent je nekaj kar imaš pred vajo in prakso, na tej točki ne moremo več govoriti o talentu, sploh če ga ni bilo.

Ma, kako lahko nekateri trolate, da je Zala lepa?  Ona ima čisto povprečno južnjaško faco, če ne bi bila ona je na cesti sploh opazili ne bi, ker bi se izgubila v množici južnjaških fac – oziroma, če smo pošteni, je veliko južnjakinj lepših kot je ona, imajo skladne poteze, polne ustnice, višje čelo, velike oči, poudarjene ličnice ki niso posledica anoreksičnega telesa.  Se kdo spomni te punce, ko je bila mlajša, pred 20 letom?  Ogromna glava, nad očmi in po čelu kosmata kot Plestenjak, ovalen obraz z velikim debelim nosom?  To je njena lepota.  Absurd je to, da igra vlogo neke lepotice, namesto da bi jo uporabili za kakšno bolj primerno vlogo.  Ampak ker ne zna igrati, je vloga itak brezvezna, pač nekaj so ji dali da se niso zamerili Đurotu.

Sebastian pa je lep moški.  Tu ni kaj dodati.  Ne glede na to da gre komu na jetra njegovo momljanje, je to treba priznati.  Oblika glave, nos, oči, čelo…  je moški, ki je opazen na cesti in 9/10 žensk bi zanj reklo, da je lep.

Verjetno mešate podedovano od staršev in genetsko pridobljeno. Genetsko imamo lahko različne latentne možnosti razvoja neke spretnosti, znanja…, ni pa nujno, da smo to pridobili od naših staršev. Lahko je pridobljeno od starih staršev ali še dlje nazaj ali pa je sploh čisto nova latentna možnost, ki je človeku dana. To pomeni, da ima nekaj PRIROJENO. Saj vidimo več otrok različnih staršev, ki so pa vsi različni. Tako v inteligentnosti kot v lepoti, sposobnosti za določeno zadevo itd. Njihov genetski material je različen, čeprav so od istih staršev.

Torej lahko rečemo, da ima nekdo prirojeno sposobnost za igralstvo (taki otroci imajo že kot mali veliko domišljije, veliko se igrajo “nastopanja”, igre vlog itd. in tudi kasneje v OŠ nimajo toliko treme, ko je treba nastopat, ne bojijo se izpostavljati na odru, to imajo v krvi. Nikakor pa ni nujno, da so tudi starši bili taki. Veliko je staršev, ki ob takem otroku reče: Nimam pojma, od kod mu to, noben v družini nima te sposobnosti.

Torej dve različni zadevi, o katerih se razpravlja. Prirojeno še ne pomeni, da je pridobljeno od staršev.

Te Zale ne poznam, teh nadaljevank ne gledam, ampak glede na vaše komentarje, da je “lesena, nesproščena…”, bi težko rekla, da ima igralstvo “v krvi”. Zelo verjetno je naučeno, ker je pač odraščala v tem in so jo v tej zadevi videli.

New Report

Close