Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala Đjurić skrito v raju

Zala Đjurić skrito v raju

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 11.03.2024 ob 19:09

Odgovor na objavo uporabnika
Victoria708, 11.03.2024 ob 19:06

Očitno je Zala zelo zanimiva oseba, glede na to, da je v parih dneh ta tema dosegla 14.000 + ogledov in je oddanih za 5 strani komentarjev.

Zala vse dobro. 🧡

Se strinjam!

Povedala si o sebi, da se ti zdi vse ok, da ne presojas, ampak v svoji pristranskosti hvalis tudi skropucalo.

vzela si osebno, govorimo o njej kot igralki, ti pa branis njo osebno. Poskusi to locit.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni ravno mlada, 11.03.2024 ob 22:30

Odgovor na objavo uporabnika
Marta152, 11.03.2024 ob 17:25

Vsak človek je sebe vreden. Ne rabite biti žaljivi. Če še ne zna igrati, se bo pa še naučila, saj je še mlada. Zala, naj se te komentarji ne dotaknejo. To pomeni, da so te opazili in to šteje. Le pogumno naprej.

Mlada? Je že blizu 30. Kdaj se bo naučila? Pri 50? Glede na (kao) talent, izkušnje, šolanje v Ameriki, nasvete Angeline Jolie osebno prav njej, bi morala kot igralka že blesteti, pa je čisto povprečna. Kot da prvič igra. Še tista mala, ki igra Markovo sestrico, igra bolje. Lej, pač ni to zanjo in amen. In če ji igranje ne gre in mi to povemo, še ne pomeni, da ni fajn punca ali da mi pravimo, da ni fajn punca. Je. Le igrati ne zna.

 

Markova sestra je naravnost odlična. Neprimerno boljša od Zale. Žal, tako je.

 

Mislim, da starši tej punci delajo medvedjo uslugo, ko plačujejo njeno reklamo v medijih. Vanjo so usmerili pozornost, hvalijo jo v presežnikih, punca pa nima dosti pokazati. Mogoče, če bi ji pustili, da bi naravno napredovala, bi se mogoče razvila ali pa ugotovila, da ni za ta poklic in si našla nekaj, kaj bi delala s srcem in strastjo. Predvsem pa bi si pridobila spoštovanje. Tako pa se ji ljudje smejijo.

Pri vsem tem tudi režiserji filmov v katerih igra izpadejo nesposobni najti dobre igralce oz. izpadejo osebe, ki ne delajo profesionalno ampak brezjajčniki, ki nekomu delajo uslugo.

Vsi skupaj pa podcenjuje gledalce.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Onbc vila, 10.03.2024 ob 13:00

Neprebavljivo. Ni sproscena, nerodna, kar nekam v prazno gleda, kot da je prvic pred kamero. Drugih njenih nastopov ne poznam, ampak tole je kar nekaj.

Ni grda, ne lepa, glede videza. Malo posebna.

A res niste dojeli, da ima Zala v Skritem v raju lik, ki je popolno nasprotje sproščene Lare? Mia je toga, inteligentna študentka medicine, ki ves čas preživi v knjigah in nima družabnih spretnosti, zato deluje leseno, ne gleda sogovornika v oči, je zadržana in mirna ter toga. Kar poglejte jo, ko bere knjigo v popolnoma vzravnani, nenaravni drži. Dobro je odigrala ta lik.

Medtem ko je Lara sproščena, nasmejana, spontana in oblečena preprosto, brez okusa in popolnoma neprimerno svoji postavi. Namenoma.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
taka vloga, 26.03.2024 ob 10:05

A res niste dojeli, da ima Zala v Skritem v raju lik, ki je popolno nasprotje sproščene Lare? Mia je toga, inteligentna študentka medicine, ki ves čas preživi v knjigah in nima družabnih spretnosti, zato deluje leseno, ne gleda sogovornika v oči, je zadržana in mirna ter toga. Kar poglejte jo, ko bere knjigo v popolnoma vzravnani, nenaravni drži. Dobro je odigrala ta lik.

Medtem ko je Lara sproščena, nasmejana, spontana in oblečena preprosto, brez okusa in popolnoma neprimerno svoji postavi. Namenoma.

 

 

Zala torej povsod, kamor se pojavi, predstavlja Mio, al kaj? Kjerkoli je igrala in predvsem kadarkoli je stala na odru kot pevka, je bila prav tako nerodna in medla kot v tej seriji, bolj lesena od polena. Ne bluzi. Ji pač ne gre.

Meni je pa vedno boljsa.. Na zacetku mi ni bila OK, zdaj pa mi je dobra..

 

Lahko da je toga. Tako je v scenariju? o.k. Samo to togost je treba pravilno zaigrat. Ne deluje togo, ampak bolj…ne vem, kako naj rečem. Nočem biti žaljiva, a punca je res lesena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
markova sestra, 12.03.2024 ob 05:48

 

Markova sestra je naravnost odlična. Neprimerno boljša od Zale. Žal, tako je.

 

 

 

Ta mala je res veliko boljša od Zale. Zali ne gre, težko pove cel stavek, tako togo se drži in premika. Navadno jo preskočim, danes sem gledala zaradi ta male. Baje se je punca sama prijavila na avdicijo. Res je dobra.

 

Res mi je negledljiva! To ni igranje, to je približek poskušanja igranja!

Odgovor na objavo uporabnika
Špela534, 26.03.2024 ob 09:50

Mislim, da starši tej punci delajo medvedjo uslugo, ko plačujejo njeno reklamo v medijih. Vanjo so usmerili pozornost, hvalijo jo v presežnikih, punca pa nima dosti pokazati. Mogoče, če bi ji pustili, da bi naravno napredovala, bi se mogoče razvila ali pa ugotovila, da ni za ta poklic in si našla nekaj, kaj bi delala s srcem in strastjo. Predvsem pa bi si pridobila spoštovanje. Tako pa se ji ljudje smejijo.

Pri vsem tem tudi režiserji filmov v katerih igra izpadejo nesposobni najti dobre igralce oz. izpadejo osebe, ki ne delajo profesionalno ampak brezjajčniki, ki nekomu delajo uslugo.

Vsi skupaj pa podcenjuje gledalce.

 

Režiser bi res lahko kaj prispeval!

Gleda Ðurićko, kako od nje ni nič, in bi moral vsakič ustaviti prizor in ji razložiti, kako in kaj. Igranje pred kamero ni samo “vživljanje” v vlogo, ampak je tudi trik! Veliko bi se dalo doseči s kakimi poudarki obrazne mimike, drže telesa, modulacije glasu, ne pa, da igralko samo pusti, da nekaj fejka, in je s tem prizor zaključen! Fejk se ne sme videti pred kamero, ampak za kamero! Kamera je tista, ki naredi trik, ne igralka (sploh, če ga ne zna)!

Odgovor na objavo uporabnika
Superstar, 26.03.2024 ob 22:56

Režiser bi res lahko kaj prispeval!

Gleda Ðurićko, kako od nje ni nič, in bi moral vsakič ustaviti prizor in ji razložiti, kako in kaj. Igranje pred kamero ni samo “vživljanje” v vlogo, ampak je tudi trik! Veliko bi se dalo doseči s kakimi poudarki obrazne mimike, drže telesa, modulacije glasu, ne pa, da igralko samo pusti, da nekaj fejka, in je s tem prizor zaključen! Fejk se ne sme videti pred kamero, ampak za kamero! Kamera je tista, ki naredi trik, ne igralka (sploh, če ga ne zna)!

 

Misliš, da ji režiser ne govori o modulaciji glasu, pa o obrazni mimiki, pa o drži telesa? Sigurno ji to vsakič sproti “naroča”. Verjetno ji ne gre. Ne razumem, kako je prišla skozi poskusno snemanje. Saj pri takih stvareh to imajo: vsaj za naturščnike in neprave igralce.

 

Meni je pa Zala čist ok, ni presežek, mi je pa ok, odlično mi pa igra Aleksandra B. …

Na živce mi gre pa Sabina Kogovšek… Vem da ima neg. Lik, ampak igra ga na trenutke izjemno slabo… Tist njen kot zadet pogled mi je neprebavljiv in slabo igranje… Recimo v delu zdaj, ko bo prebrala Markovo kartoteko, morala bi z očmi zaigrati šok ob prebranem, ona pa naredi take oči, pogled kot da je zadeta od nečesa in ne šokirana … Slabo igra…

Zala je za moj okus  daleč od dobrega, še povpračna ni. V glavnem njena igra se mi zdi zelo amaterska., težko gledljiva. Balmazovičeva je tudi meni o.k. Ena boljših v seriji. Kogovškova mi ni všeč na splošno. Tukaj tudi ne.  Od ženskih likov je zelo dobra Lara, Balmazovičeva, ta maserka in kozmetičarka sta komaj povprečni, odlična je  vnukinja od starega dr.. Moški so dobri stari doktor, pa ta nov  z brado , pa mož od Julije, Hrvoje, tudi Mark.

Večinoma igrajo dobro, Djurić pa žal ne dosega niti amaterske igre. Težko mi je zanjo, ker se vidi, da tudi ona trpi, ampak z njo tudi mi, ker res ni ok. Kakšni gibi, pogledi, stavki so že prav smešni, tako nenaravni so.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi meni, 27.03.2024 ob 08:57

Večinoma igrajo dobro, Djurić pa žal ne dosega niti amaterske igre. Težko mi je zanjo, ker se vidi, da tudi ona trpi, ampak z njo tudi mi, ker res ni ok. Kakšni gibi, pogledi, stavki so že prav smešni, tako nenaravni so.

 

Ja, sem podobno hotela napisat. Občutek daje, da se prav matra. Vse skupaj že malo smešno izpade. Njo in Julijo navadno malo prevrtim. Bo igrala do konca serije?

 

To že. Ampak! Togost je toko očitna, a ne pri liku, samo pri igranju lika, da se med gledanjem jaz slabo počutim! Res mi je ni prijetno gledsti, nejako je kar meni nerodno!

Odgovor na objavo uporabnika
Ampak, 27.03.2024 ob 09:19

To že. Ampak! Togost je toko očitna, a ne pri liku, samo pri igranju lika, da se med gledanjem jaz slabo počutim! Res mi je ni prijetno gledsti, nejako je kar meni nerodno!

 

Vedno gledam za nazaj. Da preskočim reklame. Tukaj pa še prizore z Mijo in včasih  tudi Julijo malo  skrajšam;).

 

Odgovor na objavo uporabnika
a misliš da ji ne, 27.03.2024 ob 08:15

 

Misliš, da ji režiser ne govori o modulaciji glasu, pa o obrazni mimiki, pa o drži telesa? Sigurno ji to vsakič sproti “naroča”. Verjetno ji ne gre. Ne razumem, kako je prišla skozi poskusno snemanje. Saj pri takih stvareh to imajo: vsaj za naturščnike in neprave igralce.

 

Ma kaj ne razumeš, kako je prišla skozi? A ne veš, čigava hčerka je? Kolega kolegu uslugo. Ona je tam izključno zaradi imena in vez, zaradi sposobnosti igranja gotovo ne. Poskusi ti it na avdicijo in tako leseno igrat. Te bi brcnili ven še preden bi dobro usta odprla.

Zala ni sproščena, ni energije, lesena ja, ne počuti se dobro, vsaj tako izgleda.

Kar se tiče tamale, ki jo vsi talo hvalite, meni pa niti ni OK. Dobra mi je AlekSANDRA, pa Sabina, pa tudi tista suha ta mlada in njena mama..

Zala je šla v Ameriko samo po večje joške. Prej je bila ravna kot ekvator.

Odgovor na objavo uporabnika
A si neumna ali kaj, 27.03.2024 ob 10:54

Ma kaj ne razumeš, kako je prišla skozi? A ne veš, čigava hčerka je? Kolega kolegu uslugo. Ona je tam izključno zaradi imena in vez, zaradi sposobnosti igranja gotovo ne. Poskusi ti it na avdicijo in tako leseno igrat. Te bi brcnili ven še preden bi dobro usta odprla.

Ampak, da zraven spustijo nekoga, da moram res prevrteti naprej njene minutke., ker se ob gledanju slabo jaz počutim in uniči celo epizodo..čiso je ne, ker njo pač prevrtim, ne morem je gledati!

Kot da je povsem po pomoti del ekipe.

Verjetbo je res!

Odgovor na objavo uporabnika
Vse v redu in prav, 27.03.2024 ob 12:32

Ampak, da zraven spustijo nekoga, da moram res prevrteti naprej njene minutke., ker se ob gledanju slabo jaz počutim in uniči celo epizodo..čiso je ne, ker njo pač prevrtim, ne morem je gledati!

Kot da je povsem po pomoti del ekipe.

Verjetbo je res!

Upam, da je dovolj pametna, da se bo sama kmalu umaknila iz teh vod, preden si naredi to sramoto, da jo bodo morali na neprijeten način odsloviti. Lahko delaš nekaj časa usluge prijatelju, ampak ko gledalci začnejo dovolj jasno odkimavati z glavo, moraš najprej poskrbeti za lastno rit in biznis. Takrat moraš tudi prijatelju in njegovi pupiki reči ne. Videti je, da ne uživa v tem in je čas, da se neha pustit starima vodit za rokico in pridno ubogati. Naj odraste in počne tisto, kar jo veseli in v čemer je dobra, ne pa da izpolnjuje sanje svojih staršev. Ker sebi dela največjo sramoto.

Odgovor na objavo uporabnika
A si neumna ali kaj, 27.03.2024 ob 13:02

Upam, da je dovolj pametna, da se bo sama kmalu umaknila iz teh vod, preden si naredi to sramoto, da jo bodo morali na neprijeten način odsloviti. Lahko delaš nekaj časa usluge prijatelju, ampak ko gledalci začnejo dovolj jasno odkimavati z glavo, moraš najprej poskrbeti za lastno rit in biznis. Takrat moraš tudi prijatelju in njegovi pupiki reči ne. Videti je, da ne uživa v tem in je čas, da se neha pustit starima vodit za rokico in pridno ubogati. Naj odraste in počne tisto, kar jo veseli in v čemer je dobra, ne pa da izpolnjuje sanje svojih staršev. Ker sebi dela največjo sramoto.

Meni se zdi, da biznis naravnost cveti. Zagotovo je šlo serijo pogledat še veliko tistih, ki je drugače niti povohali ne bi. Samo da vidijo, kako ženska grozno igra.

Odgovor na objavo uporabnika
no ja, 27.03.2024 ob 13:50

Meni se zdi, da biznis naravnost cveti. Zagotovo je šlo serijo pogledat še veliko tistih, ki je drugače niti povohali ne bi. Samo da vidijo, kako ženska grozno igra.

 

Zaradi koga bi šli gledat serijo? Zaradi firbca? Ja, sem gledala prvih nekaj epizod. Mi ni bilo všeč.  Pa sem sedaj pogledala še par.Sedaj je še slabše, še Mark ni za nikamor, saj ne more normalno igrati ob tako slabi soigralki.

 

Men je ful simpatična, všeč so mi tudi njeni lasje 🙂

Ampak kot igralka me pa ne prepriča 🙂

New Report

Close