Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala Đjurić skrito v raju

Zala Đjurić skrito v raju

Leseno, okorno, zbegano, prazen pogled, mimika sploh ne odraza reakcije na to, kar drugi rece. Mi je zal, ampak tezko jo je gledat.

 

 

Malo še pa bo povsod pisalo , da je izgorela kot Osenarca morda se vmes še sleče za kako ničvredno revijo in se še bolj razvrednoti . Pa smo tam . Aja pa ne gledamo tega sranja , ker enostavno ne znajo več posneti nič gledljivega .

Men je všeč, bolj mi je všeč od mame fizično. Zj gledal nisem nekih serij ali filmov z njo, sam upam, da je dobila karater po fotru, ki je faca in skuliran. Čeprav blagodejno ni za karater nikogar, da ma znane starše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2549, 10.03.2024 ob 16:56

Malo še pa bo povsod pisalo , da je izgorela kot Osenarca morda se vmes še sleče za kako ničvredno revijo in se še bolj razvrednoti . Pa smo tam . Aja pa ne gledamo tega sranja , ker enostavno ne znajo več posneti nič gledljivega .

Samo pljuvat znate.Anonimno pljuvat.Ko bo šlo pa v vrtcu ali v šoli za vašega otroka, takrat pa bognedaj, da ima kdo kaj negativnega za povedat.Ker bo to potem ” nesposobna” vzgojiteljica ali učiteljica, a ne? Po drugih pljuvat, svoje pa samo hvalit…Tudi Zala je samo človek z napakami .Pa da se razumemo: nisem iz Lj.in te družine osebno absolutno ne poznam.

In zakaj je sedaj pomembno, da mi vemo, da ti nisi iz LJ in da te družine ne poznaš osebno? A zato ker si iz LJ in ker to družino poznaš osebno?

Odgovor na objavo uporabnika
Mah, 10.03.2024 ob 16:26

Leseno, okorno, zbegano, prazen pogled, mimika sploh ne odraza reakcije na to, kar drugi rece. Mi je zal, ampak tezko jo je gledat.

 

 

 

Težko ja. Za moje pojme je slaba.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Naty164, 10.03.2024 ob 19:27

In zakaj je sedaj pomembno, da mi vemo, da ti nisi iz LJ in da te družine ne poznaš osebno? A zato ker si iz LJ in ker to družino poznaš osebno?

Daj ne nakladaj kar nekaj, kar ni res!

Odgovor na objavo uporabnika
Zelo luštna, lepa, 08.03.2024 ob 13:29
    Bila sem v Domžalah na njeni predstavitvi.. Kako je to dekle lepo(no je že gospa, ker se je poročila).. Prefinjena, nežna, ljubka.. Naravna brez popravkov.. Zelo visoka(175 cm).. Zgleda exotično.. Presenečena, ker sem mislila da ni nič posebnega..

Mene njena neobičajna lepota spominja na operno divo Mario Callas. 🎶🎵🎶

Odgovor na objavo uporabnika
dedovanje946, 10.03.2024 ob 04:43

.Nisem brala na spletu, ampak v eni literaturi v času študija, kjer smo rekli nekaj tudi o genetiki. Ne vem več naslova knjige oz. skripte. Ni nam bilo treba znati, bilo je napisano zgolj kot zanimivost. In zakaj te ta podatek tako jezi?

 

Ce ste nekaj rekli o genetiki, bi morala vedeti, da se pri mejozi kromosomi prekombinirajo, in da od vsakega starsa poberemo priblizno 50% kromosomov, torej je velika moznost, da ne bomo dobili kombinacije kromosomov, ki dajejo nek talent.  In talenta za igranje ni. Je pa skupek karakternih znacilnosti in drugih sposobnosti, ki skupaj dajo cloveku nek talent. Ce dolocene znacilnosti manjkajo, talenta ni ali je izrazen sibkeje.

Skripte je treba brati s pametjo in kriticno, ne pa na pamet. Lahko se pojavi napaka ali neskladje in to je treba vzeti v obzir.

Znam brati in vem, kaj je pisalo. Napisano na tak način:

Koliko možnosti da podedujemo talente od staršev:

Talent za igranje………..100%

Talent za glasbo…………70%

Talent za šport……..50%

Talent za slikanje……….60%

….in tako dalje, procente za ostale talente sem zdaj ustrelila kar tako, na pamet, ne vem, kakšne so prave številke. Za igranje je pač pisalo 100%. Še vedno ne razumem, zakaj se boste nekateri zaradi tega pojedli. Meni je bilo zanimivo prebrati te podatke. Seveda je potem velik dejavnik zanimanje za določeno dejavnost. Če je ni, talent sam nič ne pomaga. Prav tako talent ostane v ozadju, če človeka premaguje trema naprimer. Talent se morda izrazi tudi na popolnoma drugem področju. Človek s talentom za igranje morda ne bo nikoli igralec, ker ga to ne zanima in veseli, zato tam ne bo zablestel, tudi če poskusi. Lahko bo pa krasno vodil svoje podjetje in s svojo igralsko žilico znal pred stranko uporabiti prave besede, ton glasu in izraza na obrazu, da bo deloval čim bolj prepričljivo in stranko brez težav “kupil”.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 10.03.2024 ob 21:29

Daj ne nakladaj kar nekaj, kar ni res!

Če ti tako praviš….

Če ne bi šla v Ameriko po nove joške, jih še danes ne bi imela.

“Znam brati in vem, kaj je pisalo. Napisano na tak način:

Koliko možnosti da podedujemo talente od staršev:

Talent za igranje………..100%

Talent za glasbo…………70%

Talent za šport……..50%

Talent za slikanje……….60%

….in tako dalje, procente za ostale talente sem zdaj ustrelila kar tako, na pamet, ne vem, kakšne so prave številke. Za igranje je pač pisalo 100%. Še vedno ne razumem, zakaj se boste nekateri zaradi tega pojedli. Meni je bilo zanimivo prebrati te podatke. Seveda je potem velik dejavnik zanimanje za določeno dejavnost. Če je ni, talent sam nič ne pomaga. Prav tako talent ostane v ozadju, če človeka premaguje trema naprimer. Talent se morda izrazi tudi na popolnoma drugem področju. Človek s talentom za igranje morda ne bo nikoli igralec, ker ga to ne zanima in veseli, zato tam ne bo zablestel, tudi če poskusi. Lahko bo pa krasno vodil svoje podjetje in s svojo igralsko žilico znal pred stranko uporabiti prave besede, ton glasu in izraza na obrazu, da bo deloval čim bolj prepričljivo in stranko brez težav “kupil”.”

 

Razumeti moraš nekaj – če nekaj piše v neki knjigi / skripti, to ni sveta resnica. To je pogled tiste dotične osebe, ki je do tega zaključka morda prišla na nekih študijah. Študije take vrste ne morejo biti nikoli 100% resnica – lahko da se je v preučevanih primerkih to izkazalo (že ena kritika tu – kako lahko sploh procentualno to natančno ovrednotiš), a tako “študijo” je zelo lahko ovreči in pokazati njene pomanjkljivosti.

Moj point -ni point glede te študije ali karkoli je že to bilo – moj point je – da kritično ovrednotite podatke, ki vam prekrižajo pot. Žal je študij v Sloveniji takšen – da ker je en siv mož nekaj napisal v neki knjigi, se moraš to napiflat in naprej posredovat kot “resnico”. Pa ni tako – vedno so argumenti in protiargumenti in na večini področij ima ogromno strokovnjakov nasprotujoča si, celo izključujoča si mnenja. Ti kot bralec tega gradiva pa imaš nalogo, da to kritično preučiš in se odločiš, katera stran te bolj prepriča.

Odgovor na objavo uporabnika
Nimas pojma, 10.03.2024 ob 21:56

Znam brati in vem, kaj je pisalo. Napisano na tak način:

Koliko možnosti da podedujemo talente od staršev:

Talent za igranje………..100%

Talent za glasbo…………70%

Talent za šport……..50%

Talent za slikanje……….60%

….in tako dalje, procente za ostale talente sem zdaj ustrelila kar tako, na pamet, ne vem, kakšne so prave številke. Za igranje je pač pisalo 100%. Še vedno ne razumem, zakaj se boste nekateri zaradi tega pojedli. Meni je bilo zanimivo prebrati te podatke. Seveda je potem velik dejavnik zanimanje za določeno dejavnost. Če je ni, talent sam nič ne pomaga. Prav tako talent ostane v ozadju, če človeka premaguje trema naprimer. Talent se morda izrazi tudi na popolnoma drugem področju. Človek s talentom za igranje morda ne bo nikoli igralec, ker ga to ne zanima in veseli, zato tam ne bo zablestel, tudi če poskusi. Lahko bo pa krasno vodil svoje podjetje in s svojo igralsko žilico znal pred stranko uporabiti prave besede, ton glasu in izraza na obrazu, da bo deloval čim bolj prepričljivo in stranko brez težav “kupil”.

 

Talent za igranje je podedovala po starših.

 

Talent oz. odsotnost talenta je podedovala. Je še na slabši poziciji kot starša.

Odgovor na objavo uporabnika
kritičen pogled na svet, 11.03.2024 ob 09:12

“Znam brati in vem, kaj je pisalo. Napisano na tak način:

Koliko možnosti da podedujemo talente od staršev:

Talent za igranje………..100%

Talent za glasbo…………70%

Talent za šport……..50%

Talent za slikanje……….60%

….in tako dalje, procente za ostale talente sem zdaj ustrelila kar tako, na pamet, ne vem, kakšne so prave številke. Za igranje je pač pisalo 100%. Še vedno ne razumem, zakaj se boste nekateri zaradi tega pojedli. Meni je bilo zanimivo prebrati te podatke. Seveda je potem velik dejavnik zanimanje za določeno dejavnost. Če je ni, talent sam nič ne pomaga. Prav tako talent ostane v ozadju, če človeka premaguje trema naprimer. Talent se morda izrazi tudi na popolnoma drugem področju. Človek s talentom za igranje morda ne bo nikoli igralec, ker ga to ne zanima in veseli, zato tam ne bo zablestel, tudi če poskusi. Lahko bo pa krasno vodil svoje podjetje in s svojo igralsko žilico znal pred stranko uporabiti prave besede, ton glasu in izraza na obrazu, da bo deloval čim bolj prepričljivo in stranko brez težav “kupil”.”

 

Razumeti moraš nekaj – če nekaj piše v neki knjigi / skripti, to ni sveta resnica. To je pogled tiste dotične osebe, ki je do tega zaključka morda prišla na nekih študijah. Študije take vrste ne morejo biti nikoli 100% resnica – lahko da se je v preučevanih primerkih to izkazalo (že ena kritika tu – kako lahko sploh procentualno to natančno ovrednotiš), a tako “študijo” je zelo lahko ovreči in pokazati njene pomanjkljivosti.

Moj point -ni point glede te študije ali karkoli je že to bilo – moj point je – da kritično ovrednotite podatke, ki vam prekrižajo pot. Žal je študij v Sloveniji takšen – da ker je en siv mož nekaj napisal v neki knjigi, se moraš to napiflat in naprej posredovat kot “resnico”. Pa ni tako – vedno so argumenti in protiargumenti in na večini področij ima ogromno strokovnjakov nasprotujoča si, celo izključujoča si mnenja. Ti kot bralec tega gradiva pa imaš nalogo, da to kritično preučiš in se odločiš, katera stran te bolj prepriča.

Seveda. Če piše v neki skripti, ker je to napisal en siv stric, ki je dovolj izobražen in priznan, da se sploh uporablja njegove skripte za študij po vsem svetu, seveda ni nujno, da je resnica. Verodostojnost njegovih kracarij je potrebno preveriti na monu pri kavč strokovnjakih. Hvala, ker si mi odprla oči. Zdaj vem resnico. 🙂

Vidim, da nisi razumela. Ta oseba je morda ENA izmed priznanih strokovnjakov. Vendar ti garantiram, da obstaja (na kateremkoli področju človeškega znanja) VSAJ ŠE en enako priznan strokovnjak, ki je to delo skritiziral, ovrgel. Prvi korak, ko proučujemo karkoli, je branje literature na tem področju. Prebereš to knjigo – piše to in to. Potem pa iščeš druga dela na tem področju – recenzije te knjige, strokovne članke, druge knjige,… ki lahko te raziskave podprejo, delno podprejo, skritizirajo, ovržejo (na podlagi drugih raziskav). Na nivoju dodiplomskega študija zbereš argumente in protiargumente na podlagi uveljavljene literature – tvoja naloga pa je, da na koncu (na podlagi raziskane literature seveda) podaš mnenje – ali te je nek argument prepričal ali ne. Na višjih nivojih študija pa je že za pričakovati lasten input in lastne empirične raziskave, se pravi – greš še korak dalje kot ovrednotenje obstoječe literature.

Žal v Slo študij velikokrat poteka na način – preberi – ponovi – kar naj bi bil zgolj prvi korak.

Vsak človek je sebe vreden. Ne rabite biti žaljivi. Če še ne zna igrati, se bo pa še naučila, saj je še mlada. Zala, naj se te komentarji ne dotaknejo. To pomeni, da so te opazili in to šteje. Le pogumno naprej.

Ona je že imela več kot dovolj spodbude in rinjenja naprej na vseh področjih, za katere pač žal ni talentirana. Petje, igranje.. Isto so jo nekateri ljudje branili v komentarjih pod njenimi pevskimi eskapadami, “da se bo še naučila”. Še kar čakamo na to.

Očitno je Zala zelo zanimiva oseba, glede na to, da je v parih dneh ta tema dosegla 14.000 + ogledov in je oddanih za 5 strani komentarjev.

Zala vse dobro. 🧡

Ups, popravljam … 17.000 + ogledov.
V enem dnevu cc 3000 ogledov.
Iz včeraj na danes.

Bravo Zala. 💛

Odgovor na objavo uporabnika
Victoria708, 11.03.2024 ob 19:06

Očitno je Zala zelo zanimiva oseba, glede na to, da je v parih dneh ta tema dosegla 14.000 + ogledov in je oddanih za 5 strani komentarjev.

Zala vse dobro. 🧡

Se strinjam!

Odgovor na objavo uporabnika
.., 11.03.2024 ob 17:37

Ona je že imela več kot dovolj spodbude in rinjenja naprej na vseh področjih, za katere pač žal ni talentirana. Petje, igranje.. Isto so jo nekateri ljudje branili v komentarjih pod njenimi pevskimi eskapadami, “da se bo še naučila”. Še kar čakamo na to.

 

Priložnosti je imela veliko. Mogoče je bolje, če se loti česa drugega. Za igro in petje očitno nima nekega talenta. Vaje do sedaj je bilo tudi veliko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Victoria708, 11.03.2024 ob 19:09

Ups, popravljam … 17.000 + ogledov.
V enem dnevu cc 3000 ogledov.
Iz včeraj na danes.

Bravo Zala. 💛

Še vedno je lahko vplivnica. Tam se uspeh deloma meri po ogledih in komentarjih.

Odgovor na objavo uporabnika
Marta152, 11.03.2024 ob 17:25

Vsak človek je sebe vreden. Ne rabite biti žaljivi. Če še ne zna igrati, se bo pa še naučila, saj je še mlada. Zala, naj se te komentarji ne dotaknejo. To pomeni, da so te opazili in to šteje. Le pogumno naprej.

Mlada? Je že blizu 30. Kdaj se bo naučila? Pri 50? Glede na (kao) talent, izkušnje, šolanje v Ameriki, nasvete Angeline Jolie osebno prav njej, bi morala kot igralka že blesteti, pa je čisto povprečna. Kot da prvič igra. Še tista mala, ki igra Markovo sestrico, igra bolje. Lej, pač ni to zanjo in amen. In če ji igranje ne gre in mi to povemo, še ne pomeni, da ni fajn punca ali da mi pravimo, da ni fajn punca. Je. Le igrati ne zna.

Men je pa Zalika všeč. Pa njena mama in foter sta faci.

New Report

Close