Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravilo za Krisa

Zdravilo za Krisa

Dokaži koga od registriranih napadam!
[/quote]
Omg a je možno,da nekdo kaj takega napiše? Po vseh napadih na

Pismo
rosno, ki je registrirana. Sori ženska s tabo res ni nekaj ok.
Tukaj pa zaključujem s teboj.


In kaj potem, če si registrirana, vsak od nas je lahko, pa se še vedno ne ve, kdo je kdo! Torej…
Za tiste, ki ne vedo, kako se stvari streže, da je transparentna pa tole : FB-Helpmichael.de
Pa si slovenske vernice v poštenost poglejte, kako to delajo po svetu.
Pri nas se dela z vašim denarjem kot svinja z mehom. Netransparentno, nepošteno, zakrito, palčice se gredo skrivalnice, sedaj se morajo samo še znebit denarja do pod 1 milion, saj jim potem ne bo potrebna revizija poslovanja. Torej 5 x 50.000 je 250.000, od ostanka tam okoli 1.300.000 se morajo samo še znebiti kakšnih 50.000, potem pa juhuhu po blagu.
Tata in mama bosta tako in tako ostala fmeriki! Nč bat!
Vprašanje je samo, ali sploh imamo ustrezno zakonodajo, ki bi preprečila krajo takšne vrste zbranega denarja. Kot običajno ne.
[/quote]Zakaj dvomi?
Podaj ovadbe in te bo tožilstvo pozvalo, da predaš dokaze, ki jih imaš.
Preprosto in čisto kristalno jasno.


Omg a je možno,da nekdo kaj takega napiše? Po vseh napadih na

Pismo
rosno, ki je registrirana. Sori ženska s tabo res ni nekaj ok.
Tukaj pa zaključujem s teboj.
[/quote]ja je možno, ker ti spomin ne dela najbolje…
Napisala si da napadam” vse registrirane”. Dokaži katere.

Zakaj dvomi?
Podaj ovadbe in te bo tožilstvo pozvalo, da predaš dokaze, ki jih imaš.
Preprosto in čisto kristalno jasno.
[/quote]
Ti posebej plačajo za zagovorništvo kraje in laži. Imaš očitno tudi ti prste v isti marmeladi. To bo!
Država, vsaj pravna ( kar očitno naša ni) bi morala sama zastriči z ušešci, ko sliši za nelegitimno in nelegalno zbiranje in razdeljevanje denarja.
Povej no, ki si blizu korita, kako bodo darovali tistih 5x 50.000 evrov brez plačila davka ali pri obdarovancih dohodnine. Nauči še nas goljufati, saj znaš.

Najboljš, da smo pa kar tiho pred vašim svinjakom.
Ko se kaj nazaj napiše pa vzganjate multinično histerijo.
Res si potrebna “strokovne” pomoči.
[/quote]
Kaj je multiničen? V slovarji besede ni! Si si jo zmislil?

Ker mi pri tem zdravljenju tega fantka nič ni jasno, se bo vzdržala vsakega komentarja o njem, ene pa očitno nimate svojega življenja in budno spremljate vsak trač, ki ga objavijo o tem primeru.


Kaj je multiničen? V slovarji besede ni! Si si jo zmislil?
[/quote]Saj se boste popapcale od žlehnobe. 🙂
jas bom pa še vedno tu pod mojim reg. nickom….ve boste pa izpuhtele, kot oblak dima :)))

ja je možno, ker ti spomin ne dela najbolje…
Napisala si da napadam” vse registrirane”. Dokaži katere.
[/quote]
očitno imaš tudi težave z razumevanjem – napadaš pa tako vse : registrirance, kot neregistrirance.
Ajd čau bejba izživljaj svojo tečnobo kje drugje in nad kom drugim – ti je

bat vse povedala… tako glede registriranosti kot tudi glede transparentnosti in poštenosti.
jaz s tako težkim človekom kot si ti ne komuniciram več. Adieu!
p.s.: pa preveri še vse svoje poste za pravopisnimi napakami, ker pred časom, si celo to metala kot očitke… čudno sem jaz že pred dnevi – po zapisanih teh tvojih očitkih drugim, zasledila v tvojih postih pravopisne napake – kako je le to mogoče. Sama delaš neka,j kar drugim očitaš. Popolnica pa taka. Je že čas da začneš pometat pred svojim pragom, pa ego si resno skini.


očitno imaš tudi težave z razumevanjem – napadaš pa tako vse : registrirance, kot neregistrirance.
Ajd čau bejba izživljaj svojo tečnobo kje drugje in nad kom drugim – ti je

bat vse povedala… tako glede registriranosti kot tudi glede transparentnosti in poštenosti.
jaz s tako težkim človekom kot si ti ne komuniciram več. Adieu!
p.s.: pa preveri še vse svoje poste za pravopisnimi napakami, ker pred časom, si celo to metala kot očitke… čudno sem jaz že pred dnevi – po zapisanih teh tvojih očitkih drugim, zasledila v tvojih postih pravopisne napake – kako je le to mogoče. Sama delaš neka,j kar drugim očitaš. Popolnica pa taka. Je že čas da začneš pometat pred svojim pragom, pa ego si resno skini.
[/quote]Kdo je nč bat? nepomembno, da si človek zapomni.
Pa ločila vstavi, preden oddaš, da bo imelo rep in glavo. 🙂

Kdo je nč bat? nepomembno, da si človek zapomni.
Pa ločila vstavi, preden oddaš, da bo imelo rep in glavo. 🙂
[/quote]
Tole še moram – pred nekaj časa nazaj si me napadala zaradi velike začetnice, ki je nisem zapisala – in si tečnarila, da ne bereš ljudi, ki ne poznajo velikih začetnic…
No, zdaj poglej svoj zapis.
Vse ima rep in glavo, ker nisem tak bedak kot ti, da bi napisala,da vse napadaš, ker mi je jasno koliko je registrirancev in mi je jasno, da vseh teh res v temah od Krisa nisi napadala.
Samo tebi nič ni jasno in bi ti bilo potrebno vse narisati, pa še takrat nič ne bi razumela.

Seveda pa vsi so nepomembni samo ti in tvoj umetno napihnjen ego se tebi zdita najpomembnejša. Odpri si svojo temo in se tam napihuj in svojo kvazi pomembnost.


Tole še moram – pred nekaj časa nazaj si me napadala zaradi velike začetnice, ki je nisem zapisala – in si tečnarila, da ne bereš ljudi, ki ne poznajo velikih začetnic…
No, zdaj poglej svoj zapis.
Vse ima rep in glavo, ker nisem tak bedak kot ti, da bi napisala,da vse napadaš, ker mi je jasno koliko je registrirancev in mi je jasno, da vseh teh res v temah od Krisa nisi napadala.
Samo tebi nič ni jasno in bi ti bilo potrebno vse narisati, pa še takrat nič ne bi razumela.

Seveda pa vsi so nepomembni samo ti in tvoj umetno napihnjen ego se tebi zdita najpomembnejša. Odpri si svojo temo in se tam napihuj in svojo kvazi pomembnost.
[/quote]Ko nimaš več kaj bluzit si se pa v tole zapičila.
Jas se ne obregam v koga zaradi pisave. Mu pa “odgovorim”, če se je kdo vame zapičil zaradi vejice ali velikih začetnic, ki jih mimogrede spregledaš, če se ne preveriš.

Tako, da tole tvoje ne drži.

Ja napisala si da napadam vse registrirance, ko te pa dobim na laži, da dokaži koga, se pa izmotavaš z nerazumevanjem.

ti moraš imeti pa zelo kosmato dušo, da te zadnje čase daje brezglava “humanitarnost”.
Star pregovor pravi, tistega, ki bi dal vse, če bi imel, odženi od sebe, tistega, ki bi nespametno pomagal, prav tako, tistega, ki bi pomagal na tuj račun, se boj, prav tako tistega, ki so ga polna usta pomoči, dejanj pa nobenih. Pod streho vzemi in bodi prijatelj, pa s takim, ki te ne prosi hrane, ko je lačen, pač pa te prosi, da ga naučiš, kako do hrane priti, ki svoje znanje s teboj deli na nevsiljivi način, in ki se takrat, ko se vstane na noge, dostojno poslovi in zahvali.

To je star Kamboški pregovor in moja prva lekcija v humanizmu.

A se vam da…


look who’s talking – izmotavanje pa to …ah seveda ti pa ne… kako laže baba lažnjiva – evo ti dokaz:
tole je tvoj zapis v tisti temi:
Default avatar
indijski tulipan
13 Nov 2019 20:59
Skrajsaj jezik je napisal/a: ↑Ko boste napisali Kris z veliko, pa bom morda brala dalje….
Pa malo manj živčnosti za ekranom, pa bo bolje šlo s pisavo.

kar preberi, da si se ti prva zapiknila v to, še

pismo
rosno si očitala vejice – kar ti sama si začela s tem…
evo ti dokaz na strani 3 si začela ti meni očitati…
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11190265&start=40
še en dokaz da sama sploh ne veš kaj pišeš,samo mečeš očitke, ko sama počneš iste stvari
[/quote]Ja res je.
Ampak ti pametna buča ne veš zakaj sem ti napisala, da piši Kris z veliko.
V vsakem postu si pisala Kris z malo, (kris) brez kančka spoštovanja do dečka,

Kot, da je deček predmet.
Saj tudi pišete, kot o predmetu in ne kot o otroku.
Manir se naućite, če vas že starši niso vzgojili.

Kris se piše z veliko, ja in sem ti – tebi ali komu drugemu ( kdo pa ve, ker ste multiniki) replicirala, ker ti mi pač ne boš pisala “skrajšaj jezik”.

Babo žre zbrani denar….. Že tedne nabija svoje fantazijske spise o tem….

Oziroma niso primorani kljub prošnji (pisnemu zahtevku) karkoli dokazovati, ker je denar zdaj njihov?
[/quote] Menim,da bi za objavo računov, morali poskrbeti mediji.

Torej tisti mediji,ki so s prirejanjem resničnih podatkov ,zagnali kolesje zbiralne akcije .
Ti mediji so nam po prvotnem šovu,ki je presegel mere dobrega okusa, tedaj ,ko smo dejansko pričakovali kakšno konkretno info,postregli le z nekaj skopimi informacijami o zdravljenju in končnim navedkom:…spomnimo…
Ti isti mediji,pa so namesto tega postregli s celim nizom informacij o “dobrotniku”,ki je ” daroval” let.
V člankih so povdarjene neštete podrobnosti o letalu in “dobrih” delih “dobrodelneža”. Človek dobi občutek ,da so mnogi članki namenjeni izključno njegovi promociji.

Dolžnost medijev je,da najmanj ,kar lahko storijo ,izpeljejo zgodbo korektno do darovalcev,ki so jim tako ali drugače nasedli.
Glede na to,da Štoka ne posluje v skladu z zakonodajo, da zavaja javnost, je to,da podajo na vpogled verodostojen papir,iz katerega bo razvidno na kateri račun je šel denar., še najmanj kar bi morali storiti.

Kot je znano,so v ozadju poznanstva in dogovarjanja .
Vsi so v navezi . In se vsem ,ki zahtevamo odgovore ,posmehujejo.

In še to: V primeru Michaela Mantla , nemškega dečka, ni bilo zaslediti norčevanja in razsipništva z doniranim denarjem!

I

Lej na toplem za kompom se je najlažje iti humanitarnosti.

Menim,da bi za objavo računov, morali poskrbeti mediji.

Torej tisti mediji,ki so s prirejanjem resničnih podatkov ,zagnali kolesje zbiralne akcije .
Ti mediji so nam po prvotnem šovu,ki je presegel mere dobrega okusa, tedaj ,ko smo dejansko pričakovali kakšno konkretno info,postregli le z nekaj skopimi informacijami o zdravljenju in končnim navedkom:…spomnimo…
Ti isti mediji,pa so namesto tega postregli s celim nizom informacij o “dobrotniku”,ki je ” daroval” let.
V člankih so povdarjene neštete podrobnosti o letalu in “dobrih” delih “dobrodelneža”. Človek dobi občutek ,da so mnogi članki namenjeni izključno njegovi promociji.

Dolžnost medijev je,da najmanj ,kar lahko storijo ,izpeljejo zgodbo korektno do darovalcev,ki so jim tako ali drugače nasedli.
Glede na to,da Štoka ne posluje v skladu z zakonodajo, da zavaja javnost, je to,da podajo na vpogled verodostojen papir,iz katerega bo razvidno na kateri račun je šel denar., še najmanj kar bi morali storiti.

Kot je znano,so v ozadju poznanstva in dogovarjanja .
Vsi so v navezi . In se vsem ,ki zahtevamo odgovore ,posmehujejo.

In še to: V primeru Michaela Mantla , nemškega dečka, ni bilo zaslediti norčevanja in razsipništva z doniranim denarjem!

I
[/quote]

Tudi pri Krisu ni bilo zaslediti norčevanja in razsipništva z doniranim denarjem.

Si pozrla besedo tracarka.

Si pozrla besedo tracarka.
[/quote]

Ne, tokrat ne. Seveda dokaži, da imaš prav.

Na tem forumu so težave pri oddajanju postov. včeraj se je konstantno pojavljala ta težava.
Sicer pa moraš vsaj dvakrat do trikrat pregledati ali si izpolnila vsa okna in potrditve ,ponovno vpisovati uporabniško ime,itd, saj se nenehno prikazuje okno z napako.
No to je moja izkušnja.

Tudi pri Krisu ni bilo zaslediti norčevanja in razsipništva z doniranim denarjem.
[/quote] To,da si nekdo privošči stvari,ki presegejajo bistvo donacije, je zame razsipništvo in norčevanje iz donatorjev.

Ja res je.
Ampak ti pametna buča ne veš zakaj sem ti napisala, da piši Kris z veliko.
V vsakem postu si pisala Kris z malo, (kris) brez kančka spoštovanja do dečka,

Kot, da je deček predmet.
Saj tudi pišete, kot o predmetu in ne kot o otroku.
Manir se naućite, če vas že starši niso vzgojili.

Kris se piše z veliko, ja in sem ti – tebi ali komu drugemu ( kdo pa ve, ker ste multiniki) replicirala, ker ti mi pač ne boš pisala “skrajšaj jezik”.
[/quote]

a da je res…. kako da je res, če pa še zgoraj pišeš,da ti tega ne počneš. ma daj nehaj s tvojimi bebavimi izgovori. najprej se nauči govoriti resnico in si ne izmišljevati sproti svojih izgovorov, potem pa začni razpredati o spoštovanju. Dokler ti drugim pisariš da imajo gobce, pa sploh nisi na mestu,da drugim sodiš o spoštovanju, ker ga niti sama niti malo ne premoreš. zato je bil tudi moj nick zate skrajšaj jezik, ker nimaš pravice drugim govoriti,da imajo gobce.
Je krepko bolj nespoštljivo kot kot mala začetnica imena kogarkoli, če že razpredaš o spoštovanju. In smo spet tam – začni pometat pred svojim pragom bejba, ker imaš kup, ki se ti vedno veča.
Očitno pa sem ti zdaj dokazala, da lažeš tudi.

To,da si nekdo privošči stvari,ki presegejajo bistvo donacije, je zame razsipništvo in norčevanje iz donatorjev.
[/quote]

In kaj presega bistvo donacije? Razsvetli nas.

Menim,da bi za objavo računov, morali poskrbeti mediji.

Torej tisti mediji,ki so s prirejanjem resničnih podatkov ,zagnali kolesje zbiralne akcije .
Ti mediji so nam po prvotnem šovu,ki je presegel mere dobrega okusa, tedaj ,ko smo dejansko pričakovali kakšno konkretno info,postregli le z nekaj skopimi informacijami o zdravljenju in končnim navedkom:…spomnimo…
Ti isti mediji,pa so namesto tega postregli s celim nizom informacij o “dobrotniku”,ki je ” daroval” let.
V člankih so povdarjene neštete podrobnosti o letalu in “dobrih” delih “dobrodelneža”. Človek dobi občutek ,da so mnogi članki namenjeni izključno njegovi promociji.

Dolžnost medijev je,da najmanj ,kar lahko storijo ,izpeljejo zgodbo korektno do darovalcev,ki so jim tako ali drugače nasedli.
Glede na to,da Štoka ne posluje v skladu z zakonodajo, da zavaja javnost, je to,da podajo na vpogled verodostojen papir,iz katerega bo razvidno na kateri račun je šel denar., še najmanj kar bi morali storiti.

Kot je znano,so v ozadju poznanstva in dogovarjanja .
Vsi so v navezi . In se vsem ,ki zahtevamo odgovore ,posmehujejo.

In še to: V primeru Michaela Mantla , nemškega dečka, ni bilo zaslediti norčevanja in razsipništva z doniranim denarjem!

I
[/quote]
ki so to začeli – to je POP, vsaj v televizijskem smislu, niti tega niso objavili, da se da zdravilo uvoziti in da bi lahko bilo tudi plačano – saj niso – za tem so prvi šli raziskovati tako na rtv slo in siol. Pop se zdi kot hišni medij palčice, ki objavi vse kar ona naroči in reče,da se podpira lažno podobo transparentnosti društva in staršev.

New Report

Close