Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo sem osamljena

Zelo sem osamljena

Pretiravate z pomembnosti dediščine in jasno nakažete, kako gledate na materialni svet. Češ nagrabili si bom in potem me boste obiskovali tisti , ki bo najbolj potuhnjen in priliznjen pa bo verbal. Med sabo vas bom skregal, ker mi je dolgčas, jima kolegov in življenje bo bolj zanimivo.

Kdo je v resnici sebe prodal, je materialist in odnose gleda čez premoženje? Stari ali mladi?

Če na svoje otroke gledate kot na nekoga, ki je dolžen prenašati sranje zaradi par ceglov ste zboleli sami.

Otroke se vzgaja za samostojnost ampak to v Slovenijo ni moderno. Večina starcev se oklepa premoženja, z njim izsiljuje neke pogojevanje odnose in se predvsem bori, da mladi ne bi slučajno postali neodvisni od njih.

Kajti, ko človek ni v podrejenem položaju se izkaže kako je v resnici.

Smo država polna samskih in poročenih psihopatskih boomerjev, ki si penzijo predstavlja tako, da bodo odrasli otroci z njimi v nedogled predstavljali vrtne palčke po dvorišču, saj se z svojim zakonom ne želijo soočiti, namesto,da si mladina generira svojo družino.

Iz dneva ,dan vse bolj mi pesajo moči…

Da eden od sinov, bi vrnil se domov….

Nato bom nagnala tamlado in z sinkom bova spet srečna.

V zlahti jih imam precej.

Hudo je gledat vidno depresivne 30,35 letnike z zlomljeno voljo do življenja in ženske pri 60, ki samo jamrajo zažarijo pa le takrat, ko svojega sinčka označijo za revcka, ki brez njih ne more. Se možu se potem zdi dobro, kak gazda da je.

Otroci so odšli v tujino?  Mislite,da je ljudem lahko oditi, ker si tukaj ne morejo zagotoviti neke normalne eksistence, in bi celo življenje morali biti odvisni od kaprice “osamljenih starsev”, ki raje nadzorujejo mladino kot da bi šli v kako društvo, na sprehod ipd.

Čestitke otrokom,da so zbrali pogum in se z življenjem soočili. Nimate pravice osirati folka. Plačujejo kredit, najem trudijo se prispevati družbi,  vi pa samo jamrat in vrtne palčke prestavljati.

Pojdite med ljudi. Pomagat.

Seveda, potem ko ste sami oblino dedovali, vse zagonili za luksuz, in se bahali sedaj pa bi odnose. Ne kupis jih z predpenzijskim terencem. Kar sejes to zanjes.

Gledam svoja dva. Se eno novo omaro mi zavidata. Sploh jih ne zastopim. Zelel sem imet normalne ljubece odnose, pa ko ju prides obiskat, nimas obcutka, da so te srecni. Ce pa te ne bi bilo, bi bil pa ta grdi.

V vseh zivljenskih prelomnicah sta mi zabila noz v hrbet, me minimalizirala in pomilovala in s tem ne zelita odnehati. Bos nekomu, ki mu posvetis 2 uri in ne kaze znakov, da bi se zelel normalno pogovajati, hodil vsak dan na obisk?  Smo otroci krivi, da ne vesta zakaj sta se porocila? Da je bil oce custveno porocen z mamo in z obseden z gasilci in odlikovanji?

Namesto, da bi se posvetila svojemu odnosu, kakim hobijem, da bi clovek z veseljem obiskal svoje starse bi nadzirala in srala.

So mi vse vtaknili v rit? Kar sem mogel sem si placeval sam in precej naredil tudi doma.

Ob poroki sem dobil 2000 eur se to sta mi vsilila.

Pa razmisljam, da bi tudi to vrnil. Ne veste kak je zivet v druzini, kjer ne vidis ljubezni. Samo neke travme in zamor.

Obilnega dedovanja na lepe oci ne podpiram. Lepo pa je, da ce se mlad par tako kot midva odloci za skupno zivljenje, za sanja domek napara par 10k in kalkulira kako vzet kredit, in starsi, ce imajo zraven kaj dodajo. Ne pa, da so nesrecni ob samostonjosti odraslih otrok, poslujejo bolno z svojo hiso in pravilivter nakladajo o zakonski sreci, a se med seboj odkrito ne morejo pogovajat 5 min.

Vse megabajte ne pomagajo, ce ljudje ne znajo bit srecni. Pa jih zapijte. S tem samo dokazujte kaksni materialisti ste.

New Report

Close