Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudne ženske…

Čudne ženske…

Za babe si al pa nisi. Avtor pač ni najbolj za babe.

Ok sem šla brat uvodni post, vendar moj kom. Vam ostaja isti 🙂

Sicer pa avtor piše iz osebnih izkušenj, za zmenek se pripravi z anketnim listom….hihihi:)[/quote]Ne vem če je bedast smeh na mestu, ker to o čem piše avtor je vidno na vsakem koraku in gre za splošno družbeno stanje, ki je še mnogo slabše od tega kar on piše, sploh ko se gredo nezrele in neodgovorne babe potem še rojevanja otrok. Sem že večkrat napisal, mariskatera celo tu na forumu, k se ne izpostavlja zaradi tega, ker je takoj napadaena, če napiše kaj realnega, pove da jo je čedalje bolj sram da je ženska, ko vidi vsa ta nora in gnusna početja bab , brez vskaršne pameti. Emancipacija je prišakovano šla v kontra smer.[/quote]

Ampak dokler ste taki kot si ti, osamljeni, je z babami kr vse vredu…

To je bolj pljuvanje v lastno skledo, če so samske babe plevel, kaj ste šele samski dedci?

Pa Polarni sij, kje vi vedrite, da ne srečate ženske, še v prvotnem stanju? Iz tega osamljenega volka, ki laja v luno, o puhohlavosti, vseh, ki imamo dve melonice.

Ženske so čudne, če imate čudna očala….:)[/quote]

Ta moj kom.je bil namenjen izključno osebno vam 🙂

Izrabili ste ga za povsem druge namene….

Z vami v bodoče ne komuniciram in prosim, da to spoštujete.
Drugič sem dopustla, da se greva komunikacijo na nivoju, tretjo ste si zapravil sam. Lep dan

A ti si pa pravi dohtar za ženske, knede???

Hm, nisem. Ampak nekaj pa vem. Vi carlosi, ki si aplaudirate v temah, kakšne so babe, ste pa že dolga leta na suhem. Sori, en, ki redno kavsa, ne bo sklepal virtualnih zavezništev z raznimi polarnimi woman hejterji. Tolk pa imam izkušenj, da dr.kače tudi v virtuali spoznam, lol.

To je bolj pljuvanje v lastno skledo, če so samske babe plevel, kaj ste šele samski dedci?[/quote]

Nisi dojel, preberi ponovno, ne izpuščaj podrobnosti.

Družba si je sama kriva za nastalo situacijo, čeprav v osnovi ni bilo mišljeno tako resno kot se je vse skupaj začelo odvijati. Že samo dejstvo, da je ženskam moralno odvzeta pravica do pristopanja do moških, ter da moški zaradi teh dejstev nimajo ponudb. Ampak ženske to niso vzele kot slabost, ampak so začele izkoriščati kot prednost, načeloma tudi določeni moški.

Zakaj sem izpostavil, da so iz teh starostnih skupin izveze ženske slabšega videza?
Ker tako kot moški tudi one nimajo ponudb in so tako rekoč odvisne od lastnih pobud, kar lahko pomeni, da prej ni bilo poguma, so se v življenju zamotile z drugimi dejavnostmi in pozabile na razmerja ipd. Težko je pa verjeti, da ženska srednjega do dobrega videza pri 30tih ne uspe najti sebi primernega partnerja. Se zgodi, ampak to so izjeme. Razmisli, kaj bi se zgodilo, če bi v naslednji dneh izgubile zaželenost… pristale bi na prvem mimoidočem t.

kaj pa bi lušna punca hodila do dedcev? Rofl.

Težak karakter si. in rabiš žensko s še težjim karakterjem… saj bo… kmalu…

Odvisno je pač kako zelo omejen si kot človek. Zakaj bi pa privlačen moški hodil do žensk? Zakaj je manj privlačna ženska man vredna? Ravno zaradi takih kot si ti je družba polna moralnih kompleksov. Lahko bi celo sklepal, da si slab človek… Življenje nima strogo določenih pravil. Omejitve si ljudje postavljamo sami, dokler niso tako visoke, da živimo kot neandertalci, čeprav bi brez kompleksov in zadržkov komot bolje…

Čudna ali ne-čudna, vsaj samska nisem, ma tipa ne bi nikoli povabila na zmenek, pa naj bo še ne vem kako privlačen. Tudi za roko ga ne bi prosila. Tip, ki to pričakuje od ženske, je fročo. Ženske dajemo moškim drugačne signale, ki jih prepoznajo samo pravi dedci.

Če bi mene tip na prvem zmenku vprašal, zakaj sem samska, drugega zmenka zagotovo ne bi bilo.

Odvisno je pač kako zelo omejen si kot človek. Zakaj bi pa privlačen moški hodil do žensk? Zakaj je manj privlačna ženska man vredna? Ravno zaradi takih kot si ti je družba polna moralnih kompleksov. Lahko bi celo sklepal, da si slab človek… Življenje nima strogo določenih pravil. Omejitve si ljudje postavljamo sami, dokler niso tako visoke, da živimo kot neandertalci, čeprav bi brez kompleksov in zadržkov komot bolje…[/quote]

Ne, to je logika. Mlado lušno punco že itak tolk tipov peca, da ne rabi ona nekaj energije vlagat v pecanje enega, ki sploh do nje ne upa.


Ali drugace povedano, dokler je po tvoje, oz. se sledi tvoji agenda ali kot si sama napisala “sebicnim ciljem” si v vezi, potem pa izstopis. To vam je, decki in deklice, realnost sodobnih zvez v feminizirani druzbi. Pa tko voli nek navali, lol.


Samo drzi se svojega. Ker, ko bos prisla malo v leta, se bos lahko s svojim odnosom posvecala kvecjemu domacim mackam. 🙂

Odvisno je pač kako zelo omejen si kot človek. Zakaj bi pa privlačen moški hodil do žensk? Zakaj je manj privlačna ženska man vredna? Ravno zaradi takih kot si ti je družba polna moralnih kompleksov. Lahko bi celo sklepal, da si slab človek… Življenje nima strogo določenih pravil. Omejitve si ljudje postavljamo sami, dokler niso tako visoke, da živimo kot neandertalci, čeprav bi brez kompleksov in zadržkov komot bolje…[/quote]

Ne, to je logika. Mlado lušno punco že itak tolk tipov peca, da ne rabi ona nekaj energije vlagat v pecanje enega, ki sploh do nje ne upa.[/quote]
“Mlado lušno punco že itak tolk tipov peca, da ne rabi ona nekaj energije vlagat v pecanje enega, ki sploh do nje ne upa.”
Ne le to. Ne cuti niti potrebe po tem, da svoje energijo vlaga v razumevanje moskih potreb ali zelja. Svet se ji vrti okoli nje same in njenih potrebeh. Moske pa vidi bolj v funkciji kandidatov za potencijalno zadovoljevanje teh potreb. 🙂

In, mimogrede, … kar se mene tice ni s tipom, ki je temo odprl, nic posebno narobe. Le po vasem okusu se ne obnasa. Drugace povedano ni isti bebec kot vas je vecina. Ampak razmislja. In po tem kar vidi se sprasuje kojega klinca si naj s taksnimi fracami sploh zacnem. Namrec, skozi prakso je ugotovil, da je velika vecina zensk pasivnih stvorov z velikimi pricakovanji, ki bi jih naj moski zadovoljeval. Lepse kot so, bolj jim “visi” za to kaj moski potrebuje.

Zakaj bi se punce obremenjevale s tem, kakšne potrebe imate eni tipi, ki v drugih temah itak povete, da sploh nočete dolgoročne veze z eno žensko?


Pa ti lahko en sam posr napišeš, da ne bi pisal skozi ženske oči, kaj ženske mislijo ali hočejo, pa pizda saj nisi baba , če si samo umsko zaostal in usekan?

Narobe opažaš, on odpira tisoče podobnih tem, kjer se poistevoti kot ženska in piše kot ženska, pravi pa da je dedc in ne odpira samo teh tem, ravno tako nori in pljuva čez vse očete, tako da očitno je res njegova ločena mat čuda izvajala z njim.

Nisem, samo logično razmišljam. zakaj naj bi punce zanimalo, kaj od lajfa hoče polarni, kateremu so itak samo do 25-letnice všeč, vsaj v teoriji, ali kaj hoče DXY. Oba sta čist neuporabna za to, kar hoče od lajfa punca, ki pričakuje resno zvezo na dolgi rok. Zakaj ste uživači ali wannabe uživači šokirani, ko vas babe postavijo na svoje mesto? vsaka noče biti črtica vašega teoretičnega harema. Ni puncam do tega, da bi s ena njih praznili večni samci. Vsaj mnogim ne…

Narobe opažaš, on odpira tisoče podobnih tem, kjer se poistevoti kot ženska in piše kot ženska, pravi pa da je dedc in ne odpira samo teh tem, ravno tako nori in pljuva čez vse očete, tako da očitno je res njegova ločena mat čuda izvajala z njim.[/quote]

Kmeti, tebi se blede. Pišeš o meni, teme pa nisem odprl jaz…vzemi se v roke.

Narobe opažaš, on odpira tisoče podobnih tem, kjer se poistevoti kot ženska in piše kot ženska, pravi pa da je dedc in ne odpira samo teh tem, ravno tako nori in pljuva čez vse očete, tako da očitno je res njegova ločena mat čuda izvajala z njim.[/quote]

Kmeti, tebi se blede. Pišeš o meni, teme pa nisem odprl jaz…vzemi se v roke.[/quote]Te nisi, imaš pa vzporedne odprte, jih takoj odpreš in tisoč ostalih in tudi v tej temi se postavljaš kot baba proti avtorju, ki realno piše. 🙂 V vsaki skočiš z mnenjem podivjane baba, ne tiste normalne, hkrati se pa bab bojiš in znoriš, ko je govora kje o očetih. Tako da bog se usmili kaka kolobocij je v tvoji zmešani batici.

Narobe opažaš, on odpira tisoče podobnih tem, kjer se poistevoti kot ženska in piše kot ženska, pravi pa da je dedc in ne odpira samo teh tem, ravno tako nori in pljuva čez vse očete, tako da očitno je res njegova ločena mat čuda izvajala z njim.[/quote]
Govorim za avtorja uvodnega posta teme. To, da ta, katerega imas ti v mislih, zadnje casa pise iz stalisca zensk bolj odraza njegovo zagovarjanje meniskega zivljenja.

Jaz lahko zagovarjam kar hočem. Še evdno pa ne vem, DXY, zakaj bi katerokoli vsaj malo normalno žensko zanimale tvoje potrebe, nad čemer se pritožuješ, da so krive, ekr jih ne?

Ženske morajo zanimati potrebe Markota, matjažkota in podobnih kalibrov za resno zvezo, ne pa nekih uživačev, ki bi radi vsedno sveže 25-letnice, vsaj v teoriji.

Zdaj pa nova doza, kakšen as si, s čimer boš samo potrdil, da ni nobene potrebe, d abi s ekatera ženska kaj spraševala o tebi.

Narobe opažaš, on odpira tisoče podobnih tem, kjer se poistevoti kot ženska in piše kot ženska, pravi pa da je dedc in ne odpira samo teh tem, ravno tako nori in pljuva čez vse očete, tako da očitno je res njegova ločena mat čuda izvajala z njim.[/quote]
Govorim za avtorja uvodnega posta teme. To, da ta, katerega imas ti v mislih, zadnje casa pise iz stalisca zensk bolj odraza njegovo zagovarjanje meniskega zivljenja.[/quote]Prav imaš, avtor pove tako kot je.

New Report

Close