Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

Pozdrav,

služba me zanima. Se obeta menjava/višja plača ali napredovanje v sedanji?

in pa selitev – kdaj če sploh?

Kdaj bomo lahko potovali na Jupiter?

Hvala.

Zanima me ali jutri uredim šolske stvari? Hvala. Pa za ljubezen kdaj bo premik na boljše?  Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
služba, 11.01.2024 ob 13:17

Pozdrav,

služba me zanima. Se obeta menjava/višja plača ali napredovanje v sedanji?

in pa selitev – kdaj če sploh?

Vidim 10 obiskov določene dejavnosti (psihoterapija, telovadba, joga, fizioterapija …), ne morem reči katere, ki bo prinesla v vaše življenje nove poglede in moč. Takrat boste tudi prišli na bistveno boljše delovno mesto.

 

Selitev bo v marcu 2025. Ne vidim pa, kam.

 

Pozdravljeni, mene pa zanima samo ljubezen in zakon. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
ONAON, 11.01.2024 ob 13:20

Zanima me ali jutri uredim šolske stvari? Hvala. Pa za ljubezen kdaj bo premik na boljše?  Hvala

Seveda jih boste uredili.

Premik na ljubezenskem področju bo, ko se boste nehali kriviti. Vidim tudi 5 črt, ki predstavljajo v vašem primeru meje. 5x boste morali reči ne in se ljubeče postaviti zase.

Ali prihaja kakšen postavljen moški v tem letu?

Lp

hvala, neverjetno. na psihoterapijo imam res namen v kratkem, selitev se pa tudi že počasi načrtuje.

Ali bom dobila obljubljeni denar od investicije, ki bi se morala realizirati danes, jutri v obsegu kot je bilo obljubljeno? Kako bo to vplivalo na moje nadaljnje finančno stanje? Hvala vnaprej.

Kdaj bomo lahko potovali na Jupiter?

Hvala.

leta 2198 mi kažejo karte. Medicina bo zelo napredovala, tako da boste vi živeli do 2182, žal premalo za jupiter, ciljajte na drug planet

poglej kdaj me bo monmonči povabila na cappoccin

Pozdravljeni,

Zanima me ljubezensko življenje ali bom srečna.

 

Hvala

Ali bom dobila obljubljeni denar od investicije, ki bi se morala realizirati danes, jutri v obsegu kot je bilo obljubljeno? Kako bo to vplivalo na moje nadaljnje finančno stanje? Hvala vnaprej.

Denar bo malce zamujal, ampak na koncu bo. Prilivi bodo ugodno vplivali na vaše finančno stanje.

Pozdravljeni,

Zanima me ljubezensko življenje ali bom srečna.

Hvala

Ne vidim nekega napredka v ljubezni v vaši bližnji prihodnosti, vidim pa srečo na drugih področjih

Pozdravljeni, mene pa zanima samo ljubezen in zakon. Lp

Zakon bo propadel, ampak bo prišla nova divja ljubezen in vas totalno zasvojila. Svetujem vam tudi nabavo boljšega jogija, ker z obstoječim vidim veliko škripanja in nejevoljnih sosedov.

Odgovor na objavo uporabnika
Momčilo, 11.01.2024 ob 13:26

poglej kdaj me bo monmonči povabila na cappoccin

Ti jaz povem Momčilo, ne čakaj na maj, povabi jo ven. Kar pogumno. V daljavi vidim dve skodelici kavi.

Ali prihaja kakšen postavljen moški v tem letu?

Lp

Na ulici boste srečali Zorana Jankovića, ki je bil po nekaterih preteklih izjavah postavljen od Antona Ropa

Pozdravljeni, ali dobim višje plačilo in napredovanje v službi? Hvala

Zdravje.

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:13

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

Moram kaj vedeti? Hvala!

Selitev, ljubezen?

Pozdravljeni, ali dobim višje plačilo in napredovanje v službi? Hvala

S takim hlapčevskim odnosom ne. Bolj se boste morali postaviti zase.

Zdravje.

Nekaj časa še bo solidno, potem pa vedno slabše. Na koncu vas bo ravno slabo zdravje pokopalo.

Prosim za vpogled v 3 zadeve:

– kako se bodo zadeve odvijale v službi? Se mogoče kaže kakšna menjava službe – popolnoma izven sedanje?

– kako mi kaže z zdravjem?

– kakšen bo najin odnos s hčerko?

Hvala vnaprej. Lp.

Moram kaj vedeti? Hvala!

Veliko stvari, preveč za vse pisat

Lepo prisim za informacije:

– ali bom letos srečala kakšno sorodno kompatibilno dušo oz. le-to že poznam in se bo razvilo kaj več?

– bosta otroka zdrava in če bo vse ok pri njunem študiju / službi?

Najlepša hvala.

New Report

Close