Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

Odgovor na objavo uporabnika
rebeka50, 11.01.2024 ob 14:00

A bo hčera ostala s tem fantom s katerim je že dolgo v vezi?

Se bo moj odnos s tadrugim sinom v prihodnosti kaj izboljšal?

Hvala in lep dan!

Karte mi kažejo ptico, ki preži na drevesu brez listja. Predvidevam, da ste to vi. Prežite na otroke. Odrasla hči je. Njen partnerski odnos ni vaša stvar. Vaš partnerski odnos je vaša stvar. Tam vidim vse mrtvo. Zakaj se s tem ne ukvarjate?

Odnos s sinom se bo izboljšal, ko boste nehali sina tretirati kot 5 letnika.

Drevo je brez listja. Nikogar zares ni okrog vas. Zato pa se ukvarjate toliko z otroki. Začnite se s svojim življenjem. To drevo, na katerem ste, potrebuje liste.

Kako kaže ljubezen pri meni? Kako kaže ljubezen pri sinu? Kako kaže s prijateljem, bova obdržala stike in še naprej uživala v skupnih raziskovanjih ali naju bodo čustva ponovno razdvojila? Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Varnostnica, 11.01.2024 ob 14:01

V službi me v stisko spravljajo nekaj  zlobnih sodelavcev in mi podtikajo lažne napake. Od tega je par moških in dve sodelavki . Ena visoka in suha je prišla na novo, a je spketjarska, uživa z moškimi v službi, zelo lažniva in je zaščitila tiste posmehljivce in storilce, veprav si jih sama povabi v pisarno, da mi skupaj poceckajo moje delo cez dan!! Ceprav so varnostniki, v nočni skup travo kadijo. Debela  pa je že dlje časa tu, a na srečo trenutno v bolniški, da vsaj ta  ne vpije.

Bom ostala ali menjala letos službo in delo? Nisem se obupala, a se bojim za svojo varnost, ker so vsega sposobne, če vodstvo izve za njihov mobing!

Gre za recepcijo.  Naj letos raje spet grem drugam?

Žrtev in žrtvovanje prikazujejo karte. Koliko je tega že bilo v vašem življenju? Ves čas ste žrtev in se za nekaj žrtvujete. Najbrž že v šoli in doma v družini. Naslednja služba bo nosila enake probleme, če boste vi ostali isti. Rešitev vidim v karti modreca na kupu knjig. Menim, da vas bo rešilo branje knjig o osebni rasti, ki vas bo privedlo naprej do ljudi, ki vam bodo pomagali razrešiti otroške travme.

Odgovor na objavo uporabnika
test353, 11.01.2024 ob 14:03

kaj pa moje zdravje in če bo kaj denarja. Hvala.

Na karti so drobtine in hlebec kruha. To pomeni, da zdravje in denar bosta. Vendar se morate sami odločiti o želeni količini le-tega. Vi ustvarjate količino.

Prosim, a še meni pogledaš?   Ali bom dobro prodala  obe nepremičnini in potem pametno in lepo kupila naprej, kar že bom?

Zanima me moje zdravje.

Odgovor na objavo uporabnika
mala iskrica, 11.01.2024 ob 14:34

Kako kaže ljubezen pri meni? Kako kaže ljubezen pri sinu? Kako kaže s prijateljem, bova obdržala stike in še naprej uživala v skupnih raziskovanjih ali naju bodo čustva ponovno razdvojila? Hvala

Vrtnica pri vaših kartah mi pove, da znate biti strupena in zavajajoča s svojo lepoto. Želite, da vas imajo vsi radi in vas občudujejo. Zanima vas sinova ljubezen, obenem ga pa želite čustveno vezati nase. Spustite sina. Naj si najde žensko, ki ne bo njegova mati. Prijatelja prav tako prenašate okoli. On bi rad nekaj več, vi ga pa držite, čeprav od njega ne želite več kot le prijateljstva.

Odločite se, kaj bi sploh radi. Trenutno se dva moška zbadata v vaše trnje. Še najbolj mi je škoda vašega sina. Prijatelja pa tudi samo zavajate.

Hvala za vse odgovore so mi dali misliti, vse dobro vam želim.

Odgovor na objavo uporabnika
kar imam je, 11.01.2024 ob 14:37

Prosim, a še meni pogledaš?   Ali bom dobro prodala  obe nepremičnini in potem pametno in lepo kupila naprej, kar že bom?

Da. Število 75 nekaj pomeni pri vas.  Morda gre za mesec maj ali julij. Morda seštevek 12 in bo prodaja realizirana prihodnje leto. Vztrajajte.

Pozdravljeni,

zanima me glede ljubezni in službe, kako bo letos kaj s tem?

Odgovor na objavo uporabnika
Zdravje545, 11.01.2024 ob 14:39

Zanima me moje zdravje.

Desna stran telesa, kjer vztraja bolečina je povezana z levo možgansko poloblo. Z moškimi v vašem življenju. Neporavnane travme na strani očeta vidim. Soočite se z njimi, če želite ozdraveti celostno.

Kaj karte kažejo za mene v tem mesecu. Me bo dragi zjutraj presenetil z petelinjim zajtrkom.

Odgovor na objavo uporabnika
Sija, 11.01.2024 ob 14:43

Pozdravljeni,

zanima me glede ljubezni in službe, kako bo letos kaj s tem?

 

Karta Vodnjak kaže na želje, ki pri vas niso dovolj jasne. Povejte točno, kaj si želite na teh dveh področjih?

Odgovor na objavo uporabnika
Roxi, 11.01.2024 ob 14:46

Kaj karte kažejo za mene v tem mesecu. Me bo dragi zjutraj presenetil z petelinjim zajtrkom.

Na karti se je pokazala ugasnjena sveča. Morda ubijate strast in kemijo v vašem življenju. Morda gre za potlačeno željo o pokončnem falusu. Vsekakor potrebujete ogenj. Tega vam jaz ne morem prižgati.

Pozdravljeni, vas lahko prosim za naslednje odgovore?

-kakšen bo to leto moj šolski uspeh?

-kdaj, če sploh se bom preselila?

-kakšen bo moj odnos z mamo? Se bo popravil?

-kako bom v prihodnosti glede financ?

Najlepša hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 14:40

Vrtnica pri vaših kartah mi pove, da znate biti strupena in zavajajoča s svojo lepoto. Želite, da vas imajo vsi radi in vas občudujejo. Zanima vas sinova ljubezen, obenem ga pa želite čustveno vezati nase. Spustite sina. Naj si najde žensko, ki ne bo njegova mati. Prijatelja prav tako prenašate okoli. On bi rad nekaj več, vi ga pa držite, čeprav od njega ne želite več kot le prijateljstva.

Odločite se, kaj bi sploh radi. Trenutno se dva moška zbadata v vaše trnje. Še najbolj mi je škoda vašega sina. Prijatelja pa tudi samo zavajate.

Hvala, ampak je skoraj vse čisto mimo. Sem mogoče vrtnica- lepa v duši. Nikogar ne zavajam. S prijateljem želim res iskreno prijateljstvo, pa ne vem, če bova uspela priti nazaj na isto prijateljsko frekvenco, zdaj ko so bila že iz obeh strani vpletena čustva. Še najmanj imam željo, da me imajo vsi radi in občudujejo-tega nikoli nisem potrebovala. Dovolj mi je, da me imajo radi tisti katere imam rada jaz. Sin niti slučajno ni čustveno privezan name-zanima me samo ali bo ostal v tujini in tam našel ljubezen?

Točno vem kaj bi rada- obdržala dobrega prijatelja, našla srečo z nekom v ljubezni in da bi sin bil srečen.

Kako pa kaže s povabilom na sobotno zabavo? Hvala

 

Zanima me finančno stanje v prihodnosti, služba in ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 14:48

 

Karta Vodnjak kaže na želje, ki pri vas niso dovolj jasne. Povejte točno, kaj si želite na teh dveh področjih?

Ali se bo letos kaj odprlo sem že dolgo samska in za službo a me bodo spletkarske sodelavke pustile na miru?

Ali bom imela kaj s sodelavcem, ki mi je všeč jaz pa ne vem a sem njemu?

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 14:30

Karte mi kažejo ptico, ki preži na drevesu brez listja. Predvidevam, da ste to vi. Prežite na otroke. Odrasla hči je. Njen partnerski odnos ni vaša stvar. Vaš partnerski odnos je vaša stvar. Tam vidim vse mrtvo. Zakaj se s tem ne ukvarjate?

Odnos s sinom se bo izboljšal, ko boste nehali sina tretirati kot 5 letnika.

Drevo je brez listja. Nikogar zares ni okrog vas. Zato pa se ukvarjate toliko z otroki. Začnite se s svojim življenjem. To drevo, na katerem ste, potrebuje liste.

Zanimivo, dvakrat ste mi odgovorila, v drugo ste se bolj poglobila v moji dve vprašanji. V vašem odgovoru je obsodba mene, da se ukvarjam več z otroci kot s sabo in odgovor glede mojega partnerskega odnosa, o čemer vas sploh nisem spraševala (če bi menila, da kaj ne štima, bi vas zagotovo o tem vprašala). Prvi odgovor bi še morda zdržal (itak je vse igra!), drugi zagotovo ne. Svojim odraslim otrokom dam vso svobodo, če jim imam kaj pomagati (na njihovo prošnjo) jim pomagam, sicer jih pustim na miru, že lep čas ne živimo več skupaj. Če vam karte kažejo ptico, ki preži na drevesu brez listja, bi jaz menila, da je to bolj v smislu tega, da se še vedno preveč obremenjujem s srečo mojih otrok, skoraj vedno sem jim na razpolago, četudi v lastno škodo… Eh, bi vam zaželela veliko sreče, pa mislim, da to ni to…

Vseeno hvala in lep dan!

 

Odgovor na objavo uporabnika
mala iskrica, 11.01.2024 ob 14:54

Hvala, ampak je skoraj vse čisto mimo. Sem mogoče vrtnica- lepa v duši. Nikogar ne zavajam. S prijateljem želim res iskreno prijateljstvo, pa ne vem, če bova uspela priti nazaj na isto prijateljsko frekvenco, zdaj ko so bila že iz obeh strani vpletena čustva. Še najmanj imam željo, da me imajo vsi radi in občudujejo-tega nikoli nisem potrebovala. Dovolj mi je, da me imajo radi tisti katere imam rada jaz. Sin niti slučajno ni čustveno privezan name-zanima me samo ali bo ostal v tujini in tam našel ljubezen?

Točno vem kaj bi rada- obdržala dobrega prijatelja, našla srečo z nekom v ljubezni in da bi sin bil srečen.

Kako pa kaže s povabilom na sobotno zabavo? Hvala

 

Mi je dalo malo mislit. Mogoče pa je malo drugačna razlaga. To kar bi naj karta govorila zame, takšen je moj prijatelj. Kot prijatelj je 1.klasa, kot partner pa še ima veliko nepočiščenega masla na glavi in se bo vsaka z njim nasankala dokler ne bo tega uredil.

Ljubezen, simpatija?  Oseba za skupno življenje?

Pozdravljeni,

zanima me ljubezensko razmerje, ki ga imam – kako kaže, ali bo napredek ali bo šlo v obratno smer; kaj je najboljša poteza zame v tem momentu?

Lepa hvala!

Mene pa zanima kje kupovati, v Lidlu in Hoferju?
Ali naj še v Sparu kupujem olivno olje, glede na to, da si ukinili spar kartice in dali kupone na aplikacijo, jaz pa nimam pametnega telefona?

Mi bo uspelo vrniti kredit in služba, ali bo kakšna povišico.

New Report

Close