Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

 

Ti jaz povem Momčilo, ne čakaj na maj, povabi jo ven. Kar pogumno. V daljavi vidim dve skodelici kavi.
Pri vas vidim dar vedeževanja in v prihodnosti izboljšanje finančnega stanja  z lastno telefonsko linijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonim508, 11.01.2024 ob 13:42

Prosim za vpogled v 3 zadeve:

– kako se bodo zadeve odvijale v službi? Se mogoče kaže kakšna menjava službe – popolnoma izven sedanje?

– kako mi kaže z zdravjem?

– kakšen bo najin odnos s hčerko?

Hvala vnaprej. Lp.

Menjava službe bo en mesec po tistrm, ko boste na menjavo pripravljeni. Zaenkrat še niste. Samo sanjate in se poigravate z idejo.

 

Zdravje je problem predvsem zaradi psihe. Bo ok, ko boste začeli skrbeti za lastno psihofizično počutje. Trenutno naredite premalo v tej smeri.

 

Hči dušite. Spustite jo in vajin odnos se bo izboljšal. Pogrešate nežnost, ljubezen,to morate iskati pri moškem, ne pri hčeri.

Zanima me glede najinega zakona – ali bo končno odšel k svoji prijateljici ali nam bo še naprej nagajal doma?

Kaj sploh lahko pričakujem glede tega?

Hvala.

Prosim za vpogled v 3 zadeve:

– kako se bodo zadeve odvijale v službi? Se mogoče kaže kakšna menjava službe – popolnoma izven sedanje?

– kako mi kaže z zdravjem?

– kakšen bo najin odnos s hčerko?

Hvala vnaprej. Lp.

Vidim neko mentalno blokado, ki vas ovira na vseh treh področjih. Deluje kot urok črne tronoge mačke, 95 % verjetnost. Imate kakšnega večjega sovražnika, ki je na vas dal ta urok?

Ljubezen

Zanima me glede najinega zakona – ali bo končno odšel k svoji prijateljici ali nam bo še naprej nagajal doma?

Kaj sploh lahko pričakujem glede tega?

Hvala.

Igral bo dvojno igro dokler mu boste to dopuščali

Odgovor na objavo uporabnika
Katja 347, 11.01.2024 ob 13:45

Lepo prisim za informacije:

– ali bom letos srečala kakšno sorodno kompatibilno dušo oz. le-to že poznam in se bo razvilo kaj več?

– bosta otroka zdrava in če bo vse ok pri njunem študiju / službi?

Najlepša hvala.

 

Vidim hudo hrepenenje po partnerskem odnosu. Po preobrazbi prihaja k vam moški. Kaj pomeni ta preobrazba, morate sami ugotoviti, jaz težko rečem. Nekaj boste pri sebi, znotraj sebe spremenili. Trenutno stagnirate, zato se tudi nič ne premakne oz. so vsi isti. Ker ste vi že dolgi isti in čedalje bolj obupani.

 

Otroka bosta morala v šolo vložiti več truda. Stojte jima ob strani. Spodbudite ju, da bosta nehala skrbeti za vaše čustveno stanje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:42

Moram kaj vedeti? Hvala!

Veliko stvari, preveč za vse pisat

😉👌😁

Odgovor na objavo uporabnika
Vpogled v karte prosm, 11.01.2024 ob 13:49

Ljubezen

Vse se vrti okrog števila 4. Mogoče to pomeni april. Posvetite se sebi, da boste ljubezen pričakali v najboljši verziji sebe.

Ali mi bo letos uspelo shujšati in zdravje

hvala lepa.

 

Lepo prisim za informacije:

– ali bom letos srečala kakšno sorodno kompatibilno dušo oz. le-to že poznam in se bo razvilo kaj več?

– bosta otroka zdrava in če bo vse ok pri njunem študiju / službi?

Najlepša hvala.

Letos slabo kaže, tudi ta duša, ki jo imate nagledano, ni sorodna, se samo pretvarja. Našli jo boste drugje, čez nekaj let, ampak morate pravilno odreagirati.

Pri študiju bodo prisotne droge in veliko seksa, služba bo pa šla solidno.

Ali mi bo letos uspelo shujšati in zdravje

Žal ne, ker se niste sposobni lotiti, preveč sanjarite in premalo naredite.

Kako mi kaže denar?

Kako mi kaže denar?

Srednje, ostalo bo približno enako.

Ali in kdaj bomo rešili zaplete z gradbincem, da se bomo lahko selili v hišo, hvala.

A bo hčera ostala s tem fantom s katerim je že dolgo v vezi?

Se bo moj odnos s tadrugim sinom v prihodnosti kaj izboljšal?

Hvala in lep dan!

V službi me v stisko spravljajo nekaj  zlobnih sodelavcev in mi podtikajo lažne napake. Od tega je par moških in dve sodelavki . Ena visoka in suha je prišla na novo, a je spketjarska, uživa z moškimi v službi, zelo lažniva in je zaščitila tiste posmehljivce in storilce, veprav si jih sama povabi v pisarno, da mi skupaj poceckajo moje delo cez dan!! Ceprav so varnostniki, v nočni skup travo kadijo. Debela  pa je že dlje časa tu, a na srečo trenutno v bolniški, da vsaj ta  ne vpije.

Bom ostala ali menjala letos službo in delo? Nisem se obupala, a se bojim za svojo varnost, ker so vsega sposobne, če vodstvo izve za njihov mobing!

Gre za recepcijo.  Naj letos raje spet grem drugam?

Ali in kdaj bomo rešili zaplete z gradbincem, da se bomo lahko selili v hišo, hvala.

Boste, ampak bo zelo dolgo trajalo. Pripravite se na sodno bitko.

A bo hčera ostala s tem fantom s katerim je že dolgo v vezi?

Se bo moj odnos s tadrugim sinom v prihodnosti kaj izboljšal?

Ne bo ostala. Odnos z drugim sinom se bo izboljšal, ko bo potreboval denar

kaj pa moje zdravje in če bo kaj denarja. Hvala.

Gre za recepcijo.  Naj letos raje spet grem drugam?

Ostanite v tej službi še 4 leta. V vsaki naslednji službi do 2028 vidim še večje spletkarje, žal.

mene me zanima ali je moj zaročenec priden, in ali kaj misli name.

mene me zanima ali je moj zaročenec priden, in ali kaj misli name.

Da. Na vas misli celo takrat, ko seksa z drugimi

Odgovor na objavo uporabnika
test353, 11.01.2024 ob 13:56

Ali mi bo letos uspelo shujšati in zdravje

hvala lepa.

 

Gledam za hujšanje, a mi karte ves čas kažejo problem drugje. Kaj vas v resnici bremeni? Vi morate najprej odvreči psihično breme, da boste lahko fizičnega. Vidim pa svetlolaso osebo, ki  jo boste našli kot pomoč.

Odgovor na objavo uporabnika
Gmajna123, 11.01.2024 ob 14:00

Ali in kdaj bomo rešili zaplete z gradbincem, da se bomo lahko selili v hišo, hvala.

Vaša negativna izkušnja se bo rešila v vaš prid. Kdo je ta gradbinec? Morda še koga zavarujete pred njim.

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:13

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

Meni povej, kdaj bo ljudi srečala pamet in bojo butli utihnili

New Report

Close