Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:13

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

Zgleda Da done nc ne bo 😞

Zanima me, ali bova realizirala srecanje in ozivila ljubezen v resnicnost ali ne?

Zanima me, ali bodo moji vnuki uspeli v življenju?

Sprašujem za zdravje mojega moža. Hvala

Pokliči: 070-499-027 ali 071-151-179

Lahko prosim še pogledate v karte za preostale.hvala

“moč vesolja” si že skuhala ? Nisi se še vrnila nazaj z odgovori…

Odgovor na objavo uporabnika
Luna289, 28.03.2024 ob 11:13

Pokliči: 070-499-027 ali 071-151-179

Oh, kakšno naključje – vsiljiva in očitno nesposobna celjska Katra spet v svojem elementu. Očitno še toliko ne zasluži, da bi si lahko privoščila plačljiv oglas.

 

“moč vesolja” si že skuhala ? Nisi se še vrnila nazaj z odgovori…

Energije so se zelo čudno obrnile, ni se dalo vzpostaviti kontakta z vesoljem. Povezano tudi z vročino preteklega meseca, zdaj so se stvari vrnile na svoje mesto in nadaljujem. Za kvalitetno vedeževanje morate tudi potrpeti, to niso enostavne stvari.

Moč vesolja, zanima me moje partnerstvo. Skupaj sva 4 leta, zdaj sva nekako obstala na neki mrtvi točki. Nisem prepričana, ali naj vlagam in se potrudim, da nama uspe, ali naj zadevo raje spustim… Sem v dvomih.. Kak dan čutim, da to ni zares to, določene stvari me motijo, a spet drugi dan res čutim, da ga imam rada, da je on to to, tisti moj “tako zelo poseben človek” in je vredno vztrajati tudi v času padcev.. vem in čutim, da me ima zelo rad.. Ne bi se rada odločila narobe in morebiti gledala nazaj z obžalovanjem, da nisem naredila vse, kar je v moji moči.. Ker se mi zdi, da je veliko odvisno od mene.. On ne dvomi, dvomim bolj jaz.

Hvala!

Karte mi kažejo, da ste zahtevni, mogoče malce preveč. Tako kot se vi sprašujete, ali se je vredno potruditi, tako se tudi vaš partner sprašuje, potem to začutite in tudi vi začnete dvomiti. V resnici sta oba v dvomih, samo partner vam tega ne prizna. Potreben bo trud od obeh in čimveč pogovorov. Karte mi pa kažejo, da bo kolikor toliko funkcioniralo, ampak nikoli ne bo perfektno. In vidim, da boste kmalu dobili jasen odgovor tudi od vesolja, pa ne boste več v dvomih, kaj narediti.

Zanima me za hči, ali bo naredila fakulteto na kateri je in kako kaže njena ljubezen hvala

Jaz sem že pisala, ker me je zanimala selitev oziroma lastno stanovanje. Ampak ker mi to deluje nekako bolj na nee, vsaj iz odgovorov, me zanima, če me bo vedno strah v tej hiši, kjer sedaj živim? Me bo bratova žena kdaj nehala ustrahovat s hrupom oziroma butanjem? Se bom znebila strahu pred njo in njenim butanjem?  Oziroma a bo sploh prišel dan, ko se je ne bom več bala in me njeno butanje ne bo prestrašilo in ohromilo? Oziroma kaj moram narediti, da se uspešno zaščitim pred tem ustrahovanjem in stalnim strahom?

Vaša selitev visi na nitki, karte ne dajo jasnega znaka, odvisna je od vas. Strah se bo nadaljeval, ker niste sposobni ostro odreagirati, saj ste tudi odvisni od drugih, ti vas pa teptajo. Spremeniti boste morali mišljenje, samo skozi to lahko pride izboljšanje. Vidim, da ste v težki situaciji, ampak tudi sami jo privabljate in vzdržujete.

Prosim za vpogled še zame…

Sva zelo dobra prijatelja dolga leta,  lani je doživel življenjsko prelomnico in zdaj je drugačen. Bolj ga je “vrglo iz tira”, kot je pričakoval sam, tudi mene je presenetilo…. Tudi najin odnos postaja drugačen… potrpežljivo sem “v pripravljenosti” a se počutim čudno…  vem, da se mora sam “postaviti nazaj” a me skrbi zanj…  Kaj naj storim? Pomeni mi veliko…. kaj bo z nama? Bova sploh še “midva”?

Kaj pa moje dolgoletne “materialne želje”, se bodo izpolnile. Trenutno sem finančno šibkejša od  teh želja. Mi bo uspelo?

Hvala.

Karte kažejo, da nekaj je res sprememba sama, nekaj je pa tudi njegova domislica, da vas malo bolj drži na distanci. Bodite mu na voljo, ampak držite se vseeno nazaj. Medtem se zamotite in najdite drug ventil za ljubezenske energije, lahko so kakšne knjige, filmi ali pa tudi kak prijatelj. Bodite pošteni do njega, ampak ne pa naivni, previdno. Ne zaprite si vrat, ne pa tudi viseti na njih.

Glede finančnih želja vesoljske energije kažejo, da jih ne boste popolnoma dosegli. Bodo pa neka izboljšanja, ki vas bodo zadovoljila, postali boste manj zahtevni in boste solidno živeli.

Zdaj ste dobili odgovor vsi, ki ste upoštevali napotek, da razdelajte svoje vprašanje bolj na dolgo in ne pišite enovrstičnic. Za kvaliteten vpogled v vesoljsko materijo in časovne dimenzije prihodnosti se morate tudi vi potruditi. Brez nič ni nič. Jaz sicer lahko izvečem vaše obete iz minimuma, ker imam dolgoletne izkušnje, ampak mi to vzame preveč energije, potem pa ne pridejo vsi na svoj račun, ker pogosto v izčrpanosti zaspim pred kartami in kristalno kroglo

    Zanima me prihodnost vnukov. hvala

Jaz sem že pisala, ker me je zanimala selitev oziroma lastno stanovanje. Ampak ker mi to deluje nekako bolj na nee, vsaj iz odgovorov, me zanima, če me bo vedno strah v tej hiši, kjer sedaj živim? Me bo bratova žena kdaj nehala ustrahovat s hrupom oziroma butanjem? Se bom znebila strahu pred njo in njenim butanjem?  Oziroma a bo sploh prišel dan, ko se je ne bom več bala in me njeno butanje ne bo prestrašilo in ohromilo? Oziroma kaj moram narediti, da se uspešno zaščitim pred tem ustrahovanjem in stalnim strahom?

“Vaša selitev visi na nitki, karte ne dajo jasnega znaka, odvisna je od vas. Strah se bo nadaljeval, ker niste sposobni ostro odreagirati, saj ste tudi odvisni od drugih, ti vas pa teptajo. Spremeniti boste morali mišljenje, samo skozi to lahko pride izboljšanje. Vidim, da ste v težki situaciji, ampak tudi sami jo privabljate in vzdržujete.”

Ja res je. Teptajo me, teptajo me na leta. Teptajo me praktično vsi. Od zunaj, znotraj… ni da ni. Zaradi tega obiskujem neke vrste terapevtska srečanja in ko so mi rekli, da bi lahko kaj pokazala, kar znam, sem dobila voljo. Prebrala nekaj knjig na to temo, ki jih berem že 20 let, nesposobnia jih prebrati prej.  Sedaj sem pa končno jih in sem dojela. Ogromno stvari, ki jih prej nisem bila zmožna – zaradi stalnega  ustrovanovanje in tako močne umske in fizične ohromljenosti…. Dejansko sedaj res delam na sebi…

Tako sem ugotovila, da nujno rabim nekoga, ki verjame vame. Ampak obkrožena sem z morskimi psi. Dobesedno.

Razšla sva se na njegovo željo, čeprav vem da me ljubi. Ali nama kaže da bova še kdaj skupaj, saj vem da je bila najina ljubezen zelo močna, ampak on je trmast. Tako sem nesrečna in žalostna.

Hvala!

Ja res je. Teptajo me, teptajo me na leta. Teptajo me praktično vsi. Od zunaj, znotraj… ni da ni. Zaradi tega obiskujem neke vrste terapevtska srečanja in ko so mi rekli, da bi lahko kaj pokazala, kar znam, sem dobila voljo. Prebrala nekaj knjig na to temo, ki jih berem že 20 let, nesposobnia jih prebrati prej.  Sedaj sem pa končno jih in sem dojela. Ogromno stvari, ki jih prej nisem bila zmožna – zaradi stalnega  ustrovanovanje in tako močne umske in fizične ohromljenosti…. Dejansko sedaj res delam na sebi…

Tako sem ugotovila, da nujno rabim nekoga, ki verjame vame. Ampak obkrožena sem z morskimi psi. Dobesedno.

 

Vesolje mi je dalo par namigov, da se obeta izboljšanje. To se pogosto zgodi, ko se začne kolesje premikat, enostavno dobim znak z jasnega. Zadnje čase nekaj delate prav, tako da morate vztrajati pri tem.

 

 

Razšla sva se na njegovo željo, čeprav vem da me ljubi. Ali nama kaže da bova še kdaj skupaj, saj vem da je bila najina ljubezen zelo močna, ampak on je trmast. Tako sem nesrečna in žalostna.

Hvala!

 

Zaenkrat je iskren in resno misli, ljubezni  z njegove strani do vas ni in ne bo nekaj časa, tako pravijo karte. On želi poskusiti z drugimi ženskami, mi pa karte kažejo 35 % verjetnost, da bo na koncu ugotovil, da ste vi bili njegova prava ljubezen. Definitivno pa ga ne smete čakati, tudi vi si morate vmes najti drugo ljubezen vsaj za prehodno obdobje, tudi zato, da v njem vzbudite ljubosumje. Šele takrat bo spoznal, kaj je z vami izgubil, in šele takrat se bodo odprla kozmična vrata za vajino ponovno združitev.

Hči hodi v 1. letnik fakulteta, venomer je bila pridna in zavzeta za učenje, sedaj je malo popustila. Zanima me ali bo uspešno končala fakulteto in se zaposlila. Ima prijatelja s katerim hodi v hribe in žure, ali kaže na ljubezen.

 

Karte kažejo, da bo na koncu bo končala fakulteto, bo pa imela nekaj neuspehov vmes. Da, tudi vročo ljubezen vidim v kartah, ampak ne bo trajala. Vidim svarilo vesolja, da je ne podžigate pri tem.

za nekoga, ki me zanima, ali je tole kar gledam resna veza

zdaj pa še zame, bom kdaj srečna v ljubezni

Zanima me zanj, bova kdaj skupaj, on je vodnar. Tako me vleče h njemu…

Ali je moj prijatelj iskren do mene ali mi kaj prikriva? Hvala

Pozdravljena Moč usode.

Želim vpogled zase, za ljubezen.  Čas teče, leta se nabirajo, jaz pa nekako ne uspem spoznati nekoga za dolgotrajno partnerstvo. “usoda” mi pošilja na pot  moške, okusila sem ljubezen, vmes posegla smrt, pa partnerstvo brez otrok, ki ni vzdržalo, itd… Ljudje me imajo večinoma radi, si želijo moje družbe, sem družinski tip, precej med ljudmi, aktivno živim…  imam prijatelje, enega tudi zelo ljubega… posebej vezanega v srce…

Znam živeti sama, samostojno, neodvisno … ampak si pravega partnerstva srčno želim, pa se kar ne zgodi… Se bo končno zgodilo v to smer…

Hvala.

Mene zanima, ali bom dobila/podedovala/kupila, karkoli pač, ali bom kdaj lastnica svojega stanovanja.

hvala in lep pozdrav.

New Report

Close