Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

Odgovor na objavo uporabnika
tema129, 20.04.2024 ob 23:32

Mene zanima, ali bom dobila/podedovala/kupila, karkoli pač, ali bom kdaj lastnica svojega stanovanja.

hvala in lep pozdrav.

Šele sedaj sem prebrala, da želite bolj izčrpne stavke. Torej, moja želja je globoka. Močna, in goreča. Ne želim pa stanovati /sobivati z nikomur, ki ni moj mož, oz moja sedanja družin a (če štejem še živalice). Torej raje ostanem, kot je, kot da bi imela samo sranje z kakšno osebo. In se prilagajala, in tako dalje. To sem se v življenju zadosti. Želim mir. Nisem sama kriva, da je takšno stanje, da ne morem kupiti stanovanja. je pa močna želja. Po miru, po varnosti in da lahko uredim kot bi rada.

Ali bom obdržala službo?

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:13

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

PRosim za odgovor ali bom dobila sluzbo v.kratkem.

 

Pozdravljena moč vesolja tudi jaz prosim za vpogled za moje prijateljstvo…in nadaljevanje.  Poznava se od zgodnje mladosti, vedno sva si bila všeč a sva tesno začela prijateljevati v zrelejših letih. Prijateljstvo je potem  preraslo v veliko več. Bila sva velika zaupnika, na nek način sva si zelo različna, po drugi plati pa duši dvojčici. Premagala sva mnogo velikih ovir. Naenkrat je postal je popolnoma drugačen. Zaprl se je pred svetom, tudi do mene je “hladen”, ne zaupa se mi več,  skrbi me zanj.  Se je ustrašil ?(to mu ni podobno), me je zamenjal? (ni  v njegovi navadi in ni videti)… mu lahko pomagam ?(ponavadi je to povedal)…  Torej kako nama kaže…?  Hvala.

Oj prosim vpogled še zame. Danes je tak lep datum 22.2.2024 dan duš dvojčic menda…

Bom tudi jaz kdaj končno spoznala mojo dušo dvojčico v moški  osebi za resno partnerstvo, skupno življenje?

Znam živeti sama a nisem ustvarjena za samoto.

Prosim moč vesolja, če pogleda v karte za preostale. Hvala ze vnaprej

Vračam na vrh, če morda moč vesolja odgovori. Hvala

Pozdrav,

zanima me moje in moževo zdravje.

Pozdravljeni,

zanima me, kdaj bom spoznala kakega poštenega tipa za resno vezo. Kaj še lahko pričakujem od B.O in kdaj, če bo kaj?

Hvala in lp.

Vsi te dni nekam potujejo… pa bi vprašala:

Bom v bližnji prihodnosti (recimo leto dni) odpotovala čez lužo (ZDA)?  Je že bilo v planu, pa ni uspelo. V tujino še nisem veliko potovala (po EU nekaj) leta pa tečejo, sem tudi v takšni službi, da si težko privoščim odsotnost več kot teden dni (za takšno pot je treba vsaj 3 tedne, če hočeš kaj videti)… Želim videti svet, naravo, ljudi…  Hvala

Pozdravljeni,

že nekaj časa je od moje dolgoletne veze.

Zanima me ali bom srečala osebo s katero se bom ustalila v zakonu?

Hvala 😉

Odgovor na objavo uporabnika
zasidrana, 29.04.2024 ob 15:31

Vsi te dni nekam potujejo… pa bi vprašala:

Bom v bližnji prihodnosti (recimo leto dni) odpotovala čez lužo (ZDA)?  Je že bilo v planu, pa ni uspelo. V tujino še nisem veliko potovala (po EU nekaj) leta pa tečejo, sem tudi v takšni službi, da si težko privoščim odsotnost več kot teden dni (za takšno pot je treba vsaj 3 tedne, če hočeš kaj videti)… Želim videti svet, naravo, ljudi…  Hvala

Ja, in kako si to predstavljaš, da bi se uresničilo, če že sama vnaprej veš, da ne izpolnjuješ pogojev za tako željo??

Kaj, a to pričakujete, da vam bo kar z neba padlo al kako?? Da bo prišel sugar daddy in vas financiral do konca življenja??

Odgovor na objavo uporabnika
ona694, 27.04.2024 ob 12:44

Pozdravljeni,

zanima me, kdaj bom spoznala kakega poštenega tipa za resno vezo. Kaj še lahko pričakujem od B.O in kdaj, če bo kaj?

Hvala in lp.

Kako, kdaj?? Zakaj pa misliš, da boš SPLOH koga spoznala, kaj šele kdaj??!

Odgovor na objavo uporabnika
Nesrecnica420, 21.04.2024 ob 09:11

PRosim za odgovor ali bom dobila sluzbo v.kratkem.

 

A se ti ne zdi, da boš v kratkem tako ali tako zvedela?? Kaj pa boš imela od tega, če pred vhodom v hišo že veš, da boš odklenila vrata?? A je kaka razlika, če za to veš pet korakov prej??

Spostovana Moč vesolja.

Naj povem, da ste imeli prav! Službo so mi podaljšali. Mobing pa se slabša. Ali res pride sprostitev in rešitev zame, kot ste napovedali, po nekem nasvetu ali pismu žensk, pa bom še povedala. Hvala !

Moč vesolja, boš še odgovarjala tukaj?

Hvala

New Report

Close