Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

    Ali se zdim prijatelju privlačna?

Lahko pričakujem boljše letošnje leto kot lansko?

    Bom kdaj imela srečo in spoznala moško osebo ki bo me razumela zaradi vseh preteklih porazov in borb in me spoštovala kot jaz njega. Kdaj bo to?  Želim si skupnega življenja. Predolgo čakam…
    Mi lahko B.O. škodi? Hvala za odgovore in vesele praznike želim.

Mi bo uspelo letos shujšati?

Malo, komaj opazno, še nekaj časa ne boste zadovoljni. Ampak morate prebroditi blokado, potem pa bodo večji uspehi z vztrajnostjo.

 

Prosim povejte kako kaže moja služba in zdravje? Hvala

Srednje, ne vidim nekih velikih premikov.

 

Ali se zdim prijatelju privlačna?

Včasih malo, ampak redko. Karte kažejo, da morate delati na svoji privlačnostni energiji. Pod posteljo postavite en velik magnet, to bo malo pomagalo, ampak večina je pa od vaše miselnosti odvisna.

 

Lahko pričakujem boljše letošnje leto kot lansko?

Ne smete pričakovati, zaenkrat kaže slabo. Pripravite se na hudo. Če boste pripravljeni, lahko to ugodno vpliva in se s tem odžene slabo karmo.

 

Bom kdaj imela srečo in spoznala moško osebo ki bo me razumela zaradi vseh preteklih porazov in borb in me spoštovala kot jaz njega. Kdaj bo to?  Želim si skupnega življenja. Predolgo čakam…
Mi lahko B.O. škodi? Hvala za odgovore in vesele praznike želim.

Zaenkrat ni na vidiku, se pa bodo odprle možnosti, ko boste nehali na to non-stop misliti. Sami v sebi ustvarjate blokado in moški to začutijo. Z B. O. previdno, po pameti, tu vidim neke dvomljive stvari.

Glede trenutnega partnerstva in zdravja

Hvala

Prihodnost hčere in njene družine

1. Partnerstvo je mlačno, ampak stabilno. Pri zdravju vidim manjše težave v prihodnosti, zaenkrat je pa dobro.

2. Pri hčeri vidim ločitev v srednjih letih, ampak otroci ne bodo veliko trpeli, ker bosta dobro poskrbela za njih in tudi vi boste pomagali. Kljub ljubezenskim avanturam bo družina na nek način držala skupajj tisto minimalno.

Kako bo s službo pri hčerki. Hvala

Ali bo Kate preživela raka?

Prosim za vpogled za:

moje zdravje in finance

Hvala

 

Kako bo s službo pri hčerki. Hvala

Slabo kaže, bolj se mora potrudit.

 

Ali bo Kate preživela raka?

Ne, ta rak v raznih oblikah se ji bo vlekel in vračal naslednjih 40 let, na koncu bo od njega žal umrla.

 

Prosim za vpogled za:

moje zdravje in finance

Hvala

 

Vidim kratkoročno izboljšanje zdravja, potem poslabšanje. Finance skromne, a zadostne, stabilne.

V prihodnje bolj razdelajte vprašanje in napišite bolj na dolgo in specifično, kaj vas zanima. Tako bolj začutim vašo kozmično energijo in vas hitreje najdem v ozvezdju. Ko napišete npr. samo “finance in zdravje”, to itak vse zanima in to je premalo, zapravim veliko energije in potem me izmuči.

Tistim, ki se ne boste bolj poglobili v svoje vprašanje, ne odgovarjam več.

Odgovor na objavo uporabnika
Samska242, 26.03.2024 ob 20:37
    Bom kdaj imela srečo in spoznala moško osebo ki bo me razumela zaradi vseh preteklih porazov in borb in me spoštovala kot jaz njega. Kdaj bo to?  Želim si skupnega življenja. Predolgo čakam…
    Mi lahko B.O. škodi? Hvala za odgovore in vesele praznike želim.

Odvisno kaj iščeš.    Tudi jaz iščem podobno,  samo žensko.

Zdravo,

zanima me zaposlitev.

Že nekaj casa iscem.

Hvala

Zanima me, ali bodo moji vnuki uspešni v življenju?

Grem zdaj kuhat, ciganski golaž bo, tako da popoldne nadaljujem, če ne pride kaj vmes. Medtem lahko sprašujete, ampak res se poglobite v zadevo, če hočete kvalitetno vedeževanje.

Letos se nameravam vpisati na podiplomski študij na pedagoško fakulteto.

Mi bo uspelo ali bo to katera druga fakulteta ?

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 11.01.2024 ob 13:13

danes gledam v karte in zvezde, vprašajte, kaj vas zanima glede prihodnosti

.

Kdaj bo selitev na obalo? Kako kaže v službi? Hvala.

Moč vesolja, zanima me moje partnerstvo. Skupaj sva 4 leta, zdaj sva nekako obstala na neki mrtvi točki. Nisem prepričana, ali naj vlagam in se potrudim, da nama uspe, ali naj zadevo raje spustim… Sem v dvomih.. Kak dan čutim, da to ni zares to, določene stvari me motijo, a spet drugi dan res čutim, da ga imam rada, da je on to to, tisti moj “tako zelo poseben človek” in je vredno vztrajati tudi v času padcev.. vem in čutim, da me ima zelo rad.. Ne bi se rada odločila narobe in morebiti gledala nazaj z obžalovanjem, da nisem naredila vse, kar je v moji moči.. Ker se mi zdi, da je veliko odvisno od mene.. On ne dvomi, dvomim bolj jaz.

Hvala!

Jaz sem že pisala, ker me je zanimala selitev oziroma lastno stanovanje. Ampak ker mi to deluje nekako bolj na nee, vsaj iz odgovorov, me zanima, če me bo vedno strah v tej hiši, kjer sedaj živim? Me bo bratova žena kdaj nehala ustrahovat s hrupom oziroma butanjem? Se bom znebila strahu pred njo in njenim butanjem?  Oziroma a bo sploh prišel dan, ko se je ne bom več bala in me njeno butanje ne bo prestrašilo in ohromilo? Oziroma kaj moram narediti, da se uspešno zaščitim pred tem ustrahovanjem in stalnim strahom?

Ali bova še kdaj skupaj, nama je usoda namenjena oz kako kaže ljubezen?

Kako v službi, se vidi kaj več dinarčkov ?

Hvala za vpogled!

Kdaj se uspesno selim, da bo bivanje normalno?

Prosim za vpogled še zame…

Sva zelo dobra prijatelja dolga leta,  lani je doživel življenjsko prelomnico in zdaj je drugačen. Bolj ga je “vrglo iz tira”, kot je pričakoval sam, tudi mene je presenetilo…. Tudi najin odnos postaja drugačen… potrpežljivo sem “v pripravljenosti” a se počutim čudno…  vem, da se mora sam “postaviti nazaj” a me skrbi zanj…  Kaj naj storim? Pomeni mi veliko…. kaj bo z nama? Bova sploh še “midva”?

Kaj pa moje dolgoletne “materialne želje”, se bodo izpolnile. Trenutno sem finančno šibkejša od  teh želja. Mi bo uspelo?

Hvala.

Od moje zadnje veze je minilo že kako leto.

Kako kaže v prihodnje v smeri resne veze.

New Report

Close