Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes gledam v karte, vprašajte

danes gledam v karte, vprašajte

Karte pravijo, da ne, na potezi ste vi

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 23.01.2024 ob 17:27

Karte pravijo, da ne, na potezi ste vi

Če je to odgovor zame. Bi bilo vredno, da jaz vzpostavim nazaj stik. Bo trajalo med nama. Še me ljubi, mu je žal zame ali ima že drugo v mislih? Hvala

 

Mene zanima ali bova zopet skupaj z mojo T.?

Ostal sem v zakonu zaradi otrok, jo pa grozno pogrešam in sanjarim o njej. Kako bo šla ločitev, če se odločim za to? Kako bo reagirala žena če jo zapustim?

Prijatelj mi je všeč. Kaj pa jaz njemu?

Hvala

Moj srčni prijatelj  …si želi to še naprej ostati? … si me želi blizu v svojem življenju?

Kaj pa ljubezen? Prihaja kdo?

Prosim še meni

Bom šla letos na potovanje preko luže? Me bo spremljal prijatelj, ki je nekoč tam živel.

Hvala

Zadala sem si nalogo “hujšanje”….  Že nekaj let se matram, pa ni pravega uspeha.

Bom našla pravi način in prišla na pravi rezultat?

Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Projektna naloga, 24.01.2024 ob 18:54

Zadala sem si nalogo “hujšanje”….  Že nekaj let se matram, pa ni pravega uspeha.

Bom našla pravi način in prišla na pravi rezultat?

Hvala.

MANJ ŽRI!

mene me zanima, ali naj kupim državne obveznice?

Načrtujem selitev. Mi bi uspelo optimalno?

Hvala

 

Ja ok, npr ji bojo karte pokazale, da kupite obveznice in pol bo to narobna odločitev, ali obratno. Ali ji bojo karte pokazale, ja bo nekaj težav s selitvijo in boste obupala še preden bi šla. Razumete kako to gre, kako vas lahko spravi na napačno pot. Zato odsvetujem..

Spoštovani,

Zanima me še samo, ali bo ta zveza (ki bo prišla čez dve leti) tudi ostala ali bova odšla narazen.

Lepo Vas pozdravljam,

Nina

Potrebujem dolg dopust. Mi bo uspelo iti skupaj z najdražjim nekam na lepše še pred pomladjo?

Hvala.

Prihaja sreča na ljubezenskem področju tudi zame?

Kaj je narobe, da tako dolgo čakam? Sem slepa? ne zaslužim? odpravljam karmo?

Hvala

“Moč vesolja” si še aktivna?

Bova imela letos novo hišo?

Hvala

Obveznice so bile kar dobra odločitev, karte kažejo, da bodo vsi dobili glavnico nazaj in tudi obljubljene obresti. Se pa da in se še bo dalo dobiti tudi depozite po podobnih in celo malo višjih obrestnih merah.

Drugače ne morem odgovoriti na stara vprašanja, ker ima to podlago v stari karmi, medtem so se zvezde drugače razvrstile, tako da morate vprašat na novo, danes odgovarjam.

Moje zdravje in ljubezen.hvala

Slabo kaže, bolj se boste morali potruditi za oboje, karte mi kažejo, da se zdaj premalo.

Pozdravljeni.

Zanima me, kako bo z zdravjem v prihodnosti? Bo na podlagi tega tudi sprememba službe?

Hvala

Kdaj bo prisla moja ljubezen?

 

Hvala

Kam pelje prijateljevanje z njim?

Zanima me, kako bo z zdravjem v prihodnosti? Bo na podlagi tega tudi sprememba službe?

Najprej bo šlo na bolje, potem na slabše. Sprememba službe bo.

 

Kdaj bo prisla moja ljubezen?

S takim odnosom ne vidim ljubezni, mi kažejo karte, da ste preveč prepričani in premalo naredite za to. Spremeniti morate pri sebi, potem je 52 % možnosti, da bo ljubezen.

 

Kam pelje prijateljevanje z njim?

V krajšo avanturo.

Odgovor na objavo uporabnika
moč vesolja, 26.03.2024 ob 19:29

Zanima me, kako bo z zdravjem v prihodnosti? Bo na podlagi tega tudi sprememba službe?

Najprej bo šlo na bolje, potem na slabše. Sprememba službe bo.

 

Kdaj bo prisla moja ljubezen?

S takim odnosom ne vidim ljubezni, mi kažejo karte, da ste preveč prepričani in premalo naredite za to. Spremeniti morate pri sebi, potem je 52 % možnosti, da bo ljubezen.

 

Kam pelje prijateljevanje z njim?

V krajšo avanturo.

zame ste povedali pravilno.

 

 

Hvala.

 

Kje pa imate link, karkoli…je skoda, da ne objavite.

Mi bo uspelo letos shujšati?

Prosim povejte kako kaže moja služba in zdravje? Hvala

New Report

Close