Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Sama zasluzim vsak mesec 1000 eur vec kot partner in mi na misel ne pride, da bi kaj skrila pred njim. Živiva oba enako. So se pa stvari vmes tudi obrnila in sem bila brez službe pa me ni skrbelo kako bo, ker je normalno, da drug drugemu stojiš ob strani. To je normalno partnersko zivljenje.

Jaz sem pa ravno v postopku ločitve in se mi ta denar kar pozna, saj so stroški izredno veliki…
Sem prav vesela, da tako skrivam denar že več kot dvajset let!


Naj bolj fajn je skriti denar okoli dimnika ali še bolje v dimniško tuljavo samo ne pozabit pred kurjavo ga spraviti na drugo mesto.

Pameten predlog, ni kaj 🙂

Tudi jaz razmišljam, kako bi svojih 160.000 z bančnega računa, 52.000 v skladih, 30.000 v plemenitih kovinah, …., skril na varno, da žena za to ne bi nič vedela.

Imam pač tako ženo, ki vse sproti zapravi, ker ji je to bistvo. Važno, da ona danes dobro živi, kako bo pa čez 20 let, pa jo trenutno še ne skrbi. Pravi, da bo imela dobro penzijo in bo že “nekako” živela.

Noče slišati, da bi vsak mesec dvignila nek znesek in ga dala na skupni račun. Ne sprejme mojega predloga, da dam jaz 2/3, ona pa 1/3 v skupni fond.

In ko berem vse komentarje, vidim, da bom tudi jaz moral nekaj takega narediti.


Naj bolj fajn je skriti denar okoli dimnika ali še bolje v dimniško tuljavo samo ne pozabit pred kurjavo ga spraviti na drugo mesto.
[/quote]

V vrečko, jo neprodušno zapret in spraviš v WC kotliček….
Noben lopov ne bo tam iskal!

In kako boš sedaj bivšemu možu razložila, odkod ti denar? In pred sodnikom, ko bo treba skupno premoženje deliti?

Gledate kaj kmetijo?

Kmetija bi bila lahko zanimiva taktična igra, kjer zanimivost oddaje dela sposobnost taktike, igranja in zmes različnih karakterjev.
Ker pop žal temelji vse samo na kregu in dretju med tekmovalci je žal spisal scenarij, ki potencira zgolj in samo kreg, uako pa je uničil vse možnosti in zanimivosti taktične igre. Tudi scenaristi so zelo slabi in zelo predvidljivi,tako da je oddaja postala zelo zanič in praktično negledljiva.
jaz včeraj nisem gledala in tudi ne bom več. Čeprav sem že dolgo vedela,da je vse naprej spisano, sem gledala še zaradi Danijela, ki mi je bil ok karakter ko oseba, ki dela in se tudi pošteno bori , pa tudi Marjanca – gospa, ki si zasluži poklon. navijam za Marjanco, gledam pa ne več.
Si pa mislim,da nas ima pop res za ultra bedake, če so mislili, da jih ne bomo skužili, kaj počno.

In kako boš sedaj bivšemu možu razložila, odkod ti denar? In pred sodnikom, ko bo treba skupno premoženje deliti?
[/quote]

Kmetija bi bila lahko zanimiva taktična igra, kjer zanimivost oddaje dela sposobnost taktike, igranja in zmes različnih karakterjev.
Ker pop žal temelji vse samo na kregu in dretju med tekmovalci je žal spisal scenarij, ki potencira zgolj in samo kreg, uako pa je uničil vse možnosti in zanimivosti taktične igre. Tudi scenaristi so zelo slabi in zelo predvidljivi,tako da je oddaja postala zelo zanič in praktično negledljiva.
jaz včeraj nisem gledala in tudi ne bom več. Čeprav sem že dolgo vedela,da je vse naprej spisano, sem gledala še zaradi Danijela, ki mi je bil ok karakter ko oseba, ki dela in se tudi pošteno bori , pa tudi Marjanca – gospa, ki si zasluži poklon. navijam za Marjanco, gledam pa ne več.
Si pa mislim,da nas ima pop res za ultra bedake, če so mislili, da jih ne bomo skužili, kaj počno.

Če se najde tukaj kak pravnik, ki se mu lahko zaupa na besedo…

Ali sodišče ob ločitvi upošteva tudi stanje na poslovnem TRR? Za vse, kar je tam privarčevanega, nima žena nič zraven, prispevala je natanko 0. Ne razumem, zakaj bi potem bila še polovica njenega…??

Tale objava me je pa res spodbudila k resnemu razmisleku, kako naprej…

Ja, skrivam svoje prihranke pred ženo. Zakaj? Ker pri svojih letih ne razume, da je treba tudi kaj imeti privarčevano. Noče slišati za skupni fond, iz katerega bi se vse financiralo. Pa ji ne bi bilo potrebno prispevati polovico. Ponudil sem ji 1/3 prispevka, pa se ne strinja.

Prav, pa nič….zakaj bi pa jaz moral govoriti o tem, koliko imam? V primeru ločitve bi se ona polastila mojih prihrankov, za katere ni naredila nič, jaz pa bi dobil njene dolgove….

Ja, skrivam svoje prihranke pred ženo. Zakaj? Ker pri svojih letih ne razume, da je treba tudi kaj imeti privarčevano. Noče slišati za skupni fond, iz katerega bi se vse financiralo. Pa ji ne bi bilo potrebno prispevati polovico. Ponudil sem ji 1/3 prispevka, pa se ne strinja.

Prav, pa nič….zakaj bi pa jaz moral govoriti o tem, koliko imam? V primeru ločitve bi se ona polastila mojih prihrankov, za katere ni naredila nič, jaz pa bi dobil njene dolgove….
[/quote]
K sreči nas je več takih, ki gledamo malo dlje v prihodnost….!

Če se najde tukaj kak pravnik, ki se mu lahko zaupa na besedo…

Ali sodišče ob ločitvi upošteva tudi stanje na poslovnem TRR? Za vse, kar je tam privarčevanega, nima žena nič zraven, prispevala je natanko 0. Ne razumem, zakaj bi potem bila še polovica njenega…??

Tale objava me je pa res spodbudila k resnemu razmisleku, kako naprej…

Ja, skrivam svoje prihranke pred ženo. Zakaj? Ker pri svojih letih ne razume, da je treba tudi kaj imeti privarčevano. Noče slišati za skupni fond, iz katerega bi se vse financiralo. Pa ji ne bi bilo potrebno prispevati polovico. Ponudil sem ji 1/3 prispevka, pa se ne strinja.

Prav, pa nič….zakaj bi pa jaz moral govoriti o tem, koliko imam? V primeru ločitve bi se ona polastila mojih prihrankov, za katere ni naredila nič, jaz pa bi dobil njene dolgove….


Očitno si ženska brez vesti !
In še kar poročena?
Hudooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na bruhanje mi gre.
Mož je dobričina, vlaga vse v hišo in da otrokom.
Tvoje vprašanje je nevredno odgovora. Kakšna mati skriva denar od otrok? Po možnosti še otroške dodatke vlečeš. Nikjer ne piše, da boš s prihranki pomagala tudi otrokom, za šolanje npr.
A misliš, da bi tvoj Mož sploh kaj hotel od tebe, če bi se ločila?
Če bi poznal resnico bi ti verjetno še kaj primaknil zraven.
O ločitvi razmišljaš itak samo ti.
Potem pa bodo ženske užaljene,
ko se usuje komentar moškega dela po forumu.
Ti želim vso srečo in upam, da te bo ta denar na stara leta osrečil.

Mogoče če ne bi bila zadrgnjena oseba kot si, se ti ne bi bilo treba ločevati in potemtakem stroškov sploh ne bi imela.

A na to pa nisi pomislila, buča gnila?

Nekatere žal ne čakamo miloščino od sodišča ampak si že prej poskrbimo za udobje.

Moram se ti zahvaliti, ker si mi z odprtjem te teme pokazala, da je polovica žensk keš p*ck, ko bi še svoje otroke prodale, če bi zanje doble vlk dnarja. Pa to da tvoj partner vlaga v otroke pa hišo, ti ga pa še pol opehariš je pa tk višek.

Pa hvala še enkrat, da bom bolj pazljiv od zdaj naprej 🙂



dejstvo je,da če to premoženje ni razvidno iz skupnega premoženja in ga ti od naenkrat imaš boš moral dokazati to – tako partnerju kot tudi davkariji. Preveč ti gledaš filme,da misliš,da gre to tako po domače kot si ti predstavljaš.
Odvetnik od partnerja te bo zlahkoto zgonil, ker je to oškodovanje in kraja in še sedet boš lahko lepo šel. Phahaha Tako da ti kar sanjaj sanje male Anje kako ti bodo uspele take mahinacije. Je pa pomenljivo dovolj to,da ti sploh padejo na pamet. Sicer si pa v prvi med glasnimi kako babe opeharjajo tipe- tukaj pa je razvidno, česa vsega si ti sposoben in kako bi lepo kradel lastni partnerki. V tebi ni trohica poštenja in iskrenosti, samo okoriščal bi se na drugih. projeciraš pa vse to lažno na druge češ da so materialisti, ko ni večjega kot si ti sam – materialista in kradljivca.
[/quote]saj lahko rečeš,da ti starsi podarili ali ljubimec šli karkoli te,kdo no ke spraševal za 45 jurjev??!

Tudi jaz dam na stran vsak mesec 300 do 500 eur.
Hranim jih pri starsih.

Na banko v sef jih ne bi dala – kaj pa ce skripnem.
[/quote]

Ja pa madona no – ob ločitvi se te brez problema “pogrunta”, ker vsak mesec dviguješ že toliko časa s svojega računa konstantno teh 300-500 EUR naprimer. In boš morala dokazovat za toliko let dvigovanja, kam si jih “vtaknila”. To je npr. 6000 eur na leto, 30.000 EUR za 5 let :))))
A boš rekla, da si za kavice s prijateljicami dvigovala po 500 eur na mesec in zagonila 30.000 eur za kavice pa tortice s prijateljicami, no? ALi pa da si 500 eur na mesec zase porabila za osebno nego napirmer – kje so pa izdani računi? :)))
Na sodišču se zahtevajo bančni izpiski v ločitvenem potopku, komot nasprotna stran to zahteva, za vsaj 10 let za nazaj se jih da dobit- dvigi se pa gor vidijo – točno namerno, kontinuirano, vsak mesec 🙂

Ja pa madona no – ob ločitvi se te brez problema “pogrunta”, ker vsak mesec dviguješ že toliko časa s svojega računa konstantno teh 300-500 EUR naprimer. In boš morala dokazovat za toliko let dvigovanja, kam si jih “vtaknila”. To je npr. 6000 eur na leto, 30.000 EUR za 5 let :))))
A boš rekla, da si za kavice s prijateljicami dvigovala po 500 eur na mesec in zagonila 30.000 eur za kavice pa tortice s prijateljicami, no? ALi pa da si 500 eur na mesec zase porabila za osebno nego napirmer – kje so pa izdani računi? :)))
Na sodišču se zahtevajo bančni izpiski v ločitvenem potopku, komot nasprotna stran to zahteva, za vsaj 10 let za nazaj se jih da dobit- dvigi se pa gor vidijo – točno namerno, kontinuirano, vsak mesec 🙂
[/quote]

Nič ne rabiš dokazovat, kaj si naredil z dvignjenim denarjem, za vsakomesečne dvignjene zneske se smatra, da so bili porabljeni za življenjske stroške in jih ni več.

Dokazuješ samo, če hočeš nek večji delež pri nekem premoženju, npr. pri obnovljeni bajti, potem dokazuješ, da si vlagal v obnovo bajte, ne pa v sprotne stroške.

Za dvignjeno vsakomesečno gotovino te prav nihče ne bo spraševal, kje je zdaj. Ne vem, kako si to predstavljate, da moraš komu odgovarjat in račun hranit še leta in leta, če denar vsak mesec zagoniš za drag šampanjec ali masaže ali kaj podobnega…

Račune rabiš samo takrat, ko ti želiš dokazat, da si vlagal nekam in ti zato večji delež tega pripada. Ne rabiš pa dokazovat, da si sposoben zaružit denar vsak mesec za bedarije. To se smatra, da vsi zmoremo in ponavadi tudi počnemo.


Vsak mesec dan tako na kupček po par sto evrov ki ti pri ločitvi nikakor ne igrata skupnega premoženja… Naj v zakonu moški bolj financira svoje mulce, ko pa se tako hvali da so njegovi!
Me že vemo, ali je res tako 😁

Ja pa madona no – ob ločitvi se te brez problema “pogrunta”, ker vsak mesec dviguješ že toliko časa s svojega računa konstantno teh 300-500 EUR naprimer. In boš morala dokazovat za toliko let dvigovanja, kam si jih “vtaknila”. To je npr. 6000 eur na leto, 30.000 EUR za 5 let :))))
A boš rekla, da si za kavice s prijateljicami dvigovala po 500 eur na mesec in zagonila 30.000 eur za kavice pa tortice s prijateljicami, no? ALi pa da si 500 eur na mesec zase porabila za osebno nego napirmer – kje so pa izdani računi? :)))
Na sodišču se zahtevajo bančni izpiski v ločitvenem potopku, komot nasprotna stran to zahteva, za vsaj 10 let za nazaj se jih da dobit- dvigi se pa gor vidijo – točno namerno, kontinuirano, vsak mesec 🙂
[/quote]

O hvala da si to povedal. Moj moz vsaki mesec dvigne 500 eur in mi jih da na roke da s tem kupujem hrano in stvari za otroke. Racunov in potrdil kam gre ta denar nima. Torej lahko v primeru locitve trdim da je dajal 500 eur mrsecno v crni fond zadnjih 15 let?

Prišla iz revne dežele, kjer je dobesedno živela v kolibi. Se poročila z obupancem, ki jo je “kupil”. Poročena 12 let, od njega izcuzala okrog 40.000 €, se ločila in zdaj v rodnem kraju živi skorajda v vili.
Od prvega dne naprej je to načrtovala.
Samo obupani moški so v svojem obupu gluhi in slepi, samo,da imajo žensko ob sebi.

Meni ga prinesi shranit. Sef v banki ti v nasi drzavi brez problema oropajo.

New Report

Close