Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

O hvala da si to povedal. Moj moz vsaki mesec dvigne 500 eur in mi jih da na roke da s tem kupujem hrano in stvari za otroke. Racunov in potrdil kam gre ta denar nima. Torej lahko v primeru locitve trdim da je dajal 500 eur mrsecno v crni fond zadnjih 15 let?
[/quote]

Boš ti morala dokazat, da si kupovala hrano – če imaš račune za futr in stvari za otroke, je tvoja rit rešena :). Če jih imaš pa v štumfu, pa no go :). In ja, upravičeno ti oćita, da si ti dajala v črni fond alias štumf.

Sploh nevem kaj naj napisem…
Kako ste lahko take prasice?
Ze razumem da das kaj denarja na stran ampak da se pretvarjas da si v minusu in od njega dobis se denar.
Mogli bi vas vse pobesit babe stare neumne.
Upam da se locite in on najde drugo ki ga nebo imela samo zaradi financ.
Upam da te moz odkrije in pobere vse do zadnjih gat.

PrOvokacija 😉

Dvomim. Tega je več, kot bi si mislil. Še moja 80 letna mati ima črn fond.

A ste res vsi taki pedri pa prasice. Prav ne morem vrjet da skrivaš denar ti avša pokvarjena. Zlatega moža imaš in si taka psica. To je narobe z tem svetom, pokvarjeni ljudje do amena. V dobrem in slabem človek da vse za vas in si upaš to pisat. Hjoooooo upam da vam bajta zgori mama da ti umre pa foter pa da se ločita pa da nič ne dobiš

Ženske, ženske, s figo v žepu ste z moškim. Jaz se tega kot ženska nikoli ne bi šla.


Ti ne, me pa gledamo tudi v svojo prihodnost in prihodnost naših otrok!

Moj sosed ima stalno bivalisce pri tasrarih. Tako njegove nikoli ne vedo za njegove osebne poste. Sicer je pa bedak in mislim da ima ze 4 babo.

tudi moja bivsa je meni predlagala podoben scenarij kot ga ti izvajas pa nisem bil za to pa je ze dolgo bivsa

Midva vseskozi investirava in imava premoženje že razdeljeno v ZK. Če se lociva, je jasno kaj komu pripada. S tem sva začela ko sem ostala z otrokom doma. Iz prihranjenega je bila kupljena prva garsonjera pisana name, dohodek od oddaje je bil moj. Nato sva kupila še eno stanovanje in sedaj bova počasi izplačala brata iz hiše , tako da bo po smrti staršev hiša od moža. Imam kam it in imam nek vir prihodkov, če bi slučajno ostala brez službe ali brez moža. Ko izplačava brata, bova kupila še eno stanovanje za otroka. Do penzije bi lahko bilo skoraj izplačano. Tudi sinu ne bo potrebno imeti skrbi, če se kdaj loči. Živimo namerno dokaj skromno, ker vse življenje dajemo v varčevanja in nepremičnine.

Tako…jaz tudi vsak mesec dam na stran okoli 1000-1200 € odvisno od meseca…in moja tud neve da imam zalogo

waw. to pa je prava ljubezen. ni čudno, da umirate same na stara leta. ampak boš crknla pa vsaj premožna.

Logično da si lezbijka, saj si jasno napisala, da tvoja NIČ NE VE 😂😂

Par stotakov na stran za hude čase? Meni bi še kakšni 3-4 stotaki prav prišli zraven k plači, da bi lahko normalno funkcionirali, ne pa da bi jih par.dvignila in skrivala. Pa če tudi BI jih imela viška jih pred partnerjem sigurni nebi skrivala. Ker bi skupaj vlagala v kaj.

Jaz bi skrila, ce bi imela kaj za skriti. Sproti odteka denar. Tako da nic ne ostane.

Slovenska zenska pozresnost. Nikoli nimate dovolj denarja. Zato pa trdim, da je kurva najcenejsa zenska.


Dolgoročno gledano je najmanj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cenejša, saj te nobena najstarejša obrtnica ne spravi na boben, ko ti pobere hišo, avto in še psa!
Pa še vsakič imaš drugo pod sabo…..

Jaz ga imam skritega v zepkasti vzmetnici.

Ali današnjim mladim ženskam skrivate denar v lonec tako, da ga nikoli v življenju ne bodo našle? Ste lahko še bolj žleht?


Jaz denarja nikoli ne skrivam!
Dedcu vedno pravim: “Vzemi, če si upaš..!”

Jaz imam vso gotovino shranjeno varno pri svojih starših, da v primeru razveze ne bom ostala praznih rok. Tako dam vsak mesec na stran 500 €, tako da nihče ne ve zakaj sem porabila.

Ostalo se vse odkrije…

Odgovor na objavo uporabnika
Nikkica, 19.10.2019 ob 14:14

Če bi moški kaj takega napisal ali izjavil, bi ga najmanj raztrgale …

Ponavadi ga skrijem pri svojih starših, kajti brez rezerve bi me skrbelo

 

sram te bilo…za mene si podn od podna…sebicna kura pa se slabs si mislim o tep…

Js ne razumem..cakaj ti razmisljas ce bi se locila?? Pa si ti tista ki skriva denar?? Zavoljo svojih otrok ne lazi. Daj 100eur na stran. Ampak povej mu za ostalih 400 500eur. Tudi njemu ziher ni vseeno da je tako financno stanje..za ta denar bi lahko lepo zivela, otrokom kaj vec privosla, mogoce za vaji dva..mogoce celo kako stanovanje..to je vse nalozba..sam za locitev pa mi ni jasno 😐

A imas fukaca? Zakaj razmisljas o locitvi, ce imas super moza. Pripravljas teren, kajne?  Puhloglavka.

New Report

Close