Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

berem vse, ki mi delujejo psihično stabilni in normalni po pisanju. Virtuala pokaže  karakter človeka, če si priznamo ali ne…. In kaj ugotavljam v teh letih sodelovanja na tem forumu, da je ta psihična stabilnost in neka pokončna drža, ki bi mogla bit moška domena pa  čeprav v virtuali značilna bolj za ženske, ki pišejo pod istimi niki tukaj kot za moške, recimo Senza je en tak primer…, mislim, da se spomnim tega nika poleg Yo in No ja še od takrat, ko sem prvič sem uletel (pač zdaj sem se na njih spomnil.., spomnim se pa tudi Tare S, ki je pa očitno dvignila roke od te scene, saj so jo s(d)s  pasji sinovi stalno napadali…) to so za moje pojme ljudje s karakterjem, seveda so karakter tudi tipi z istim nikom, kis talno tukaj pišejo, razen dveh, treh znanih tukaj, ki so pač s(d)s šoder ampak ok. oni pač zastopajo svoje politično stališče, čeprav na pokvarjen in lažnjiv način, važno je da pač pod istim nikom, kar je pozitivno …  Če bi norci, ki norijo tukaj v reali pokazali svoj pravi obraz kot ga kažejo tukaj, jih bi okolica v kateri živijo izpljunila kot smet…

sč, tista pred tem je bil prva liga, kljub modelom v stilu modroviharnepolarnge kretena.., ta zdej je pač slab ampak bo vseeno preživel, ker pač boljšega ni… To se vidi po kakšnih temah, ki imajo vsaj malo neke ralne osnove in se naštepa pač par strani komentarjev…, kar pomeni, da še vedno pride dosti ljudi pogledat to sceno…

——–

BTDT, lepo te je videti po dolgem času, čeprav nisva na isti politični frekvenci ampak o politiki in življenju, poslu (tist, ki ne dela naj ne je), sexu (z mehko curo se ne da kresat, da je pa cura trda se mora pa ženska in psiha poklopit), športu (hitrejši kot si z malo potrebnega talenta, boljši si) men ne more noben solit pamet. Točno vem kaj se v kateri okolici dogaja, kilometrine imam več kot dovolj v življenju…. Pač preprosto ločim ljudi po tem al so zdravi v glavo al niso, to seveda velja tudi za politike… Hvala bogu, če bi na tako imenovani desni politični sceni videl kaknega normalnega politika, še najbolj normalen deluje Tonin, men se prosto jebe za kul in levičarje.., jst nimam od nobenih nič, odvisen sem od seeb in svojega dela in mislim, da v nobenem sistemu ne bi ostal brez dela… ampak proti tej Pošasti, ki je zdaj na aablasti, bi bil raj na strani samega hudiča, kot za njo, jebi ga.. V življenju je tako, upoštevat moreš vse faktorje nekoga s katerim debatiraš, in predvsem to, da sta rojena v isti okolici, drugo je pa to, al se rodiš že v startu bogat al revež al staršem z stoletnimi in več letnimi koreninami na tem teritoriju. Mi rojeni pred recimo letom 75…80, po tem letu so bili še otroci do leta 91, ki o politiki pojma niso imeli smo vsi rojeni v isti državi, republiki, obiskovali iste šole. Vsak pa politično situacijo vidi s svojimi očmi skozi čas odraščanja in jst poznam volivce s(d)s greznice kot svoj žep.., tako, da lahko rečem v bistvu so vsi taki v njihovi duši kot je njihov pacient (pokvarjeni in vzvišeni) ki se mu klanjajo že 30 let, preprosto po domače povedano, pač zlobni in žleht, tu pa tam pa se bi verjteno med njimi našla kakšna izjema, ajde…..

Popay glede na to, da si izpostavil Senzo in Yo, ti ravni ni za verjet. Senza dolgočasna brez vsebine. Yo prepirljivka, če je kaj pametnega napisala je bila to tema o psih.

Odgovor na objavo uporabnika
Niki brez vsebine, 23.01.2022 ob 08:52

Popay glede na to, da si izpostavil Senzo in Yo, ti ravni ni za verjet. Senza dolgočasna brez vsebine. Yo prepirljivka, če je kaj pametnega napisala je bila to tema o psih.

Ne favšuj, to je pč njegovo mnenje. Men je tud Senza ok, kokr jo zasledim.. 😂

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 23.01.2022 ob 09:05

Ne favšuj, to je pč njegovo mnenje. Men je tud Senza ok, kokr jo zasledim.. 😂

Saj to je moje mnenje. 😁

 

@ Niki brez vsebine

huh, zakaj pa men ni za verjet… To so bili pač prvi niki, ki sem jih opazil tukaj, ko sem prvič sem uletel. seveda sem prvo pogledal kaj ženske pišejo, moški niki me nikoli niso zanimali, ker edino tisto kar jst rečem oz napišem kot moški smatram za pravilno, ne vse ampak recimo minimalno 90%, ker sem vedno prizemljen in realen, pač moja filozofija življenja, imam pa rad zabavno plat življenja in sem ljubitelj uživancije v življenju, seveda na svoj račun, ne na tuj….

Pač ta yo je bila prisotna v vseh temah pred leti, nisem jo pa dosti bral, ker maš prav, je bila kar konfliktna ampak preprosto si jo zapomniš, spomnim se tud antilope s katero sva si izmenjala zaradi politike in njeneprovokacije kar nekaj oštrih besed.. .. Senzo pa vsa leta videvam, tudi v tej temi.., pač stalen nik že leta. No-ja sem si pa zapomnil po avatarju, bjond dolgolaso tajnico z repom, to je moja šibka točka pri ženskah , kot Barco po avatarju z bejbo z dobrimi nogami na ležalniku in sem jo tud vprašal, če so to njene noge, hehe.., katero kot vidimo tukaj redno pogrešajo.. Seveda je še dosti drugih žensk, zelo prijetnih, prijaznih in lušnih po črkah…., ki jih pa več ni za videti na sceni, se mi pa ne da po imenu naštevat zdej, nisem nostalgičen, tistega ki ni pač ni, njegova stvar…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 23.01.2022 ob 09:48

@ Niki brez vsebine

huh, zakaj pa men ni za verjet… To so bili pač prvi niki, ki sem jih opazil tukaj, ko sem prvič sem uletel. seveda sem prvo pogledal kaj ženske pišejo, moški niki me nikoli niso zanimali, ker edino tisto kar jst rečem oz napišem kot moški smatram za pravilno, ne vse ampak recimo minimalno 90%, ker sem vedno prizemljen in realen, pač moja filozofija življenja, imam pa rad zabavno plat življenja in sem ljubitelj uživancije v življenju, seveda na svoj račun, ne na tuj….

Pač ta yo je bila prisotna v vseh temah pred leti, nisem jo pa dosti bral, ker maš prav, je bila kar konfliktna ampak preprosto si jo zapomniš, spomnim se tud antilope s katero sva si izmenjala zaradi politike in njeneprovokacije kar nekaj oštrih besed.. .. Senzo pa vsa leta videvam, tudi v tej temi.., pač stalen nik že leta. No-ja sem si pa zapomnil po avatarju, bjond dolgolaso tajnico z repom, to je moja šibka točka pri ženskah , kot Barco po avatarju z bejbo z dobrimi nogami na ležalniku in sem jo tud vprašal, če so to njene noge, hehe.., katero kot vidimo tukaj redno pogrešajo.. Seveda je še dosti drugih žensk, zelo prijetnih, prijaznih in lušnih po črkah…., ki jih pa več ni za videti na sceni, se mi pa ne da po imenu naštevat zdej, nisem nostalgičen, tistega ki ni pač ni, njegova stvar…

Ampak, da mene nis nit omenil? Nikjer. Kot muha enodnevnica pol. In kaj je najhujšega pri muhi enodnevnici? Da ima slab dan.

Pa lepo bod.

 

@Staraaaa, jebi ga…, ne kapiram, čim bi omenil kakšno žensko, jo bi xy osebki napadli, da je imela kaj z mano..

Če si pa tista iz totega konca s katero sva rolala rock tukaj poleg tiste legendarne, ki je naštepala skoraj 1000 strani, te pa po dolgem času  lepo pozdravljam, živa ti men bila…

Ufff kaj kaj berem, kolikokrat sem bil omenjen. ANONIMNO(in tisoč njegovih vzdevkov mimogrede izbranih) je vrjetno čisto fertik. Saj ga bo še pobralo. 😥

In zakaj menijo, da sem VAGABUND? Vrjetno zato, ker jim je bil fajn. Ampak nisem VAGABUND. Mislim pa, da je moral biti ta VAGABUND res fejst fant, če ga stalno z mano primerjajo.

Kaj bo dobrega danes ANONIMNO? Povej a meniš, da sem vsa ta prejšna sporočila jaz napisal?

Popajče ne delat se lepga zaj brina in meri 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 23.01.2022 ob 11:42

Ufff kaj kaj berem, kolikokrat sem bil omenjen. ANONIMNO(in tisoč njegovih vzdevkov mimogrede izbranih) je vrjetno čisto fertik. Saj ga bo še pobralo. 😥

In zakaj menijo, da sem VAGABUND? Vrjetno zato, ker jim je bil fajn. Ampak nisem VAGABUND. Mislim pa, da je moral biti ta VAGABUND res fejst fant, če ga stalno z mano primerjajo.

Kaj bo dobrega danes ANONIMNO? Povej a meniš, da sem vsa ta prejšna sporočila jaz napisal?

Vagabund nam ni bil fajn, že takrat, ko je pisal z neregistriranim nickom in je zmerjal nudiste. Pa potem tiste teme, ko se je vlekel ven da dela raziskavo” so bile tudi katastrofalne. Kot njegove koze, lestve na Pluton ne, smo si jih pa zapomnili, to pa ja.

Kot tudi njegove zgrešene diagnoze in pisanja o pretepanju žene.

To pa ja, zapomnili smo si ga, a ne v dobrem pomenu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
dameged, 22.01.2022 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 11:06

Odgovor na objavo uporabnika
Andromeda server, 22.01.2022 ob 10:33

robotic voice, I don’t know exactly, he’s from Wolf-Lundmark-Melotte

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

Can you help me?

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

i’m only on that exist 

I’m dameged

hahahha debliko

Daj no nehi “BTDT”.

 

Saj te razumem, da je težko biti čefur(mešanec) in hkrati desničar v rualnem okolju. Saj se zaradi svoje pomankljivosti moraš toliko bolj dokazovati, da bi te lahko te tvoji kmetavzarji videli kot sebi enakega.

Iz tega izvira tvoja frustracija, da se moreš celo živlenje nekomu dokazovat, do te mere, da si že samega sebe izgubil. Toliko imaš obrazov, kot vzdevkov, da si celo sam postal laž v katero vrjameš.

To ti počneš s poznavanjem slovnice in svojim leporečenjem. Torej v tvoji glavi je tako, da če poznaš  jezik teh desničarskih slovenceljskih kmetavzarjev bolje od njih samih, te bojo morali gledati s spoštovanjem v očeh. Če pa poznaš še angleščino si pa za njih sploh svetovljan.

Jaz naprimer govorim angleško dosti bolje kot zapisujem. Ker se angleščina zapisuje tako drugače kot govori pa bom zaradi določenih učnih težav vedno imel s tem problem. A to ni nekaj kar me boli. Zato se mi zdi tvoje opozarjanje na moje slovnične napake kvečjemu absurdno. Saj to je nekaj kar je tebi zelo pomembno, meni ni.

Mar ti nimaš res ničesar drugega v živlenju s čimer bi se postavljal? Veš patetičen si in pomilovanja vreden.

 

Poglej za razliko od mene te spet nihče ni umenil, da te najraje bere. Tako je bilo tudi v ostalih podobnih temah. No zdaj, ko sem to napisal pa se bojo vrjetno spet pojavil neki anonimni vzdevki in peli slavo BTDT-ju.

Kokoši, en sam te je omenil, da te rad bere.

Rok, BTDT, haložanka…..skratka tiste z vsebino, ki so zelo redki.

Nekih sfejkanih vag in neuravnovešenih pol pismenih osebkov pa ne, so pa uničili forum in pregnali barco, Yo, zlobo, šavrinko…..

 

ja, Barca, Bungenvilija, Acjom, Prava Mojca , Skela, Truckbabe…

A so še žive, punce?

Jaz sem tu od 2008…..takrat je bila scena tule še pozitivna, konstruktivna, odgovori primerni vprašanjem, nikoli žaljivi ali še celo res prostaški,kot so zdaj.

Kaj so se ljudje v dobrih desetih letih res spremenili tako zelo na slabše?

Pa taprava monica in njena štorija, se kdo spomni?

Odgovor na objavo uporabnika
jih je par, 23.01.2022 ob 15:28

Rok, BTDT, haložanka…..skratka tiste z vsebino, ki so zelo redki.

Nekih sfejkanih vag in neuravnovešenih pol pismenih osebkov pa ne, so pa uničili forum in pregnali barco, Yo, zlobo, šavrinko…..

 

Ne smeši se. Kakšno vsebino pa ima haložanka? Se je zataknila v 6 razredu OŠ.

Inteligentne in razgledane, katerim ne manjka kanček humorja.

Odgovor na objavo uporabnika
Sto ljudi sto čudi, 23.01.2022 ob 15:38

Ne smeši se. Kakšno vsebino pa ima haložanka? Se je zataknila v 6 razredu OŠ.

Ti še do 6. nisi prišel. Ženska ima 2 faxa (farmacija in biokemija), kdo je torej zabit?

Inteligentne in razgledane, katerim ne manjka kanček humorja in izvirnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
jih je par, 23.01.2022 ob 15:42

Ti še do 6. nisi prišel. Ženska ima 2 faxa (farmacija in biokemija), kdo je torej zabit?

Ja haložanka saj smo te razumeli in pogruntali.

Odgovor na objavo uporabnika
kje so dobre monovke od prej, 23.01.2022 ob 15:28

ja, Barca, Bungenvilija, Acjom, Prava Mojca , Skela, Truckbabe…

A so še žive, punce?

Jaz sem tu od 2008…..takrat je bila scena tule še pozitivna, konstruktivna, odgovori primerni vprašanjem, nikoli žaljivi ali še celo res prostaški,kot so zdaj.

Kaj so se ljudje v dobrih desetih letih res spremenili tako zelo na slabše?

Še ne tako zelo dolgo nazaj sem tu zasledila, da je ena pisala, kako je bila z barco na kavi in je zanjo tule iskala mail ene druge forumašice.

Odgovor na objavo uporabnika
Še nedolgo nazaj, 23.01.2022 ob 15:46

Še ne tako zelo dolgo nazaj sem tu zasledila, da je ena pisala, kako je bila z barco na kavi in je zanjo tule iskala mail ene druge forumašice.

Še to, Acjom je pa žal že nekaj let pokojna.

Odgovor na objavo uporabnika
Sama sebe hvali, 23.01.2022 ob 15:45

Ja haložanka saj smo te razumeli in pogruntali.

To si želiš, ker je za tebe zguba resnica boleča. Vse se da zguglati in veliko je napisla o sebi, samo zato moraš imeti malo več kot posebno šolo, ki si jo ti zaključilo po 3. razredu.

Te od ta starih, se še kdo spomni Frce? Pa xxxy, zlobe, mame treh posledic, kače, pa bugi, atoma, vilida?

Z zadnjo prenovo je forum izgubil še tistega malo, da si vsake toliko prišel pokukat.

Saj se ti ni potrebno dokazovat neznancem.

Trol kot Trol v ženski zastareli obleki, zataknjeni v 6 razredu OŠ.

 

New Report

Close