Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko si v resnici lahko privoščite?

Koliko si v resnici lahko privoščite?

Jp, kokoške imajo vse po vrsti polno rit, le pameti noben ne.

Foušijo zganjaš ti. Ker ima ena smrklja malo več pod palcem kot ti, zeleniš od jeze že skozi celo temo. A so te obsevali?
[/quote]
Piki nima vec. To je dovolj info zate ok. Govorim o dostojnosti , taktnosti, etiki, empatiji, konstruktivnih informacijah, lepem vedenju.. . Take zadeve. Uporabi google po potrebi, da si vsaj osnovne pojme razjasnis.

Hehe, ti nimaš polne ne riti, ne glave. Vsaj ne s čim pametnim.

V bistvu bi si lahko dost več, ker imam precej malo stroškov z življenjem, ampak šparam denar za starejša leta. tega denarja bo do starosti precej, starost bo mirna, tudi če bodo penzije slabe.


Piki nima vec. To je dovolj info zate ok. Govorim o dostojnosti , taktnosti, etiki, empatiji, konstruktivnih informacijah, lepem vedenju.. . Take zadeve. Uporabi google po potrebi, da si vsaj osnovne pojme razjasnis.
[/quote]

Jaz vem kaj vse to pomeni. In s tem, da odgovoriš na zastavljeno vprašanje, teh vrednot ne zanemarjaš. Nevoščljivost, užaljenost, biti otročji in tako dalje……uporabi google, da si razjasniš osnovne pojme.

Jaz vem kaj vse to pomeni. In s tem, da odgovoriš na zastavljeno vprašanje, teh vrednot ne zanemarjaš. Nevoščljivost, užaljenost, biti otročji in tako dalje……uporabi google, da si razjasniš osnovne pojme.
[/quote]

Ma kaksna nevoscljivost in uzaljenost? Pa tebi res nic ni jasno no. Zakaj bi bila vendar nevoscljiva? To je kot fovsija a ne? A ste slovenci res genetsko obremenjeni ali verjetno okoljsko socializacijsko s to nevoscljivostjo in morda celo privoscljivostjo? Kaj je z vami narobe neotesanci? Vas je razvoj preskocil?? In uzaljena da sem? Joj grozno. Jaz se tud ne grem vec slepemu o barvah razlagat. Trenutno obdobje ( po operaciji ) sicer imam cas ampak me ze daje utrujenost zato samo zurirajte dalje.

Hehe, ti nimaš polne ne riti, ne glave. Vsaj ne s čim pametnim.
[/quote]
Tako kot ti je lažje in kar te tolaži, si seveda razlagaj, ne? Meni zaradi tega ne bo nič odvzeto.

Bipolarni bolj malo, glede na to, da je prejemnik socialne podpore. 🙂


Je tako, če imaš kaj viška, mi lahko podariš, vse sprejmem.

2 povprečni plači, 3 odrasli ljudje (hči še študira).
Velik izdatek hrana (ne jemo najslabše), izobraževanja, varčevanje, obutev, revije, knjige, kaka predstava, občasno potovanja (ne vsako leto) – ostalo po potrebi. Večji nakupi zelo premišljeni. Ne kupujemo slabih izdelkov, ker nismo bogati, da bi metali denar stran.
Ne živimo zelo slabo, ne valjamo se v denarju, če pa bi imeli jurja več, bi bilo skrbi za prihodnost veliko manj.

Ma kaksna nevoscljivost in uzaljenost? Pa tebi res nic ni jasno no. Zakaj bi bila vendar nevoscljiva? To je kot fovsija a ne? A ste slovenci res genetsko obremenjeni ali verjetno okoljsko socializacijsko s to nevoscljivostjo in morda celo privoscljivostjo? Kaj je z vami narobe neotesanci? Vas je razvoj preskocil?? In uzaljena da sem? Joj grozno. Jaz se tud ne grem vec slepemu o barvah razlagat. Trenutno obdobje ( po operaciji ) sicer imam cas ampak me ze daje utrujenost zato samo zurirajte dalje.
[/quote]

Vprašanje teme je bilo, koliko si v resnici lahko privoščite, avtorica se je še poimenovala z nickom Bodite iskreni prosim. In dobila je odgovor od ene mone, da si privošči to, to pa to, in to zdaj, ker ne bo večno mlada. Enostaven odgovor, brez žaljenja, posmehovanja in bahanja. Kje ti tukaj vidiš pomanjkanje empatije in kje vidiš pri meni nevoščljivost, ne vem. Jaz jo vidim pri tebi, ker ne vidim drugega razloga za cirkus, ki si ga napravila. Bil je samo odgovor na vprašanje, nič drugega. Hočeš primer bahanja? Evo: “jaz grem jest. Ti pa, namesto da tu kokodakaš, pojdi kuhat kosilo. Meni ga je skuhala hišna pomočnica, ki jo plačujem, da lahko za razliko od tebe in podobnih zgub, uživam v poležavanju. Si fouš? Ker jaz fuuul zaslužim in ti nikdar ne boš. Požri se.”

No, to je bahanje. Ne pa odgovor, zaradi katerega si vsa rdeča od ihte.

PS:Če ti v Sloveniji kaj ni ok in ti slovenci nismo ok, spokaj kamor hočeš.

Vprašanje teme je bilo, koliko si v resnici lahko privoščite, avtorica se je še poimenovala z nickom Bodite iskreni prosim. In dobila je odgovor od ene mone, da si privošči to, to pa to, in to zdaj, ker ne bo večno mlada. Enostaven odgovor, brez žaljenja, posmehovanja in bahanja. Kje ti tukaj vidiš pomanjkanje empatije in kje vidiš pri meni nevoščljivost, ne vem. Jaz jo vidim pri tebi, ker ne vidim drugega razloga za cirkus, ki si ga napravila. Bil je samo odgovor na vprašanje, nič drugega. Hočeš primer bahanja? Evo: “jaz grem jest. Ti pa, namesto da tu kokodakaš, pojdi kuhat kosilo. Meni ga je skuhala hišna pomočnica, ki jo plačujem, da lahko za razliko od tebe in podobnih zgub, uživam v poležavanju. Si fouš? Ker jaz fuuul zaslužim in ti nikdar ne boš. Požri se.”

No, to je bahanje. Ne pa odgovor, zaradi katerega si vsa rdeča od ihte.

PS:Če ti v Sloveniji kaj ni ok in ti slovenci nismo ok, spokaj kamor hočeš.
[/quote]

Spet se kregaš kot vedno. Neverjetno.

Spet se kregaš kot vedno. Neverjetno.
[/quote]

Hahahaha. A ne? Bolna pac ni druge razlage. Histerija pa to :). To je nabrz tista, ki ves cas agresivno benti cez moza pa ki vse napada, da lazejo. Ah, bodimo hvalezni, da nismo v njeni kozi.

Spet se kregaš kot vedno. Neverjetno.
[/quote]

Saj ti ni treba brati.

Hahahaha. A ne? Bolna pac ni druge razlage. Histerija pa to :). To je nabrz tista, ki ves cas agresivno benti cez moza pa ki vse napada, da lazejo. Ah, bodimo hvalezni, da nismo v njeni kozi.
[/quote]

Ne. Nisem tista. Sem pa ena, ki prepozna nevoščljivost. 🙂

Ne. Nisem tista. Sem pa ena, ki prepozna nevoščljivost. 🙂
[/quote]
Jp, katere sorte kokoška si potem točno, da vemo?


Jp, katere sorte kokoška si potem točno, da vemo?
[/quote]
Tagajstna nedvomno :))) . Ampak zal res samo kokos-ka.


Tagajstna nedvomno :))) . Ampak zal res samo kokos-ka.
[/quote]

Fouš si pa še vedno.

Fouš si pa še vedno.
[/quote]

Pejt si umetne čekane “spojcane” glancat raje kot da se tu ven mečeš

Fouš si pa še vedno.
[/quote]

Hahaha ja hahaha. Super. Jerry Springer show v zivo. Super :))). Ja, totalno sem fovs hahahaha. Jooj kok ste retardirani.

Človeško bitje se navadi na marsikaj. Se enostavno prilagodi. Ne primerjam se z drugimi. To kar imam, je dovolj. Ne želim si ničesar.

Ej, socialci in proletarci. za koji kuratz imate vi froce, če jim skoraj nič ne morete privoščit in komaj skoz mesec vozite?


Ne vemo, vprašaj svojo mamo, za kaj te je imela in ti še fotra ni privoščila?

Moja mati ni bila nikol socialka, vedno na dobri plači. Že v komunističnih časih na zelo lepi, tudi v kapitalističnih. In zdaj ima lepo penzijo.

Vas socialce in polarne srednješolce sprašujem, v čem je sploh point, da ste na svetu, keša nimate, hobijev nobenih, izobrazbe nobene, živite v nekih selih, kot da ste kužni…Žalosten lajf bolj. Se mi malo smilite. Zdaj razumem, zakaj ste tako besni na babe. One hočejo lajf, ne vaše srednjeveške žalosti..

V otroštvu sem dobil vse, kar sem hotel. Ni bilo: nimam denarja…Hvala staršem za to..

New Report

Close