Najdi forum

Splash Forum Politični čvek KOZLARJEVA GOŠČA!!!

KOZLARJEVA GOŠČA!!!

no pol pa tud ti spadaš med vstajnike, al to samo od sedaj naprej???:))))))))

Jaz sem bil tam pred kakimi 25 leti. Na spominjam se imen, navedeno pa je bilo med 25 in 30 žrtev.

Jaz sem bil tam pred kakimi 25 leti. Na spominjam se imen, navedeno pa je bilo med 25 in 30 žrtev.[/quote]

še zmeraj jih manjka med 75 in nekaj, ker so na spomeniku navedena tudi moška imena…..100 žensk in deklet……še zmeraj čakam…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Zelo zanimiva tema!


@PRABABI
pa je res izpadla za eno kokoško z izkrivljenimi argumenti.

PETEELIN,

če te motim, pojdi brati knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE”,
pa še knjigo, “SVETI URH”, da se seznaši z argumenti, izjavami prič, kaj so počeli domobranski rablji tudi na Sv. Urhu.

PETEELIN,

če te motim, pojdi brati knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE”,
pa še knjigo, “SVETI URH”, da se seznaši z argumenti, izjavami prič, kaj so počeli domobranski rablji tudi na Sv. Urhu.
[/quote]

PRABABI, nam lahko poveš, kako to, da so Partizani pobili več Slovencev kot švabi in lahi skupaj? A tebi se to zdi normalno in ok?

“”PRABABI, nam lahko poveš, kako to, da so Partizani pobili več Slovencev kot švabi in lahi skupaj? A tebi se to zdi normalno in ok?””

Takšno ogromno laž lahko napiše le popolnoma pokvarjen belogradistični hlapec!!!
Tisti kar ti v tvojo zabito betico naložijo tvoji guruji iz oltarja res ohrani le za sebe, če se imaš vsaj malo spoštuješ!
Ugotovitve Inštituta za novejšo zgodovino so jasne in znane.
Glavno pa je dejstvo, da pošteni in prisebni Slovenci nismo nikogar napadali in tudi za nobeno skrb nismo krivi! Osvobodilna vojske je dobila od ljudstva UKAZ da prežene okupatorja in vse njihove pomagače, kar so domači izdajalci zagotovo bili!!! In za vse, ampak res za vse žrtve so krivi okjupatorji in njihovi pomagači, med katere zagotovo spadate tudi belogradisti in domobranci!!!
Če misliš na povojne poboje je čas, da se začneš učiti zgodovine ker nimaš pojma. Po končani vojni partizanov ni več bilo, bile pa so žrtve še dolgo po končani vojni in to po celem svetu! Tudi Hirošima se je zgodila več mesecev kasneje, v Nemčiji pa so še v pozni jeseni 1945 leta pobili veliko Judov. A nihče ampak res nihče na svetu tega tako ne zlorablja, kot simpatizerji teh zločincev, ki so za te žrtve krivi!
Poleg tega se poraja zanimivo vprašanje, kje so v povojnih časih, ko so se poboji dogajali bili vaši idoli, oh in sploh borci belogradisti in domobranci, da niso niti enega poboja preprečili???
IN ko že tako kokodakate o Hudi jami in podobnih grobiščih povej kje so žrtve iz okupatorjevih zaporov, kjer so ravno domači izdajalci bili glavni zločinci in pobijali nedolžne Slovence???
Ko bodo te stvari na svojem mestu je sprava opravljena! Da to traja tako dolgo pa je izključna krivda mentalnih bolnikov, ki poveličujejo okupatiorje, skrajno žaljivi pa ste do osvoboditeljev in tudi samosvojiteljev 1991 leta! Res sramota!

A veš, da ti spadaš v majhno grupo ljudožercev, ohranjenih samo še v Sloveniji?
Ker pišete v opreki z običajno slovenko in evropsko kulturo, vas bo potrebno osamiti, spraviti v rezervat in vas kontlorirati dokler vas Gospod ne vzame k sebi.

PETEELIN,

če te motim, pojdi brati knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE”,
pa še knjigo, “SVETI URH”, da se seznaši z argumenti, izjavami prič, kaj so počeli domobranski rablji tudi na Sv. Urhu.
[/quote]

PRABABI, nam lahko poveš, kako to, da so Partizani pobili več Slovencev kot švabi in lahi skupaj? A tebi se to zdi normalno in ok?[/quote]

človek 56,

posreduj uradni dokument!!
Ali ste zopet kaj napačno zlepili????:-)))) To, odlično abvladate!!

Sicer si pa že dobil odgovor.

Domobranci, so bili izdajalci zavednih Slovencev in bodo izdajalci za vedno ostali.
To ve ves svet! Domobranci so največja sramota za Slovenijo.
http://www.erevija.com/clanek/1371/Domobranci-najvecja-sramota-za-Slovenijo
Beri komentarje!!!

PRABABICA – Zakaj si me tako zadolžila ?


Zato, ker hoče za ceno tebe in tvojih pravnukov ohraniti svoje privilegije.

Kako in zakaj pa je sploh prišlo do formiranje domobranstva, PRABABI? Mogoče zato, ker so partizani in partijske celice hodile po hišah in nosile cvetje, sol in kruh? Že prej ww2,. da se razumemo?

“Kako in zakaj pa je sploh prišlo do formiranje domobranstva, PRABABI? Mogoče zato, ker so partizani in partijske celice hodile po hišah in nosile cvetje, sol in kruh? Že prej ww2,. da se razumemo? “

Spet en norec brez možganov!!!
Nastali so zato, da so pomagali POBIJATI NEDOLŽNE SLOVENCE in skupaj z okupatorjem oropati njihovo lastnino!!!!
Zgoraj imaš vprašanje in naj odgovori in ne klati več teh neumnosti!!!! Kje so tvoji domobranci builoi ko so se dogajali ti. povojni poboji in koliko so jih preprečili?????
A nob enega??? In zakaj ne!!!??? Ali so bili oni tisti, ki so ta trupla spravili v te jame?!

To bo to!

Vsi ljudožrci imate vgrajen čip, ki vam zavestno v možgane vceplja pisanje neresnic. In to zato, da boste še naprej (ko bo čas) pobijali nedolžne ljudi, ki imajo samo to “napako”, da ne marajo komunistov. Natančno to se je dogajalo pred 70 leti.
Ti si pa sploh najbolj krvoločen med ljudožrci na tem forumu.

Lastnino Slovencev so si po vojni raztalali komunistični funkcionarji. Za ta namen so ustanovili poseben fond, kjer so se nabirale umetniške slike, perzijske preproge in klavirji (400). Na reverz so komunistični veljaki dobivali kosovne pošiljke teh umetnin. Še danas visijo umetniške slike slovenskih slikarjev po njihovih domovih.
Pa ni šlo samo na reverz. Na Večni poti v Lj. so najvišji komunisti zaplenili vile prebivalcev židovskega porekla in še danes potomci komunistov živijo v njih.

Ti si lažniv ljudožrc. Krvoločen tako, da na tem forumu že zaradi tega ne bi smel pisati.
Povrhu si pa še bolan.

Od leta 1941 komunisti počenjajo natančno to, kar počenjajo DANES: ropajo slovenski narod!
Zgodovina od leta 1941 do danes ima vse evidentirano. Vse rope!
Ko bodo tebi zaplenili lastnino, boš pa skakal do zvezd. Danes jih še zagovarjaš, nekoč, ko boš oropan, jih ne boš več.
Sebičnež, ki bo skočil v luft, šele takrat, ko bo on oškodovan! Pač bolnik!

PRAVNUK,
vprašaj svojega PRADEDKA!? Verjetno se potika tukaj na MON-u pod kakšnim drugim nickom, kot se ti sedaj tukaj.
Hahaha, jaz zadolžila :-))), kje pa je kakšen moj podpis, butec!!! Jaz nisem nikogar nič zadolžila, niti sebe.
Zapraviš lahko samo toliko kolikor imaš! KAPIŠ?
Madonca, te pa imajo pod komando, 🙂 že ob 7:26 zjutraj, si začel tukaj smetiti, te šef dobro plačuje?
Malo se sprehodi po temah tukaj po MON-u, boš našel podatek, koliko te je šef zadolžil v letih vladanja 2004 – 2008
.

V tem linku, je pa največji greh tvojih izobražencev. Pa komentarje beri, . . .
http://www.delo.si/zgodbe/ozadja/dragos-biblicni-izvirni-greh-je-bila-denacionalizacija.html

Pa še enkrat link, ko ti ga je pred časom pripopal “striček Gugl”, ko si me izzival in ponarejal nicke. Sram te bodi! Velika noč se približuje, pripravi se na spoved grehov.
http://www.erevija.com/clanek/1371/Domobranci-najvecja-sramota-za-Slovenijo

Dlaga plababi. A mi ti lahko poveš, zakaj naših hlablih paltizanov nikoli ne povabijo na važne ploslave važnih dogodkov iz dluge svetovne vojne? Lecimo obletnice izklcanj zaveznikov v Nolmandiji, pa lecimo obletnice konca dluge svetovne vojne, se plavi, Dan zmage, ki se ga plaznuje v Moskvi ali (tudi) v Londonu in Palizu. Jest bi tko lad vidu pledstavnike naših hlablih paltizanov pa naše zastave pa jih ne molem videti. Zakaj jih ni tam, plababi? Saj je vendal nas hlabli malsal Tito osvobodil našo domovino. Če ne bi bilo njega, bi molal jaz tule po nemško pisati. A veš, plababi, kal tukaj bi Nemci ostal, če ne bi bilo hlablega Tita. Unih Amelikancev sploh ne bi hotel ubogat, ampak, kel je bil Tito, so jo Nemci poblisal v Nemčijo.
Plababi, jest tebe vplašam, kel vem, da vse veš in da mi boš vse po plavici povedala.
Lepo te pozdlavlja
Tvoj Nejček

zgodovina?

Za tebe je zgodovina velik ??????? Uči se! Samo, ti v tvojo glavo ne bo prišlo nič! Prav NIČ!
Delaš se sam s sebe NORCA.

Sem pa danes prebrala tudi tole, prav za tako bučo kot je tvoja in tvoje pisanje.

“” U P O R ! “”

Zdi se, kot da bi nekateri danes izgubili spomin, da ne bi znali brati zgodovinskih zapisov.
Ali pa jih nočejo. In želijo zgodovino pisati po svoje. A mi vemo, kdo je zmagal!
Zmagali so aktivisti Osvobodilne fronte, partizani. Zmagali so v boju proti fašizmu in nacizmu.
V tem boju pa slovenski partizani niso bili sami, borili so se skupaj z ervropskimi in svetovnimi zavezniki.
Partizani so bili na zmagoviti strani in to je zgodovinsko dejstvo, ki se ga ne da izbrisati.

Leta 1941 so imeli aktivisti pogum, da so se uprli. Danes, leta 2014, pa se moramo zopet upreti!
Znova zato, ker želijo nekateri iz zmagovalcev narediti poražence in iz poražencev zmagovalce.
In kako bi se lahko uprli lepše kot s kulturo in pesmijo!””

“UPOR! ZAVEZNIKI V BOJU!”
Ob državnem prazniku, “Dnevu upora proti okupatorju in Dnevu OF, bo prireditev glasbeno scenski dogodek več kot petsto nastopajočimi, ki bodo izvajali najbolj znane partizanske pesmi in največje hite držav zavezniških vojsk.
Vse to zagotavlja veličastno prireditev, kakršno si 27. april, dan OF, je bila veličastna zmaga nad fašizmom in nacizmom leta 1945, vse to si vsekakor tudi zasluži.””

(V-SM-3-2014)

Hahaha, Nejcek,
hvala za pozdlave, ti jih vračam.:-)))
Če boss plidn, te bosta tvoj pradedek in prababica gotovo peljala na kaksno ploslavo, ko se bodo odvijale v mesecu aprilu in maju. Pa ne pozabi, da je od tvojih solodnikov bil prisoten tudi 20. aplila v Ljubljani, ko so
domoblanci plisegli SS Hitleljevim četam.

Pa se naplej bodi pliden na tem “cveku”, de jh le v solskih ocenah ne bo. :-)))))))

Plababi, hvala lepa, da si mi odpisala. Les si zelo plijazna. Kel pa sem se majhen, ne lazumem plav vsega. Bom molal vplašati očija pa mamico pa dedka pa babico, da mi bodo povedali tako, da bom lazumel.
Hvala plababi, pa lahko noč
Tvoj Nejček


Zato, ker hoče za ceno tebe in tvojih pravnukov ohraniti svoje privilegije.[/quote]

bodim odkriti,

no, pa si prišel na vrsto za odgovor tudi ti.

Bom odkrita! Odkrito ti povem, da si en velik BEDAK.
Jaz sem si pokojnino pošteno zaslužila! Mati NARAVA, pa me še ohranja pri življenju, da tebi podobnim BEDAKOM še kaj napišem. Vse tako kaže, drugače me bi že zdavnaj odnesla ŠTROVSUKA. ONA, čaka na vsakega, tudi na tebe! Nihče se ji ne izmuzne. :-)) Ko vse odslužiš, te odnese!
Hahaha, že dolgo me pokopavate in prekopavate. Prekopavanje in žaljenje, zelo dobro obvladate.
Mogoče si pa ti želel kakšne privilegije, pa ti niso uspeli. Jaz, ti nisem kriva!

Poboljšaj se!!!

O verjamem, da te moti, če se prekopava in kaže na žrtve pomorov.

Vsaka kost, vsak otroški čevlj ali dekliška kita, ki se najde, kaže na to, da tisti, ki jih ti tako vneto zagoravjaš, niso to, kar kar ste se desetletja prodajali in trepljali po prsih.

O verjamem, da te moti…

D.

No verjetno je vile židovskega prebivalstva zaplenil nekdo druga mar ne?

Oglasil se je še eden iz vrst ljudožrcev, samo zato, da bi zaščitil komi-ljudožrce in za zmanjševanje krivde le-teh navedel ljudržce drugačnega kova, toda istega predznaka.

Oglasil se je še eden katerega resnica boli. Pa nisem ne na tej pa ne na oni strani. Sem pa za odpuščanje.

New Report

Close