Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Moški povejte kakšne ženske si res želite tiste samosvoje ali ubogljive ovčke brez hrbtenice? Pa iskreno, ne nabijajte!

Hmm, zgleda da vam je moj lanski nick bolj všeč, čeprav sem mislil da se bo prijel kot ga je povedal Pero. 😉 A to pomeni da se moram v staro oblačilo preoblečt?

In ni res da mi več ne stoji, je pa res, da mi vstane ne na vsak šrot ki se ponuja. Je pa tudi res, da so vdove neprimerno manj nasilne kakor pa ločenke. Družbe si ne iščem, grem kam le če sem povabljen, takrat pa izkoristim priložnost da še koga v družbo pripeljem.

Nihče je tako fejst babnca da jo je škoda zame, dražm jo le tolk da ne bo pizdarij uganjala ko bo pogum zbrala da bo enmu fejst dedcu pripustila. Bolš da z mnenoj svoje vaje predela kakor da bo svojmu najedala. Ker z babo je tko kot z avtom, tud če ga ne voziš ga je treba vseen vzdrževat.
[/quote]

Nik daj nazaj, je bolj prijazen 😉
In kaj je s tabo narobe, da se braniš fejst babnce? Skregano z vso logiko? Imaš kaj na vesti? Jo nimaš kam pripeljat, vdova pa le ima neko premoženje. A ni tako?
Ali pa ona vseeno ni tako fejst (nekaj ji manjka, ali pa dost), je pa res, da skoraj edina, ki s tabo potegne, ko drugi ne. Če gre za sicer isto osebo z več niki.

imam tako s katero se ujemava…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja samo danes je problem, ker že če greš na kakšen svoj hobi (jogo 1x na teden) in še kak dan zvečer na kakšno pijačo s frendico je to hitro za njih da si samosvoja in svobodnjakinja, ker najrajši bi imeli eno da jim glanca in cote doma in hrano itd vse od A do Ž. Ma jaz nisem takšna in si takega lajfa ne predstavljam pa da jim peglam in da skos čaka nate doma, da sam nič ne zna. Bom probala kej spremenit, samo potem ne bom jaz jaz, to me skrbi, ne bo mi kul.
[/quote]

Če je res tako kot praviš, potem je s tipom nekaj narobe. ampak nekak dvomim da je res tako kot praviš. Da ženske 3 krat tedensko za neki časa ni, pa res ni nič takega. Očitno take privlačiš. Glede likanja in tega, je stvar dogovora. Sse mi zdi da imaš ti druge probleme.

Ti grda resnica a maš mogoče kako samsko sestro zame?


Sem moški, star štirideset let, nisem samski, uspešen in mi je za crknit smešno videt odraslega moškega, verjetno starega vsaj toliko kot jaz, verjetno pa več (sumim, da se je Polarni bolj pozno razplodil, verjetno tehnične težave, ki ima v besednem zakladu vsega skupaj kakih petdeset besed, ki jih potem vedno znova tvori v stavke, ki govorijo eno in isto, vsak dan …
Je pa rahlo nadležno, da s svojimi floskulami trola vsako temo, najbolje bo, da ga sploh ne ogovorjamo oziroma govorimo z njim v tretji osebi. Evo, jaz sem pravkar začel trend.

90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih isce kombinacijo mamica-manekenka-prostitutka-sluzkinja.
10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih isce partnerko.

očitno še nisi srečala takšnega fanta. 🙂
sej bo. 🙂
tudi takšni se bodo našli, ki jim bo všeč tvoj značaj.

Nik daj nazaj, je bolj prijazen 😉
In kaj je s tabo narobe, da se braniš fejst babnce? Skregano z vso logiko? Imaš kaj na vesti? Jo nimaš kam pripeljat, vdova pa le ima neko premoženje. A ni tako?
Ali pa ona vseeno ni tako fejst (nekaj ji manjka, ali pa dost), je pa res, da skoraj edina, ki s tabo potegne, ko drugi ne. Če gre za sicer isto osebo z več niki.
[/quote]

Sedanji nick je nastal po navdihu Perota potem sem ga poslal v pm. Pa tudi ker mi tukajšnji večno anonimni sledilci neumorno očitajo;http://razvezanijezik.org/?page=peder{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dina. Mal kontre pa to, da bom še kaj novega o sebi zvedel ker se še prav dolgočasno ponavljajo. drugače je tudi meni “Tonček” dost simpatičen nick. Bom še mal razmislil.

A kaj je narobe z menoj? Mislim da nič, le do in preživel sem v dvoje dovolj, da sem zadovoljen in potešen. Prav rad sem sam, sploh ker imam dovolj raznovrstne družbe za norčije uganjat če bi se mi le dalo. Lastnine imam toliko da mi napoto hodi, bognedaj da bi si še s tujo skrbi delal! Fejst babnci pa ne morem ponuditi tistega kar ji privoščim, ker sem sam že skozi dal in bi le ponavljal kar pa ne bi bilo to to. In ne ni edina, samo večina pametnih ljudi na mon že zdavnaj več ne hodi, saj vidiš kako iz leta v leto bolj propada. Celo tako zelo, da morajo po novem teme iz naftalina vlečt in klike izsiljevat z fejk temami.

Moj mož se je zaljubil vame, ker sem bila nežna, občutljiva in prijazna. Kasneje, ko teh vrlin ni cenil, in jih je hotel izkoristiti, so v ospredje stopile bojevitost, trma, vzkipljivost, nesramnost, .. nekatere ostajajo enake že vsa leta: samostojnost, vztrajnost, strast, notranja trdnost. zvestoba. Dolgo časa sva potrebovala, da sva se ujela in da je mož sprejel dejstvo, da nisem povsem takšna, kakršno si me je naslikal v glavi na začetku. A sam priznava, da sem res nekaj posebnega. Imam občutek, da se iz leta v leto bolj ljubiva in ceniva in celo manj prepirava. Je pa res, da moški sicer težko prenašajo takšne ženske. To vidim že, ko smo zunaj s kakšnimi pari, večinoma so partnerji od prijateljic kar užaljeni, če se v čem ne strinjam z njimi , sploh če to še argumentiram. Žene jim pa kimajo. Takšni moški rabijo kimavko, da si na njej napihujejo ego.

Sedanji nick je nastal po navdihu Perota potem sem ga poslal v pm. Pa tudi ker mi tukajšnji večno anonimni sledilci neumorno očitajo;http://razvezanijezik.org/?page=peder{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dina. Mal kontre pa to, da bom še kaj novega o sebi zvedel ker se še prav dolgočasno ponavljajo. drugače je tudi meni “Tonček” dost simpatičen nick. Bom še mal razmislil.

A kaj je narobe z menoj? Mislim da nič, le do in preživel sem v dvoje dovolj, da sem zadovoljen in potešen. Prav rad sem sam, sploh ker imam dovolj raznovrstne družbe za norčije uganjat če bi se mi le dalo. Lastnine imam toliko da mi napoto hodi, bognedaj da bi si še s tujo skrbi delal! Fejst babnci pa ne morem ponuditi tistega kar ji privoščim, ker sem sam že skozi dal in bi le ponavljal kar pa ne bi bilo to to. In ne ni edina, samo večina pametnih ljudi na mon že zdavnaj več ne hodi, saj vidiš kako iz leta v leto bolj propada. Celo tako zelo, da morajo po novem teme iz naftalina vlečt in klike izsiljevat z fejk temami.
[/quote]

A tako praviš. Smo neumni, ker vedrimo tukaj že 10+ let? 😉
Nekako pa me tvoja razlaga ne prepriča, vrtiš se okoli nepremičnin, ne pa okoli tega, da bi lahko svoja spoznanja delil z njo. To se mi zdi egoistično. Po eni strani vabiš vdove v družbo, po drugi pa, da si že vse doživel in se tega ne greš več. Verjetno še sam ne veš kaj hočeš? Ali pa je z njo nekaj res hudo narobe, pa se ji nočeš zamerit, če bi slučajno brala kakšne pišeš.

Odraslih moških je malo, takih, kot jih opisuješ, pa ogromno.

Če z njim najdeš povezanost na čustvenem nivoju, bista bližje, kot če bi bila skupaj 24/7.

Pridne in ubogljive ženske me blazno dolgočasijo, jih niti ne opazim. Tako, da ne moreš potegnit generalnega pravila iz tega, kaj moški hočejo. Predvsem pa zahtevam spoštovanje, sodelovanje in pogovor. Super, če imaš hobije in kdaj za it ven s svojo družbo, potem imam tudi jaz čas zase. Vprašanje je potem samo, koliko časa si s partnerjem skupaj, ene 2 urce na dan je pa res premalo, pa za vikend je lepo, da sta skupaj. Mogoče pa te privlačijo taki, ki želijo partnerko, ki je ves čas z njimi…?
Pa da ne bo pomote, jaz ne iščem ženske glede na karakter, ampak na celoten paket, če jo znam nasmejat, če se zna pogovarjat o različnih stvareh, če misli s svojo glavo (to pomeni, da ne posluša drugih, ki ji pravijo kako bi moralo biti) in ki je samostojna (pomeni, da zna sama zase zaslužit in me ne kliče takoj ko crkne kakšna žarnica ali pa se zamaši odtok, čeprav tudi če me kliče zaradi tega, me v resnici ne moti). Kaj pa naj bi bla samosvoja ženska pa si trenutno ne predstavljam, ampak če to pomeni, da dela nekaj po svoje, brez da bi se posvetovala prej s partnerjem, tega pa res ne želim. Seveda pa me mora tudi ona znat nasmejat, me znat pohvalit v čem, povedat da sem ji všeč. Da ve, kdaj imava oba čas in sva skupaj in kdaj gre vsak po svoje. Pa da ne hodi ven s samskimi babami žurat, ker itak vemo, kaj to pomen. Kavica s kolegicami, tudi če traja cel večer, pa ni problema. Če zna dobro kuhat je plus, ni pa nujno. Nenazadnje pa mi mora bit tudi vizualno na njej nekaj všeč.
Evo, eno tako bi. 😀

A tako praviš. Smo neumni, ker vedrimo tukaj že 10+ let? 😉
Nekako pa me tvoja razlaga ne prepriča, vrtiš se okoli nepremičnin, ne pa okoli tega, da bi lahko svoja spoznanja delil z njo. To se mi zdi egoistično. Po eni strani vabiš vdove v družbo, po drugi pa, da si že vse doživel in se tega ne greš več. Verjetno še sam ne veš kaj hočeš? Ali pa je z njo nekaj res hudo narobe, pa se ji nočeš zamerit, če bi slučajno brala kakšne pišeš.
[/quote]

Ja mal pa že ane! ;-))) Se niti ne trudim prepričat te, pišem kar mislim in čutim, vsak pa si lahko svojo sliko ustvari. Samo ta je res bosa, če neko vdovo na pohod povabim da bi pa kaj z njo imel. Daj no lepo te prosm nikar takih kvasit sicer ti ne bom mogel verjeti da si že 10+let tukaj. Ker če si, točno veš kaj vse smo že preživeli.

Po moje ravno z njo ni nič narobe, z večino ki se ponujajo pa. Pa ne govorim o nebistvenih osebnostnih lastnostih temveč o temeljih osebnosti. Mislim da je njen problem to, da njej primernih dedcev sploh ni, to da je sama pa posledica. Zato se strinjam z njo, da je bolje da je sama kakor bi si pa kak šrot domov navlekla samo zato, da ne bo sama. Je zgoraj nekdo čist lepo napisal proncente kako dedci babe iščejo, se popolnoma strinjam.

Kakšen tur na riti si res želiš, tak ki peče, ali tak ki fejst boli?

Ja mal pa že ane! ;-))) Se niti ne trudim prepričat te, pišem kar mislim in čutim, vsak pa si lahko svojo sliko ustvari. Samo ta je res bosa, če neko vdovo na pohod povabim da bi pa kaj z njo imel. Daj no lepo te prosm nikar takih kvasit sicer ti ne bom mogel verjeti da si že 10+let tukaj. Ker če si, točno veš kaj vse smo že preživeli.

Po moje ravno z njo ni nič narobe, z večino ki se ponujajo pa. Pa ne govorim o nebistvenih osebnostnih lastnostih temveč o temeljih osebnosti. Mislim da je njen problem to, da njej primernih dedcev sploh ni, to da je sama pa posledica. Zato se strinjam z njo, da je bolje da je sama kakor bi si pa kak šrot domov navlekla samo zato, da ne bo sama. Je zgoraj nekdo čist lepo napisal proncente kako dedci babe iščejo, se popolnoma strinjam.
[/quote]

Preživeli smo marsikaj. Napisano je bilo marsikaj. Kaj dejansko drži je pa drugo. 🙂
Sem pa res tukaj že 10+ let, odkar sem v penziji in tudi vdova. Tako da neko kilometrino v odnosih imam. Pa spomin mi tudi še kar služi. In zato dvomim v resnico tvojih izjav. Sicer pa je res vseeno, saj to ni realen svet, da bi lahko izluščili res tisto pravo bistvo.
Samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je potem tudi fejst babnic in ti greš jo izpustiš. Ker kot moški si še vedno želiš goloba na strehi.

Ti nisi normalna:-))) In ne nimam problema z razumevanjem, samo odobravam ne. Nikoli nisem imel časa za drame in tragedije. Je pa res, da nisem nikoli doma ležal, kot v španskih žajfnicah…
[/quote]

Vidiš smisel v repliciranju njej? Je ta vrsta ženske tista, ob kateri bi se kdaj videl?

Eh, Polarni ima toliko tega v glavi ti pezdalo, kar ti v petih življenih nisi zmožno osvojit. To je vsakemu na forumu jasno, če pa ti še tega nisi sposobno dojet, potem ti pa res ni pomoči. 😁
[/quote]
In spet se ponavlja kot stara plošča … v glavi ima pa deset stavkov, tudi stokrat slišane floskule, kaj je naredil in kaj je vse osvojil in kaj vse zna.

Ne vem, ali je to zgolj sreča ali pa izostren čut za ljudi, ki mi ga dostikrat pripisujejo, najverjetneje pa oboje – midva z mojim sva enostavno oba pokončne hrbtenice, samosvoja, razmišljujoča s svojo glavo, radovedna in, kljub zrelim letom, še vedno ne okostenela, rigidna; dojemljiva za nova znanja, nove hobije, nova znanstva. Imam tudi par prijateljic, ki mi ustrezajo, dve najboljši sem spoznala že v otroštvu, nikoli našla boljših.
In, ja – moškemu s hrbtenico je všeč ženska s hrbtenico. Pa ni jih tako malo, se najdejo. Odvisno od tega, kakšni te privlačijo – mene so vedno privlačili taki inteligentni, izobraženi, razgledani z ne preveč profanim preživljanjem prostega časa.

Preživeli smo marsikaj. Napisano je bilo marsikaj. Kaj dejansko drži je pa drugo. 🙂
Sem pa res tukaj že 10+ let, odkar sem v penziji in tudi vdova. Tako da neko kilometrino v odnosih imam. Pa spomin mi tudi še kar služi. In zato dvomim v resnico tvojih izjav. Sicer pa je res vseeno, saj to ni realen svet, da bi lahko izluščili res tisto pravo bistvo.
Samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je potem tudi fejst babnic in ti greš jo izpustiš. Ker kot moški si še vedno želiš goloba na strehi.
[/quote]

No pol bo pa polahko čas da doumeš, da raznorazne zveze in zaveze za samo življenje sploh niso bistvene. Manj jih je, bolj se človek lahko posveti svojemu bistvu, kajti rodiš se sam in umreš sam. To je resnica, vse ostalo je brezplodno opletanje s pravico ali krivco.


In spet se ponavlja kot stara plošča … v glavi ima pa deset stavkov, tudi stokrat slišane floskule, kaj je naredil in kaj je vse osvojil in kaj vse zna.
[/quote]
No, kakšen princ na konju bi bil zate puhloglavo betico pa magari si ded ali baba lai srednjespolno?😁😁 Sam sem že velikokrat povedal, da so mi zanimive izključno ženske z razumom, zabavne, ni nujno, da se v vsem strinjava, je pa nujno, da ne kvasi bedarij, ni čudakinje v nekih energijah in duhovnih stanjih in ne zganja hinavščine in manipulacij. Puhloglavka pa tudi, za enkratno uporabo seveda, če je usekana je za seks še boljša, ima dosti manj zadržkov. 😁 Zadovoljno? Ker te teme so res tako globoke, da ima človek ogromno tega za napisat in so cela znanost, odpirajo jih pa vedno iste večno samske. hahahhahahhaha

No pol bo pa polahko čas da doumeš, da raznorazne zveze in zaveze za samo življenje sploh niso bistvene. Manj jih je, bolj se človek lahko posveti svojemu bistvu, kajti rodiš se sam in umreš sam. To je resnica, vse ostalo je brezplodno opletanje s pravico ali krivco.
[/quote]

Zelo res. Zelo!
Pa vendar se pogovarjamo nekaj drugega 😉
Kako ne biti sam, če …


No, kakšen princ na konju bi bil zate puhloglavo betico pa magari si ded ali baba lai srednjespolno?😁😁 Sam sem že velikokrat povedal, da so mi zanimive izključno ženske z razumom, zabavne, ni nujno, da se v vsem strinjava, je pa nujno, da ne kvasi bedarij, ni čudakinje v nekih energijah in duhovnih stanjih in ne zganja hinavščine in manipulacij. Puhloglavka pa tudi, za enkratno uporabo seveda, če je usekana je za seks še boljša, ima dosti manj zadržkov. 😁 Zadovoljno? Ker te teme so res tako globoke, da ima človek ogromno tega za napisat in so cela znanost, odpirajo jih pa vedno iste večno samske. hahahhahahhaha
[/quote]

Polarni, pa ravno tako boš dobil. Bolj se jih otepaš, cele romane si že napisal o tem kakšno nočeš, ravno takšno boš dobil.

Zelo res. Zelo!
Pa vendar se pogovarjamo nekaj drugega 😉
Kako ne biti sam, če …
[/quote]

Če kaj?

Polarni, pa ravno tako boš dobil. Bolj se jih otepaš, cele romane si že napisal o tem kakšno nočeš, ravno takšno boš dobil.
[/quote]
A bejž no.😁 Veš kaj pa jaz mislim, da ne bom nobene dobil, ker tudi nobene več ne iščem, kaka puhlogalvka sama od sebe pride za sproti, to je pa tudi vse, še brez tega bi komot bil.😁

Če kaj?
[/quote]

Ja, če imaš pa super fajn babnco pred nosom, pa vdove. Čemu potem toliko besed o njih, če jih ne rabiš, nočeš, ne zmoreš več z njimi nič imeti? A ni škoda časa za brezplodne pogovore, ki ne vodijo nikamor?
Kot polarni, cele romane kaj on pa ne bi. Točno to bo dobil! 🙂
Tonček, Tonček zmeda je velika. 😉

New Report

Close