Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

A ne bi potemtakem odpiral teme o samskih 45 letnicah?

zakaj še vztrajate v zvezah ☺☺
preizkusite svoje nasvete samskim ☺

Meni se pa poročeni tako smilite.
Dan za dnem se kar naprej ubadate s samskimi.
Pa vidim, da zdaj že babe popivate po bifejih. Fej.


Svojim samskim prijateljicam ne težim in ne stokam, da si želim zapustiti moža in zaživeti srečmo samsko življenje. V zvezi sem zadovoljna in srečna. Samske prijateljice in kolegice vzdihujejo, da si želijo srečati koga in biti v resni zvezi. In tako sem se včeraj spomnila na njih, ker pravijo, da srečujejo same čudake in da še niso srečale ” ta pravega”.

Moje mnenje je, da ni problem toliko v moških, kot v njih, ki imajo nerealna pričakovanja, komplicirajo čisto pri vsaki malenkosti in niso pripravljene na nobeno prilagoditev. Splaniran imajo čisto vsak dan do zadnje minute ter od tega ne odstopajo in če predlagaš, da bi šle prijateljice ven tisti dan, ko je sicer namenjen čemu drugemu, se zelo težko prilagodijo. Pa neskončne debate o tem, a je bolj zdrav tek ali hoja. Pa o tem, ali je bolje v hribe v gojzarjih ali treking čevlji. Pa debate o sončnih kremah, kremah za obraz, depilaciji in o tem, a bolje stojijo pajkice ali kratke hlače. Ampak pajkice so preveč oprijete. Ampak v kratkih hlačah se pa vidijo bele noge in močna stegna. In da je čudno, če ima tip kosmate podpazduhe in majico brez rokavov. Da je bolj higienično, če se brije?! O teh komplikacijah govorim. In to prijateljicam tudi, na lep način sicer, povem. One pa vztrajajo, da je od moških ostala sama “škart roba”. In v tem dmse z njimi ne strinjam.

pa ja to se lepo vidi kako ti je povedal o fuj pa tak desc no.Avtorica kar nekaj v 3 dni fantazira o teh tipih,ker nima izkušenj s takimi,kot si ga ti opisala.Je preveč naivna in misli da so vsi taki kot je njen.Obstaja pa žal mal več takih,kot si jih ti opisala.Avtorica malo se spusti na realna tla,ti bo to še kako koristil.In če si slučajno ena tistih,ki sta skupaj od tvojega 20.leta si še kako naivna.Tisti ki grejo kmalu v vezo veliko ozadja ne poznajo.in niti tipov in ničesar in ostajajo večno naivni.Tako je glej,žal.

Meni se pa poročeni tako smilite.
Dan za dnem se kar naprej ubadate s samskimi.
Pa vidim, da zdaj že babe popivate po bifejih. Fej.
[/quote]

To, da ženske imenuješ babe, pove vse o tebi. In potrjuje, da je prav in pravilno, da nekateri ostajate samski. Je bolje za vse.


Svojim samskim prijateljicam ne težim in ne stokam, da si želim zapustiti moža in zaživeti srečmo samsko življenje. V zvezi sem zadovoljna in srečna. Samske prijateljice in kolegice vzdihujejo, da si želijo srečati koga in biti v resni zvezi. In tako sem se včeraj spomnila na njih, ker pravijo, da srečujejo same čudake in da še niso srečale ” ta pravega”.

Moje mnenje je, da ni problem toliko v moških, kot v njih, ki imajo nerealna pričakovanja, komplicirajo čisto pri vsaki malenkosti in niso pripravljene na nobeno prilagoditev. Splaniran imajo čisto vsak dan do zadnje minute ter od tega ne odstopajo in če predlagaš, da bi šle prijateljice ven tisti dan, ko je sicer namenjen čemu drugemu, se zelo težko prilagodijo. Pa neskončne debate o tem, a je bolj zdrav tek ali hoja. Pa o tem, ali je bolje v hribe v gojzarjih ali treking čevlji. Pa debate o sončnih kremah, kremah za obraz, depilaciji in o tem, a bolje stojijo pajkice ali kratke hlače. Ampak pajkice so preveč oprijete. Ampak v kratkih hlačah se pa vidijo bele noge in močna stegna. In da je čudno, če ima tip kosmate podpazduhe in majico brez rokavov. Da je bolj higienično, če se brije?! O teh komplikacijah govorim. In to prijateljicam tudi, na lep način sicer, povem. One pa vztrajajo, da je od moških ostala sama “škart roba”. In v tem dmse z njimi ne strinjam.
[/quote]
odlično obvladaš … samo pridruži se še samskim ☺


Svojim samskim prijateljicam ne težim in ne stokam, da si želim zapustiti moža in zaživeti srečmo samsko življenje. V zvezi sem zadovoljna in srečna. Samske prijateljice in kolegice vzdihujejo, da si želijo srečati koga in biti v resni zvezi. In tako sem se včeraj spomnila na njih, ker pravijo, da srečujejo same čudake in da še niso srečale ” ta pravega”.

Moje mnenje je, da ni problem toliko v moških, kot v njih, ki imajo nerealna pričakovanja, komplicirajo čisto pri vsaki malenkosti in niso pripravljene na nobeno prilagoditev. Splaniran imajo čisto vsak dan do zadnje minute ter od tega ne odstopajo in če predlagaš, da bi šle prijateljice ven tisti dan, ko je sicer namenjen čemu drugemu, se zelo težko prilagodijo. Pa neskončne debate o tem, a je bolj zdrav tek ali hoja. Pa o tem, ali je bolje v hribe v gojzarjih ali treking čevlji. Pa debate o sončnih kremah, kremah za obraz, depilaciji in o tem, a bolje stojijo pajkice ali kratke hlače. Ampak pajkice so preveč oprijete. Ampak v kratkih hlačah se pa vidijo bele noge in močna stegna. In da je čudno, če ima tip kosmate podpazduhe in majico brez rokavov. Da je bolj higienično, če se brije?! O teh komplikacijah govorim. In to prijateljicam tudi, na lep način sicer, povem. One pa vztrajajo, da je od moških ostala sama “škart roba”. In v tem dmse z njimi ne strinjam.
[/quote]

Veš v življenju si sami izbiramo prijatelje in prijateljice.
In ko si zbiraš take prijateljice (ne vem kako ti uspe toliko glupač najti) kot jih opisuješ, predvsem kažeš svoj značaj.
Sem že kar nekaj časa na svetu pa takih glupač ne srečujem. Če jih pa srečam, ne prijateljujem pa ne z njimi.
Tebi pa so take ženske celo prijateljice?
Povej mi s kom se družim in ti povem kdo si.

To, da ženske imenuješ babe, pove vse o tebi. In potrjuje, da je prav in pravilno, da nekateri ostajate samski. Je bolje za vse.
[/quote]

Manca Košir je javno utemeljila, da je izraz “dobra baba” zelo primeren, pohvalen za žensko ☺
Sploh, če to izusti moški ☺

To, da ženske imenuješ babe, pove vse o tebi. In potrjuje, da je prav in pravilno, da nekateri ostajate samski. Je bolje za vse.
[/quote]

Niso vse ženske babe. Ampak tiste, ki popivajo po lokalih pa so res babe. Pa opravljajo svoje prijateljice.
Ne moreš ženski, ki ga takole po lokalih cuka pa opravlja frendice reči, da je ženska. To je kvečjemu baba.

Si mogoče na fb, v skupini Hribolazec?
[/quote]

Ja

V register bolezni bo treba vnesti “obsedenost poročenih s samskimi”. Edino ne vem, kako hitro bosta Lek in Krka reagirala s proizvodnjo zdravil. ;)))

…se stronjam z napisanim.

Samo res no.
Te poročene gospe pa so totalno obsedene s samskimi ženskami.
Vse detajle vedo o samskih. Ni da ni.

Je napisala, da noče pjančka! ;)))
Sicer pa, zakaj bi se ena srečno vezana sploh oglašala in razglabljala na to temo? In celo sama šla na pivo in se spogledovala z mlajšimi?
[/quote]

Tudi take ženske obstajajo. Srečno poročene, z možem, ki ima dobro službo, navzven urejen par z otrokom, prijateljicam z urejenim družinskim življenjem razlaga podobne zadeve kot one njej, s samskimi prijateljicami hodi ven in flirta z mlajšimi tipi in razlaga, da je še vedno dobra na tržišču in kdo jo je pogledal, s kom je bila,itd. Dvojno življenje pač.

Ja
[/quote]

HM. Sedaj me že malo mika :-))))))))))

Ma kaj to.
Jaz imam raje poročenega loverja.
Ona se ubada s samskimi ženskami. On pa ima čas za ljubice. Tako to je.
Pa pri poročenih je fajn: žena mu kuha, pere, čisti. Tako, da pride ves sijoč na obisk. Potem pa spet domov k ženi, da mu kaj skuha za pojesti.
Kaj bi s samskim tipom, če so pa poročeni ta boljšji. Jih ni treba pedenat, to že žena naredi.

HM. Sedaj me že malo mika :-))))))))))
[/quote]

Samo nisem aktivna v skupini :). V bistvu tudi na fb bolj ne kot ja.
Je pa fajn, če greš kam, da prebereš malo objave, da vidiš kako je stanje.
Berem tudi hribi.net. Ampak spet bolj kot ne samo berem, pišem pa ne.

Ma kaj to.
Jaz imam raje poročenega loverja.
Ona se ubada s samskimi ženskami. On pa ima čas za ljubice. Tako to je.
Pa pri poročenih je fajn: žena mu kuha, pere, čisti. Tako, da pride ves sijoč na obisk. Potem pa spet domov k ženi, da mu kaj skuha za pojesti.
Kaj bi s samskim tipom, če so pa poročeni ta boljšji. Jih ni treba pedenat, to že žena naredi.
[/quote]

Saj so tudi samski loverji ok. Vse enako kot pri poročenih, če ga iamš za občasneža, tako kot poročenega. Itaq te pofoka in gresta vsak po svoje. Love in the ear hi hi hi


saj že vse obstoji .. reče se varanje v zvezi ☺☺☺

Saj so tudi samski loverji ok. Vse enako kot pri poročenih, če ga iamš za občasneža, tako kot poročenega. Itaq te pofoka in gresta vsak po svoje. Love in the ear hi hi hi
[/quote]

Hja, samo poročene je lažje dobiti. Se ponujajo, izbira je velika.
Pri samskih pa ni ravno izbire, jih je bolj malo.
Poročeni pa naveličani svoje žene, so čisto nori, samo, da se jih katera usmili.
Samski moški imajo dostojanstvo. S samskimi je potrebno lepo ravnati, ker si to tudi zaslužijo. Ne moreš ga kar odvreči.

Hja, samo poročene je lažje dobiti. Se ponujajo, izbira je velika.
Pri samskih pa ni ravno izbire, jih je bolj malo.
Poročeni pa naveličani svoje žene, so čisto nori, samo, da se jih katera usmili.
Samski moški imajo dostojanstvo. S samskimi je potrebno lepo ravnati, ker si to tudi zaslužijo. Ne moreš ga kar odvreči.
[/quote]

Pa se ti nič ne gravži, ko mu ga z usti obdeluješ in veš, da ga namaka tudi doma pri ženi?

Pa se ti nič ne gravži, ko mu ga z usti obdeluješ in veš, da ga namaka tudi doma pri ženi?
[/quote]

Veš kako je, devičniki me niso nikoli mikali. Vsi ostali pa so že bili v obdelavi pri kaki drugi ženski.

Pa se ti nič ne gravži, ko mu ga z usti obdeluješ in veš, da ga namaka tudi doma pri ženi?
[/quote]

Ne razmišlja o tem, da je večer prej obdeloval ženo in da verjetno ona ni edina poleg žene.
Tem je važno samo tukaj, zdaj. Vse ostalo ni pomembno.

Ne razmišlja o tem, da je večer prej obdeloval ženo in da verjetno ona ni edina poleg žene.
Tem je važno samo tukaj, zdaj. Vse ostalo ni pomembno.
[/quote]

Zaradi mene ima lahko še 5 ljubic. Če tako hoče. Ga ne oviram.

New Report

Close