Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

Nasvet poročene družinske ženske za samske ženske pri 40

upam, da to svojim kolegicam tudi poveš. Tukaj razglabljat je brez veze.
[/quote]

NE, pa ni brez veze..

To so moje prijateljice iz otroštva, s katerimi se družimo in se podpiramo že več kot 20 let. Nekatere med njimi so ostale samske in vsako leto so bolj skomplicirane in manj prilagodljive. Aja pa še o tem, da mi nekateri očitate pijančevanje. Spila sem malo pivo. In ker nisem muslimanka, je to, vključno s posedanjem v lokalu, povsem sprejemljivo.

Po mojih opažanjih ,se s poročenimi moškimi sparčkajo ženske slabšega izgleda, ker ne dobijo zmenka s privlačnim samskim moškim. Postavni samski moški, raje povabijo na zmenek privlačno stajliš samsko dekle.
Če je poročen moški privlačen, ima ponavadi doma privlačno ženo in ne bo zgubljal časa s povprečnicami, ki težko pridejo do zmenka s samskim moškim.
Je pa tudi res, da je veliko poročenih žensk predebelih. Ne znajo se primerno urediti in so brez smisla za modo. Na žalost so poročeni moški srednjih let še slabši. Imajo zamaščene trebuhe in roke. Nekateri tudi zaudarjajo.


za koliko € ga potegneš in za koliko kaj več?

Ne, nasprotno od tega. V zvezo z možem sva se oba pognala noro zaljubljena in si obljubila večno zvestobo že v prvem mesecu zveze. Imava tri najstnike in sem izkusila, kako lahko previsoke ženske zahteve uničijo marsikateri lep trenutek. Kdaj boš zmontiral police? Dej odnesi že smeti! Kako, da ponoči ne slišiš jokajočega otroka, a ti sploh kaj pomeni? Dejmo se slikat, da bomo vsi na slilici dobre volje. Ne, nasmehni se, zgledaš, kot da me ne maraš. A spet greš s kolegi ven? Kolk si spil?! Zakaj ješ le hamburgerje in zrezke in se rediš, doma te pa čaka ričet na mizi?! Te malenkosti in teženje hromijo in uničujejo zvezo. Parkrat sva se zato grdo sporekla. Potem sem mu nehala težit, le nekaj stvari mi je pomemnih in sem se pripravljena takoj ločit (nasilje, alkohol in nespoštljivo obnašanje). Vse ostalo ga pustim. V stilu naj kupi avto za dve osebi, saj bo ugotovil, da nas 5 ne more noter. Kritiziral je mojo zdravo prehrano in nazadnje sam ugotovil, da se z leti njegove potrebe po mesu manjšajo. Samoiniciativno se loti opravil v domu, ko mu kljuka ostane v roki.
Ljubezen med partnerjema si veliko samskih 35 do 40 letnic predstavlja naivno, kot da imajo predstavo 17 letnice, ki gledajo španske nadaljevanke. Obenm pa imajo zahteve primerne svoji starosti, izobrazbi in družbenemu položaju. V resnici je veliko teh neprilagodljivih, razvajenih in dlakocepckih in usekane na FB, svoje telo in samopromocijo rer zunanjo potrditev, čeprav tega ne priznajo. Imajo tudi slabo samopodobo. Predstavljajo si partnerja, ki bo izgledal kot Brad Pitt pred 20 leti, fakultetno izobražen poslovnež, ljubitelj potovanj, obenem pa strokovnjak za hišna opravila, vodovodni mojster in malar, ki je nežen zmucki in razvajenimi nečaki. In seveda pomaga ostarelim staršem, a spet ne popoldne, ko pelje žensko v šoping v Emporium ali zvečer v kino. In nikakor ne za 1.maja, ko gresta v Grčijo. Sploh pa ne na njivi, ker tisti trije domači krompirji ne odtehtajo. Vsega tega vam ljubljeni partner ne more dati. Da vam to, kar v resnici ženska potrebuje, pa še sama ne ce: poželjiv poglede, objem, seks in en kup majhnih uslug, s katerimi se hvali, kot da so svetovni projekti. In otroke, ki si jih večina žensk želi, a to prepozno ugotovijo, ker se ukvarjajo z malenkostmi in vlak gre mimo.
In še nekaj: za partnerstvo je treba v osnovi svojo psiho uredit. Tista, ki ne zmore v službi šefu odločno reči ne, nima dovolj poguma, da se odpre, zaljubi do ušes, vrže v zakon in če bo treba tudi loči. Ženske stokajo, da ni pravih moških, a definirat ne znajo, kaj to pomeni. Ker je njihova miselnost in čutnost omosnovana na reklamah, so se oddaljile od svojega bistva in zato privlačijo maminote, psihote, gejiš lepotce in narcise. Živeti želijo v milnem mehurčku v stilu “Ljubljene, a nedolžne.” Mogoče pa se motim in ni težava v ženskah, ampak le v njihovi starosti, saj z leti izgubijo vso naivnost in optimizem ter je to razlog da zaprejo svoje srce. FB, ličenje, šoping in potovanja pa imajo zato, da mine čas. Kateri čas? Njihovo življenje, ki gre kot reka..Pa vso srečo! Uživjte samski ali v zvezi! Samo ne pritožujte se neprestano, da si želite zveze, ampak srečujete same čudake.
[/quote]

Ne govoriva o isti stvari. Ti govoriš o prilagajanju v vezi, jaz pa govorim o tem, da mora ljubezen obstajati, da v vezo sploh greš. Ali za začetek vsaj naklonjenost, simpatija, in to obojestranska. Ne pa, da pobereš prvega samskega, ki ga srečaš, po nasvetih tebe in tebi podobnih. Ti praviš, da si šla v vezo noro zaljubljena, zakaj potem drugim svetuješ, naj spustijo kriterije in poberejo prvega samskega, ki ni ravno psihopat? Saj vidiš, da je težko že v primeru, da partnerja ljubiš, kako pa bi bilo, če ga ne bi imela niti kaj preveč rada? Kakšna sreča bi bila potem to, da to priporočaš kot rešitev?

Glej, vem, da ni nobene garancije in da se tudi veza, ki se je lepo začela, lahko razdre, a iti v vezo z nekom samo zaradi statusa, nekaj na pol resno, če ravno ni boljšega… ne vem, jaz ne morem.

Veš kako je, devičniki me niso nikoli mikali. Vsi ostali pa so že bili v obdelavi pri kaki drugi ženski.
[/quote]

Že že, ampak da ga izmenično namaka, zdaj tam, zdaj tam. No, pri meni ne bi šlo tako. Bljak Joj, pa še analado, da prakticirata.

Pravijo, da povej mi s kom se družiš in ti povem kdo si.
Ti si opisale svoje prijateljice kot navadne glupače. To povem več o tebi kot o tvojih prijateljicah.
Ne predstavljam si, da imam tako prijateljico kot si ti, da me po netu opisuje kot navadno neumnico.
Ampak kot sem že rekla. Prijatelje si sami izbiramo in prijatelji so osebe, ki nam karatkerno odgovarjajo.
Aja, nisem muslimanka, vseeno zdržim brez alkohola :).


za koliko € ga potegneš in za koliko kaj več?
[/quote]

Nauči se osnovne kulture!

Že že, ampak da ga izmenično namaka, zdaj tam, zdaj tam. No, pri meni ne bi šlo tako. Bljak Joj, pa še analado, da prakticirata.
[/quote]

Med seksom se nič ne znuca.

Samo nisem aktivna v skupini :). V bistvu tudi na fb bolj ne kot ja.
Je pa fajn, če greš kam, da prebereš malo objave, da vidiš kako je stanje.
Berem tudi hribi.net. Ampak spet bolj kot ne samo berem, pišem pa ne.
[/quote]

Spremljam tudi sam oboje. Seveda, da v kolikor kam grem, se prej pozanimam. Je lepo vse dokumentirano s fotkami , zemljevidi. Super zadeva. Če hočeš mi lahko pišeš na; hribolaze46vgmail.com Lahko si izmenjava kakšne anekdote iz poti. 😉

Ne morem verjeti, da samske tako zelo okupirajo vaše glavice, da o njih in z namenom njim svetovati celo odpirate temice. In to non stop. Morate pa res imeti prazna življenja.

Ženega mojega ljubimca, je bistveno bolj vitka kot sem jaz. No ja, jaz nisem vitka sploh.
Ona ima smisel za modo, jaz pojma nimam kaj je moderno. Dol mi visi za modo. Še šminkam se ne. Ona pa makeup v nulo, spedenana v nulo.
Ljubimec je pa športnik, postaven.

Med seksom se nič ne znuca.
[/quote]

Dabi ga mela v ustih in se spominjala, da ga je včeraj imel v usrani riti od žene. Joj kozlarija.

eh temo je odprl tip s praznim življenjem, vendar polnimi jajci.
Saj smo že zdavnaj ugotovili, da vsaka samska ženska lahko dobi tipa, če ga le hoče.
Stvar je v tem, da ga ene ženske nočejo oz. nočejo tipa za vsako ceno in to gre bogim fantkom v nos. Ker oni pa morajo jajca praznit v žensko za vsako ceno.

Spremljam tudi sam oboje. Seveda, da v kolikor kam grem, se prej pozanimam. Je lepo vse dokumentirano s fotkami , zemljevidi. Super zadeva. Če hočeš mi lahko pišeš na; hribolaze46vgmail.com Lahko si izmenjava kakšne anekdote iz poti. 😉
[/quote]

Popravljam mail; [email protected]

“Če želite pa moškega prikrojit, da bo ustrezal selfi in FB standardom, ga pa dobesedno uničite in zamorite. On se ga pa zapije ali pa vsake toliko frustracije izbruhnejo v obliki batin.”

Ja kakšen sklep je pa vendar to. Ženska, izogibaj se pivu, tebi škodi še naslednji dan.
[/quote]

😂😄😄😄

Mene so naučili, da se da nasvet takrat, ko si vprašan zanj.
In tale dfprt post z vsemi avtorjevimi odgovori pravzaprav niti nasveti niso in so skrajnosti v skrajnost, brez mavrice.
Morda avtorja, no avtorice niti ni tam, kjer kdo dejansko sprašuje za nasvet.
Drugače se pa ve tudi, da je včasih signalizacija zmotna, ko nekoga le prijazno pozdraviš ali se mu nasmehneš. in je scenarij že skorajda nekogaršnja t.i. zgodba z nekimi pomeni.
Seveda bi bilo zanimivo slišati tiste mlade junce pri sosednji ali tretji mizi o kakšni zanimivosti je bilo govora. Včeraj sem brala, kako zgledajo babnce s čiki v rokah. Verjetno s pirom dosti boljše. Mogoče odvisno kdo ga pije. 😄

Dabi ga mela v ustih in se spominjala, da ga je včeraj imel v usrani riti od žene. Joj kozlarija.
[/quote]

Veš tvoje analne prakse pa mene ne zanimajo. Verjamem pa, da dosti o tem premišljuješ.


Jaz sem trenutno še samska. Tukaj gor se zbirajo večinoma taki ljudje, ki so polni frustracij. Nezadovoljni in razočarani nad življenjem. Ne privoščijo drugim sreče v ljubezni, ker so sami nesrečni v svojem zakonu.

😂😄😄😄

Mene so naučili, da se da nasvet takrat, ko si vprašan zanj.
In tale dfprt post z vsemi avtorjevimi odgovori pravzaprav niti nasveti niso in so skrajnosti v skrajnost, brez mavrice.
Morda avtorja, no avtorice niti ni tam, kjer kdo dejansko sprašuje za nasvet.
Drugače se pa ve tudi, da je včasih signalizacija zmotna, ko nekoga le prijazno pozdraviš ali se mu nasmehneš. in je scenarij že skorajda nekogaršnja t.i. zgodba z nekimi pomeni.
Seveda bi bilo zanimivo slišati tiste mlade junce pri sosednji ali tretji mizi o kakšni zanimivosti je bilo govora. Včeraj sem brala, kako zgledajo babnce s čiki v rokah. Verjetno s pirom dosti boljše. Mogoče odvisno kdo ga pije. 😄
[/quote]

Jaz sem gledala včeraj na bazenu babnico s čikom in pirom. Sedela na ogromni brisači. Okrog nje na isti brisači trije mali otroci in kadila pa pir tankala.
Ja, je pritegnila poglede moških in žensk.
Mogoče je ta avtorica tudi poleg pira še kak čik prižgala.

Veš tvoje analne prakse pa mene ne zanimajo. Verjamem pa, da dosti o tem premišljuješ.
[/quote]

Smiliš se mi res revica, da si enega samskega ne moreš dobiti in bi obdeloval samo tvoje luknje.

Jaz sem gledala včeraj na bazenu babnico s čikom in pirom. Sedela na ogromni brisači. Okrog nje na isti brisači trije mali otroci in kadila pa pir tankala.
Ja, je pritegnila poglede moških in žensk.
Mogoče je ta avtorica tudi poleg pira še kak čik prižgala.
[/quote]

Problem so bili otroci, drugače bi že končala na hrbtu. Sigurno je radodajka, ker kadi in pije.

Ženega mojega ljubimca, je bistveno bolj vitka kot sem jaz. No ja, jaz nisem vitka sploh.
Ona ima smisel za modo, jaz pojma nimam kaj je moderno. Dol mi visi za modo. Še šminkam se ne. Ona pa makeup v nulo, spedenana v nulo.
Ljubimec je pa športnik, postaven.
[/quote]

Potem pa s tvojim ljubimcem nekaj ni v redu. Kaj pa če je psihično zbolel? Noben psihično zdrav moški ,ne zamenja privlačne in urejene ženske za neprivlačno in neurejeno.

In kako veš, da kakšen tistih tipčkov pri mizi ni psihopat, pijanček, nasilnež… A si res tako naivna? A misliš, da jih prepoznaš na prvi pogled? Prav za vsakega takega, ki ga osebno poznam, ne bi nikdar verjela kaj takega o njih, dokler se ni kaj zgodilo. Jaz bi za bivšega sošolca, s katerim sva se precej družila, dala roko v ogenj, da je zlat fant, dokler ga partnerka ni pustila, ko je prišla pretepena na urgenco. In šele takrat sem pomislila, da mogoče pa njegova bivša ni slučajno “padla po stopnicah” kot je dejala in to tik preden ga je zapustila. Ti pa si prepoznala perle od fantov s prvim pogledom. Bravo. In konec koncev niti ne veš zakaj so te opazovali. Ti si pač tako zagledana sama vase, da se ti zdi edini razlog ta, da so občudovali tvojo lepoto. Mogoče so se pa nasmihali stari zanemarjeni kuri, ki se je iz obupa prišla nalit s pivo.

Ne, nasprotno od tega. V zvezo z možem sva se oba pognala noro zaljubljena in si obljubila večno zvestobo že v prvem mesecu zveze. Imava tri najstnike in sem izkusila, kako lahko previsoke ženske zahteve uničijo marsikateri lep trenutek. Kdaj boš zmontiral police? Dej odnesi že smeti! Kako, da ponoči ne slišiš jokajočega otroka, a ti sploh kaj pomeni? Dejmo se slikat, da bomo vsi na slilici dobre volje. Ne, nasmehni se, zgledaš, kot da me ne maraš. A spet greš s kolegi ven? Kolk si spil?! Zakaj ješ le hamburgerje in zrezke in se rediš, doma te pa čaka ričet na mizi?! Te malenkosti in teženje hromijo in uničujejo zvezo. Parkrat sva se zato grdo sporekla. Potem sem mu nehala težit, le nekaj stvari mi je pomemnih in sem se pripravljena takoj ločit (nasilje, alkohol in nespoštljivo obnašanje). Vse ostalo ga pustim. V stilu naj kupi avto za dve osebi, saj bo ugotovil, da nas 5 ne more noter. Kritiziral je mojo zdravo prehrano in nazadnje sam ugotovil, da se z leti njegove potrebe po mesu manjšajo. Samoiniciativno se loti opravil v domu, ko mu kljuka ostane v roki.
Ljubezen med partnerjema si veliko samskih 35 do 40 letnic predstavlja naivno, kot da imajo predstavo 17 letnice, ki gledajo španske nadaljevanke. Obenm pa imajo zahteve primerne svoji starosti, izobrazbi in družbenemu položaju. V resnici je veliko teh neprilagodljivih, razvajenih in dlakocepckih in usekane na FB, svoje telo in samopromocijo rer zunanjo potrditev, čeprav tega ne priznajo. Imajo tudi slabo samopodobo. Predstavljajo si partnerja, ki bo izgledal kot Brad Pitt pred 20 leti, fakultetno izobražen poslovnež, ljubitelj potovanj, obenem pa strokovnjak za hišna opravila, vodovodni mojster in malar, ki je nežen zmucki in razvajenimi nečaki. In seveda pomaga ostarelim staršem, a spet ne popoldne, ko pelje žensko v šoping v Emporium ali zvečer v kino. In nikakor ne za 1.maja, ko gresta v Grčijo. Sploh pa ne na njivi, ker tisti trije domači krompirji ne odtehtajo. Vsega tega vam ljubljeni partner ne more dati. Da vam to, kar v resnici ženska potrebuje, pa še sama ne ce: poželjiv poglede, objem, seks in en kup majhnih uslug, s katerimi se hvali, kot da so svetovni projekti. In otroke, ki si jih večina žensk želi, a to prepozno ugotovijo, ker se ukvarjajo z malenkostmi in vlak gre mimo.
In še nekaj: za partnerstvo je treba v osnovi svojo psiho uredit. Tista, ki ne zmore v službi šefu odločno reči ne, nima dovolj poguma, da se odpre, zaljubi do ušes, vrže v zakon in če bo treba tudi loči. Ženske stokajo, da ni pravih moških, a definirat ne znajo, kaj to pomeni. Ker je njihova miselnost in čutnost omosnovana na reklamah, so se oddaljile od svojega bistva in zato privlačijo maminote, psihote, gejiš lepotce in narcise. Živeti želijo v milnem mehurčku v stilu “Ljubljene, a nedolžne.” Mogoče pa se motim in ni težava v ženskah, ampak le v njihovi starosti, saj z leti izgubijo vso naivnost in optimizem ter je to razlog da zaprejo svoje srce. FB, ličenje, šoping in potovanja pa imajo zato, da mine čas. Kateri čas? Njihovo življenje, ki gre kot reka..Pa vso srečo! Uživjte samski ali v zvezi! Samo ne pritožujte se neprestano, da si želite zveze, ampak srečujete same čudake.
[/quote]

Ma, od kje jih pobiraš no? Nekam veliko omenjaš socialne medije, pardon fb. Mogoče je čas, da sam/a zamenjaš krog ljudi. Ker takega posploševanja že dolgo nisem slišala.
Pravzaprav ti res ne deliš nasvetov, za katere nisi bila vprašana, ampak ustvarjaš nek umetni vzor, ki to ni.
Zanimivo je, da v svojih t.i. opažanjih tudi sama vidiš zgodbe ljudi le iz perspektive neke najstnice, ki živi z emšom malo v večji številki. Ko boš poznala razloge ali odgovore vseh, kar je sicer utopija, bo tudi pogled ala fb izginil.

Potem pa s tvojim ljubimcem nekaj ni v redu. Kaj pa če je psihično zbolel? Noben psihično zdrav moški ,ne zamenja privlačne in urejene ženske za neprivlačno in neurejeno.
[/quote]

no saj je ni zamenjal, to je samo dodatek. SAj veš, če je vsak dan potica, potem občasno tudi star črn kruh zapaše.

New Report

Close