Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Hahahahaha


On to ve? Ti stara baba pa si “to” že pozabila!
Zakaj tako govori? Govori samo zato, ker ga veseli ta ženski svet, ki trza na avte bolj kot na qurac.

Hja, veš enim je avto samo prevozno sredstvo in raje denar vložimo v stanovanje, v hobije, v potovanja.
[/quote]
Vse to je res, ampak eni si pa lahko privoščimo tudi avte, ker smo na veliko na cesti:(samo pravim,da zame oceniti človeka po aavtu-absurd ali pokazerikoli dobrini. ..


Vse to je res, ampak eni si pa lahko privoščimo tudi avte, ker smo na veliko na cesti:(samo pravim,da zame oceniti človeka po aavtu-absurd ali pokazerikoli dobrini. ..
[/quote]

Hm, kaj vem, ni ravno absurd. Recimo BMW šoferji so res večinoma poden. Se pa strinjam z Grdo resnico, da vozniki Mercedesov niso taki kot BMWji. Vsaj na cesti ne.
In ja, če je recimo nekdo star 30 let in vozi avto za 30 jurjev, ni ravno absurd, če ugotoviš, da ali mu ga je nekdo kupil ali pa je tepec, ki zafrečka denar za nepotrebne zadeve. Pa tudi, če je 40. Razen, če gre za kakega hudo dobro plačanega človeka, ampak takih je pri 30ih, 40ih zelo malo.
Večina 30-40 letnikov mora kar fajn varčevat, če si hoče kupit stanovanje in ne ostane za avte za 30 jurjev.


On to ve? Ti stara baba pa si “to” že pozabila!
Zakaj tako govori? Govori samo zato, ker ga veseli ta ženski svet, ki trza na avte bolj kot na qurac.
[/quote]
Bo, ko bo imel svoj denar ali ko bo dovolj zrel za tak avto. Z mojim takega avta ne bo videl pri teh letih. Ni sans.
Babico pa itak okoli prsta navije v momentu. Ona bi mu kar denar dala. Pa kaj se.. Over my dead body. Med počitnicami ga bom k možu nagnala delat da bo prispeval se sam za izpit za avto. Ima da je moški in ne punčka.

IN ja, najprej stanovanje/hiša pa seveda dopusti, potovanja, hobiji, športi in potem, ko imaš vse to, je šele nadstandardni avto na vrsti.
Večina pa joka, da ne more kupiti stanovanja, da ne more it na kak bolj konkreten dopust (večina tu na monu itak pove, da gredo samo na Hrvaško )… od kje potem toliko tistih, ki pa imajo za drage avte denar?

Ojoj, da si greš sposodit od nekoga star avto zaradi tega? To pa je posebne vrste snobovstvo. Meni se to zdi poleg tega še totalno bumbarsko.
[/quote]

He, he… to da sem posebne vrste vem, snob pa tudi pri nekaterih stvareh.
A cilj je bil na ta način dosežen, neglede na to, kako se je to drugim zdelo.

[attachment=0]FB_IMG_1496322067595.jpg[/attachment]

Dobra 🙂

Danes me pa prav nasmeješ južna

Hm, kaj vem, ni ravno absurd. Recimo BMW šoferji so res večinoma poden. Se pa strinjam z Grdo resnico, da vozniki Mercedesov niso taki kot BMWji. Vsaj na cesti ne.
In ja, če je recimo nekdo star 30 let in vozi avto za 30 jurjev, ni ravno absurd, če ugotoviš, da ali mu ga je nekdo kupil ali pa je tepec, ki zafrečka denar za nepotrebne zadeve. Pa tudi, če je 40. Razen, če gre za kakega hudo dobro plačanega človeka, ampak takih je pri 30ih, 40ih zelo malo.
Večina 30-40 letnikov mora kar fajn varčevat, če si hoče kupit stanovanje in ne ostane za avte za 30 jurjev.
[/quote]

Veš koliko ljudi je s svojimi uspešnimi podjetji pod 40? Vozijo pa vse živo, samo npr. moj nadrejeni novi BMW, lastnika podjetja pa eden Audi, drugi pa hudega terenca Land rover se mi zdi.

Veš koliko ljudi je s svojimi uspešnimi podjetji pod 40? Vozijo pa vse živo, samo npr. moj nadrejeni novi BMW, lastnika podjetja pa eden Audi, drugi pa hudega terenca Land rover se mi zdi.
[/quote]

Seveda, tisti, ki pa ne morejo dalje kot na Hrvaško na dopust so pa izmišljeni, a ne?
Pa tisti, ki sploh ne morejo na dopust, so tudi izmišljeni.
Da ne omenjam vseh, ki si ne morejo kupit stanovanja so tudi izmišljeni?
Ja, potem očitno ljudje lažejo na veliko. Če je menda na kupe takih bogatih, da komot kupijo stanovanje, hodijo na potovanja, športajo, imajo hobije… ja super, da je taka bogatija pri nas.

Seveda, tisti, ki pa ne morejo dalje kot na Hrvaško na dopust so pa izmišljeni, a ne?
Pa tisti, ki sploh ne morejo na dopust, so tudi izmišljeni.
Da ne omenjam vseh, ki si ne morejo kupit stanovanja so tudi izmišljeni?
Ja, potem očitno ljudje lažejo na veliko. Če je menda na kupe takih bogatih, da komot kupijo stanovanje, hodijo na potovanja, športajo, imajo hobije… ja super, da je taka bogatija pri nas.
[/quote]
Takih ljudi ni na kupe prej obratno v Sloveniji je več povprečnih družin. Tudi mit o vedno premožnih moških in vedno revnih ženskah ki padajo na njihov denar je izživet.
Jaz poznam kar nekaj žensk ki imajo denar pa ne mali denar. Kar konkretno ampak vsak pomisli Ziher se je primozila k bogatim. Kar ne drži. To je nič drugega kot stereotip v današnjem času ki je drugačen od prejšnjega.
Ženske imajo plače stanovanja avte počitnice brez moškega denarja in to zdaj nandretalcem ne gre v glavo.

Seveda, tisti, ki pa ne morejo dalje kot na Hrvaško na dopust so pa izmišljeni, a ne?
Pa tisti, ki sploh ne morejo na dopust, so tudi izmišljeni.
Da ne omenjam vseh, ki si ne morejo kupit stanovanja so tudi izmišljeni?
Ja, potem očitno ljudje lažejo na veliko. Če je menda na kupe takih bogatih, da komot kupijo stanovanje, hodijo na potovanja, športajo, imajo hobije… ja super, da je taka bogatija pri nas.
[/quote]

A nisi pisala o tem, da nekdo med 30 in 40 pa res ne more sam pridelati takega vec 10 tisoc vrednega avtomobila? Replicirala sem izrecno na to in nic drugega.


Takih ljudi ni na kupe prej obratno v Sloveniji je več povprečnih družin. Tudi mit o vedno premožnih moških in vedno revnih ženskah ki padajo na njihov denar je izživet.
Jaz poznam kar nekaj žensk ki imajo denar pa ne mali denar. Kar konkretno ampak vsak pomisli Ziher se je primozila k bogatim. Kar ne drži. To je nič drugega kot stereotip v današnjem času ki je drugačen od prejšnjega.
Ženske imajo plače stanovanja avte počitnice brez moškega denarja in to zdaj nandretalcem ne gre v glavo.
[/quote]

V bistvu je več ali manj tudi fama o tem socialnem dnu, ki ga vsi opevajo. So ubogi in lačni, ampak nekateri, ne pa kar čez palec vsi.

Dekleta opišite podrobneje prosim kaj je za vas dobro postavno moško telo… fantje tega ne vemo. Primer: več mišic, bolj suh a krepak, malo večja rit, nabite roke, nabite prsne mišice… noge (suhe ali debelejše) hvala

Kaj je pa narobe s C1? Meni čisto ok avto.
Bistvo avta je zame to, da je redno servisiran, da ne crkuje kar naprej in to je to. Avto je namreč zame prevozno sredstvo. In ja, c1 mi je čisto ok. Sicer nimam citroena, imama pa avto podobnega ranga in sem zadovoljna.
[/quote]

Super zate a ne. Jaz v tak avto niti ne sedem. Pač tako je in priznam, da mi moški v enem mini citroenčku ali renojčku deluje kot en kastrat. Me zmoti tako kot npr. prekratke hlače. Ne gre skozi to pri meni, taka sem in priznam, se ne delam lepe glede tega. Kot sem napisala, zaradi mene ima lahko 20 let star avto za 700 evrov, samo da je en tak možat avto za pravega moškega. Ne pa neki stari clio.

Kdor ima za drag avto, ima za hišo, ima za otroke, ima za drage počitnice, ima za lepe oblekice… ja padate na drage avte.

Imamo različen okus in nam ni všeč samo en tip postave. Predvsem se pa gleda cel paket.

Jaz bi se na cesti ozrla za blondincem od 180 do 185 cm, široka ramena, ozek pas, mišičasta ritka, pa da je oblečen v kavbojke, belo majico s kratkimi rokavi, srednje zagorel, dva dni stara brada … Mišice da so nakazane, ne pa preveč izrazite. In popolnoma brez vsakega trebuha.


Hahaha! Reče ta, ki ima svoj avto, ker ji je avto sploh pogoj, da se dojema kot “zrelo” in “samostojno”!

Preden se začnete čuditi, zakaj je nekaj tako in tako, dajte najprej dobro premisliti stvari pri sebi. Sveto trdite, da vas “avto ne zanima”, da se “ne poročite z avtom” itd., a dobro veste, kako je vaša vagina odbila par pik, ko je zagledala moškega, ki vas je prišel iskat z nekim razrukanim ali stilsko zastarelim renaultom, recimo.

Definitivno ženske padajo na avtomobile. Ne padajo kvečjemu na komercialne podobe, kako bi morale padati. Ampak padajo pa vseeno. Če bi opravili znanstvene meritve in namestili elektrode v vagino, bi zanesljivo ugotovili, da vagine ob pogledu na dobre avtomobile bolj trzajo kot ob pogledu na slabše ali manj zanimive ali celo na moškega peš.
[/quote]

Ti si en bedak ki tudi misli da lahko kupi ženske z denarjem in avtom. Se ti vidi po zapisu da nimaš kej velik pameti. IQ ti močno šepa :)))

Si mogoče že pogruntal, da si ene ženske lahko same kupimo avto?
A misliš, da smo ženske take nesposobnice, da imamo tipe zaradi avtov?
Veš kaj si mislim o tipih z dragimi avti? Da mu ga je kupil foter ali pa, če si ga je slučajno sam kupil, da je čisto na kant, ker je ves keš za avto zagonil in zdaj išče žensko, da mu bo plačevala za hrano, ker nima več keša.
[/quote]

Sama isto mislim. Bolj se ne bi mogla strinjat. Večinoma jim očetje kupijo tudi. Ali pa so dilerji. Od kje enmu 20 al 25 letnemu študentu npr. BMW za 60.000€ pa niti en dan nima delovne dobe. Vemo kok je ura ane? Nismo vse od včeraj ane hrhehe :))

A dj to kr pomen da en ma dnar če ma avto za 50000 pa tud če je študent k velik teh mladih vidiš da imajo res drage avtomobile. Od kje bi si študent pri 24ih zaslužil za tak avto pa še npr.preko študenta niti ne dela niti nič. Pa 3/4 ljudi ima avto na lising sam po ovinkih povejo. Redko kdo si lahk kupi naenkrat za 50000e avto veš. Tudi ko so starejši. Toliko o tem…

Avto statusni simbol?
Hja, poznam kar precej bedakov z dragim avtom, zraven pa jokajo kako nimajo za dopust pa kako nimajo za hobije. Kaj boš s takim bedakom? A mu bom jaz potem plačevala dopust?

So ljudje, ki imajo star avto, imajo pa svoje stanovanje pa dopust si privoščijo pa imajo hobije.
So pa ljudje, ki imajo drag avto, nobenega stnovanja, nobenih dopustov…

Res pa je, da se ne sučem v krogih ljudi, ki imajo po več jurjev plače.
[/quote]

Takih primerov je res na miljone ja se podpišem :))

Ne, ne iščem moškega, ki me bo oskrboval, ne iščem moškega, ki mi bo kaj plačeval, me prehranjeval.
Štalco že imam. Tako, da ne rabim jaz od moškega štalce. In ne, nihče mi ni pomagal pri ustvarjanju štalce.
Tako, da svoje budalščine prihrani za koga drugega.
Res pa je, da meni na kraj pameti ne pade, da bi zdaj jaz koga preskrbovala. Od moškega pričakujem, da plača svoje stroške. Svoje bom pa sama. Tako kot že leta prakticiram.
[/quote]

Tako je vsak svoje stroške in je rešeno. Zakaj bi nekdo za oba dajal in za vse ostale stroške še kot so ekektrika, najemnina npr.če je itd…

A dj to kr pomen da en ma dnar če ma avto za 50000 pa tud če je študent k velik teh mladih vidiš da imajo res drage avtomobile. Od kje bi si študent pri 24ih zaslužil za tak avto pa še npr.preko študenta niti ne dela niti nič. Pa 3/4 ljudi ima avto na lising sam po ovinkih povejo. Redko kdo si lahk kupi naenkrat za 50000e avto veš. Tudi ko so starejši. Toliko o tem…
[/quote]

Razloži mi, kako si lahko nekdo privošči lizing za 50 jurjev drag avto, če ima plačo jurja? Ne gre skozi zaradi višine obroka. Torej mora za tak lizing imeti vsaj dva jurja plače, prej več. V bistvu moraš že za 30 jurjev lizinga imeti kar solidne prilive.

Študentom pa drag avto verjetno kupijo starši, ampak če spoznaš nekoga, ki je komaj diplomiral, ti je menda jasno, da ni že velik zaslužkar – če ti pač logika normalno deluje. V tem primeru, tudi če ima dober avto, lahko sklepaš, da plače pa nima okej.

To, da ima nekdo drag avto in nima za dopust, to se samo nekateri tolažite. Ni teoretične variante, da kupiš avto za 30 jurjev in ti ne ostane za življenje, ker ne moreš tako visokega obroka posojila/lizinga sploh dobiti.

New Report

Close