Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

a današnje generacije punc so res večina mahnjene na dobre avte. jaz ki sem generacija 50+ sem padla na poni kolo brez luči, se pa res sedaj voziva v audiju in BMW ju….( s skupnimi močmi in brez lisinga)

Ubogi beta bebci in ovce, kakšen sekret. Zapravljati denar za avto za babe in se s tem še hvaliti, lol. Čez leta pa osebni stečaji in milijonske zgube. Sej poznamo slovensko gospodarstvo, doo je dolžen okrog in okrog ha ha. Kaj pa ve ofce blesate veste, kaj so pufi. leljak je tudi imel rumen lamborghini in zlat rolex. A vam jaz nekaj povem, pravi jebach babe peca zgolj z gobcem, malo tudi z videzom, tisti, ki za babe denar zapravljajo, so samo uboge bete, obupanci.


Lahko je tebi govoriti. Živiš v vili ki so ti jo podarili starši. Tvoja babica je bila pa znana Ljubljanska bogatašinja. Seveda, da imaš denar in tebi podobne gospe tudi.
[/quote]
Ti se za svoj denar brigi.


Se pravi pri tebi je obratno babe denar zapravljajo zate
Tud cool

Mene odbijajo ljudje, ki se pred drugimi radi bahajo s svojim premoženjem. Eno je, če kupiš dražji avto zaradi kvalitete, postora, varnosti in udobja, torej zase, za svoje veselje, za svoj užitek. Moški, ki razmišlja na ta način, se ne bo slikal zraven svojega avtomobila in fotografij objavljal, ker enostavno avtomobila nima za ta namen.

Drugo je pa, če kupiš “firmo” zato, da bi bil bolj opažen. Moški, ki deluje na ta način, me pa niti malo ne privlači.

Pa imata lahko oba popolnoma enak avto, ampak razlike v njunem odnosu do materialnih dobrin in v njunih mislenih procesih so pa kot dan in noč.


Se pravi pri tebi je obratno babe denar zapravljajo zate
Tud cool
[/quote]

kaj to tebe briga, brigaj se zase in svojega dedca.

kaj to tebe briga, brigaj se zase in svojega dedca.
[/quote]
V bistvu imaš prav me niti ne briga

Super zate a ne. Jaz v tak avto niti ne sedem. Pač tako je in priznam, da mi moški v enem mini citroenčku ali renojčku deluje kot en kastrat. Me zmoti tako kot npr. prekratke hlače. Ne gre skozi to pri meni, taka sem in priznam, se ne delam lepe glede tega. Kot sem napisala, zaradi mene ima lahko 20 let star avto za 700 evrov, samo da je en tak možat avto za pravega moškega. Ne pa neki stari clio.
[/quote]

Ko tole berem se prav vidi da to piše nekdo ki bolj malo ve o avtomobilih. Torej raje en star zgonjen “luksuzen” mercedes, ki ga boš popravljal za 3x njegove cene, kot npr. nov citroen c1 ki bo deloval kot avto mora. Res bravo, in potem se čudimo ko ljudje kupujejo “hude avte” ki so v resnici čisto zgonjeni in z 200 jurji prevrtenimi kilometri

Kako vemo, da ženske v resnici padajo na hude avtomobile? Po tem, da se pritožujejo, da to ni res.

To njihovo pritoževanje je enako kot vic o policaju: gre policaj po pločniku in pred sabo zagleda bananin olupek in reče: “O, šit, spet bom padel.”

Ženske isto: gre ženska po pločniku, nakar zraven parkira en hud avto in ženska reče: “O, šit, spet bom dala noge narazen.”

Stvar je v resnici cisto preprosta. Zenske imajo rade moske z visjim druzbenim statusom kot ga imajo one same. In en nacin da ga sporocas to je da imas drage stvari, avto, obleka …
Tukaj gre za preživetje in omogočanje potomcem vse najboljše …
Alfa samec pac ne more bit butelj brez vsega…

Dandanes je avto nujna stvar. Drag avto? Le zakaj? Sedaj se dobi že kup cenovno zelo ugodnih, varnih avtov. Meni je bistvena varnost.
Kakšen avto ima dedec, je njegov problem. Z dragim avtom sploh ni frajer. Da izpade frajer (in tudi res je), je potrebno vse kaj drugega.

Avtomobili me niso nikoli zanimali. Vozim starejše, majhne avte in briga me za pleh. Priznam pa, odkar sem v vezi z mojim zadnjim, ki ima avtomobile drage okrog 400.000 evrov, sicer je tujec, tu takih avtov ne vidiš, da me malo impresionira. Ni pa to dovolj, ženske rabimo še kaj več od moškega, kot samo pločevino.

VSE kar počno moški (in ženske) bi evolucijsko gledano moralo klavrno propasti, če ne bi delovalo.

Avtomobili, dick-pick.. vse to deluje. Zato se moški tega poslužujejo.

Obratno imajo ženske svoje “prijeme”.

Pač, eni padejo na “burek”, drugi na star BMW (ker ne ločijo modelov).

De omnibus disputandum..

Ko tole berem se prav vidi da to piše nekdo ki bolj malo ve o avtomobilih. Torej raje en star zgonjen “luksuzen” mercedes, ki ga boš popravljal za 3x njegove cene, kot npr. nov citroen c1 ki bo deloval kot avto mora. Res bravo, in potem se čudimo ko ljudje kupujejo “hude avte” ki so v resnici čisto zgonjeni in z 200 jurji prevrtenimi kilometri
[/quote]

20 let star dober in redno vzdrževan avto, ki je bil ob nakupu nekoliko dražji, dragi moj, te bo veliko zanesljiveje vozil naokrog od tvojega citroenčka. Na avtomobile se nekaj malega spoznam, partner je pa itak mahnjen nanje, zna tudi marsikaj popravit in ja, tudi on kupuje in vozi stare avtomobile. Imava tudi skoraj 30 let star avtodom, med drugim, moj avto je star 20 let (kupljen rabljen), njegov par let mlajši. Ima tudi oldtimerja, ki ga je sam usposobil za vožnjo. No, ta je bolj za nedeljske vožnje.
Moj nečak isto, vedno cca 15 let stare avte, nemške in japonske, niti mrtev ne bi sedel v novega citroena.

20 let star dober in redno vzdrževan avto, ki je bil ob nakupu nekoliko dražji, dragi moj, te bo veliko zanesljiveje vozil naokrog od tvojega citroenčka. Na avtomobile se nekaj malega spoznam, partner je pa itak mahnjen nanje, zna tudi marsikaj popravit in ja, tudi on kupuje in vozi stare avtomobile. Imava tudi skoraj 30 let star avtodom, med drugim, moj avto je star 20 let (kupljen rabljen), njegov par let mlajši. Ima tudi oldtimerja, ki ga je sam usposobil za vožnjo. No, ta je bolj za nedeljske vožnje.
Moj nečak isto, vedno cca 15 let stare avte, nemške in japonske, niti mrtev ne bi sedel v novega citroena.
[/quote]

Situacije je zgleda malo podobna oz. je bila podobna – a danes se vozim v Citroenu…
(in zaenkrat ni nič slabši od tistih znamk prej).

Vse je čisto res.
Obstajajo moški, ki si žensko “kupijo” s pomočjo avta in razkazovanja edinega, kar je na njih privlačnega – denarja.
In seveda so ženske, ki na to absolutno ciljajo. Tudi uredijo se …standardno bi človek temu rekel…platinasto blond lasje, kile mejkapa, suha postava s poudarjenimi prsmi, umetne trepalnice in kilometrski nohti, ponavadi še oranžno zagorele – vse, za kar vedo, da take moške privlači. Lutkice za okras, poleg avta in drage ure.
Ne govorijo veliko, tudi v postelji niso bogve kaj, ampak za imidž so pa prave. In upam si trditi, da so take zveze v bistvu zelo srečne, saj oba partnerja izpolnjujeta pričakovanja drug drugega (denar in izgled), in ne komplicirata z neko naklonjenostjo, partnerstvom, prijateljstvom…

Obojih je na srečo en majhen procent in meni je čisto všeč, da se lepo poparčkajo in so srečni skupaj.
Zakaj pa ne?

20 let star dober in redno vzdrževan avto, ki je bil ob nakupu nekoliko dražji, dragi moj, te bo veliko zanesljiveje vozil naokrog od tvojega citroenčka. Na avtomobile se nekaj malega spoznam, partner je pa itak mahnjen nanje, zna tudi marsikaj popravit in ja, tudi on kupuje in vozi stare avtomobile. Imava tudi skoraj 30 let star avtodom, med drugim, moj avto je star 20 let (kupljen rabljen), njegov par let mlajši. Ima tudi oldtimerja, ki ga je sam usposobil za vožnjo. No, ta je bolj za nedeljske vožnje.
Moj nečak isto, vedno cca 15 let stare avte, nemške in japonske, niti mrtev ne bi sedel v novega citroena.
[/quote]

Pazi, da te ne dobi v roke

StepniVolk,
ker se vozite v starih avtih s slabim izkoristkom in nevarnimi izpusti!

Dj se tolažit s tem. Zgleda da majo tebe sam za sex k druzga ne znaš ponudit hehe :)))

Plosk, plosk, plosk!
Zadel žebljico na glavico in obelodanil vso bedo medspolne dinamike.

Tisa tole si pa tok v nulo povedala waa isto mnenje imam jaz. Če ga kupi da se postavlja, ne hvala in se slika in hvali z njim. Uni prvi so pa kul ja ker so preprosti in se ne hvalijo 🙂 Tako je to enostavno vse skupaj :))

Ma dejmo se babe nehat sprenevedat. Povejmo moškim resnico. Všeč nam je če imate dober avto in bajto, saj kaže na to, da ste sposobni ustvarit kaj v življenju v bodoče tudi za družino. Tudi ptič, ki naredi najboljše gnezdo, prej dobi samico in bo veselo kavsal. Včasih pa tudi to moškim ne pomaga, če je bedak je bedak, se ga vsaka pametna izogne. Đabe raskoš. Moški, ki niso sposobni nič skupaj ustvarit oz. nimajo kaj pokazat, maš kmal poln kufer. Svojo nesposobnost opravičujejo tako, da ženske označujejo za materialistke. Polni so izgovorov. Seveda bi sami z lahkoto živeli na partnerkin račun. Uh. Sam stran od njih.
Vesel, zagnan človek, poln volje in upanja, da bi skupaj s svojo žensko ustvaril, pri meni prej zbudi spoštovanje.


Sprenavedanje je zenski sport, lol.

Seveda se tipom dogaja zaradi gobca, videza, karizme, itd. Ampak… se proti koncu osnovne sole se je marsikateri “frajer” z motorjem dvignil nad plebejce. Proti koncu srednje sole z avtom (starsev). Kasneje pa so se zenske zenice sirile na druzinsko premozenje, biznise, ipd. 😀
Kar se ne pomeni, da je to edino kar steje. Zato pa skodi le kadar imate opravka z zacasno ali trajsno mentalno zjebano zensko. Ali ce se ven mecete ne neukusen nacin.

nekatere punce padajo na avte, nekatere pa tudi ne,

tako kot je nekaterim fantom seks najpomembnejša stvar v zvezi, drugim pa ne.

Ja, le zakaj se fantje ne slikajo s knjigo v roki, bi ziher babe padale kot pokošene.

hehe :)) Se pa nekateri slikajo z nalimi otroki ali mali psički kao boljši vtis pa to. Za poscat res kako bumbarji misljo da jim bomo nasedle hehe bolano :))

New Report

Close