Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Od kje moškim ideja, da ženske padamo na drage avte?

Tudi jaz vozim kripo in enako bi lako kupil novega brez kredita.
Pa sem lepo neopazen in mi prav ustreza.


https://www.youtube.com/watch?v=nrv18WYGOw0
[/quote]
ta revca je padla skoraj na prednjo šipo, potem pa se popravla in na koncu leži lepo na sredini strehe.


Vsem ženskam so pomembni: VIRI. Evolucija je tako zapekla možgane.

Zdaj virov je seveda veliko različnih vrst:
od iteligence (humor);
zdravja (višina, simetrija, zdrava koža in lasje);
samozavest;
urejenost (Ferrari poln smeti ne bo mikaven), vzgojenost, “resnost”;
do tega, da si je moški pripravljen prigrebsti materialne vire (katerikoli so že v neki dani kulturi pojmovani kot zaželjeni).

Z dragim avtomobilom bolj MOŠKI RAZKAZUJE SVOJ STATUS, kot je že višje rečeno. Da se s statusom ljudje (in moški) zelo ukvarjajo, je pa že Alain de Botton v knjigi: Skrb za status

Ženske ne obvladujejo toliko modelnih let, maksimalno zaznajo znamke (zato del njih pade na pozerje s starimi vozili).
Vendar imajo ženske neko drugo lastnost: samo ošvrknejo avto in vedo ali je drag. V kateremkoli naboru poljubnih vozil si bodo izbrale najdražje. Saj je podobno kot v modi: kvaliteta vidna v designu, izdelavi in materialih.

In ker MOŠKIM AVTOMOBILI VZDIGNEJO SAMOZAVEST, samozavest pa je privlačna.. avtomobili tako delujejo na več kot zgolj enem področju.

Evolucijsko gledano pa nobenega človeškega početja ne bi bilo, če ne bi želo zadostnega uspeha.. in ja, tudi dick-pick deluje. Drugače jih nihče ne bi pošiljal, ker bi izpadli iz rituala paritvenega plesa.

De omnibus disputandum..

New Report

Close