Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk ne zna kuhati

Ogromno žensk ne zna kuhati

Hm, bo ljubosumna :)[/quote]

Zakaj pa? Reci ji, da vama bom šla za pričo. ;)[/quote]

Haha, če do poroke sploh pride 🙂
Saj drugače je punca čisto ok, samo ta njena ljubosumnost mi ni všeč.

Zakaj pa? Reci ji, da vama bom šla za pričo. ;)[/quote]

Haha, če do poroke sploh pride 🙂
Saj drugače je punca čisto ok, samo ta njena ljubosumnost mi ni všeč.[/quote]

Kaj je po horoskopu? Ti takoj napišem analizo. Zastonj.


Definitivno primanjkuje žensk, ki obvladajo vegi specialitete. 🙂


Če pa ne znam razmišljati po “yoyovsko”. :)[/quote]
Tega, da ne znaš razmišlajti ni treba poudarjati! Vemo že nekaj let![/quote]
Zdaj razmišljam, kako razmišljate tisti, ki vam je yoyovski način edini primer za razmišljanje. 🙂

Poznam par takih. O kuhanju kao pojma nimajo, ampak roštilj pa res za prste polizat 🙂 ravno prav začinjeno, niti surovo, niti zažgano. Jaz bi prej rekel, da nočejo kuhat.[/quote]

Kako nočejo, če z veseljem pečejo na žaru? Tle ni sivine…al rad kuhaš/pečeš al pa ne…


Laksativi tudi:-)))))

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. 😉

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajca na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. 😉

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]
Verbalno.

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]
In zakaj te vsak desc sčevlja??

Poznam par takih. O kuhanju kao pojma nimajo, ampak roštilj pa res za prste polizat 🙂 ravno prav začinjeno, niti surovo, niti zažgano. Jaz bi prej rekel, da nočejo kuhat.[/quote]

Kako nočejo, če z veseljem pečejo na žaru? Tle ni sivine…al rad kuhaš/pečeš al pa ne…[/quote]

Bi rekel da nimaš pojma o vrhunskem žaru…tip, ki na žaru rastura, brez skrbi tud v kuhni raztura…
Tisti, ki znamo vrhunsko kupit, pripravit in spečt burger iz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govedine, že vemo o čem govorim…taka zadeva ni za šalabajzarske pečequrce…

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]
Verbalno.[/quote]

Verbalno in vaginalno manipulirajo. 😉 Če ne bi znale, ne bi bile nikoli v vezi.

Kako nočejo, če z veseljem pečejo na žaru? Tle ni sivine…al rad kuhaš/pečeš al pa ne…[/quote]

Bi rekel da nimaš pojma o vrhunskem žaru…tip, ki na žaru rastura, brez skrbi tud v kuhni raztura…
Tisti, ki znamo vrhunsko kupit, pripravit in spečt burger iz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govedine, že vemo o čem govorim…taka zadeva ni za šalabajzarske pečequrce…[/quote]
Čim napišeš burger, vem da nimaš pojma o mesu!

Tudi moški nimajo tako zlatih kurcev, da jim nič ne bi bilo potrebno znat.

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]

Še manipulirat ne znajo…s takimi babami ni popolnoma nič…vse take, ki jih poznam da ne kuhajo, so tud na splošno totalno nehobijevski tip…nič jih ne zanima v lajfu…

Ok, zastopim, da je mama bolj švoh pri kuhanju in to genetsko prenaša še na slabše…ampak da je pa mama zelo dobra kuharca, hčera pa čisti out, mi je zelo zelo čudno..že fukjeno…


A da bi vi skuhali za druzino, se pa ne spomnite?

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]

Še manipulirat ne znajo…s takimi babami ni popolnoma nič…vse take, ki jih poznam da ne kuhajo, so tud na splošno totalno nehobijevski tip…nič jih ne zanima v lajfu…

Ok, zastopim, da je mama bolj švoh pri kuhanju in to genetsko prenaša še na slabše…ampak da je pa mama zelo dobra kuharca, hčera pa čisti out, mi je zelo zelo čudno..že fukjeno…[/quote]
Morebiti je pa od poštarce:-)))

ok, nisem brala vsega, ampak dvomim da je razlog, da gre moški v gostilno ta, da ženska ne zna kuhat :-))

drugač pa, ko se pokaže potreba, se vsak nauči skuhat, če te potrebe ni, tudi kuhanja ni.

Sama znam kuhati in to že od osnovne šole, ko smo imeli gospodinjstvo. Sem to znanje kasneje sama prek kuharskih knjig in receptov na internetu nadgradila. Me pa čudi, kako imajo lahko ženske že družine, pa ne znajo niti jajc na oko speči? Kako je moški sploh lahko z žensko, ki ne zna kuhati?
Očitno znajo takšne ženske samo dobro vaginalno manipulirati. Mislim, da mora tudi moški znati kuhati, ne samo ženska. ;)[/quote]

Še manipulirat ne znajo…s takimi babami ni popolnoma nič…vse take, ki jih poznam da ne kuhajo, so tud na splošno totalno nehobijevski tip…nič jih ne zanima v lajfu…

Ok, zastopim, da je mama bolj švoh pri kuhanju in to genetsko prenaša še na slabše…ampak da je pa mama zelo dobra kuharca, hčera pa čisti out, mi je zelo zelo čudno..že fukjeno…[/quote]

Najboljše je, da enkrat moški skuha kosilo, drugič
ženska. 😉 Ne pa samo eden. 😉


Laksativi tudi:-)))))[/quote]
In klistir. 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


bruham s teboj 🙂

Jaz pogojno verjamem, če hodi tja ubogi revež jest :p
p.s. Pod pogojem, da točno tisti dan pogori kuhinja ali kaj podobnega.

Pa niti se ne spomnim fejst punce, ki ne bi znala kuhat ali pa ne bi z užitkom kuhala za svojo družino, pa naj bosta sama s partnerjem ali pa več njih. Tudi s kolegi vedno punce skuhamo, fantje znosijo stvari pa še za pospravit se ponudijo pol.

Ma me mamo same fejst dedce okoli, ni kej 🙂

Haha, če do poroke sploh pride 🙂
Saj drugače je punca čisto ok, samo ta njena ljubosumnost mi ni všeč.[/quote]

Kaj je po horoskopu? Ti takoj napišem analizo. Zastonj.[/quote]
Hvala, ne rabim analize, saj jo vidim in slišim vsak dan 🙂

Kako nočejo, če z veseljem pečejo na žaru? Tle ni sivine…al rad kuhaš/pečeš al pa ne…[/quote]

Bi rekel da nimaš pojma o vrhunskem žaru…tip, ki na žaru rastura, brez skrbi tud v kuhni raztura…
Tisti, ki znamo vrhunsko kupit, pripravit in spečt burger iz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govedine, že vemo o čem govorim…taka zadeva ni za šalabajzarske pečequrce…[/quote]

Ja glej, so pač tudi taki, ki rasturajo na žaru, za štedilnikom pa jih ne vidiš nikoli.

New Report

Close