Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogromno žensk ne zna kuhati

Ogromno žensk ne zna kuhati

Kaj je po horoskopu? Ti takoj napišem analizo. Zastonj.[/quote]
Hvala, ne rabim analize, saj jo vidim in slišim vsak dan :)[/quote]

Oprosti, samo pomagat sem hotela. 😉


Hvala, ne rabim analize, saj jo vidim in slišim vsak dan :)[/quote]

Oprosti, samo pomagat sem hotela. ;)[/quote]

Ni panike prijateljica 🙂
Veš, saj včasih me mika, da bi bilo fajn imet kakšno analizo, ampak se vseeno raje pustim presenetit 🙂

Oprosti, samo pomagat sem hotela. ;)[/quote]

Ni panike prijateljica 🙂
Veš, saj včasih me mika, da bi bilo fajn imet kakšno analizo, ampak se vseeno raje pustim presenetit :)[/quote]

Ja, ne je delat ljubosumne. Mogoče ima pa razlog.

Ni panike prijateljica 🙂
Veš, saj včasih me mika, da bi bilo fajn imet kakšno analizo, ampak se vseeno raje pustim presenetit :)[/quote]

Ja, ne je delat ljubosumne. Mogoče ima pa razlog.[/quote]

Ah kje, sem ful priden poba 🙂

Ja, ne je delat ljubosumne. Mogoče ima pa razlog.[/quote]

Ah kje, sem ful priden poba :)[/quote]

Reci ji, da če se bo naučila dobro kuhati, jo boš zadržal. ;))) Ljubezen gre skozi želodec.

Ah kje, sem ful priden poba :)[/quote]

Reci ji, da če se bo naučila dobro kuhati, jo boš zadržal. ;))) Ljubezen gre skozi želodec.[/quote]

Ja, tako pravijo, ampak so pomembne tudi druge stvari 😉

Reci ji, da če se bo naučila dobro kuhati, jo boš zadržal. ;))) Ljubezen gre skozi želodec.[/quote]

Ja, tako pravijo, ampak so pomembne tudi druge stvari ;)[/quote]

Zastonj analiza….samo zate, prijatelj: Ona je samo nesigurna. Moraš narediti nekaj, da jo boš prepričal, da imaš samo njo rad. Verjetno si nehote naredil nekaj, da je začela dvomiti. Mogoče si jo želel narediti ljubosumno (podzavestno), da bi ugotovil, če te ima rada. Razmisli.

Ja, tako pravijo, ampak so pomembne tudi druge stvari ;)[/quote]

Zastonj analiza….samo zate, prijatelj: Ona je samo nesigurna. Moraš narediti nekaj, da jo boš prepričal, da imaš samo njo rad. Verjetno si nehote naredil nekaj, da je začela dvomiti. Mogoče si jo želel narediti ljubosumno (podzavestno), da bi ugotovil, če te ima rada. Razmisli.[/quote]

Hahaha, ja glej, prijateljice bi po njeno moral odpikat. Nobenega kontakta z ženskim spolom, nič. Kot sem že omenil, pa imam res veliko prijateljev in prijateljic vse povsod. Že od prej, pa tudi zaradi samega dela, ki ga opravljam.

Zastonj analiza….samo zate, prijatelj: Ona je samo nesigurna. Moraš narediti nekaj, da jo boš prepričal, da imaš samo njo rad. Verjetno si nehote naredil nekaj, da je začela dvomiti. Mogoče si jo želel narediti ljubosumno (podzavestno), da bi ugotovil, če te ima rada. Razmisli.[/quote]

Hahaha, ja glej, prijateljice bi po njeno moral odpikat. Nobenega kontakta z ženskim spolom, nič. Kot sem že omenil, pa imam res veliko prijateljev in prijateljic vse povsod. Že od prej, pa tudi zaradi samega dela, ki ga opravljam.[/quote]

Tole pa ni dober znak. Beži kolikor te noge nesejo.

Hahaha, ja glej, prijateljice bi po njeno moral odpikat. Nobenega kontakta z ženskim spolom, nič. Kot sem že omenil, pa imam res veliko prijateljev in prijateljic vse povsod. Že od prej, pa tudi zaradi samega dela, ki ga opravljam.[/quote]

Tole pa ni dober znak. Beži kolikor te noge nesejo.[/quote]

Itak da ni. Bomo vidli kako bo 🙂

V današnjem svetu kuhanje ni več prioriteta. Tudi kuhanje ni več potrebno, ker se vse dobi že v trgovinah, restavracijah in podobno. Ali si sam ali imaš družino ali imaš otroke. Vse se dobi. Razen za tistega, ki se s tem poklicno ukvarja in zraven služi.

Mogoče ima smisel, kuhanje za tistega, ki ima doma svojo zemljo in imajo svoj pridelek. Da pa človek dela cel dan in potem še kuha doma je pa sam neumen. Kosilo ali večerja pa je isto lahko postrežena samo v trgovini v gostilni se kupi in postreže.

Tole pa ni dober znak. Beži kolikor te noge nesejo.[/quote]

Itak da ni. Bomo vidli kako bo :)[/quote]

Pogovori se z njo. Drzim pesti. ☺

Ja, lej, jaz sem pač dovolj neumna, da se na ta način niti pod razno ne mislim prehranjevat.
Oz. zgolj, ko bom popolnoma obnemogla in če bo to edina možnost, približno enakovredna ideji, da me futrajo po cevki ali kaj podobnega.

Zame kupljena in domaca hrana ni isto. Kupljena ima toliko preservativov, soli in drugih kemikalij, da mi moje telo jasno pove, da je ne mara.

A če pa mož cel dan sedi v pisarni in gre spat ko pride domov žena pa dela težko delo in si sama kuha to je pa normalno ane? Ženska in moški sta si enakopravna

Valda znamo kuhat.. ti znaš?

kdor ne zna kuhat, naj bo lačen.
mi je pa smešno, kako eni tipi računajo da jim bo ženska vse rihtala. še bolj pa, da veliko žensk dejansko grejo v zveze s takimi butli.


Za neumnost mora bit kazen, jaz pravim…

A tak moški je pa “pravi”?
Zakaj misliš, da je ravno s tako žensko?

Še bolj žalostno je, da se skozi 20 let zakona nič ne nauči, ne pokaže noben interes niti po sodelovanju in ko dobi otroke, ko tistega drugega, ki zna kuhat ni doma, otroke futra s konzervami in “že pripravljeno hrano”.

Drzi, da veliko zensk ne zna kuhati. Moja svakinja npr. Sta ji hodili mama in tasca kuhat, zdaj pa ji kiha moz. Ona pa ima ves cas tri leve roke.

Tiste ženske, ki so v tovarnah delale do 14. ure, so popoldne lahko v miru kuhale. Danes so ženske v službah cel dan, včasih imajo tudi izmensko delo. Treba je biti objektiven. Saj kakšna stvar se res da skuhat vnaprej. Na splošno se ljudje slabo prehranjujejo. Ali jedo hrano v menzi, ali pa fast food in obiskovanje pekarn.


Verbalno.[/quote]

Verbalno in vaginalno manipulirajo. 😉 Če ne bi znale, ne bi bile nikoli v vezi.[/quote]

Poznam tudi ženske, ki ne znajo niti to, verbalno in vag.manipulirat. Pa še videz jim ni nekaj.
Problem je v tipu, ki je s tako žensko. Njegova samozavest je tako zelo nizka, da misli, da si kaj več niti ne zasluži.


Praktično. V eni ima lahko pripravljen robček;-)

Verbalno in vaginalno manipulirajo. 😉 Če ne bi znale, ne bi bile nikoli v vezi.[/quote]

Poznam tudi ženske, ki ne znajo niti to, verbalno in vag.manipulirat. Pa še videz jim ni nekaj.
Problem je v tipu, ki je s tako žensko. Njegova samozavest je tako zelo nizka, da misli, da si kaj več niti ne zasluži.[/quote]
Kako veš kaj si in kaj si ne zaslužiš?

New Report

Close