Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo

Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo


Ali pa jih ravno zaradi tega ne bo imel 🙂

Vse sončke, ki rinejo v pse, postrelit, pa bo vse urejeno in psi ne bodo več ogroženi!!

In glih to je zelo bistven podatek. Kaj ti ni jasno????? Sploh je to glaven podatek. Dokler tega ne vemo, sploh nima smisla razpravljati.[/quote]

Seveda velikokrat je pes izvan in zato tudi napade. Ampak v tem primeru, glede na to da je prišlo do zapletov ve bistven podatek ali je pes ceplen ali ne. Od tega podatka je odvisno tudi kako se bo otroka zdravilo.[/quote]

No moreš imeti psa, ne da bi bil cepljen proti steklini. Če ne verjameš, poskusi.

Če je bil otrok sivan oz. Pri zdr. Je itak avtomatska prijava n policjijo zaradi poškodbe. Mora prijavit zdravnik po zakonu.

ZAKAJ za vraga bi morala jaz trobiti, da moj pes ne mara otrok?? Ti trobi svojemu soncu, naj tuje živali pusti pri miru!! Sicer pa res ne vem zakaj tako malo frocovje vlačite po hribih in planinah.

Zakaj je lastnica psa kar šla ?
Kakšen je to človek ,pa ne glede na posledice . Se ustaviš pogledaš,pomagaš,daš kontakt,….človeška plat spet zatajila !


In glih to je bistven podatek…[/quote]

Točno tako!

Po moji kmečki logiki se nekako povprečno normalen človek ustavi, pomaga, se pomeni,dogovori, ponudi prevoz in da svoje podatke. Ne obnaša se, kot da je cel svet njegov in da je pol ljubljane poligon za njegovega psa. Sprehajalne poti so namenjene ljudem. Ob njih za nevestne lastnike psov manjka napis Pse na vrvice na vsakih 15 m.
Gre za majhnega otroka, brez izkušenj in psa, ki po moči in morda tudi teži otroka prekaša. Otrok bo imel travme in najmanj brazgotine celo življenje.
Če bi bil to moj pes, pa bi bil recimo izključno kriv otrok, bi bilo mene sram, bilo bi me za otroka strah in tudi slučajno se ne bi obnašala, kot da se to mene ne tiče. Prav je, da so starši zadevo prijavili. Zaradi obnašanja lastnice.

Seveda velikokrat je pes izvan in zato tudi napade. Ampak v tem primeru, glede na to da je prišlo do zapletov ve bistven podatek ali je pes ceplen ali ne. Od tega podatka je odvisno tudi kako se bo otroka zdravilo.[/quote]

No moreš imeti psa, ne da bi bil cepljen proti steklini. Če ne verjameš, poskusi.[/quote]

Lahko, če ga pač ne cepiš in ne voziš k veterinarju.
Pa ja ne misliš, da so vsi psi cepljeni?

Zakaj pa meniš, da tvoj pes ne sme na povodec?

Tko mate radi pse in vsa ziva bitja, oklanemu otroku pa ne bi pomagal, ni sans, raj zginete. A ce boste na cesti povozl cloveka, mu boste pomagal al ne, tud ce je on “kriv”? Pobeg s kraja take nesrece je kaznivo dejanje, tud takle pobeg s pizdolizcem bi moral bit!


Ravno kokeršpanjel otroka takoj ugrizne v glavo, odtrga lice.
Pred gospodarjem.
Nič ne veš o psih![/quote]

Kokeršpanjeli so res duševno zmedeni, živčni in popadljivi psi.

Pse je potrebno imeti na povodcu.
Kdor meni drugače, ni odgovoren lastnik.


en velik podpis

Ljudje so različni. Verjetno se je pa veliko ljudem lastna vrsta zagnusila. Tako je.

Kje pa so bili starši, da je otrok tako poškodovan? So samo gledali? Kaj niso starši odgovoorni za otroka kot so lastniki odgovorni za psa?


problemov ne bi imel, če otroci ne bi rinili v kužije na vsak način…[/quote]

O tem ne more razsojati lastnica “kužija”! Pravno gledano je odgovorna, ker se mora zavedati, da so otroci nerazumni in počno ravno to. Zato je treba imet zverino na povodcu, česar pa itak skor nihče ne počne. Tud js ne morem it niti teč, ne da me napade pet cuckov. Vse jih prijavim! Pol ko parkrat plačajo globo za prekršek, pa začnejo počas pripenjat mrcine.[/quote]

A bejz no? Pravno gledano je potemtakem odgovoren tudi stars otroka, ki rine v psa, saj so psi prav tako nerazumni. In ce dobro premislim, tudi tvoji starsi, ker s svojim pisanjem izpades tudi precej nerazumna.

glej pes ima kosmata ušesa in deluje instinktivno ne glede na šolanje in če se otroku s strani staršev ali skrbnikov ne dopove, da če bo v psa rinil z iiiii kužek, ta lahko napade, ker se počuti ogroženega zase ali za svoje lastnike in napade in v takih primerih bi morala bit krivda izključno na starših takih otrok, ki se takoj ne glede na njihovo starost poženejo v tisto lepo “nedolžno” živalico.[/quote]

jaz se psov bojim in se jih tudi moji otroci. Nikoli nismo v nobenega rinili in se jim prav izogibamo. Se pa skoraj na vsakem sprehodu okoli nas vrtijo peseti, lastniki pa 50 m stran kričijo – saj ni nevaren, samo radoveden je, samo igral bi se rad, ima rad otroke… In potem, ko prosim, da naj ga spravijo stran, ker se psov bojimo, me nahrulijo, da slabo vzgajam otroke. In da je v takih primerih najboljša šok terapija, ki se jo čutijo takoj dolžni izvajat. Marš[/quote]

Imamo enake izkušnje :(((

Nekateri psi so mi simpatični, nekateri pač ne.
Redkih se bojim.
So mi pa pasjeljubci rekli, da psu ne smeš pokazati, da se ga bojiš in da k psu ne smeš prisopiti naravnost, temveč z boka, ne smeš ga gledati direktno v oči.

Otroka sem naučila, da psi niso igrače, boža le redke, kjer je povabljen, ne cvili in se ne joka in se ne skriva za mano.

jaz se psov bojim in se jih tudi moji otroci. Nikoli nismo v nobenega rinili in se jim prav izogibamo. Se pa skoraj na vsakem sprehodu okoli nas vrtijo peseti, lastniki pa 50 m stran kričijo – saj ni nevaren, samo radoveden je, samo igral bi se rad, ima rad otroke… In potem, ko prosim, da naj ga spravijo stran, ker se psov bojimo, me nahrulijo, da slabo vzgajam otroke. In da je v takih primerih najboljša šok terapija, ki se jo čutijo takoj dolžni izvajat. Marš[/quote]

Imamo enake izkušnje :((([/quote]

Strah pred psi ni normalen. Pojdite k psihiatru po pomoc.

Zakaj se sploh moraš približevat neznanemu psu?

Imamo enake izkušnje :((([/quote]

Strah pred psi ni normalen. Pojdite k psihiatru po pomoc.[/quote]

enkrat se jih nekdo tam na Oražmovi ni bal…

jaz se psov bojim in se jih tudi moji otroci. Nikoli nismo v nobenega rinili in se jim prav izogibamo. Se pa skoraj na vsakem sprehodu okoli nas vrtijo peseti, lastniki pa 50 m stran kričijo – saj ni nevaren, samo radoveden je, samo igral bi se rad, ima rad otroke… In potem, ko prosim, da naj ga spravijo stran, ker se psov bojimo, me nahrulijo, da slabo vzgajam otroke. In da je v takih primerih najboljša šok terapija, ki se jo čutijo takoj dolžni izvajat. Marš[/quote]

Imamo enake izkušnje :((([/quote]
imam takšne izkušnje. Pripet psa in pika. pa zraven sebe ga imet – ne pa da pes laufa 100 metrov pred lastnikom lastnik se pa iz daljave dere saj ne bo nič naredil… a res kako pa veš da ne? LOL

No moreš imeti psa, ne da bi bil cepljen proti steklini. Če ne verjameš, poskusi.[/quote]

Lahko, če ga pač ne cepiš in ne voziš k veterinarju.
Pa ja ne misliš, da so vsi psi cepljeni?[/quote]

Mislim, da prav dolgo psa tako ne moreš skrivati, prej ko slej zboli in potrebuje veterinarja. Ali ga pa takrat preprosto ustreliš?

Zakaj se sploh moraš približevat neznanemu psu?[/quote]
Ja matr no, če grem po pločniku in nasproti prihaja pes, kaj pa naj – zbežim?

New Report

Close