Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resno sprašujem, katere človekove pravice so kršene gejem? Je poroka človekova pravica?

Resno sprašujem, katere človekove pravice so kršene gejem? Je poroka človekova pravica?

Jaz sem samska, brez partnerja. Zahtevam svojo pravico do poroke in do zdravstvenega zavarovanja po mojem mozu. Ce mi drzava ne da te zahtevane pravice, to je moza in zdravstvenega varstva po njem, grem v tozbo vse do Bruslja, ce bo treba.

Kako je pa drugje po Evropi to urejeno?

Jaz sem samska, brez partnerja. Zahtevam svojo pravico do poroke in do zdravstvenega zavarovanja po mojem mozu. Ce mi drzava ne da te zahtevane pravice, to je moza in zdravstvenega varstva po njem, grem v tozbo vse do Bruslja, ce bo treba.[/quote]
Poslali te bodo na Kotnikovo, če je tam še kaj kandidatov. Samo z zavarovanjem ne vem, kako bo če ne bo hotel delat.

Jaz sem samska, brez partnerja. Zahtevam svojo pravico do poroke in do zdravstvenega zavarovanja po mojem mozu. Ce mi drzava ne da te zahtevane pravice, to je moza in zdravstvenega varstva po njem, grem v tozbo vse do Bruslja, ce bo treba.[/quote]

Partnerja si boš morala najti sama. Javi se, ko ga boš imela in ti država ne bo omogočala tega, kar omogoča drugim parom.

[/b]

Ko za sklepanje zvez za ene veljajo drugi zakoni, je to kršeno.[/quote]
Ne vem, če ima pravno varstvo kaj s sklepanjem zveze. Mogoče bi kakšen pravnik to bolje razložil.

Ker tam zgoraj nekje je tudi družina definirana kot zveza moškega in ženske. Torej vas diskriminira že Deklaracija o človekovih pravicah?

In zakaj ni dovolj dobro, če se vaše pravice uredijo v zakonu o izvenzakonskih skupnostih? Saj so popolnoma izenačene s pravicami v zakonski zvezi.[/quote]

16. člen
1) Polnoletni moški in ženske imajo brez kakršnih koli omejitev glede na raso, državljanstvo ali vero, pravico skloniti zakonsko zvezo in ustanoviti družino. Upravičeni so do enakih pravic v zvezi zakonsko zvezo, tako med zakonsko zvezo kot tudi ko ta preneha.
2) Zakonska zveza se sme skleniti samo s svobodno in polno privolitvijo obeh bodočih zakoncev.
3) Družina je naravna in temeljna celi družbe in ima pravico do družbenega državnega varstva.

Torej tako polnoletni moski kot polnoletne zenske imajo pravico skleniti zakonsko zvezo. Ni zapisano, da morajo skleniti zakonsko zvezo moski+zenska, ampak da velja tako za moskega kot za zensko enako, lahko skleneta zakonsko zvezo, ko sta polnoletna, omejitev je le v tem, da morata oba zakonca se za to svobodno odlociti, brez prisile.

Če tako piše, je že v nasprotju s SSKJ. Pri nas družina pomeni nekaj drugega.

Spoštovani homoseksualci. Bom skušal lepo povedati. Narod vas ima počasi zdaj pa res že preko glave.

Ne morete in tudi ne boste nikoli enakopravni hetero parom, ker ste preprosto drugačni, pa to vzeli vi za slabo ali boste to realno sprejeli in priznali. Enačiti odnos moškega in ženske, ki je temelj, na katerem stoji vso človeško življe, s homoseksualnimi zvezami, je žaljivo do vse hetero populacije. Bodite, kar ste, sprejmite sami sebe kakršni ste, ne zahtevajte pa pravic, ki vam ne gredo!!!

V zadnjem času se imate celo za več vredne in se smatrate za napredne. Glejte, delajte, kar hočete, s komer hočete in kadar hočete, ne morete pa zahtevati, da se vam izenačijo pravice z raznospolnimi pari. Tega enostavno ne smete.

Nihče v Sloveniji vas ne preganja, grozi, vas nadleguje zaradi vaše drugačnosti. Pustite tudi vi ostalim, da živijo v miru svoja življenja brez vaše vsiljive homo propagande, ki presega že vse meje!!! Ni čudno, da je Putin prepovedal homo propagando. Mislim, da bi še marsikatera država morala tako narediti.

S svojo spolno usmerjenostjo že prav nadlegujete normalne ljudi. Najbolj rizična skupina za okužbe s hiv so moški homoseksualci. Že to je dovoljšen razlog, da se ustavite v svojih prizadevanjih, ker enostavno nima smisla, da se sploh borite za poroke ipd., če vas večina živi promiskuitetno. Berite statistike o povprečnem trajanju moških homoseksualnih zvez, pa vam bo vse povedalo. Se opravičujem redkim izjemam med homoseksualci, ki imajo trajne zveze, vendar raziskave ne lažejo. Letos v SLO je že okoli 50 novih hiv primerov med moškimi geji!!!

Prosim vas, dajte ljudem mir. Že tako je vedno več takih, ki se borijo za golo preživetje. Slovenija bi morala spodbujati in celo promovirati zdrav heteroseksualen odnos, čigar krona bi naj bil otrok, da bi malo narasla nataliteta, ne pa, da se promovirajo homoseksualni odnosi.

S temi paradami samo še prispevate k dodatnemu odporu ljudi do vas. Pišete žaljive transparente, vsiljujete svojo miselnost vsakemu, še v šole bi radi šli promovirat homoseksualnost. Kaj to pove o vas?

Nisem nikoli bil proti vam konkretno, zdaj pa me mineva potrpljenje. Pa še en dokaz je, da ne veste, kaj bi radi, je v tem, da hkrati podpirate islamske begunce. A sploh veste, kaj bo se zgodilo v Evropi, ko pride sem šeriat? Še kolcalo se vam bo po sedanjih časih in po pravicah, ki jih imate danes. Še Evropsko sodišče za človekove pravice je odločilo, da poroka ni človekova pravica. Prav tako posvojitev otroka.

Cenite to, kar imate. Nihče vam nič noče.


Se strinjam!


Se strinjam![/quote]
Podpis!

Briga mene, kaj tebe mineva. Ne bomo počivali tako dolgo, dokler ne bodo pravice istospolnih izenačene, tako kot so v Franciji, Španiji, VB, Švedski, Danski, na Irskem, ZDA…

Briga mene, kaj tebe mineva. Ne bomo počivali tako dolgo, dokler ne bodo pravice istospolnih izenačene, tako kot so v Franciji, Španiji, VB, Švedski, Danski, na Irskem, ZDA…[/quote]

In vsi vemo, da bodo. Če ne čez 5, pa čez 10, če ne čez 10, pa čez 50 let. Samo srednjevekarji nekaj poskušate zavlačevat. Vi kar …

Briga mene, kaj tebe mineva. Ne bomo počivali tako dolgo, dokler ne bodo pravice istospolnih izenačene, tako kot so v Franciji, Španiji, VB, Švedski, Danski, na Irskem, ZDA…[/quote]

In vsi vemo, da bodo. Če ne čez 5, pa čez 10, če ne čez 10, pa čez 50 let. Samo srednjevekarji nekaj poskušate zavlačevat. Vi kar …[/quote]
Saj bo šeriat vse to na pravo mesto postavil, nč bat hehehe

tolk o tem

pa še enkrat

Vaša cerkvena anti-homo maskota je najboljši dokaz za to, da moški lahko zanosijo.

Na srečo niso vsi geji taki kot tile ki se tukaj oglašajo. Vsaj tisti ki jih poznam znajo realno razmišljati.

Na srečo niso vsi Slovenci tako neumni kot anti-homo aktivisti na monu.

To se že dogaja s pomočjo medicine. Zdaj ste vi na vrsti, ampak ne zadržujem daha hehehe[/quote]

Čudno potem, da še obstajajo posvojitve.[/quote]
Vsakega človeka (vsaj zaenkrat) rodi mati. Tudi tebe je, sicer te ne bi bilo. Ni te štorklja prinesla.


Ne vem, če ima pravno varstvo kaj s sklepanjem zveze. Mogoče bi kakšen pravnik to bolje razložil.

Ker tam zgoraj nekje je tudi družina definirana kot zveza moškega in ženske. Torej vas diskriminira že Deklaracija o človekovih pravicah?

In zakaj ni dovolj dobro, če se vaše pravice uredijo v zakonu o izvenzakonskih skupnostih? Saj so popolnoma izenačene s pravicami v zakonski zvezi.[/quote]

16. člen
1) Polnoletni moški in ženske imajo brez kakršnih koli omejitev glede na raso, državljanstvo ali vero, pravico skloniti zakonsko zvezo in ustanoviti družino. Upravičeni so do enakih pravic v zvezi zakonsko zvezo, tako med zakonsko zvezo kot tudi ko ta preneha.
2) Zakonska zveza se sme skleniti samo s svobodno in polno privolitvijo obeh bodočih zakoncev.
3) Družina je naravna in temeljna celi družbe in ima pravico do družbenega državnega varstva.

Torej tako polnoletni moski kot polnoletne zenske imajo pravico skleniti zakonsko zvezo. Ni zapisano, da morajo skleniti zakonsko zvezo moski+zenska, ampak da velja tako za moskega kot za zensko enako, lahko skleneta zakonsko zvezo, ko sta polnoletna, omejitev je le v tem, da morata oba zakonca se za to svobodno odlociti, brez prisile.[/quote]

Ni napisano, ker je bilo do pred kratkim to tako jasno, da se sklepa zakonska zveza med m in ž, da tega niso eksplicitno navajali. Kot bi pisalo, da je voda mokra.
Sedaj družboslovci zagovarjajo/te enakost po spolu, češ, da ni nikakršnih razlik med m in ž (čeprav naravoslovna z dokazi trdi drugače) in iz tega sledijo še vse druge, pravno izpeljane, anomalije.
Pojem poroka/zakonska zveza ima točno določen pomen in pomeni zvezo m in ž, vse ostalo je nekaj drugega. Da ne razpredamo o tem kako najbolj napredni trdite, da je ta oblika zveze s poroko, preživeta, ostanek enoumja rkc… kam rinete sedaj hs-ji?

Takrat ko bodo neplodnim hetero parom iz njihovih neplodnih spolovil.[/quote]

To se že dogaja s pomočjo medicine. Zdaj ste vi na vrsti, ampak ne zadržujem daha hehehe[/quote]

Nč bat, homoti nismo neplodni, tepček, se redno organiziramo geji z lezbijkami, zato za razliko od heterotov medicinske pomoči ne potrebujemo. Radi bi samo, da se na papirju uredi, da živimo, tako kot dejansko živimo.

Na srečo niso vsi Slovenci tako neumni kot anti-homo aktivisti na monu.[/quote]
Privide imaš. Ne vem kaj si vzel. V tej temi ni bilo nobenega ‘anti-homo aktivista’.

Čudno potem, da še obstajajo posvojitve.[/quote]
Vsakega človeka (vsaj zaenkrat) rodi mati. Tudi tebe je, sicer te ne bi bilo. Ni te štorklja prinesla.[/quote]

Ni me pa rodila neplodna mati, ki se ji niti z medicinsko pomočjo ne da več pomagat. Ampak lahko posvoji, čeprav ni “naravno”. O groza, o strah.

tolk o tem

pa še enkrat[/quote]

Ja no, zagovorniki invazivcev nas tudi ves čas prepričujejo, da so njihova kazniva dejanja marginalna in da smo zanje krivi sami. Baje da imajo za svoja sranja tehtne razloge. 🙂

Na srečo niso vsi Slovenci tako neumni kot anti-homo aktivisti na monu.[/quote]
Privide imaš. Ne vem kaj si vzel. V tej temi ni bilo nobenega ‘anti-homo aktivista’.[/quote]

In ti to zagotovo veš … ker v tej temi samo ti pišeš pod različnimi vzdevki in zase gotovo veš, da nisi anti-homo aktivist? :))))))))

V tej temi so se mi resnično odprle oči. Pokazali ste da vas čisto nič ne briga ta družba in njena prihodnost. Vse je en sam egoizem in nesramnost. Tako da ni več dileme kako bom glasovalo na naslednjem referendumu.

tolk o tem

pa še enkrat[/quote]

Ja no, zagovorniki invazivcev nas tudi ves čas prepričujejo, da so njihova kazniva dejanja marginalna in da smo zanje krivi sami. Baje da imajo za svoja sranja tehtne razloge. :)[/quote]

plošča se je obrnila …

New Report

Close