Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Mislim, da si dobil ene 25 do 30 zelo natančnih odgovorv na to vprašanje.
Pa ti še ni jasno?
Kaj bi še rad?
[/quote]

ravno na ta odgovor nisem dobil vprašanja. sem ga pa na vsa druga. predvsem na tista ki jih nisem postavil.

mi lahko morda direktno odgovoriš? ali je to pretežko.

ti lahko pomagam z začetkom (naštevaš lahko po alinejah):

tipa je upravičeno nabiti v jajca kadar:


no mislim da bo šlo če je le volja in dovolj poguma da mi to poveste (ne bom rekel v obraz ker tipkamo) a vendarle

in zakaj moški potem to počnejo? očitno imajo drugačen in močnejši spolni nagon. verjetno bi bil po tvojem svet najlepši če bi se lahko znebili tega motečega spola.

po mojem tudi zato tako sovražite jajca ker so simbol moškosti poguma in spolne moči moškega spola. pa jih ni treba. so samo nežen organ iz katerega med drugim izhajate prav vse tukaj na forumu.

še enkrat- za spolno nasilje ni nobenega opravičila. je pa razlika med najnižjo stopnjo (zatipanjem joškov) in kastracijo na drugi strani.

nisi pa mi odgovorila, za katere vse prekrške si po tvojem moški zasluži šut v jajca?
[/quote]

Ti si pa res ubog na umu. Še enkrat, počasi, da mogoče le dojameš.
1. Niso vsi moški podivjani manijaki, ki mislijo, da smejo kar vsepovprek otipavat ženske. Še več, večina moških je povsem normalnih in uporabljajo predvsem ta zgornjo glavo.
2. To počnete samo nekateri moški, ne vsi. Ne iz sebe posploševat na druge. Večina moških svetuje ženskam šus v jajca, če naletijo na pridaniča tvoje baže.
3. Ne vem kdo sovraži jajca? Od kje ti to?
4. Simbol poguma? Pogumen moški se ne bo spravljal na ženske. Pogumen moški ne bo jadikoval na forumu, ker si ženska, ki jo moški spolno nadleguje upa tega tipa treščiti v jajca.
5. Tebi je otipavanje joškov nizka stopnja spolnega nasilja? Verjamem, ker to rad počneš. In ker ti nimaš joškov, ki bi ti jih kdo otipaval. Kako bi se ti pa dopadlo, če bi začel en za glavo višji tip pa kakih 20 kg težji tip tebi otipavat jajca, te s tičem dregniti v mednožje? To bi se ti dopadlo?
6. Šut ne vem kaj je. Ampak brco v jajca si tip zasluži, če me fizično nadleguje. Če me bo tip fizično nadlegoval ali z namenom ropa ali z namenom spolnega nasilja, se bom skušala braniti. Bi se znalo zgoditi, da bo to brca v jajca, pest na gobec ali pa kaj takega. Kar bom najlažje naredila. Moški svetujejo brco, sunek s kolenom, v jajca.

ravno na ta odgovor nisem dobil vprašanja. sem ga pa na vsa druga. predvsem na tista ki jih nisem postavil.

mi lahko morda direktno odgovoriš? ali je to pretežko.

ti lahko pomagam z začetkom (naštevaš lahko po alinejah):

tipa je upravičeno nabiti v jajca kadar:


no mislim da bo šlo če je le volja in dovolj poguma da mi to poveste (ne bom rekel v obraz ker tipkamo) a vendarle
[/quote]

Vrni se na stran 6 in si ŠE ENKRAT preberi odgovore. Poleg ostalih na drugih straneh.
Res pa je, da niso po alinejah.

ključno je naslednje: povej mi- ali bi rezala jajca tudi takim ki so nekaj takega naredili pa veš da nikoli več ne bodo- ker bojo recimo zaprti?

če pa bi jih rezala ker bi rada preprečila ponovitve gre za preventivo. ker preprečuješ ponovitev …

če bi rade slišale ali ne: tudi posiljevalci in pedofili so ljudje. pa čeprav bolni in sprevrženi. vaši odgovori kažejo da vam človečnosti morda ne primanjkuje nič manj kot njim …

to pa me skrbi. sploh če vaše mnenje prevladuje med slovenskimi ženskami.
[/quote]

Jaz nikomur ne bi rezala jajca, bi to prepustila drugim.
Drugače pa ja, se mi zdi kastracija pravična za vse pedofile, posiljevalce, ker zapor pomeni, da bo kriiminalec živel na naš račun, da nas bo drago stal, po izpustu iz zapora pa bi verjetno spet poskušal posiljevati.
Oprosti, ampak še najhujšim kriminalcem se pedofili in posiljevalci ne zdijo ljudje. Jih imajo za največja govna. So še med kriminalci osovraženi.
In ne, do pedofilov in drugih posiljevalcev res nimam usmiljenja. To je res najhujša sodrga kar jih je. Najhujši so seveda pedofili.

kdo govori da je kaj nežnega v družbenih krivicah ki se po svetu godijo ženskam? jaz prav gotovo ne. meni se nasilje vsake vrste gnusi. zato ga tudi ne izvajam. še nikoli nisem bil nasilen nad žensko. a ker sem jih razjezil ali užalil sem že od dveh dobil šut v jajca. od enega sem dobesedno padel po tleh. pa se mi je še smejala. verjetno si težko predstavljaš to ponižanje. pa kaj ti sploh razlagam saj vidim da me že naprej obsojaš.

da sem bolj jasen. ker sem jih že fasal v jajca hkrati me je pa ena ženska tudi že nepovabljena otipavala (pa ji za to nisem razbil jošk ali maternice ali ščegetavčka) lahko tudi med tem dvojim naredim določeno primerjavo.

in morda te bo čudilo, ampak: čeprav je bilo otipavanje nadležno in ponižujoče, ni to nič v primerjavi z bolečino in ponižanjem ob brci v jajca. verjemi, lahko primerjam ker sem doživel oboje.

zato se mi zdi vaša reakcija s šutom v jajca ob vsakem še tako majhnem otipavanju pretirana. še bolj pa trditev da bi bilo treba vsakega ki pošlata žensko kastrirati.

mi lahko odgovorite- zakaj potem jaz nisem začutil da bi razbil maternico ženski ki me je otipavala? meni se zdi da zaradi tega nisem čuden prej bi bil če bi mislil drugače. a če se spola obrneta je naenkrat vse logično…. res ste nekatere hudo dvolične

Drugače pa obstaja kemična kastracija za take, ki ne morejo svojega nagona obvladovati. So že to tudi v kaki državi prakticirali. Pri nas žal ne. Pri nas s pedofili, posiljevalci, delajo v rokavicah.

kdo govori da je kaj nežnega v družbenih krivicah ki se po svetu godijo ženskam? jaz prav gotovo ne. meni se nasilje vsake vrste gnusi. zato ga tudi ne izvajam. še nikoli nisem bil nasilen nad žensko. a ker sem jih razjezil ali užalil sem že od dveh dobil šut v jajca. od enega sem dobesedno padel po tleh. pa se mi je še smejala. verjetno si težko predstavljaš to ponižanje. pa kaj ti sploh razlagam saj vidim da me že naprej obsojaš.

da sem bolj jasen. ker sem jih že fasal v jajca hkrati me je pa ena ženska tudi že nepovabljena otipavala (pa ji za to nisem razbil jošk ali maternice ali ščegetavčka) lahko tudi med tem dvojim naredim določeno primerjavo.

in morda te bo čudilo, ampak: čeprav je bilo otipavanje nadležno in ponižujoče, ni to nič v primerjavi z bolečino in ponižanjem ob brci v jajca. verjemi, lahko primerjam ker sem doživel oboje.

zato se mi zdi vaša reakcija s šutom v jajca ob vsakem še tako majhnem otipavanju pretirana. še bolj pa trditev da bi bilo treba vsakega ki pošlata žensko kastrirati.

mi lahko odgovorite- zakaj potem jaz nisem začutil da bi razbil maternico ženski ki me je otipavala? meni se zdi da zaradi tega nisem čuden prej bi bil če bi mislil drugače. a če se spola obrneta je naenkrat vse logično…. res ste nekatere hudo dvolične
[/quote]

Le kje spiš, da te ne ukradejo…

Le kje spiš, da te ne ukradejo…
[/quote]

se mi je zdelo da ne boš znala odgovoriti. kar je tudi že odgovor. hvala.

se mi je zdelo da ne boš znala odgovoriti. kar je tudi že odgovor. hvala.
[/quote]

Prosim, še drugič.

kdo govori da je kaj nežnega v družbenih krivicah ki se po svetu godijo ženskam? jaz prav gotovo ne. meni se nasilje vsake vrste gnusi. zato ga tudi ne izvajam. še nikoli nisem bil nasilen nad žensko. a ker sem jih razjezil ali užalil sem že od dveh dobil šut v jajca. od enega sem dobesedno padel po tleh. pa se mi je še smejala. verjetno si težko predstavljaš to ponižanje. pa kaj ti sploh razlagam saj vidim da me že naprej obsojaš.

da sem bolj jasen. ker sem jih že fasal v jajca hkrati me je pa ena ženska tudi že nepovabljena otipavala (pa ji za to nisem razbil jošk ali maternice ali ščegetavčka) lahko tudi med tem dvojim naredim določeno primerjavo.

in morda te bo čudilo, ampak: čeprav je bilo otipavanje nadležno in ponižujoče, ni to nič v primerjavi z bolečino in ponižanjem ob brci v jajca. verjemi, lahko primerjam ker sem doživel oboje.

zato se mi zdi vaša reakcija s šutom v jajca ob vsakem še tako majhnem otipavanju pretirana. še bolj pa trditev da bi bilo treba vsakega ki pošlata žensko kastrirati.

mi lahko odgovorite- zakaj potem jaz nisem začutil da bi razbil maternico ženski ki me je otipavala? meni se zdi da zaradi tega nisem čuden prej bi bil če bi mislil drugače. a če se spola obrneta je naenkrat vse logično…. res ste nekatere hudo dvolične
[/quote]

Kaj tebi ni jasno?
V jajca si dobil brco, ker si žensko nadlegoval. In prav je imela.
Ker namreč niti pod razno ti ne verjamem, da si jo samo slinasto gledal in slinasto nagovarjal, da bi te kar tako treščila. Ne dvomim v to, da si jo konkretno nadlegoval, zato si jih dobil. Upravičeno.
Verjamem, da si bil ponižan.
Le kako je ženska ponižana, ko jo gnide nadlegujejo? To pa ni ponižanje? K sreči se najde kaka taka, da vrne milo za drago.

Očitno ti je pasalo, da te je ženska otipavala.
Čeprav razumem, tebi ni nobena razbila jajc, ne prostate, ne mehurja, ne penisa… ti se pa imaš za junaka, ker nisi razbil maternice, ščegetavčka, jošk?
Kako se pa razbije maternico, ščegetavček, joške?

kdo govori da je kaj nežnega v družbenih krivicah ki se po svetu godijo ženskam? jaz prav gotovo ne. meni se nasilje vsake vrste gnusi. zato ga tudi ne izvajam. še nikoli nisem bil nasilen nad žensko. a ker sem jih razjezil ali užalil sem že od dveh dobil šut v jajca. od enega sem dobesedno padel po tleh. pa se mi je še smejala. verjetno si težko predstavljaš to ponižanje. pa kaj ti sploh razlagam saj vidim da me že naprej obsojaš.

da sem bolj jasen. ker sem jih že fasal v jajca hkrati me je pa ena ženska tudi že nepovabljena otipavala (pa ji za to nisem razbil jošk ali maternice ali ščegetavčka) lahko tudi med tem dvojim naredim določeno primerjavo.

in morda te bo čudilo, ampak: čeprav je bilo otipavanje nadležno in ponižujoče, ni to nič v primerjavi z bolečino in ponižanjem ob brci v jajca. verjemi, lahko primerjam ker sem doživel oboje.

zato se mi zdi vaša reakcija s šutom v jajca ob vsakem še tako majhnem otipavanju pretirana. še bolj pa trditev da bi bilo treba vsakega ki pošlata žensko kastrirati.

mi lahko odgovorite- zakaj potem jaz nisem začutil da bi razbil maternico ženski ki me je otipavala? meni se zdi da zaradi tega nisem čuden prej bi bil če bi mislil drugače. a če se spola obrneta je naenkrat vse logično…. res ste nekatere hudo dvolične
[/quote]

Se pravi, da je tebi enako brca v jajca kot razbijanje maternice, ščegetavčka, jošk?
Od kdaj so pa jaca vredno toliko več kot maternica, ščegetavček, joški?
Da bi ti enačil brco v jajca z razbijanje maternice, ščegetavčka in jošk?

Kaj tebi ni jasno?
V jajca si dobil brco, ker si žensko nadlegoval. In prav je imela.
Ker namreč niti pod razno ti ne verjamem, da si jo samo slinasto gledal in slinasto nagovarjal, da bi te kar tako treščila. Ne dvomim v to, da si jo konkretno nadlegoval, zato si jih dobil. Upravičeno.
Verjamem, da si bil ponižan.
Le kako je ženska ponižana, ko jo gnide nadlegujejo? To pa ni ponižanje? K sreči se najde kaka taka, da vrne milo za drago.

Očitno ti je pasalo, da te je ženska otipavala.
Čeprav razumem, tebi ni nobena razbila jajc, ne prostate, ne mehurja, ne penisa… ti se pa imaš za junaka, ker nisi razbil maternice, ščegetavčka, jošk?
Kako se pa razbije maternico, ščegetavček, joške?
[/quote]

tisti ki sem jo gledal se je to morda zdelo nadlegovanje. tisti ki sem jo razjezil pa verjetno tudi. ampak nisem bil do nobene nikakor fizično agresiven.

torej- malo preveč ste posplošile svopje izkušnje. vidim pa da vam je pšraktično nemogoče razširiti obzorje.

ne vem pa zakaj imate toliko proti meni. verjetno je danes zares potrebno hoditi okrog s ščitnikom ko imate tak pogled na moške.

Kaj tebi ni jasno?
V jajca si dobil brco, ker si žensko nadlegoval. In prav je imela.
Ker namreč niti pod razno ti ne verjamem, da si jo samo slinasto gledal in slinasto nagovarjal, da bi te kar tako treščila. Ne dvomim v to, da si jo konkretno nadlegoval, zato si jih dobil. Upravičeno.
Verjamem, da si bil ponižan.
Le kako je ženska ponižana, ko jo gnide nadlegujejo? To pa ni ponižanje? K sreči se najde kaka taka, da vrne milo za drago.

Očitno ti je pasalo, da te je ženska otipavala.
Čeprav razumem, tebi ni nobena razbila jajc, ne prostate, ne mehurja, ne penisa… ti se pa imaš za junaka, ker nisi razbil maternice, ščegetavčka, jošk?
Kako se pa razbije maternico, ščegetavček, joške?
[/quote]

a če je ne udarim v jajčnike to pomeni da mi je pasalo? tipična feministična finta.

tisti ki sem jo gledal se je to morda zdelo nadlegovanje. tisti ki sem jo razjezil pa verjetno tudi. ampak nisem bil do nobene nikakor fizično agresiven.

torej- malo preveč ste posplošile svopje izkušnje. vidim pa da vam je pšraktično nemogoče razširiti obzorje.

ne vem pa zakaj imate toliko proti meni. verjetno je danes zares potrebno hoditi okrog s ščitnikom ko imate tak pogled na moške.
[/quote]

Lažeš kot pes teče.
Niti pod razno ti ne verjamem, da sta te dve ženski treščili v jajca samo zato, ker si ju slinasto gledal. Piši kar češ, ampak verjel ti ne bo noben.

a če je ne udarim v jajčnike to pomeni da mi je pasalo? tipična feministična finta.
[/quote]

Daj nakladaš, da se kar kadi.
Najprej sta ta te dve treščili v jajca, ker si buljil vanju, sploh se je nisi dotikal.
potem pa si še totalni junak, ker te je ena na pol posilila, ti je pa nisi brcnil v jajčnike.

Daj nakladaš, da se kar kadi.
Najprej sta ta te dve treščili v jajca, ker si buljil vanju, sploh se je nisi dotikal.
potem pa si še totalni junak, ker te je ena na pol posilila, ti je pa nisi brcnil v jajčnike.
[/quote]

slabo bereš. v eno sem samo buljil. drugi pa sem povedal nekaj krepkih.

ona me pa ni napol posilila ampak me prijela za tiča. kar mi ni pasalo.

slabo bereš. v eno sem samo buljil. drugi pa sem povedal nekaj krepkih.

ona me pa ni napol posilila ampak me prijela za tiča. kar mi ni pasalo.
[/quote]

Torej trdiš, da se nobene od žensk nisi niti dotaknil in da sta te kar dve brcnili v jajca? Ti pa se nobene od njiju nisi niti dotaknil? In kdo bo verjel tej pravljici?
Zakaj si pa nastavljal tiča? Zgoraj namiguješ, da so ženske same krive, ker se izzivalno oblačijo, da jih tipi nadleguuejo. Kam si torej ti tiča tiščal, da te je zagrabila zanj?

sami nepofukani čudaki ste tu !

Torej trdiš, da se nobene od žensk nisi niti dotaknil in da sta te kar dve brcnili v jajca? Ti pa se nobene od njiju nisi niti dotaknil? In kdo bo verjel tej pravljici?
Zakaj si pa nastavljal tiča? Zgoraj namiguješ, da so ženske same krive, ker se izzivalno oblačijo, da jih tipi nadleguuejo. Kam si torej ti tiča tiščal, da te je zagrabila zanj?
[/quote]

u to je lepa logika. če te kdo pošlata za rit- zakaj si mu jo pa nastavljkala?

a res misliš da je tako?

u to je lepa logika. če te kdo pošlata za rit- zakaj si mu jo pa nastavljkala?

a res misliš da je tako?
[/quote]

Torej priznaš, da si zlagal, ko si trdil, da sta te kar dve sunili v jajca, ti se je pa nisi niti dotaknil.

Tvoja logika je, da je ženska sama kriva, če se izzivalno oblači, če se moški ne more obvladat. Nisi o tem pisal? Torej zakaj si tiča razkazoval?

Torej priznaš, da si zlagal, ko si trdil, da sta te kar dve sunili v jajca, ti se je pa nisi niti dotaknil.

Tvoja logika je, da je ženska sama kriva, če se izzivalno oblači, če se moški ne more obvladat. Nisi o tem pisal? Torej zakaj si tiča razkazoval?
[/quote]

nobene od teh dveh se nisem niti dotaknil. sploh ne takrat ko sem fasal.

morda te to šokira ampak tudi take ženske so ki se v jezi znašajo nad našimi jajci.

morda v svoji vlogi ženske žrtve to spregledaš.

nobene od teh dveh se nisem niti dotaknil. sploh ne takrat ko sem fasal.

morda te to šokira ampak tudi take ženske so ki se v jezi znašajo nad našimi jajci.

morda v svoji vlogi ženske žrtve to spregledaš.
[/quote]

Ne rabim spregledat, ker nisem žrtev. In tudi vem, da ti nakladaš, da glava peče.
Ti lažeš kot pes teče.
Niti pod razno ti ne verjamem, da se ti je kar dvarkat zgodilo, da se ženske nisi niti dotaknil, ona te je pa sunila v jajca.

nobene od teh dveh se nisem niti dotaknil. sploh ne takrat ko sem fasal.

morda te to šokira ampak tudi take ženske so ki se v jezi znašajo nad našimi jajci.

morda v svoji vlogi ženske žrtve to spregledaš.
[/quote]

Drugače pa ne bi bilo slabo, če bi bilo res kar govoriš, mogoče si pa postal neploden in to je sreča, ker si ne predstavljam kake otroke bi ti naredil.

Ne rabim spregledat, ker nisem žrtev. In tudi vem, da ti nakladaš, da glava peče.
Ti lažeš kot pes teče.
Niti pod razno ti ne verjamem, da se ti je kar dvarkat zgodilo, da se ženske nisi niti dotaknil, ona te je pa sunila v jajca.
[/quote]

imam pač smolo in slab okus za druženje očitno. a ne mi reči da lažem. če ne lahko tudi avtorici rečeš da laže, ker jo je že več tipov šlatalo.

Drugače pa ne bi bilo slabo, če bi bilo res kar govoriš, mogoče si pa postal neploden in to je sreča, ker si ne predstavljam kake otroke bi ti naredil.
[/quote]

ne govori mi da ne brcate kar tako v jajca. ti si mi že z besedami dala ravno zdajle nizek udarec. pa se zavedaš da lahko koga tvoje besede tudi prizadenejo?

New Report

Close