Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Si pogosto tam, da tako natančno veš?
[/quote]

No no, taprava se oglaša.-………..jaoooo, pa ne moreš verjet. Kar je slabega ne bo hotla slišat ali prebrat in lepit linkov in se direktno sama najde v vsem slabem in ona sama čuti napadeno, da takoj skoči, čeprav je beseda o zannih ljudeh, kjer je veliko videnega in povedanega.

Imam občutek, da so ji naročili, da naj spremeni karakter. Naj ne bo tako resna. In najbrž dela na sebi in spreminja sebe.
Izpade pa prav čudno. Iz resne novinarke se je spremenila v novinarko, ki je pod vplivom substanc.


Veš Kaj, bedast kot si ne boš razumel, da bi bilo fajn, da imamo še na drugi strani tako tv in enake “lažnivce”, ker potem bi pa za oboje vedeli kaki so in kaj počno.


Daj nehaj, pojdi na splet brat ljudi, ki jo poznajo, baba je kronik in še zdaleč ni edina na nacionalki. Kaj je že vse od tam pricurljalo, slike in posnetki, ko so se skur-bane babe teple v sami hiši nacionalke, vse sorte obračunavanj in potem najbrž da je ena od mnogih prepitih bab tam presenečenje…eh

Vem da je doma iz Splita, po mami.

No no, taprava se oglaša.-………..jaoooo, pa ne moreš verjet. Kar je slabega ne bo hotla slišat ali prebrat in lepit linkov in se direktno sama najde v vsem slabem in ona sama čuti napadeno, da takoj skoči, čeprav je beseda o zannih ljudeh, kjer je veliko videnega in povedanega.
[/quote]

Sama nisem podala nobene sodbe, kako je tam, ker nisem bila še nikoli – ti pa tako prepričano trdiš, kake so razmere, kot da si zelo pogosto tam, da veš … zato te sprašujem, si res tako pogosto, da tako natančno veš?
In sploh se ne čutim napadeno, očitno pa se ti čutiš z mojim vprašanjem…

Sama nisem podala nobene sodbe, kako je tam, ker nisem bila še nikoli – ti pa tako prepričano trdiš, kake so razmere, kot da si zelo pogosto tam, da veš … zato te sprašujem, si res tako pogosto, da tako natančno veš?
In sploh se ne čutim napadeno, očitno pa se ti čutiš z mojim vprašanjem…
[/quote]

pa povej no barca, če pogledaš ta posnetek, kakšno ugotovitev bi podala? Ti se itak na vse spoznaš?

Rojena nekje na Štajerskem, tam nekje 77, 76 leta.

Sama nisem podala nobene sodbe, kako je tam, ker nisem bila še nikoli – ti pa tako prepričano trdiš, kake so razmere, kot da si zelo pogosto tam, da veš … zato te sprašujem, si res tako pogosto, da tako natančno veš?
In sploh se ne čutim napadeno, očitno pa se ti čutiš z mojim vprašanjem…
[/quote]
Saj tudi linka ne podaš, ko je govora o tebi enakih očitno, ampak takoj skočiš v bran. Ker si brezpogojna zaščitnica vsega bolnega in izprijenega, celo namerno lažeš ob tem in hinavsko obračaš. Le zakaj, če n e bi bila sama slaba? Brez veze ljudje ne bi pisali, da jo poznajo in mnoge druge.

pa povej no barca, če pogledaš ta posnetek, kakšno ugotovitev bi podala? Ti se itak na vse spoznaš?
[/quote]

:))
https://www.youtube.com/watch?v=b6lW1FbSHXA


Saj tudi linka ne podaš, ko je govora o tebi enakih očitno, ampak takoj skočiš v bran. Ker si brezpogojna zaščitnica vsega bolnega in izprijenega, celo namerno lažeš ob tem in hinavsko obračaš. Le zakaj, če n e bi bila sama slaba? Brez veze ljudje ne bi pisali, da jo poznajo in mnoge druge.
[/quote]
Pride polarni sij, pa počasi tem izgubi na bistvu. Sedaj bo Barca na tapeti?! 😉

pa povej no barca, če pogledaš ta posnetek, kakšno ugotovitev bi podala? Ti se itak na vse spoznaš?
[/quote]

Ne delajo ti linki za njo, ki ji ne pašejo, lepi le tiste, ki jih tako ne zastopi.

Ne delajo ti linki za njo, ki ji ne pašejo, lepi le tiste, ki jih tako ne zastopi.
[/quote]

Kaj pa ti misliš, kako in kaj je bilo s Tanjo Gobec? Ko je že ravno tema o tem odprta.


Saj tudi linka ne podaš, ko je govora o tebi enakih očitno, ampak takoj skočiš v bran. Ker si brezpogojna zaščitnica vsega bolnega in izprijenega, celo namerno lažeš ob tem in hinavsko obračaš. Le zakaj, če n e bi bila sama slaba? Brez veze ljudje ne bi pisali, da jo poznajo in mnoge druge.
[/quote]

Sem kje omenjala kako osebo?
Ti si napisal
Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov
in jaz sem te samo vprašala
“Si pogosto tam, da tako natančno veš?”

Jaz ne poznam razmer tam in ne morem soditi – o tem lahko govorijo tisti, ki so tam… ti trdiš, kdo je tam in kaki so – torej osebno poznaš razmere?
Na “baba čula, baba rekla” pa priznam, ne dam nič.

Kaj pa ti misliš, kako in kaj je bilo s Tanjo Gobec? Ko je že ravno tema o tem odprta.
[/quote]
Poglej po spletu, pišejo da je baba kronik. Sem šel pogledat ta posnetek, baba nacuzana do konca, dobro, da ji je sploh uspelo brat z ekrana Vprašanje kolikokrat so ponavljali snemanje, da je sploh ratalo. Pa saj pri nas taki lahko, pred leti so se zaradi kur-banja teple v hiši na nacionalki, pa ni bilo tudi nič posledic. Bomo imeli vsaj nove merske enote za alkohol, en gobec, en klemenčič, itn.

Kaj pa ti misliš, kako in kaj je bilo s Tanjo Gobec? Ko je že ravno tema o tem odprta.
[/quote]
Neki je že pisal, a se mu je mudilo potem Barci napisat.;;)

Sama nisem podala nobene sodbe, kako je tam, ker nisem bila še nikoli – ti pa tako prepričano trdiš, kake so razmere, kot da si zelo pogosto tam, da veš … zato te sprašujem, si res tako pogosto, da tako natančno veš?
In sploh se ne čutim napadeno, očitno pa se ti čutiš z mojim vprašanjem…
[/quote]

Tudi ti daješ stališča o posameznih vprašanjih, ki so v pristojnosti državnih organov. Kako si tako prepričana, če nisi tam? Ne da se uporabiti vsako mnenje ministrstva, ki visi na spletu, na vsakem primeru, primeri se med seboj razlikujejo. Zelo malo je tako enostavnih primerov, na katere lahko odgovoriš na hitro. Potem bi sodniki lahko kar preko spleta reševali primere, debeli spisi so potem povsem nepotrebni.

Tudi ti daješ stališča o posameznih vprašanjih, ki so v pristojnosti državnih organov. Kako si tako prepričana, če nisi tam? Ne da se uporabiti vsako mnenje ministrstva, ki visi na spletu, na vsakem primeru, primeri se med seboj razlikujejo. Zelo malo je tako enostavnih primerov, na katere lahko odgovoriš na hitro. Potem bi sodniki lahko kar preko spleta reševali primere, debeli spisi so potem povsem nepotrebni.
[/quote]

Se ti ne zdi, da je komentar nekega uradnega mnenja, pravilnika (ki je uradno objavljeno za uporabo) nekaj drugega kot pa neko dogajanje za zaprtimi vrati in osebno ocenjevanje ljudi, ki so tam?
Se mi zdi, da bi ti to morala vedeti…

Se ti ne zdi, da je komentar nekega uradnega mnenja, pravilnika (ki je uradno objavljeno za uporabo) nekaj drugega kot pa neko dogajanje za zaprtimi vrati in osebno ocenjevanje ljudi, ki so tam?
Se mi zdi, da bi ti to morala vedeti…
[/quote]

Še to, tudi pomen klevetanja bi morala poznati…

Še to, tudi pomen klevetanja bi morala poznati…
[/quote]
dobro odgovarja!

Še to, tudi pomen klevetanja bi morala poznati…
[/quote]
Seveda, nažrene babe pa ne boš šla pogledat, ne? Klevetanje je pa rews recimo to, ko praviš, da so bili ljudje proti dedovanju homoseksualcerv in še mnogo več od klevetanja, ko hinaviš linkarca na polno.

Še to, tudi pomen klevetanja bi morala poznati…
[/quote]

Zakaj tebe skrbi v imenu drugih ljudi? Jih boš morda zastopala? :)) Kar naenkrat si dušebrižna in se ti smilijo tretje osebe, na monu pa je cel kup žaljivih tem na račun tretjih (znanih) oseb. Očitno si se zapičila v polarnega in si komaj čakala, da ga napadeš. Samo zato sem te citirala.

Predpise lahko razlagajo tisti, ki jih pripravljajo oziroma sprejemajo, ker sodelujejo v procesu nastajanja predpisa. Vse ostalo je zgolj neko stališče državljana.

Tanja je dobra novinarka. Zdi se mi skoraj neverjetno, da bi si kaj takega privoščila /ni popolnoma izključeno/, a mogoče je res čisto kaj tretjega.
Glede na to, da je toliko govpra o tem, se bo sigurno kje dalo prebrati tudi kako razlago?
Misli, da bi v tem primeru moral razlago podati njen nadrejeni.

Barca vsak brani svoje. Tudi vi. Ste pač politično levo. Jaz sem vedno bolj za desne. Samo jaz priznam, da desni politiki, voditelji delajo napake in se morajo za to opravičiti. Če se ne so zame luzarji. Za nas volivce se morajo politiki in javne osebe, ki pripadajo določeni politični struji opravičiti. Ker v ustavi piše, da smo mi ljudstvo PRVO. Saj to veste. Ne berem redno mona, ga pa obiskujem deset let. In kadar koli pri vas levi naredi očitno napako ga branite tudi pri aferi bulmastif, ki je dokazano, da so pse zlorabljali, ste vi pisali, da se to ne more vedeti in človeka skušali prikazati kot žrtev. Pa malo morje je tega. Nič narobe ste fanatik do svojih vrst samo v mojih očeh pa delajo napake velike. tako levi in desni politiki in njihova elita in to je treba obsoditi pa če je lev ali desno usmerjen. Tudi včeraj ste lepo obsodili desnega poslanca, ki je žalil levega. Ko pa je lev poslanec grzil z ubojem desnega niste komentirali nič. In to mi gre na živce pri volivcih desnih in levih, da braniti jih, ko bi bili Bogovi.

Sem kje omenjala kako osebo?
Ti si napisal
Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov
in jaz sem te samo vprašala
“Si pogosto tam, da tako natančno veš?”

Jaz ne poznam razmer tam in ne morem soditi – o tem lahko govorijo tisti, ki so tam… ti trdiš, kdo je tam in kaki so – torej osebno poznaš razmere?
Na “baba čula, baba rekla” pa priznam, ne dam nič.
[/quote]

pa daj no, baba je pi.jana kot čep, ti pa še vedno trobiš in zagovarjaš svoje in ne stopiš iz okvirjev, povej, priznaj, kar si v resnici misliš o posnetku in se ne delaj svetnice..

New Report

Close