Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak


Vzeto na znanje in se popravljam.
Ne gre inačiti vseh muslimanov z radikalnimi islamisti.
Glede burkinijev se mi pa zdi, da je enako kot glede burk. Večina ne ve niti kako izgleda burka, niti kako burkini.[/quote]
To je približno tako, kot…. a si lahko malo noseča?

Ne le, da si naga, celo kolte imaš lahko opasane okrog ledij, šnelfajerco na ramenih, čelado na glavi in nož med zobmi in bularje na nogah!
Kot zapoveduje “demokracija”.
Večina zmaga.
Če ni tega, pa vile, rovnice, metle za jahanje in psa, ki se ga musli boji.


Vzeto na znanje in se popravljam.
Ne gre inačiti vseh muslimanov z radikalnimi islamisti.
Glede burkinijev se mi pa zdi, da je enako kot glede burk. Večina ne ve niti kako izgleda burka, niti kako burkini.[/quote]
To je približno tako, kot…. a si lahko malo noseča?[/quote]

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.


To je približno tako, kot…. a si lahko malo noseča?[/quote]

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
Bi rekel, da bolj tiščimo glavo v pesek. Za vahabite v Sloveniji še nisi slišala?


To je približno tako, kot…. a si lahko malo noseča?[/quote]

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
No, a zdaj pa širiš nestrpnost:-)?

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
No, a zdaj pa širiš nestrpnost:-)?[/quote]
Itak da širi nestrpnost. Do Evropejcev. Ampak to je dovoljeno, se celo podpira.

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
Bi rekel, da bolj tiščimo glavo v pesek. Za vahabite v Sloveniji še nisi slišala?[/quote]

Seveda da sem. Ti si pa menda tudi slišal, kakšno mnenje imajo o njih, kajne?


Bi rekel, da bolj tiščimo glavo v pesek. Za vahabite v Sloveniji še nisi slišala?[/quote]

Seveda da sem. Ti si pa menda tudi slišal, kakšno mnenje imajo o njih, kajne?[/quote]
Kdo ima kakšno mnenje o kom? Izrazi se jasneje.


Bi rekel, da bolj tiščimo glavo v pesek. Za vahabite v Sloveniji še nisi slišala?[/quote]

Seveda da sem. Ti si pa menda tudi slišal, kakšno mnenje imajo o njih, kajne?[/quote]

So podali kakšno uradno izjavo o svojem mnenju o njih ali pišeš na podlagi govoric.

Ker jaz tudi lahko marsikaj povem na glas, šteje pa le tisto, kar v resnici mislim.

Seveda da sem. Ti si pa menda tudi slišal, kakšno mnenje imajo o njih, kajne?[/quote]

So podali kakšno uradno izjavo o svojem mnenju o njih ali pišeš na podlagi govoric.

Ker jaz tudi lahko marsikaj povem na glas, šteje pa le tisto, kar v resnici mislim.[/quote]
Če te privlečejo pred sodnika, za kaj te bodo sodili, za gofljanje ali misel.


To je približno tako, kot…. a si lahko malo noseča?[/quote]

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
Zato ker nismo rasistični ksenofobi in ne posplošujemo kot VI, OPENBORDERJI
Mi rečemo dreku drek in kruhu kruh in dreka nočemo pri naši mizi.
Vam, refjudživelkamerjem je vseeno, vi hočete zmešat drek in kruh in zahtevate, da to mešanico požremo VSI
jepte se, svoj mix požrite sami in to za svojo mizo ;(ki je pa seveda nimate, ker obstaja samo ena skupna)
in v tem je problem, miza je skupna, zato vam ne pustimo, da jo zaserjete z drekom.

https://www.youtube.com/watch?v=X55bcNuMhKI

Men je cist vseen v kaj se muslimanka oblece na plazi. Jaz vem da se bom oblekla v kopalke. Ce komu kaj ne pase naj gleda stran. Problem je ker oni ,vemo od kod so se privlekli francoski muslimani to niso bosanci ampak afriski in arabski divjaki, ne zelijo gledat stran, zelijo le da drugi stran gledamo ko se gre za njihovo opravo. Temu se rece dvolicnost in nima nic z demokracijo vse pa ima s prevlado.

https://www.youtube.com/watch?v=mL0gFIXnhiE


Se mi zdi, da je tip na 3:22 ravno obsojen zaradi podpore IS.

http://www.breitbart.com/london/2016/08/16/notorious-hate-preacher-anjem-choudary-convicted-supporting-islamic-state/

Še vedno ne razumem, kako lahko po eni stani enačite vse muslimane z zvermi, po drugi strani pa mirno sobivate z Bošnjaki v Sloveniji.[/quote]
Zato ker nismo rasistični ksenofobi in ne posplošujemo kot VI, OPENBORDERJI
Mi rečemo dreku drek in kruhu kruh in dreka nočemo pri naši mizi.
Vam, refjudživelkamerjem je vseeno, vi hočete zmešat drek in kruh in zahtevate, da to mešanico požremo VSI
jepte se, svoj mix požrite sami in to za svojo mizo ;(ki je pa seveda nimate, ker obstaja samo ena skupna)
in v tem je problem, miza je skupna, zato vam ne pustimo, da jo zaserjete z drekom.[/quote]

Všeč mi je tvoje kljubovalno stališče. Tako se govori, ne pa tisto cmizdrenje, kako nas bodo primitivci preplavili in kam bomo bežali. Nimamo mi kaj bežat pred njimi. Če so take prpe, da so zbežali pred nasiljem v svojih vukojebinah, bodo bežali tudi pred nami, ko se bomo naveličali prijaznosti in jih z brco v rit obravnavali.


Zato ker nismo rasistični ksenofobi in ne posplošujemo kot VI, OPENBORDERJI
Mi rečemo dreku drek in kruhu kruh in dreka nočemo pri naši mizi.
Vam, refjudživelkamerjem je vseeno, vi hočete zmešat drek in kruh in zahtevate, da to mešanico požremo VSI
jepte se, svoj mix požrite sami in to za svojo mizo ;(ki je pa seveda nimate, ker obstaja samo ena skupna)
in v tem je problem, miza je skupna, zato vam ne pustimo, da jo zaserjete z drekom.[/quote]

Všeč mi je tvoje kljubovalno stališče. Tako se govori, ne pa tisto cmizdrenje, kako nas bodo primitivci preplavili in kam bomo bežali. Nimamo mi kaj bežat pred njimi. Če so take prpe, da so zbežali pred nasiljem v svojih vukojebinah, bodo bežali tudi pred nami, ko se bomo naveličali prijaznosti in jih z brco v rit obravnavali.[/quote]
Ne prenesem cmizdrenja.

Ti telba zarukana a te še gobec ne boli, k tuliš že tolk ur, saj maš ja že žulje na žnablih, pa še ne bo konca tvojega pametovanja!
Dj za tist knof se stsn k je na off.

Jz se praw npbene zarutane ne spomnim od lanskega miljona dedcev in tiste peščice žensk, ki so vlačile torbetine, otroke so pa na poto zgubili.

Niti ene ni bilo v šotor ovite!
Zdj se pa pejd v peskovnil igrat, za real live pač še rabiš otrošrvo prežvet.
Cajt je za v posteljo, malčica!
K stari govorijo, otroci naj molčijo!


Zato ker nismo rasistični ksenofobi in ne posplošujemo kot VI, OPENBORDERJI
Mi rečemo dreku drek in kruhu kruh in dreka nočemo pri naši mizi.
Vam, refjudživelkamerjem je vseeno, vi hočete zmešat drek in kruh in zahtevate, da to mešanico požremo VSI
jepte se, svoj mix požrite sami in to za svojo mizo ;(ki je pa seveda nimate, ker obstaja samo ena skupna)
in v tem je problem, miza je skupna, zato vam ne pustimo, da jo zaserjete z drekom.[/quote]

Všeč mi je tvoje kljubovalno stališče. Tako se govori, ne pa tisto cmizdrenje, kako nas bodo primitivci preplavili in kam bomo bežali. Nimamo mi kaj bežat pred njimi. Če so take prpe, da so zbežali pred nasiljem v svojih vukojebinah, bodo bežali tudi pred nami, ko se bomo naveličali prijaznosti in jih z brco v rit obravnavali.[/quote]

Ja, pa tebe tudi, k si ena velika rit!
Te berem tvojo sluzavost na drugih temah, taki so največji izdajalci in rit nastavljavci!
Sliniš se na napačnem koncu! Begaj!



Všeč mi je tvoje kljubovalno stališče. Tako se govori, ne pa tisto cmizdrenje, kako nas bodo primitivci preplavili in kam bomo bežali. Nimamo mi kaj bežat pred njimi. Če so take prpe, da so zbežali pred nasiljem v svojih vukojebinah, bodo bežali tudi pred nami, ko se bomo naveličali prijaznosti in jih z brco v rit obravnavali.[/quote]

Ja, pa tebe tudi, k si ena velika rit!
Te berem tvojo sluzavost na drugih temah, taki so največji izdajalci in rit nastavljavci!
Sliniš se na napačnem koncu! Begaj![/quote]

Tebe najbrž moti, ker ne skrivam svoje komunistične orientacije, ampak jo ponosno javno deklariram. Moti vas, ker ste kolaboracionisti v preteklosti hudo dobili po pičkah od komunistov. Ker z nami ni šale, ker za komunista moraš biti človek močnih načel, jeklene volje in nasploh človek izbranih kvalitet.

https://www.youtube.com/watch?v=RVBnNew4zjg

Seveda, seveda, sploh da stotinijo 12 – letnic zavežeš z žico, zapreš v jamo in vse to sedemkrat zabetoniraš.

Bravo, bravo, vašim kvalitetam.

Aha. Torej ko grem cez plazo, je razlika v tem, ali imam opremo v rukzaku ali v plazni torbi. Hvala za pojasnilo.[/quote]

Spet dokazuješ svojo zaostalost in spet mešaš jabolka in hruške. Ne govori se o ruzaku in shrambi oblačil ampak o KOPALKAH s katerimi greš v vodo med kopalce.

Jest se ne bi hotela kopati med ljudmi v teh oblačilih (švicajo in potem ves ta švic, prešvicane cunje v vodo… gravž, to je skoraj tako, kot bi cunje prali v vodi). Če se niso sposobni prilagoditi okolju – MRŠ, zginejo naj takoj tja od koder so prišli, pa se naj tam kopajo v teh norih kopalkah.

Nasvet za Francoze,… jest bi NALAŠČ naredila zraven FKK plaže….

ČE SO LAHKO V BURKINI KOPALKAH, POTEM SO DRUGI LAHKO TUDI NAGI!!!! NAJ BO PA PRAVICA IN DEKOKRACIJA ZA VSE ENAKA!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close