Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kondom tak problem?

Zakaj kondom tak problem?

Vidim, da inteligenca in ravno tvoja močna plat.
POsebej zate:
Uporaba prvih KT: krvavitve več mesecev skupaj, bolečine v trebuhu, upad libida…
Uporaba drugih KT: spet več mesečna krvavitev brez prestankA
Tretje KT: tudi stalna krvavitev, slabo počutje, hudi glavoboli in to taki migrenski, vsak dan.
Vse troje KT: slabo počutje, utrujenost, bolečine, krvaviteve brez prestanka, upad libida, vnetje

Mirena: krvavitve, ki so trajale po dva meseca, tri mesece skupaj, par dni mir pa spet par mesecev krvavitev brez prestanka, slabo počutje, neznosne bolečine v križu, ubad libida, vnetje…

Je dovolj, a moram še kaj našteti?
[/quote]
Kaj pa naj bi imela moja inteligenca s tvojo razvajenostjo?
Za diafragmo pa še nisi slišala?

Jaz sem imel vedno problem s kondomi zaradi velikosti. Zelo težko sem našel dovolj široke in tisti stiskajoč občutek je bil vedno kontraproduktiven. Dokler nisem bil v resni zvezi sem nekako potrpel, ampak kasneje v zakonu, ko je žena nehala jemati tablete je pa nastal problem, saj je uporaba kondoma konkretno vplivala na moj pripravljenost. Nisem kompliciral in sem se odločil na sterilizacijo. Moji mornarji po dveh otrokih tako in tako niso imeli več funkcionalnost, tako da je bilo vseeno. Če si pa še mlad in boš mornarje še potreboval, to pač ne pride v poštev. Je pa jeba. Meni je bil kondom totalen turn off, tako da razumem. Mogoče je vse skupaj samo v glavi … kaj pa vem. Je pa tudi res, da v mlajših letih s tem nisem imel takšnih težav s kondomi. Ene zadeve se z leti pač spremenijo.

Če bi bila bolj fleksibilna, bi bilo krasno za oba. Te poseska s kondomom, seme pa ti na koncu spusti direktno v usta. Ena od rešitev..

Lako sklenemo tak kompromis, vendar samo, če ga pred onegavljenjem opere v vreli solni kislini in jo nekaj tudi spije.

Oh sj lulckou je tud dost vrjetno tud ti nisi nic posebnega kakor navaden smrd**** k****.


Kaj pa naj bi imela moja inteligenca s tvojo razvajenostjo?
Za diafragmo pa še nisi slišala?
[/quote]

Pri uporabi diafragme od njega lahko fašeš tudi “zeleni izcedek” ali kaj drugega v stilu SPBjev.

Preko kondoma ne…

Žalostno. 5 strani, ampak mislim, da sta samo dve ženski omenili, da uporabljata kondome pa en moški je omenil, da je šel na vazektomijo.
Ostalo pa samo prelaganje kontracepcije na žensko. Saj ni važno, če ona na pol crkne od KT.. Važno je, da decu ni do tega, da bi si kondom nataknil. On pač ne more zanosit.
POtem pa naletiš na moškega, ki se predstavlja kot, da je samski, kondoma ne bi. POtem pa zveš čez čas, da ima ženo. Pa še par drugih ljubic tudi. Predstavlja se kot samski, goni se okrog in okrog. Bi pa vse počel brez kondoma. Za kozlat. In večina žensk takim tudi dovoli,da seksajo brez kondomov.

Se zdaj resno sprašujem ali so samo slovenski moški taki gnoji (redke svetle izjeme glede na to temo) ali sem pač imela srečo, ko sem spoznala mojega – ki je tujec pa mu je mar za žensko s ksatero seksa. Bi bilo zanimivo vedet kake izkušnje imate ženske s tujci.

TO so težave z erekcijo.
Moški, ki ima ok erekcijo, nima težav s kondomi.
Žal pa ima ogromno moških, sploh tisti, ki ga radi pijejo, težave z erekcijo in ko vidijo kondom, jim vse dol pade.

In pri 250 primerih ni hudič, da nisi s sabo kaj odnesel :-))))
[/quote]

Ja nikjer ni napisal da ima otroke, tko da je mogoče clo res kaj staknil :’) (če mu je sploh uspelo tolikokrat spustit v različne ).

No, ja, no, ne lih posploševati. Mojemu bivšemu je prej prišlo s kondomom kot brez. Ga je kondom še dodatno stimuliral, je sam rekel.

2skenslalasemga:

Jaz sem tudi priblizno tvojih let, steriliziran. To sem naredil pred desetimi leti in mi je zal edino to, da nisem ze prej.

Sterilizacija moskega je nekaj cisto enostavnega, pri zenskah je to kar poseg. Moje mnenje je naslednje: ce ste zenske z istim moskim potem naj moski naredi vazektomijo. Ce pa mislite ve iti k vecim moskim potem pa vam res ostane vasa sterilizacja.

Jaz sem že pred leti mislila it na sterilizacijo. Je en postopek, ki naj bi bil tudi za ženske dokaj enostaven. Ne spomnim se več kako se mu reče. Vstavijo pa nek čep v jajcevode. Pa sta dva ginekologa rekla, da raje ne, da odsvetujeta. Da je preveč stranskih učinkov. Pa ne vem, če niso celo nehali to izvajat.
Sta oba rekla, da bolje klasična sterilazcija, ki je pa v bistvu kar ornk operacija, zato potem nisem šla.
Kaj pa vem, če bom kdaj v taki resni vezi, da bo res ok moški, potem bom šla na sterilizacijo. Mislim res ,da skupaj živiva pa to. Zdaj imam ok moškega, ampak je bolj veza na daljavo.

No na srečo nisem nikoli imela take nesreče, da bi se mogla pregovarjat ali bo kondom gor ali ne ampak če bi se mogla, bi gotovo ravnala enako in se poslovila. S partnerjem sva sprva prakticirala kondome, potem sem se odločila za hormonski obroček – saj je razlika med seksom z ali brez kondoma ampak moški to očitno še bolj občutijo kot ženske. Preseneča pa me, koliko žensk se pritožuje nad težavami s hormonsko kontracepcijo. Meni osebno se je izboljšala kvaliteta življenja, ko sem začela jemati obroček; končno se mi je uredil menstrualni cikel, nimam več čustvenih nihanj in pms sindromov sredi meseca. Jemljem redno že nekaj let in nimam nikakršnih težav, v postelji pa nič skrbi. Ob vseh pametovanjih o strupih in ostalem se mi kar smeji, najbolj, ko poslušam tako pametovanje od ljudi s cigareto v ustih ali polnimi usti mcdonaldsa in podobne navlake. Mislim, da je veliko tudi v glavi, česar se zavedajo tudi ginekologi. Enim pač nikoli ne moreš pomagat.

Ne vem, če bi se ti zdelo smešno, če bi imela toliko težav s KT, mireno kot jaz.
AJa, pa ne kadim, ne pijem alkohola, ne pijem kave, ne hodim v McDonaldsa.
In glede ne to, da se ti zdi smešno, če ima katera hude težave zaradi teh zadev, tudi tebi se lahko pripetijo. Ne se preveč režati.


Pa ne vem no, če je čisto vse res v glavi. V začetku sem uporabljala tablete – super, vse b.p., čez nekaj let se je začelo – stalne vmesne krvavitve, totalen upad libida, glavoboli,… Zamenjam tablete – nič boljše, dobim tretje, nič boljše. Potem vmes rodim in po porodu mirena (sodelavke so jo zelo hvalile) – itak skoz krvavitve, napihnjen trebuh, po štirih mesecih mi je zdrsnila ven (sem čutila, da nekaj ni ok in šla na pregled, kjer so mi jo dali ven dokončno. Ja, ginekolog se je čudil, da v vseh teh letih še ni imel takšnega primera, ampak meni to ne pomaga. Lahko bi poskusila ponovno po pol leta, pa nisem, ker ne verjamem, da bi bilo kaj drugače. Po tem sem nehala in prešla na kondome. Z možem sva se že pogovarjala o sterilizaciji oz. vazektomiji – mislim, da bo to v kratkem na vrsti. Do takrat pa pač kondomi.
Vmes sem bila na pregledu ščitnice – naj bi bilo ok, ampak po porodu se mi je cikel, ki je bil prej točen kot ura, totalno podrl. Od takrat dalje ni nič več točno. Verjetno so problem hormoni, samo kaj ko noben tega resno ne gleda. predpišejo ti druge tablete in potem moraš čakat in trpet nekaj mesecev, doker ne vidiš, da ne gre. Hvala lepa za te poskuse. Nimam nič proti tabletam, če jih ok prenašaš in te ne mine seksat sploh, samo če pa imaš težave, pa je boljše brez.


Pa ne vem no, če je čisto vse res v glavi. V začetku sem uporabljala tablete – super, vse b.p., čez nekaj let se je začelo – stalne vmesne krvavitve, totalen upad libida, glavoboli,… Zamenjam tablete – nič boljše, dobim tretje, nič boljše. Potem vmes rodim in po porodu mirena (sodelavke so jo zelo hvalile) – itak skoz krvavitve, napihnjen trebuh, po štirih mesecih mi je zdrsnila ven (sem čutila, da nekaj ni ok in šla na pregled, kjer so mi jo dali ven dokončno. Ja, ginekolog se je čudil, da v vseh teh letih še ni imel takšnega primera, ampak meni to ne pomaga. Lahko bi poskusila ponovno po pol leta, pa nisem, ker ne verjamem, da bi bilo kaj drugače. Po tem sem nehala in prešla na kondome. Z možem sva se že pogovarjala o sterilizaciji oz. vazektomiji – mislim, da bo to v kratkem na vrsti. Do takrat pa pač kondomi.
Vmes sem bila na pregledu ščitnice – naj bi bilo ok, ampak po porodu se mi je cikel, ki je bil prej točen kot ura, totalno podrl. Od takrat dalje ni nič več točno. Verjetno so problem hormoni, samo kaj ko noben tega resno ne gleda. predpišejo ti druge tablete in potem moraš čakat in trpet nekaj mesecev, doker ne vidiš, da ne gre. Hvala lepa za te poskuse. Nimam nič proti tabletam, če jih ok prenašaš in te ne mine seksat sploh, samo če pa imaš težave, pa je boljše brez.
[/quote]

Meni gre na živce, ker nočejo priznat, da so stranski učinki mirene recimo. Sem imela mireno. Po vstavitvi so se začele stalne krvavitev, več mesecev skupaj. Pa bolečine v križu pa še kup drugih težav. Pa reče ginekolog,d a pač krvavitve to lahko trraja več mesecev. Ok, potrpiš. Pa faššeš kup vnetij, zaradi stalnih krvavitev. Pa pravi, da to ni od mirene.
Pa bolečine v križu, ki so navedene v stranskih učinkih pa on trdi, da to sigurno ni mirena. Grem na preiskava ledvice, vse mogoče. Nefrologu rečem, da sumim, da je to mirena, ampak da ginekolog trdi, da ni. Pa se tudi on strinja. In ko jo dam ven: čudežno izginejo bolečine v križu, čudžno konec vnetij, počutje se izboljša, napihnjenost gre, bolečin v trebuhu ni več, krvavitve se normalizirajo….

No, ja, no, ne lih posploševati. Mojemu bivšemu je prej prišlo s kondomom kot brez. Ga je kondom še dodatno stimuliral, je sam rekel.
[/quote]

Zanimivo. Kaj takega prvič slišim, je pa tolažeče za tiste, ki imajo obraten problem.
In prav imaš – se bom potrudil še manj posplošeno napisati, ker res nič nikoli ne velja za vse.

Glede ne vse prebrano se tudi meni krepi, sicer že prej obstoječe mnenje, da je vazektomija zelo OK rešitev teh problemov.

Zanimivo. Kaj takega prvič slišim, je pa tolažeče za tiste, ki imajo obraten problem.
In prav imaš – se bom potrudil še manj posplošeno napisati, ker res nič nikoli ne velja za vse.
[/quote]
Posploševanje – sklepanje o podobnih primerih. Seveda so vseeno izjeme, ne pa tolikšne, da bi ta zapis(Roka)bil problem. Ta je tud malo mim, kondom bolj rajca- gre za kakšen fetiš na lateks mogoče? Ali mu ustreza močnejši “stisk”/”oprijem” korenjaka😄

Meni ni s kondomom nič dober občutek. Brez kondoma ali pa nič.

A se ti ne dvigne, a ?
Verjamem. Za kondom moraš imeti dobro erekcijo. Z mehkim pač ne gre.

Vsi bi sexsal (pa tut ce sam napol) ker posledice (otroci) so pa ja najhujsa stvar k se lahko zgodi v zivljenju?!, starsi so nardil napako da ga niso uporabili pri vas. Sebicnost je pa pri tvojem primeru obojestranska in to da gres jokat na forum je patetično. Pa prot 50pravs da gres? Kdo je tu nor?

No tale tvoj zapis sigurno ni plod človeka z zdravo pametjo. Tako, da zmaga za najbolj nor post v tej temi je seveda tvoja.

Jaz 27 skoz z kondomom. Zelo priporočam. Sem imela na začetku malo tablete. Živi in mrtvi stranski učinki. Kondomi?so zakon. Po odnosu ne teče ven. Dalj traja. Ko njemu pride, lahko še malo sexaš. Tudi lulčkov je ko trave in boš našla, takega, ki ima rad kondome. Daj oglas kondom in je.

Maš prav..

New Report

Close