Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kondom tak problem?

Zakaj kondom tak problem?

Odgovor na objavo uporabnika
Rok-1, 06.05.2021 ob 13:40

No… ni čisto tako. S kondomom je verjetno res edino sprejemljivo od začetka, pa zdravje in te zgodbe – a kljub vsemu ima za kakšnega moškega tudi minuse.
Ne rečem pa, da to velja kar za vse.

Problem kondomov je res tisti iz starih vicev – do neke mere je vseeno tako, kot jesti sladoled skozi steklo; vedno zmanjša občutek stika oz. zmanjša intenzivnost občutkov. Dogaja se, da seks s kondomom preskoči v maraton brez konca… v katerem nihče več ne uživa.
Še posebej če vedno preskoči v maraton… te pa lahko mine že pred začetkom.
Hitrostrelcem verjetno prav pride, nikakor pa vsem.

Recimo moj mož ga sam not vtakne in mu oride. S kondomom je še zmeraj prekratko. Ponavadi, ko njemu pride v kondom jaz šele začnem sexat. Če si pa brez se to ne da. In je ptekmalu konec in je sex za mene brez veze. Itak ste moški egoisti in vas ženski orhazem ne zanima?

Odgovor na objavo uporabnika
pri teh letih, 06.05.2021 ob 12:34

najbrž nisi več ful mlada… Najbrž boš zdaj težko našla tipa, ki bi seksal s kondomom, če je bil do zdaj vajen brez. Z mojim sva skupaj več kot 20 let in do zdaj nisva imela druge kontracepcije, kot kondom. Pustila sva samo takrat, ko sva načrtovala družino. Kondom mu sicer nataknem v zadnji fazi seksa, pred vrhuncem, pred tem pa mi ga ravno tako da noter nezaščitenega. Moj nima težav s tem, da mu mora priti v kondom. Seveda si oba še vedno želiva, da bi me napolnil, zato bom počasi šla na sterilizacijo. Če se ne motim, bakreni maternični vložki tudi ne vplivajo na hormone…

Bakreni maternični vložek res nima veze s hormoni. Jest sem ga imela pred leti. Bil je tujek v mojem telesu in imela sem huda boleča vnetja, zeleni gnojni izcedek… sem zamenjala ginekologa, in me je vprašal , kdo mi ga je vstavil, ker tega sploh ne vstavljajo več. Pri seksu je pa moža itak skoz neki stikalo.

 

 

 

 

Jaz imam 60 let, pa nikoli nisem s kondomom, ni to isto hehe

Kar lepo s kondomom, kdove kaj in koga vse ste že vtikale tam not.

Dedci imajo mehke pa jih zato kondom moti.

Moški, ki ima ok erekcijo, nimam težav glede kondomov.

Tako, da mehke cure bi vseeno seksale. Pametna ženska ne bo seksala s tipom, ki zavrača seks.

Bravo!! Zakaj bi se morale ženske filat z tabletami ker moški, ki so dejansko odgovorni za nastanek otroka nebi nataknili kondoma.

Naredila si čisto prav, bo že prišel normalen moški, ki mu ta gumica nebo problem. Raje vidim odgovornega moškega kot pa nekoga, ki bi za zabavo spuščal not, ko bi pa nastal otrok pa zginil.

In ti si kao pametna kontracepcijske tablete nekaterim ženskam celo pomagajo in jim uravnavajo hormone. Sexat z kondomom je isto kakor lizat sladoled preko šipe, lepo bodi jebačice

Ženske dobro vedo, da tisti, ki nočejo kondomov, da ponavadi prikrivajo, da imajo težave s “trdoto”. Zato pametne ženske takšne že v štartu vljudnostno odslovijo, češ da ni njihov tip. Kateri pa bo z naspol mehkim?  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
skenslala sem ga, 06.05.2021 ob 12:43

Bom pač še naprej samska :).
Veš, ko greš proti 50 se itak zmanjša potreba po seksu.
Tako, da če bom našla kakega, ki bi seksal z kondomom super. Če ne pač ne, bom pa brez seksa :).
Nobena vtikanja samo malo brez. Takoj od začetka s kondomom ali pa nič.

Meni ni problem s kondomom… Tako da ce bos kaj potrbna….

Raje ne fukam, kot da fukam s kondomom. Sem sel na poseg in sedaj lahk mirno spricam pa nabijam, pa nobenga sekiranja.

zena tut ni bla nikol navdusena na kondomi, enkrat probala, pa sam stran dala

Ni isto ce ga vtikas s kondomom ali brez. Tudi za zensko ni isto. Jaz sem imela partnerja, pri katerem sem zacela jemat KT. Pa sva sla narazen, pa ji se vedno jemljem. Meni so uredile menstruacijo. Prej me je vse bolelo, nisem mogla niti nic delat. Zdaj vse brez problema. Ze 9 let.

Važno je, da moški posluša predvsem sebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Maja882, 14.05.2022 ob 22:29

Bravo!! Zakaj bi se morale ženske filat z tabletami ker moški, ki so dejansko odgovorni za nastanek otroka nebi nataknili kondoma.

Naredila si čisto prav, bo že prišel normalen moški, ki mu ta gumica nebo problem. Raje vidim odgovornega moškega kot pa nekoga, ki bi za zabavo spuščal not, ko bi pa nastal otrok pa zginil.

Za zaploditev otroka sta vedno odgovorna oba, ki seksata!

Meni pa sploh ni, če mi ne špricne noter. Tak božanski občutek.

 

Seveda prakticirava ob varnih dnevih.

Ne razumem teh tipov. Zenska z ni da ni stranskimi ucinki in raznoraznimi tezavami, ker on pac ne bi s kondomom. Wtf??

Ni sans, da grem na karkoli drugega kot kondom. Se moj sam mi je predlagal, naj neham jemati kt in greva raje na kondom, kot da imam cel kup tezav. Brez sva samo ob nacrtovanju druzine, pa se to je meni popolnoma odvec, da mi skos ven sperma tece. Tako da kondom natakneva gor ko je ze vsa igra tako dalec, da ne more zdrzat.

Mislim, da ce tip vsaj malo spostuje in ima rad svojo zensko, jo bo poslusal in ji zelel vse dobro. Res je da s kondomom ni isti filing, ampak saj nimas kondoma gor ves cas doživetja.

Sem dala vse skozi – butla, ki ne bi kondoma, ne bi pa tudi otrok, zato kar pojdi na splav vsakič, ko se bo zalomilo. Od KT in MV sem pokasirala raka. Hvala lepa za sebične egoiste, ki jim je že kondom preveč. Samo proč od takih. Raje sama kot s totalnim sebičnežem.

Odgovor na objavo uporabnika
kakor komu, 06.05.2021 ob 11:44

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega

Zarad teb lahko ženska zanosi če notri spuscas kontracepcijske tabletk ne zaščitijo pred nosečnostjo in pr d spolnimi boleznimi.pop je bolje da se umaknem od žensk če si tako trmast in bi samo spuščal not bt z kondoma.

Odgovor na objavo uporabnika
kakor komu, 06.05.2021 ob 12:12

Hja, in potem jokate okrog kako so ženske frigidne :).
Koliko stokanja je že na monu, ker deci ne dobijo seksa :).
Ma ni šans, da se še kdaj ukvarjam s tipom, ki ne bi želel kondoma. Naj si pa najde drugo.
Tvoja je pač trapa, ki reskira sebe, da tebe zadovolji. Drži se je. Sicer ženske je res ogromno, samo niso vse take trape, da bi dobil seks brez kondoma.
[/quote]

Naj te ne skrbi zame 🙂 Jaz sem jih ze okoli 250 brez in večini tudi svoje seme ubrizgal. Očitno sem ženskam že všeč, nimaš kej.

Ce verjameš v pravljice jst ti ne verjamem da si jih posexal 250 lepo da sam sebe lažeš drugih pa nas ne moreš.heheehe

Z mano teh težav nebi bilo, sem sam poskrbel za kontracepcijo

15 let v zakonu nikoli kondoma. Prej pa da, dokler ni bila zveza resna in preverjena,  samo ena na ena.

 

Tudi sedaj obvezno kondom – nočem fasat SPBjev in tudi zaradi alegičnosti na lateks jaz poskrbim da ni izgovorov – pa take, da so ribbed in z izrastki – za moj G spot užitek….

Odgovor na objavo uporabnika
Simona176, 14.05.2022 ob 16:50

Recimo moj mož ga sam not vtakne in mu oride. S kondomom je še zmeraj prekratko. Ponavadi, ko njemu pride v kondom jaz šele začnem sexat. Če si pa brez se to ne da. In je ptekmalu konec in je sex za mene brez veze. Itak ste moški egoisti in vas ženski orhazem ne zanima?

v tem primeru naj si penis umije, natakne nov kondom in v daljšo akcijo!

———————–

drugače pa-če se ne zmoreta zmenit okoli kontracepcije, pač ne seksajte. Splav ni stiskanje mozoljev pri kozmetičarki, otrok iz neželene nosečnosti pa ne modni hit!

 

pa ne moreš s kondomom noooo…..to je isto kot bi psu dal meso pod steklo- zdaj pa jej, lej kako lep kos mesa….

Jaz pa samo s kondomom, pa pravijo da ni natur, zdaj sem pa v dilemi, ene ja, druge ne

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.05.2022 ob 23:26

Ženske dobro vedo, da tisti, ki nočejo kondomov, da ponavadi prikrivajo, da imajo težave s “trdoto”. Zato pametne ženske takšne že v štartu vljudnostno odslovijo, češ da ni njihov tip. Kateri pa bo z naspol mehkim?  🙂

Bravo Matias, en redkih pametnih moških in ja, res je kar praviš. Mehki tiči potem pa je kondom izgovor.

Sem tole temo našla na FBju. Neverjetno kaki komentarji. Sami gnoji komenatirajo. Sami ti isti gnoji potem okrog vreščijo kako ženske niso za seks, kako so ženske frigidne. Zraven pa žalijo ženske, ki zahtevajo kondom. Sami mehki tiči.

Glede na tole temo, ima očitno večina monovcev pa tistih komentatorjev na fb težave z erekcijo. Mehke cure ja.

Potem pa se poleg teh mehkih cur javljajo še nekatere trape, ki branijo svoje mehke cure in prijavljajo neuemnosti v stilu, da njim pa KT pomagajo ali pa, da se gresta varne dneve pa podobno. Te iste trape ne vedo, da jih bo ta mehka cura takoj skenslala, ko bo nezaželjena nosečnost.

New Report

Close