Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kondom tak problem?

Zakaj kondom tak problem?

Jp, v tej temi se zbirajo mehki curaki. Moški, ki ima ornk erekcijo, mu kondom ni ovira.

Sem imela enega tipa, s katerim sva se stalno pričakala ali bo dal kondom gor ali ne. 100x sem mu povedala, da samo s kondomom , ampak ne, on vsakič znova težil, da bi pa samo malo brez kondoma. Poln kufer sem ga imela in se ga losala.

Našla sem drugega moškega, neverjetno. Sploh niti enkrat ni spraševal in težil, da bi brez kondoma. Pa ja, kljub kondomu ima ornk erekcijo. Zdaj vem, da je to res, da moški, ki so dobri ljubimci, z lahkoto seksajo s kondomom.

Jaz imam obratni problem. Večina žensk se je pritoževala, da jim kondomi ne ustrezajo(da jih boli, izsuši nožnico, srbi zaradi literarni…). Lahko bi napisal celoten seznam izgovorov.

Jaz sem bil ob uporabi kondomov, vednost precej bolj sproščen. Tudi evakuacijo je precej lažje nadzorovati. Meni po nekaj  minutah brez premora v nekaterih pozah pride. Kondom omogoča precej daljši(tudi 30+ minut) čas penetracije.

Odgovor na objavo uporabnika
bravo matias, 15.05.2022 ob 21:02

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.05.2022 ob 23:26

Ženske dobro vedo, da tisti, ki nočejo kondomov, da ponavadi prikrivajo, da imajo težave s “trdoto”. Zato pametne ženske takšne že v štartu vljudnostno odslovijo, češ da ni njihov tip. Kateri pa bo z naspol mehkim?  🙂

Bravo Matias, en redkih pametnih moških in ja, res je kar praviš. Mehki tiči potem pa je kondom izgovor.

Sem tole temo našla na FBju. Neverjetno kaki komentarji. Sami gnoji komenatirajo. Sami ti isti gnoji potem okrog vreščijo kako ženske niso za seks, kako so ženske frigidne. Zraven pa žalijo ženske, ki zahtevajo kondom. Sami mehki tiči.

Pa ne samo to -eni namerno širijo SPBje s katerimi so okuženi – in nočejo kondomov. Tak ki ga ne natakne, ne bo seksal z menoj. Če se pa gre brez težav in upiranja testirat na SPB skušaj z menoj  ( men ni problem dokazat, da sem ćista, sem že vse odkar seksam,nikoli okužena in tako hočem tudi ostat) , ko bo kaj več, če bo resen in za seks s samo eno partnerko,  potem pa lahko brez.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr en 15587, 15.05.2022 ob 22:28

Jaz imam obratni problem. Večina žensk se je pritoževala, da jim kondomi ne ustrezajo(da jih boli, izsuši nožnico, srbi zaradi literarni…). Lahko bi napisal celoten seznam izgovorov.

Jaz sem bil ob uporabi kondomov, vednost precej bolj sproščen. Tudi evakuacijo je precej lažje nadzorovati. Meni po nekaj  minutah brez premora v nekaterih pozah pride. Kondom omogoča precej daljši(tudi 30+ minut) čas penetracije.

Oprosti, ampak niti pod razno ti ne verjamem.

Stalno poslušam dedce, ki nakladajo o tem kako oni ne bi kondoma. Tudi v tej temi. Da ne omenjam te tema na fb. Sami deci pljuvajo po ženskah in jih zmerjajo, ker zahtevajo kondom.

Pa ja, poznam veliko žensk, ki trpijo zaradi moških, ki nočejo kondoma uporabljat. Namesto, da bi si kupile vibrator in deca nagnale, raje trpijo.

Avtorica- Že po pisanju vidim da si težak karakter. Po odgovorih na komentarje sodeč pa vidim, da ti eno kolo v glavi šteka. Sej nisem veliko bral. Ampak, da greš osebno žalit človeka, ki ti komentira… obub.

 

Različni moški, različne želje. Jaz osebno uporabljam kondome. Ampak samo zaradi preprečitve nosečnosti. Sem zaključil s tem. AMPAK… Meni osebno s kondomom velikokrat ne pride. Pa lahko skačem 2 uri, al pa več. Občutek je čisto drugi. Zato se mi tut ne da velikokrat sexat. Tak al tak moram potem sam na wcju dokončat na roke.

Zato čisto razumem vsakega moškega, ki se kondomov otepajo.

 

Jaz sem samska, ker se mi ne da ubadat s kreteni, ki ne bi kondoma. Sem imela dva tipa, z obema vedno pregovarjanje glede konodmov.

Ne bi več, hvala. Me kar mine do seksa, ko začne tip težit kako ne bi kondoma. Naj si najde drugo trapo, ki ga bo prenašala.

Jaz bom pa raje še naprej samska. Seksa ne bo, živcev mi pa tudi ne bo nihče žrl s teženjem glede nezaščitenega seksa.

Prevalenca spolnih motenj pri slovenskih moskih je nejasna. V ta namen vabim vse moske da izpolnijo anketo, vec podatkov pa najdete spodaj.

Pozdravljeni!

V okviru izdelave magistrskega dela izvajam raziskavo na temo moške spolne funkcije in moškega spolnega zadovoljstva v Sloveniji.

V ta namen izvajam anonimno spletno anketiranje preko spletne platforme 1Ka:

💁‍♂️ Anketa je namenjena VSEM moškim, ki so starejši od 18 let.

💁‍♂️ Anketa je sestavljena iz 28 vprašanj zaprtega tipa (na klik).

💁‍♂️ S pritiskom na tipko “KONEC” na koncu vprašalnika uspešno oddate anketo, v nasprotnem primeru se šteje anketa kot neveljavna!

💁‍♂️Podatki bodo POPOLNOMA ANONIMNI in bodo služili izključno izdelavi magistrske naloge.

🤝 Zahvaljujem se vam za sodelovanje.

Link📍https://1ka.arnes.si/a/763c4e2f

Odgovor na objavo uporabnika
kakor komu, 06.05.2021 ob 11:44

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega

pa pobereš vso svinjarijo tudi. od hpv-ja, ki žensko lahko tudi ubije, do klamidij in bohvečesa še.

ne bi te dirala ni štapom

Odgovor na objavo uporabnika
semsamska, 16.05.2022 ob 13:07

Jaz sem samska, ker se mi ne da ubadat s kreteni, ki ne bi kondoma. Sem imela dva tipa, z obema vedno pregovarjanje glede konodmov.

Ne bi več, hvala. Me kar mine do seksa, ko začne tip težit kako ne bi kondoma. Naj si najde drugo trapo, ki ga bo prenašala.

Jaz bom pa raje še naprej samska. Seksa ne bo, živcev mi pa tudi ne bo nihče žrl s teženjem glede nezaščitenega seksa.

Pa saj ni težko tisto gumico gor nataknt. Je pa res, da je večji užitek brez, sam kaj ko je potem lahko hudič.

Odgovor na objavo uporabnika
Nudist, 16.05.2022 ob 13:37

Pa saj ni težko tisto gumico gor nataknt. Je pa res, da je večji užitek brez, sam kaj ko je potem lahko hudič.

Me veseli, da se najde kak moški, ki mu ni problem uporabit kondoma. Mogoče kdaj tudi jaz naletim na takega pa, da bo medsebojna kemija.

Samo glede na tole temo, ste res redki moški, ki nimate težav z erekcijo pa, da vam je mar ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
semsamska, 16.05.2022 ob 13:55

Me veseli, da se najde kak moški, ki mu ni problem uporabit kondoma. Mogoče kdaj tudi jaz naletim na takega pa, da bo medsebojna kemija.

Samo glede na tole temo, ste res redki moški, ki nimate težav z erekcijo pa, da vam je mar ženske.

Sem tudi jaz  samski, če te zanima.

He he,, jaz sem že stara baba :).

Odgovor na objavo uporabnika
semsamska, 16.05.2022 ob 15:15

He he,, jaz sem že stara baba :).

A si že v penziji?   😁😁😁

Zakaj bi bilo to tako težko za verjeti? V klasičnem in zelo intimnem(s poljubljanjem, grizenjem, stiskanjem..) misionarske položaju po dolgi predigri in brez kondomu, je ne glede na vse tehnike zadrževanja  navadno(izjema je, če sem pred nekaj urami že imel spolni odnos) zdržim par minut. Nakaj se moram nujno ustaviti ali pa zamenjati položaj – kleče(npr dogy style) lahko navadno sexam brez prekinitve tudi pol ure, če bi bilo potrebno.  Kondom te težave večinoma odpravi oziroma vsaj omili  – še vsaki od žensk in meni nekaj sekund kasneje je tako brez težav prihajalo.

Seveda ne morem in nočem posploševati. V zadnjih 20 letih, sem imel 4 resne partnerice. Zadnjih 15 let samo eno. Vse so po nekaj tednih predlagale(bolje rečeno zahtevale) drugačno kontracepcijo(od kontrac. tablet,  pa celo do varnih dni s prekinitvijo…).

To je moja izkušnja…

Odgovor na objavo uporabnika
skenslala sem ga, 06.05.2021 ob 12:43

Bom pač še naprej samska :).
Veš, ko greš proti 50 se itak zmanjša potreba po seksu.
Tako, da če bom našla kakega, ki bi seksal z kondomom super. Če ne pač ne, bom pa brez seksa :).
Nobena vtikanja samo malo brez. Takoj od začetka s kondomom ali pa nič.

KKe si

 

Odgovor na objavo uporabnika
skenslala sem ga, 06.05.2021 ob 11:48

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega
[/quote]

Hja, in potem jokate okrog kako so ženske frigidne :).
Koliko stokanja je že na monu, ker deci ne dobijo seksa :).
Ma ni šans, da se še kdaj ukvarjam s tipom, ki ne bi želel kondoma. Naj si pa najde drugo.
Tvoja je pač trapa, ki reskira sebe, da tebe zadovolji. Drži se je. Sicer ženske je res ogromno, samo niso vse take trape, da bi dobil seks brez kondoma.

Hahaha,

 

Jaz sem jih v zadnjem letu in pol vec ko 10.

Niti ena ni rekla za kondom, niti cajta ni blo😆😆 samo akcija pa še pa še pa še😁💪

Ce slucajno zanosi ni pa potem noben problem a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Zaza, 17.05.2022 ob 22:28

Ce slucajno zanosi ni pa potem noben problem a ne?

Men je pol k ji je tretjic prislo rekla da dam dol pa jo zalijem,z unimi steklenimi ocmi.Pa ni bila edina k je to rekla.

Itak pa da moras bit rasoden pa vedt da je sam pohota in ne dejanjska zahteva in kaj to lahko doprinese in ne delas tega.Ok razen ce so res varni dnevi.

 

New Report

Close