Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kondom tak problem?

Zakaj kondom tak problem?

Ja, je zanimivo, ko vprašaš moške po vazektomiji. To pa nikakor.
Oni bi samo pazili. POtem pa poslušaš pa bereš kako so revčki ubogi, ker so jim ženske otroke podtaknile.

Mi pa res ni jasno, da je toliko moških, ki bi tudi z ‘novo’ žensko seksali kar brez kondoma.
Pa, da ne omenjam varalic, tudi ti bi kar brez kondoma.

Ja, je pa tako: če ima moški težave z erekcijo, potem se pa boji kondoma.
Je pač treba takega poiskati, ki nima težav z erekcijo pa predvsem takega, ki mu je mar za žensko. Ne pa, da ga samo to zanima kako bo svoja jajca spraznil. Če bo pa zraven kakega otroka naredil pa mu dol maha.

Kot da je to predmet javnega političnega diskurza!?? Kakšno obliko kontracepcije bo uporabil par, je izključno odvisno od njunega dogovora, kar je obema prav.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kot da je to predmet javnega političnega diskurza!?? Kakšno obliko kontracepcije bo uporabil par, je izključno odvisno od njunega dogovora, kar je obema prav.
[/quote]

V veliki večini primerov je pa tako, da dedcu za zaščito ni mar. Ženske smo pa tepke pa same skrbimo za zaščito in pogosto na račun svojega zdravja.
Potem se tega naveličamo (ali pa preprosto KT, mirena in podobno povzroči padec libida, kar je zelo pogosto) in moški jokajo kako ženskam ni do seksa. Da bi pa poskrbeli za zaščito, to pa ne bi.
Koliko moških je takih, da skrbi za zaščito? Izjemno redko. V tej temi vsi po vrsti pljuvajo po kondomih.

V veliki večini primerov je pa tako, da dedcu za zaščito ni mar. Ženske smo pa tepke pa same skrbimo za zaščito in pogosto na račun svojega zdravja.
Potem se tega naveličamo (ali pa preprosto KT, mirena in podobno povzroči padec libida, kar je zelo pogosto) in moški jokajo kako ženskam ni do seksa. Da bi pa poskrbeli za zaščito, to pa ne bi.
Koliko moških je takih, da skrbi za zaščito? Izjemno redko. V tej temi vsi po vrsti pljuvajo po kondomih.
[/quote]

Če moškim ni mar, je problem v tebi, da jih izbiraš takšne, ker nisi razrešila “očetovskega kompleksa”, kar po domače povedano pomeni, da so tvoji moški isti kreteni, kot ti je bil fotr. Če boš v glavi uredila zadevščine, boš tudi izbira moških drugačna.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jih ne prenesem, ker ne vsak tišči ko si ga nataknem, pogosto tudi poči zaradi premajhnega obsega.

Jaz mam tak malega da mi ne paše. Vse zdrsne dol, pol pa vsako leto novi otrok, tak že četrtič breja 😬

Če moškim ni mar, je problem v tebi, da jih izbiraš takšne, ker nisi razrešila “očetovskega kompleksa”, kar po domače povedano pomeni, da so tvoji moški isti kreteni, kot ti je bil fotr. Če boš v glavi uredila zadevščine, boš tudi izbira moških drugačna.
[/quote]

Preberi tole temo. Pa ni prva taka na čveku, jih je bilo že več.
Se je v tej temi javil kak moški in rekel jaz pa uporabljam kondome ali pa sem šel na vazektomijo? Ne, niti en. Pa v ostalih podobnih temah tudi ne.
Jih pa veliko pljuva po kondomih. TU v tej temi ali pa kateri drugi podobni.
Tako, da pametna ženska bo zelo težko dobila moškega. Malo verjetnosti, ker večina moških je kretenov, ki bi si jajca praznili, ne bi pa skrbeli za zaščito.
Aja, je pa veliko tem, kjer ženske jamrajo kake težave imajo zaradi KT, mirene. Tega je pa veliko. Dedcem pač ni mar za ženske.
Še celo ena tema je, kjer bi butasta mama prepričala 15letnico, da naj jemlje KT. Namesto, da bi ji v glavo vbila, da če že seksa tako mlada, da to vedno počne s kondomom.

Preberi tole temo. Pa ni prva taka na čveku, jih je bilo že več.
Se je v tej temi javil kak moški in rekel jaz pa uporabljam kondome ali pa sem šel na vazektomijo? Ne, niti en. Pa v ostalih podobnih temah tudi ne.
Jih pa veliko pljuva po kondomih. TU v tej temi ali pa kateri drugi podobni.
Tako, da pametna ženska bo zelo težko dobila moškega. Malo verjetnosti, ker večina moških je kretenov, ki bi si jajca praznili, ne bi pa skrbeli za zaščito
Aja, je pa veliko tem, kjer ženske jamrajo kake težave imajo zaradi KT, mirene. Tega je pa veliko. Dedcem pač ni mar za ženske.
Še celo ena tema je, kjer bi butasta mama prepričala 15letnico, da naj jemlje KT. Namesto, da bi ji v glavo vbila, da če že seksa tako mlada, da to vedno počne s kondomom.
[/quote]

To, da dedcem ni mar za ženske, zate drži, ker je zate realnost sklepanje zvez s kreteni.

S kakšnimi ljudmi se srečujemo in stopamo v intimne zveze, ni naključje. Če se ti samo s takšnimi moškimi, ki se jim jeb* zate, je verjetno temu tako, ker si takšen (premalo samozavesten) psihološki profil ženske, drugače bi jih že v štartu odjeb*la, ne da se potem čudiš šele, ko si že intimna, pa potem vedno ponavaljajoče se vedno iste zgodbe.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To, da dedcem ni mar za ženske, zate drži, ker je zate realnost sklepanje zvez s kreteni.

S kakšnimi ljudmi se srečujemo in stopamo v intimne zveze, ni naključje. Če se ti samo s takšnimi moškimi, ki se jim jeb* zate, je verjetno temu tako, ker si takšen (premalo samozavesten) psihološki profil ženske, drugače bi jih že v štartu odjeb*la, ne da se potem čudiš šele, ko si že intimna, pa potem vedno ponavaljajoče se vedno iste zgodbe.
[/quote]

Ne vem ali se delaš butastega ali si res butast?
Še enkrat posebej zate: preberi tole temo. Preberi podobne teme na SČ. Pri vseh temah boš opazil, da moški ne uporabljajo kondomov, ne grejo na vazektomijo.
Torej?
Daj malo uporabi možgane no.
Tipi ti pišejo kako so proti kondomom, ti pa blejaš neumnosti.

Ženske, uporabite pamet.
Če moški noče uporabljat kondomov, mu ni mar za vas. A želite seksat z moškim, ki mu ni mar zate?

Naj jokajo kako so ženske frigidne. V resnici so pa to mehke cure. Za kondom uporabit pač mora biti orodje trdo. To pa veliko moškim ne uspeva.

Midva sva skupaj 25 let. 8n skoz z k9ndomom. Ne zamenjam za nič. Malo dalj traja. Jaz brez kondoma ne pridem do k9nca. Seveda so pol vse ženske frigidne.

A veš, kaj me zanima. Če prakticirate mimo? Kako doživiš orgazem? Jaz npr. Ga samo s k9ndomom. In sicer, ko njemu pride, jaz rabim še malo in mi pol naknadno. Brez kondoma jaz ni šans orgazem.

Sem ženska in imam 100x raje brez kondoma, seveda če gre za resnega partnerja. Drugace kondom, dokler ne gre prej na testiranje. Ni lepsega filinga, ko mu pride noter, se posebej ce pride obema hkrati. Seveda je to mozno le ob neplodnih dnevih.

To ti je pravi moški.
Super, da sta se našla. Kar tako naprej. Taki moški so redki.

Natikanje kondoma slovenčku je še ena tehnika kastracije. A misliš, da ta, ki od slovenclja zahteva olagumo, to zahteva tudi od rasnega zamorca, ko gre dol na spolni safari? Tam pa na polno. Slovenček bo pa plačeval.

A veš, da ta moj, ki mu ni problem uporabljat kondoma, res ni Slovenec?
Je postaven, blond, modrooki severnjak :).

A veš, da ta moj, ki mu ni problem uporabljat kondoma, res ni Slovenec?
Je postaven, blond, modrooki severnjak :).
[/quote]

Verjamem. Kaj, da ne. Iz Skandinavije je prišel sem samo zate kondome gor natikat. Ko ga dovolj uporabiš, ga zložiš in pospraviš v predal za naslednjič.

Ne vem ali se delaš butastega ali si res butast?
Še enkrat posebej zate: preberi tole temo. Preberi podobne teme na SČ. Pri vseh temah boš opazil, da moški ne uporabljajo kondomov, ne grejo na vazektomijo.
Torej?
Daj malo uporabi možgane no.
Tipi ti pišejo kako so proti kondomom, ti pa blejaš neumnosti.
[/quote]

Kaj ima to veze, kaj drugi počnejo. V glavnem ne jamraj, če v nekaj pristajaš kljub temu, čeprav ti ne paše! Izključno tvoj problem.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj ima to veze, kaj drugi počnejo. V glavnem ne jamraj, če v nekaj pristajaš kljub temu, čeprav ti ne paše! Izključno tvoj problem.
[/quote]

Naj ugibam: tvoj dol pade, ko vidi kondom. Zato pa tako udrihaš po ženskah, ki si drznejo pričakovat od moških, da bodo nataknili kondom.

Verjamem. Kaj, da ne. Iz Skandinavije je prišel sem samo zate kondome gor natikat. Ko ga dovolj uporabiš, ga zložiš in pospraviš v predal za naslednjič.
[/quote]

Ne, ni on dol prišel. Jaz sem se priselila v njegovo državo pa sem poleg fajn službe spoznala še fajn moškega :).

Naj ugibam: tvoj dol pade, ko vidi kondom. Zato pa tako udrihaš po ženskah, ki si drznejo pričakovat od moških, da bodo nataknili kondom.
[/quote]

Nepismenost? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, ni on dol prišel. Jaz sem se priselila v njegovo državo pa sem poleg fajn službe spoznala še fajn moškega :).
[/quote]

Cela IKEA romanca. Lepo, lepo …

Bolj greš proti severu, bolj moški spoštujejo ženske. Bolj greš na jug, ne daj bože v muslimanske države, slabše je za ženske.

Bo kar držalo ja, da pri Slovencih še večinoma velja, da je kontracepcija ženska stvar.
Pa glede na to, da povprečen Slovenec spije ogromno alkohola. Alkohol pa povzroča impotenco. Pa veliko moških je mevžastih pa pred akcijo spijejo pir ali pa dva ali pa še več, da bi bili bolj korajžni. Samo potem pa korajžni so, samo orodje ne deluje kot bi moralo. Potem pa še ženska kondom omeni, je pa itak konec. Ura je polnoč, mehka je cura, dec ne more….

Jaz osebno raje ne sexam, kot pa s kondomom. Pri sexu lahko paziva na plodne dneve, to je pa to…. meni je filing not spustit, če tega ni, grem dalje… lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega
[/quote]
…lulik je kot listja in trave, in verjemi mi, tvoja ni nič posebnega…
Seveda, tudi drugih lukenj ne manjka. Pa vseh SPB tudi ne. Čeprav zadnje leto govorimo zgolj o koroni, so okužbe s Hiv-om in posledični AIDS, da o že klasičnih okužbah s sifilisom in gonorejo molčimo v porastu. Pa klamidija, trihomoniaza in HPV, ki z nekaterimi svojimi tipi povzroča raka in tako naprej.

Da je kondom najudobnejši za žensko, vsaj ni tistega ogabnega sluzastega cedenja sperme po odnosu, ki ga lahko spere le dolgotrajna kopel, navadno umivanje običajno ni dovolj.
Avtorici pa samo to, da ni nič boljša od svojega bivšega. On ne bi ola gume, ona ne bi nobene kontracepcije ker ji baje vse škodujejo. Lari fari.
Raje povej, da te je nekaj več kil (okoli 3) tako motilo v tvoji anoreksičnosti, da jih raje ne uživaš. Da ti maternični obroček ne ustreza, ker so menstruacije res močnejše. Nekaj več dni neudobja torej. Diafragmo pa sploh ne bi. Tisto tlačenje noter, ane? Ko tlačiš pirovsko flašo v vse svoje odprtine, na željo svojega f…ča, da zadovoljuješ sebe in njega te pa ne moti, kaj?
Malce grobo, samo s takimi razvajenimi ritkami se ne da drugače.

New Report

Close