Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debel moški

Debel moški

Berem tole temo in se čudim kakšno bolano razmišljanje imajo nekateri. Na tem forumu je nešteto tem, ki so jih odprle nesrečne ženske. Od zlorabljenih, pretepenih, psihično mučenih, zapostavljenih, neljubljenih,…..In ko se najde nekdo, ki je duhovit, inteligenten, ljubeč s pospravljenim podstrešjem, vse oh in sploh kot mora bit se začne spet zatikati. Teža. Je res bolje bit z nekom, ki te dnevno fizično in psihično uničuje kot z nekom, ki ima 50 kil viška? Za pravo žensko bo tak moški storil vse, tudi shujšal. Tudi jest imam težave s kilogrami in ko tu berem komentarje o povešeni koži čez jajca, smrdljivih gubah, betonski postelji, polomljenih umivalnikih se res sprašujem a res ne vidite dlje od TLC programa in oddaje My 600lb life? Pa ne mislim tu nikomur polagati račune zakaj sem kot sem. To bo zvedela tista, ki bo tega vredna. Nihče mi ni nič šenkal in nikomur nisem ničesar odžrl. Pa da je nekdo debel ni rečeno, da je lenuh in požeruh. Lahko ima težave s ščitnico in hormoni, stresno službo, mogoče cel dan dela in sploh nima časa za kvaliteten kuhan obrok in se prehranjuje s sendviči, mogoče kombinacija vsega. Vem pa, da se je najlažje zgražat, ker se na zunaj ne vidi druga plat stanja. Se pa strinjam, da bom prej jest shujšal kot taka oseba pamet dobila.
Avtorici pa svetujem, da tega moškega takoj skensla, ker ga nisi vredna. Igrati se z njim, mu dajati lažno upanje je grdo in podlo.Zlomljeno srce lahko hitro doda 5,10 ali 20 kilogramov.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Morda bi bilo fino, da pogledas tudi z njegovega zornega kota…ena z zgreseno vezo, pa se otroka ima… kako naj jo predstavim domacim….
Ce se ti zdi OK se ne oziraj na druge, ti in tvoj otrok bosta zivela z njim. Lahko ga pa ze zdaj navajas na dolge sprehode, zaradi zdravja…pa bodo sle kile dol…pa pri posteljnih aktivnostih tudi… ce pa se sama kuhaš…je to krasna stvar…morda ne bo vec hitre hrane jedel

Zanimivo, pisete, da vas najbolj skrbi odziv okolice.. Obcutek imam, da ste vi tisti, ki vas njegov izgled najbolj moti in to projecirate na okolico, da bi zgledalo da niste vi tisti “ta grdi” 🤔

Saj zgleda res čudno, če se sprehaja po cesti par: ona s 70- timi kilami, on se pa zraven nje komaj kotali s 150- timi kilami.Na hrib ne more, ker sopiha, na kolesu tudi ne bo zdržal 12 km tja in 12 nazaj….Hrane poje ogromno, vsaj še enkrat več, kot je normalno.In vsak si misli ob pogledu nanj: Tole pa ni v redu.

Spoštovani.
Nikomur niste dolžni polagati računov. Lahko pridobite mnenja celega sveta, a vsa skupaj niso glede situacije, ki jo opisujete, vredna niti za delček nohta toliko kot vaše osebno mnenje.
Pa ne tisto, ki izvira iz strahu, kako bo odreagirala okolica ter kaj bodo rekli drugi. Pač pa tisto pravo mnenje, ki ga čutite v srcu in občutkih do njega. Če ga imate zares radi, bi se morali požvižgati na okolico. In ga sprejeti takega kot je. Če pa tega ne čutite dovolj močno, je edino pravilno, da ste iskreni do sebe in njega, ter se ne igrate s čustvi druge osebe. Bolj kot se navežeta eden na drugega, težje bo….
In če ugotovite, da ga imate zares radi, pozabite na okolico. Hm, kaj bodo rekli drugi? Bodo drugi živeli vaše življenje namesto vas? Bodo drugi žalostni, če ga ne bo ob vas? So drugi tisti, ki si zaslužijo srečo namesto vas? Malce se vprašajte. Zaslužite si namreč, da živite svoje življenje tako in kakor vam najbolj ustreza, dokler seveda s tem nikomur ne škodite. Mislite, da si vi ne zaslužite sreče?
Če ga imate zares radi…In kaj potem, če je debel? Vi ste pa suha. Ste zato čudna? Ste zato vredna, da človek, ki naj bi vas imel resnično rad, druge sprašuje ali ste vredna njegove ljubezni? Si lahko predstavljate, kako bi se ob tem počutili? Bi res bili zadovoljni tako?
Pa še to: Ljudje se spreminjamo. Nikoli ne moremo vedeti, kaj nas v življenju čaka. A pomembno je le eno: da ostanemo zvesti vsemu dobremu, v kar verjamemo. Kaj pa, če se nekega dne vizualna situacija spremeni; da boste vi debela in on suh? Bi moral spraševati cel svet, ali naj se vas znebi? Že res, da ima zaradi svojih kg večje tveganje za razne bolezni. A če se bo kdaj odločil za hujšanje, se bo zaradi sebe, nikoli zato, ker ga nekdo želi spreminjati. To bi namreč povzročilo le kontra učinek. Če so vam ostale stvari, predvsem odnos do vas, na njemu všeč, ne dovolite, da vam zaradi razmišljanja, ki ga boste lahko kdaj obžalovala zbeži, kajti prave ljubezni ne srečaš vsak dan….
Srečno!
Once in a lifetime love…

bila sem enkrat v situaciji z debelim…

naj te vprašam pa stvari… rekla si, da bi mu pomagala hujšat. Si navajena skrbet za moške v svojem življenju, reševat svoje ljubljene?
Sem tudi sama bila, dokler nisem ugotovila, da mi ne bo uspelo. Uspe lahko njim. Če se za to odločijo. Uspe pa jim lahko tudi brez mene.

Druga stvar…
dopisujeta si, nista se še videla, pa že razmišljaš o zvezi z njim. Naj ti povem nekaj. Vse kar on napiše, ti prebereš na svoj način. Na način na kakršnega pač želiš prebrat (vsaj moje izkušnje so bile takšne). Nisi se zaljubila v način, kako te gleda. Nisi se zaljubila v način, kako se te dotakne. Nisi se zaljubila v način, kako te objame. Zaljubila si se v besede, ki si jih bereš sama. Piše jih on. Tebi. Tujki. Bereš si jih pa sama. Torej je kemija namišljena, sploh ni prava. Ko boš z njim, si boš pa dalje domišljala, da je z njim res nekaj posebnega, dokler ne boš lepega dne spoznala, da sploh ne veš, kaj delaš s tem tipom. Pa ni fora debel suh tu. Fora je, da je kemija prek neta namišljena kemija. Ja, eni so se pa obnesli. Verjamem, ampak kemija mora biti tudi v živo. Sicer pa je lahko človek tvoj prijatelj.

tretja stvar…
tu ta iz moje situacije je hujšal, večkrat, velikokrat. Vrgel se je v hujšanje vsakič tako zagreto, da si je kupil boljšo opremo, kot jo ima povprečen kilaž, ki redno športa. No, ampak vedno se je tudi zatekel nazaj v star način življenja. Še vedno je debel, še vedno hujša. Ima visok pritisk in druge težave povezane s tem. Kadi, čeprav je že velikokrat nehal, pa spet začel. Pa bo še naprej tako.

četrta stvar…
boli te za okolico. V resnici ti je vseeno. Čeprav si pa vseeno želiš nekoga, ki ga boš s ponosom pokazala. PONOSNA hočeš bit na svojga tipa. Ne, da govorijo glej kakega debeluha ima, ampak da govorijo, glej, kakega fajn tipa ima. Ja, vseeno ti je za okolico, ampak vseeno si želiš, da bi lahko s ponosom pokazala svojega tipa.

peta stvar…
tvoje želje… zakaj si ne bi smela želet tipa, ki je pameten, uglajen, fit, vitalen, privlačen, če si tudi ti pametna, uglajena, fit, vitalna, privlačna… zakaj misliš, da moraš dobit glino, ki jo boš leta in leta skušala preoblikovat po svojih željah in nikoli ti ne bo uspelo. Zakaj ne bi mogla dobiti nekoga, ki takšen kot ga ti hočeš, že je?

šesta stvar…
tvoje želje drugič. Ti si želiš, da bi bil pravi. Samo shujša še, pa bo super. Tako noro si želiš, da bi on bil pravi. Zdajle hujšanje, ko ga boš spoznala, pa še to in to in to in to.
Pa ni tu fora debel, suh. Fora je v tem, da gre za namišljeno spletno kemijo. Ni kemije med vama kot fizičnema bitjema.

sedma stvar…
čimprej ga spoznaj, preden še bolj začneš idealizirat vajin odnos. Pa ga res spoznaj. Razkur ga, da boš spoznala kakšen je, ko se ne drži nazaj.

osma stvar…
če pa ti bo lepo z njim, če boš čutila, da je to moški s katerim želiš bit, živet, seksat, ustvarjat, gradit… je pa to vse, kar je pomembno.

Če je tip še tako fajn, mene 150 kilogramski moški ne bi fizično privlačil.Prijatelja sva lahko, kaj več ne.Kajti nikoli me niso privlačili majhni, preveč močni ali pa recimo temnopolti.Kot tudi ne razni mačoti , provokativci, pijanci , lažnivci ali babjeki.

Hvala vsem in vsakomur posebaj za vaš prispevek v tej temi. Prebrala sem vsak odgovor vsaj 10x. Kljub veliko komentarjev sem še bolj zmedena. Naj še malo pojasnim ozadje. Delam v dokaj uspešnem in znanem družinskem podjetju. Oče, ki je lastnik podjetja in celotna naša družina “veljamo” za cenjeno v našem okraju. Ker nismo nikoli imeli težav z denarjem si tudi privoščimo več kot povprečena slo družina. Skratka, vem, da se bo slišalo vzvišeno ampak živimo nek višji nivo in tako sem navajena od malega. Prav zaradi tega dejstva me je strah odziva družine, ker vsi od mene pričakujejo popolnost v vseh pogledih. Gotovo ste že videli kak film, kjer se bogato dekle zaljubi v povprečnega človeka ampak ji družina tega ne pusti. No, to je v grobem moja situacija. Svojo družino imam zelo rada in se ne bi rada kregala z očetom, ker vem, da mu “dopisovalec” ne bi bil všeč. Pa čeprav je izobražen, ima dobro plačano službo, svojo hišo v glavnem vse za dostojno življenje. Ne želim biti črna ovca družine, ker rada delam v podjetju in je v bistvo to edino kar znam. Imam sicer faks ampak kar enega, ki nima nobene veze z našo branžo in si ne predstavljam, da bi si morala sedaj iskati službo na novo.
PROSIM VAS, ne obsojajte zdaj mojo družino, da smo plehki, vzvišeni, se imamo za nekaj več in podobno. Oče je v to podjetje dal znoj in kri. Ponosen je, da je vse to zgradil korak za korakom. Da nam je omogočil lepo življenje in določen stil, ki ga pač imamo. Vem, da mi želi samo najboljše in od nekoga, ki bo s časom tudi en od naslednikov podjetja to tudi upravičeno pričakuje.
Kot sem rekla, da mi ni problem dobit moškega ampak vse te lastnosti v kompletu kot jih ima on še nisem zasledila pri nobenem. Ne želim biti z nekom na silo, ker je na zunaj lep in ima uspešno podjetje. S takim sem že bila pa se je grdo izšlo. On pa prva 2 meseca dejansko ni vedel kdo sem, ker FB imam samo, da ga imam, je samo ime in priiimek in 3 slike in me nikakor ni mogel povezati z našo firmo. In do danes ni izpadel kot, da si želi neko bogato.
V takem precepu še nisem bila nikoli in ta situacije me žre iz dneva v dan.
Hvala vsem za komentarje, še 1x vas pa prosim, da ne obsojajte moje družine.

Itak se nista niti družla, niti preživela časa skupaj. Imaš pomisleke in nisi samostojna, kot oseba. Mogoče pa z bivšim zato ni šlo, ker se nisi še odklopila od joške.
Svetujem ti, da pustiš tega tipa z neta in da iščeš človeka po okusu tvojega očeta.

Cudna je ta tvoja druzina.
Oce ti kao zeli le najboljse, a zanj je najboljse good looking podjetnik z brezveznim karakterjem?!

Kaj pa tvoj oce pravi o tvoji locitvi?
Mislim, to je tudi sramota za druzino!
Kaksen odnos ima tvoj oce do tvojega bivsega?

Druga stvar, ta tvoj debeli kandidat, ce bo shujsal, naj shujsa zaradi sebe, ne tebe, ker ja, vem, ti bo laskalo do neba, da je nekaj naredil uate, ampak za njega in za vajin odnos bo veliko bolje, ce to naredi zase!
Upam, da je dovolj samozavesten, da se bo znal postaviti po robu tvojemu prepotentnemu ocetu, ker drugace ga bo tvoj oce kastriral in potem bo sel vajin odnos v maloro, pa naj bo tipo se tako super clovek.
Konec koncev, je tudi zate ze cas, da se mentalno locis od oceta!


pol pa najbolje, da ti oče še tipa najde, če ti je že službo zrihtal in ti predpisuje vse ostalo
pol res nima smisla, da ti kaj sama okoli iščeš, če moraš imet takega, ki ga bo fotr požegnal

Nihče ne obsoja tvoje družine, vsi za svoje otroke želimo najboljše. Ampak dejstvo je, da ti tega moškega ne poznaš (klicaj), kuješ pa ga v zvezde.


pol pa najbolje, da ti oče še tipa najde, če ti je že službo zrihtal in ti predpisuje vse ostalo
pol res nima smisla, da ti kaj sama okoli iščeš, če moraš imet takega, ki ga bo fotr požegnal
[/quote]

Meni je bilo mnenje staršev o moji izbiri parterja pomembno. Sigurno ,da to ne pomeni, da bi moškega zapustila samo zato, ker očetu ali mami ali bratu ne bi bil všeč, ampak ima pa njihovo mnenje “težo”. Pa ni nujno mnenje, saj že z neverbalno komunikacijo dajo vedeti vse kar rabim vedeti.
Starši me dobro poznajo in vedno sem čutila, da mi želijo najboljše. Prve izbire resnega partnerja, s katerim imam otroka, ni nihče nič komentiral (pa mi je žal), ni bilo pa enako po ločitvi. Ko sem po ločitvi spoznala enega moškega, mi je oče nevsiljivo rekel samo, da ni pravi moški zame. Z njim sem bila še nekaj časa, se je pa izkazalo, da je imel prav. Sedanjega, s katerim sva skupaj že več let, pa je “požegnal”. Rekel ni sicer nič, ampak vidim kako je še po letih vesel, ko ga vidi, ne samo to, zelo rad ga ima. Tudi to mi je pomembno, da oseba, s katero sem, res sprejme mojo družino.

Jao, kaj eni vse verjamete, ko nekdo objavi na spletu. Če še ne veš, te razsvetlim, da v tem tvojem videu ne gre za isto osebo prej in potem. Imaš spodaj v komentarjih lepo obrazloženo. To si eden, ki je temu Stevenu zelo podoben, dela malo norca. Kako eni vse takoj verjamete 😀

Sama moram priznati, da mi debel moški ni všeč. Pa ne zaradi drugih, ampak meni osebno pač ni. Sem poskušala biti skupaj z enim, ki je imel 189 cm in 125 kg, torej precej manj od tega tvojega, a vsakič, ko sem ga videla golega, mi pogled na trebuh ni bil privlačen. Sem se trudila to odmislit, a ni šlo. Kako nemarno je hrano vase metal, no, je že druga zgodba. Pa cele gore sladkarij, praviloma skrivoma, ko je bil sam. Bila na srečo le par mesecev z njim, sem namreč odkrila, da ima goro nakopičenih čustvenih problemov, frustracij, jeze, zamere, tako da tudi iz drugih vidikov ta zveza ne bi obstala. Debelost lahko rečem, da je bila samo zunanji kazatelj njegovega čustvenega s(r)tanja.

Ampak ja, želim ti še to povedat, da je on mene tudi na spletu našel, veš, kako fino je znal pisat in se delat kot da je človek brez ene same napake in problemov v življenju. Zato ti predlagam, da se čim prej dobiš z njim ali sploh nehaš pisat in prekineš kontakt. Kajti takole pri tipkanju je vsak lahko najboljši in drugega zavaja, kot po vsej verjetnosti on tebe. Ti si totalno padla na to idelaizirano podobo o njem, ker ga v živo sploh ne poznaš.

Prav nič nisi vzvišena in tudi kar si napisala, ni v tem nič takega .Očitno si tudi človek s kar nekaj empatije, staršem si hvaležna za vse, kar so ti dali in ti še dajejo.Vse materialno ti prinaša bolj kvalitetno življenje, pa tudi sama si se potrudila in doštudirala.Ni važno kaj, za vsako šolanje se je treba potruditi, nič ni zastonj.Zdaj si spoznala dobrega moškega z velikim srcem.Ki ima eno veliko napako.Jaz ti svetujem tako, kot meni vedno pravi moj krasni partner, torej : Ko prideš do mostu, ga pa preskoči….To pomeni: ne obremenjuj se zdaj s tem, kaj bo.Prepusti se.Potem boš pa videla…Ko ga boš spoznala in bosta skupaj…Saj boš takoj videla, je moški zate ali ni…In če ni…gremo naprej…In če je…boš takrat ukrepala…Jaz bi mu kar takoj povedala, da si želim, da vrže dol 50 kilogramov…če mu je kaj do nove veze, se bo že potrudil…Kdor ima partnerja rad in ga spoštuje, tudi kaj naredi za njega, ne?

Prav nič nisi vzvišena in tudi kar si napisala, ni v tem nič takega .Očitno si tudi človek s kar nekaj empatije, staršem si hvaležna za vse, kar so ti dali in ti še dajejo.Vse materialno ti prinaša bolj kvalitetno življenje, pa tudi sama si se potrudila in doštudirala.Ni važno kaj, za vsako šolanje se je treba potruditi, nič ni zastonj.Zdaj si spoznala dobrega moškega z velikim srcem.Ki ima eno veliko napako.Jaz ti svetujem tako, kot meni vedno pravi moj krasni partner, torej : Ko prideš do mostu, ga pa preskoči….To pomeni: ne obremenjuj se zdaj s tem, kaj bo.Prepusti se.Potem boš pa videla…Ko ga boš spoznala in bosta skupaj…Saj boš takoj videla, je moški zate ali ni…In če ni…gremo naprej…In če je…boš takrat ukrepala…Jaz bi mu kar takoj povedala, da si želim, da vrže dol 50 kilogramov…če mu je kaj do nove veze, se bo že potrudil…Kdor ima partnerja rad in ga spoštuje, tudi kaj naredi za njega, ne?
[/quote]

Da mi moski rece, da shujsam, ce hocem biti z njim, je takoj bivsi!
Sploh pa moski, ki ga komaj spoznavas in ni se nobene ljubezni mad vama, zgolj simpatija!

Ljudje v zivljenju dozivimo cuda stvari in vsi mi imamo nesteto napak, ce me moj zivljenjski sopotnik ne more sprejeti tocno tako kot sem, kaj mi bo potem taka zveza?

Ta avtoricin moski mora shujsati zaradi sebe! Le to bo dalo neko tezo temu dejanju, njemu samozavest in dober temelj zvezi.

Ne znam si predstavljat mojega moža, ki je še cm večji od te tvoje simpatije, da bi imel 60kg več, kot jih ima sedaj.
Sicer je športnik, ampak…debelo je debelo. Če bi imel namesto sedanjih 90,150kg,mi ne more noben rečt, da se mu ne bi videlo (tako kot ena tukaj piše).

Sicer ne vem, kaj te toliko zanima mnenje otrok in okolice, vem pa, da mi takšen moški že v štartu ne bi bil všeč in se niti ne bi trudila z dopisovanjem.
Tako da tebi očitno je simpatičen, ampak te bolj kot tvoji občutki skrbi to, da ne bo všeč ostalim. To da ga kuješ v zvezde glede obnašanja, pravih besed, gentlmenstva itd….saj ga niti ne poznaš v živo. Lahko da je v resnici debil, ki zna lepo pisat in se lepo izraža, v živo pa enega stavka ne bo uspel izstavit.

Torej. Idita na dejt, daj mu priložnost. Konec koncev se boš še nekaj let žrla, zakaj nisi vsaj s probala.

Za vse ostale…no nekatere.
Lep postaven moški napram povprečnežu z 60kg preveč…ne bodite pametne. Idioti so lahko in lepi in grdi in pametni in postavni in debeli.
Najbolj smešno mi je, ko katera reče, da si je izbrala povprečnežu, da se ne rabi sekirat, da jo bi varal in delal po svoje. Torej ste si našle lutke, ne moškega…

Očitno bo treba izbrat med družino in njim. Po eni strani te razumem, da ti je oče vse omogočil, da delaš v njegovem podjetju in kasneje naj bi ga tudi prevzela, če prav razumem. Kot je že ena pred mano napisala to kaže na spoštljiv odnos do svojih staršev, znaš cenit kar ti je bilo dano in to je zelo lepo. Po drugi strani te pa ne razumem, da se ne pogovoriš z očetom, da ne more še vedno nadzorovat tvojega življenja. Najprej se pa seveda dobi v živo s temu, da sploh vidiš ali je vse napisano tudi v živo res. Za začetek opravita video klic v živo. Tu boš že lahko videla kako se odzove v trenutku.

Odvsinost od pretiranega hranjenja je enaka, kot odvisnost od alkohola, drugih zasvojitvenih substanc in stvari. Zasvojenec bo vse druge in drugo obtoževal, samo sebe in in sebi si ne bo priznal, da je zasvojen in ima težave. Zamisli se -ni treba s prstom kazat ne npr. TLC oddaje, ki pokažejo realnost prekomerno hranjenih zasvojenih s hrano, ali pa koneckoncev nekatera zdravila (ja, ne zrediš se od njih, ne “napihujejo s kg sama od sebe, je pa res, da nekatera zdravila vplivajo na hormon sreče in povečujejo apetit). HOrmonske in ščitnične motnje se da uravnavat z zdravili, v glavi pa je, ali bo človek metal vase in goltal hrano še naprej, ali bo premenil tehninko in metodiko prehranjevanja. Z leti ša tudi rabiš manj vnašanja kalorij, ker jih telo bo normalnih aktivnostih manj pokuri.

Zakaj pa ti pretirano ješ, da imaš npr. ITM višji od normalnega in predvidenega ? Ker ti je tako všeč? Ker si si všeč? Ker to zadovolji tvoja čustva, določen primanjkljaj? Prenajedanje. je izključno polnjenje primanjkljaja na čustvenem področju.Pa ni nobeno napadanje, samo verjemi, da če bi imel normalni ITM, bi bil zagotovo bolj zadovoljen, samozavesten, srečen. Zakaj tega ne storiš, pa je seveda tvoja odločitev in zavedanje, kajti vse je v glavi.

Saj zgleda res čudno, če se sprehaja po cesti par: ona s 70- timi kilami, on se pa zraven nje komaj kotali s 150- timi kilami.Na hrib ne more, ker sopiha, na kolesu tudi ne bo zdržal 12 km tja in 12 nazaj….Hrane poje ogromno, vsaj še enkrat več, kot je normalno.In vsak si misli ob pogledu nanj: Tole pa ni v redu.
[/quote]

Saj ga niti ni cestnega kolesa za 150kg nosilnost.

Uf, po tem prebranem je jasno še marsikaj. Ti imaš glavni problem čisto drugje.

Ti moraš ugajati svojima staršema. Ker tukaj gre predvsem za to, da ti njiju ne boš “morda spet” razočarala. Imata pa tvoje življenje na vrvici.
Ti moraš zadovoljiti najprej svoja starša, ker ste na ven popolni, v domačem okolju ste tako ali tako že izpostavljeni zaradi uspeha, ste znani in prepoznani, tega se tvoja starša odlično zavedata, sta pa tudi glede na prebrano popolna perfekcionista. SI ločena morda zaradi njiju?

Ne boš srečna v življenju, če se od te družine in staršev ne boš odlepila, fizično. Ker moraš najprej zadovoljiti njihov “ugled in umeščenost” na določeni lestvici v vašem kraju. Še ne občutiš, kako upravljata tvoje življenje?

Zato tudi taka devianca, to je podzavestno – zaljubila si se zaenkrat še v “virtualno podobo” človeka, ki je popolno nasprotje ideala tvojih staršev. Ti se moraš najprej postaviti na svoje noge, izgraditi samozavest in samopodobo, ki je ob takih starših zaradi podrejenega položaja še nimaš.

Vse kar rabiš je izbris FB profila in dopust, da vse skupaj prespiš.

Nisi ti za resno zvezo. Prva ti ni ratala, druge ne bo, ker na svetu ni popolnosti.

Vrzi se v delo in misli na dobro podjetja. Ti si tukaj nepomembna.

Meni osebno ni nič narobe če ima nekdo partnerja močnejše postave.
Tudi sama imam partnerja, ki ni ravno najbolj fit (183cm/130kg). In se požvižgam na komentarje pa obsojanje drugih. Če imaš osebo res rad, jo boš imel rad tudi z vsemi “napakami”. Veliko obsojanja doživljam tudi s strani družine (kako on počne vsakodnevne stvari, ali se meni osebno nič ne gabi, kako je v postelji z njim itd.)…. Če ga imaš res rada, in on tebe, jaz ne vidim problema zakaj nebi bila z njim… Ali te je res tako strah obsojanja?

Pri 20ih je clovek bolj vizualen tip, gledas lepo postavo in oci, pri 40ih imas menda ze nekaj zivljenjskih izkusenj, da v socloveku vidis se kaj drugega in v partnerju isces neke druge kvalitete mimo lepe postave in oci.

Vsi mi imamo svoje napake in frustracije, nihce od nas ni idealen!
Nekdo svoje frustracije utopi v alkoholu, v drogah, drugi je nasilen, tretji manipulira, cetrti se ne pogovarja doma s partnerjem, peti loputa z vrati, sesti visi v fitnesu ali na tenisu, sedmi …, nekdo pa pac sprazni hladilnik.

Imeti 150kg je nezdravo in ob takem partnerju bi mene najbolj skrbelo za njegovo zdravje, prvo zaradi njega samega in kot drugo tudi zaradi mene, saj bi vse njegove zdravstvene tezave vplivale tudi name in na najino skupno zivljenje.

Avtorica je sele na poti spoznavanja, simpaticna sta si, jaz bi si na njenem mestu dala moznost, da cloveka spoznam, vidim v zivo in ocenim, kako dejansko razmislja in kaksen odnos ima do sebe. Potem bi pa razmisljala naprej.

New Report

Close