Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moški

Moj moški

Še vedno ne razumem kako lahko iz tega potegnite, da je avtorica žrtev? Saj je ona cincala in ga zapustila, sedaj pa, ko je on obrnil nov list in spoznal drugo, pa iznenada začudenje in čutna patetika o tem kaj vse je zamudila.

Napis mu da ta zadnji pogovor rabis,da bosla tud ti lahko naprej.
Ce te je kdaj mel rad bi moral privolt.


Ne. Je pač v objemu druge. Zvedel je včeraj. In naj bi odgovoril danes. Ni. Saj je samo življenje.😏


Točno tako sporočilo je dobil.


In ja, imel me je rad. Bolj ne bo nikoli mogel imeti. Morda bolj mirno, z manjšimi pretresi. Bolj pa ne.

Tu ni nihče žrtev…noben tega ni rekel. To je življenje. In tudi ni patetika, če ti to tako dojemaš, ne pomeni da drugi ne smejo drugače. Vsak doživlja stvari drugače, sprejmite že enkrat to.

Avtorica, žal mi je da se ni odvilo drugače. Na nek način sem to pričakovala, saj kot rečeno na začetku, moški ki si želi žensko, bo naredil VSE na svetu, da jo dobi. Dejstvo, da je izbral drugo, kljub temu da ve, da ga ljubiš je neizpodbiten odgovor na vsa tvoja vprašanja. Dejanja povedo več kot vse besede. Lahko bi ostal sam, kot je nekdo drug v tej temi. Pa ni. Ni bilo dovolj ljubezni z njegove strani in to je vse kar potrebuješ, da greš lahko naprej. Naredila si vse in še več, a ta trenutek vama ni usojeno. Močen objem. Upam, da se boš znala pobrati in biti srečna brez njega.

Dneva se mi konec, sicer pa njemu ta časovna postavka ne pomeni toliko kot tebi. Menim, da se bo javil.


Faca si.😎😎😎 Ne, ne.

Deluješ mi normalna, fajn, če si za debato si dobrodošla. Jaz ravno tako končala 4 letno vezo teden dni nazaj. Fino je z nekom kakšno rect. Sva pa tam tam po letih. Drugače pa le javi, če se on javi😁
[email protected]


Tud ti deluješ normalna. Ti pišem.😊 Ja, lajf je čudn.😎 In ni črno bel, žal. Marsikdo ne razume. Ampak..bo, bo. Zavrti si Magnifica, Tivoli.😊
A ti nekaj zaupam? V tem sranju sem našla PRIJATELJA. Prvič v lajfu imam moškega prijatelja. Nikoli ne bo več. Ima novo partnerko, ki sem jo tudi spoznala. In me je tolažila v tej karanteni. Tako da..nekaj izgubiš, nekaj dobiš. Lajf pač. Vse bi bilo ok, če se res ne bi..tukaj..bala usode. To je pa šit. Ti pišem.😉


Tud ti deluješ normalna. Ti pišem.😊 Ja, lajf je čudn.😎 In ni črno bel, žal. Marsikdo ne razume. Ampak..bo, bo. Zavrti si Magnifica, Tivoli.😊
A ti nekaj zaupam? V tem sranju sem našla PRIJATELJA. Prvič v lajfu imam moškega prijatelja. Nikoli ne bo več. Ima novo partnerko, ki sem jo tudi spoznala. In me je tolažila v tej karanteni. Tako da..nekaj izgubiš, nekaj dobiš. Lajf pač. Vse bi bilo ok, če se res ne bi..tukaj..bala usode. To je pa šit. Ti pišem.😉
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=iMI_VWaRZQc

Whaaaat nič več ne štekam. Razen Magnifica.

https://www.youtube.com/watch?v=iMI_VWaRZQc

Whaaaat nič več ne štekam. Razen Magnifica.
[/quote]
Ha, ha, a gremo? To je menda dovoljeno? A gremo v Tivoli pa na Magnifica? Saj ga lahko na mobiju vrtimo..Kdo je za?


Ha, ha, a gremo? To je menda dovoljeno? A gremo v Tivoli pa na Magnifica? Saj ga lahko na mobiju vrtimo..Kdo je za?
[/quote]

Tebi pa res dogaja 🙂 (od dolgcajta)


In ja, imel me je rad. Bolj ne bo nikoli mogel imeti. Morda bolj mirno, z manjšimi pretresi. Bolj pa ne.
[/quote]
Imel me je rad, šel je k drugi ženski?!
To je tvoja domišljijska fikcija. Ne drži vode.
A znaš čutiti človeka?
Ali ga samo gledaš, ocenjuješ?
Tu imate ženske velike probleme, zato pa ni nič od tega, rad, rada te imam.
Haha, v šolo moraš ponovno, da se naučiš. Pa si tega sploh želiš, ha.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Imel me je rad, šel je k drugi ženski?!
To je tvoja domišljijska fikcija. Ne drži vode.
A znaš čutiti človeka?
Ali ga samo gledaš, ocenjuješ?
Tu imate ženske velike probleme, zato pa ni nič od tega, rad, rada te imam.
Haha, v šolo moraš ponovno, da se naučiš. Pa si tega sploh želiš, ha.
[/quote]
Ne več. Obupala. Ampak Tivoli je pa zakon.


Imel me je rad, šel je k drugi ženski?!
To je tvoja domišljijska fikcija. Ne drži vode.
A znaš čutiti človeka?
Ali ga samo gledaš, ocenjuješ?
Tu imate ženske velike probleme, zato pa ni nič od tega, rad, rada te imam.
Haha, v šolo moraš ponovno, da se naučiš. Pa si tega sploh želiš, ha.
[/quote]

ženske poskušajo svoje bivše pratnerje opravičevati s prav smešnimi razlogi, ko se enkrat zveza prekine (mama je naj pritiskala, da nisem za njega, odšel je v tujino za delom, zaljubil se je v drugo…) in z drugimi nepredvidljivimi dogodki, ki po naravi nikakor ne bi smeli vplivati na kvalitetno partnerstvo. Vse to pa za to, da lahko opravičijo širjenje svojih nogic in zaradi ostalih npr. dušnih itd. potreb, pri čemer vse bazira na kvazi partnerstvu.

Bo odpisal, bos videla. Ocitno potrebuje nekaj vec casa, da premisli sam pri sebi.
Ce je (bila) taksna ljubezen, kot jo opisujes, bo odpisal. Naj si bodi negaticno ali, upam zate, pozitivno.
Edino ne razumem, kako je tako na hitro, zazivel z novo partnerico. Da se je kar preselil h njej oz ona h njemu (ne spomnem se sedaj) .
Kaj pa z bivsim partnerjem, imata se stike? Sta v dobrih odnosih ali ne? Kako pa ta tvoj z bivso partnerko, v kaksnih odnosih sta onadva?
No, zelim ti vse najboljse, jaz tudi navijam za vaju.


Z bivšo je v dobrih odnosih, jaz tudi z bivšim možem. Ni se preselil, oz ne vem, ne spremljam. Zadnja vest, ki je prišla do mene je, da je bil nekaj dni pri njej z otrokoma.
Ne, ne bo odpisal. Očitno se je zaljubil, res. In vem kako brezkompromisen je on, ko se zaljubi.
Ni več za kaj navijati.

ženske poskušajo svoje bivše pratnerje opravičevati s prav smešnimi razlogi, ko se enkrat zveza prekine (mama je naj pritiskala, da nisem za njega, odšel je v tujino za delom, zaljubil se je v drugo…) in z drugimi nepredvidljivimi dogodki, ki po naravi nikakor ne bi smeli vplivati na kvalitetno partnerstvo. Vse to pa za to, da lahko opravičijo širjenje svojih nogic in zaradi ostalih npr. dušnih itd. potreb, pri čemer vse bazira na kvazi partnerstvu.
[/quote]

Bivši, bivša je preteklik, jutri je nov dan.
Življenje pa tako kratko, zavedati se je tega treba. Nič drugega.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Z bivšo je v dobrih odnosih, jaz tudi z bivšim možem. Ni se preselil, oz ne vem, ne spremljam. Zadnja vest, ki je prišla do mene je, da je bil nekaj dni pri njej z otrokoma.
Ne, ne bo odpisal. Očitno se je zaljubil, res. In vem kako brezkompromisen je on, ko se zaljubi.
Ni več za kaj navijati.
[/quote]

Naplahtaj ga in zanosi. Mogel bo biti tvoj! 🙂

Naplahtaj ga in zanosi. Mogel bo biti tvoj! 🙂
[/quote]
Žal sem prerasla te štose. Ko se en zaljubi, je vse zaman. Sem bila tudi na drugi strani, tako da vem. Nimam več orožja, žal.

No, pa si doživela lekcijo v svojem življenju. Vedno in vedno narava poskrbi za poravnavo. Zapomni si to. Kako lahko ljudje pričakujete, da boste živeli srečno brez problemčkov, ko pa ste pred tem sami naredili nekoga nesrečnega. Vama je na poti do sreče ponagaja že vest, ki sta jo potlačila nekje vzadaj, zato ga verjetno tudi nisi spustila bližje k sebi, da bi zaživela skupaj. Napisala si, da sta začela, ko sta imela še vsak svoje partnerje. Delaj na sebi, ker se za stvar začneš boriti šele, ko ti jo nekdo prevzame, ne znaš še gledat na čustva drugih, če jih prizadeneš. To si naredila že prej in sedaj poskušaš na isto noto. To razmerje se ni začelo iskreno, ne samo med vama tudi do drugih, in za to takšen zaključek. Kako vidim zaključek takšne zgodbe, ti si mu sedaj pisala, on je v fazi nore hitre zaljubljenosti in te ne vidi, sele ko bo njegova zaljubljenost polegla in ko bo s tanovo stopil v realni svet, te zna kontaktirat. Ti bos ta cas premlevala in morda dozivela očišcenje, preobrazbo, on ti ne bo vec zanimiv, tako se bo vajino poglavje koncalo…


Žal sem prerasla te štose. Ko se en zaljubi, je vse zaman. Sem bila tudi na drugi strani, tako da vem. Nimam več orožja, žal.
[/quote]

Draga avtorica, mislim nate in se mi odvrti cel film kaj prestajaš. Upam, da si ok. Sem pa prišla na idejo, da bi odprla temo, da delimo izkušnje kako živimo in preživimo tisti, ki moramo živeti brez ljubezni svojega življenja.

Draga avtorica, mislim nate in se mi odvrti cel film kaj prestajaš. Upam, da si ok. Sem pa prišla na idejo, da bi odprla temo, da delimo izkušnje kako živimo in preživimo tisti, ki moramo živeti brez ljubezni svojega življenja.
[/quote]
Draga moja, hvala za empatijo. Če misliš, da ti bo pomagalo, pa odpri temo. Veš, jaz ne nameravam javno (v sebi bom verjetno še dolgo) več brskati po lastnih srčnih ranah. Jasno mi je, kje je moje mesto. Hudo mi je le za to in strah me je, ker sva se že zapuščala, pa spet iskala, tega pa ne zmorem več, strah pa me je, ker vem, da bova trčila spet, jaz pa ne bom nikoli neobčutljiva nanj. Ampak to je že druga zgodba. Zdaj grem naprej, kakorkoli že.


Draga moja, hvala za empatijo. Če misliš, da ti bo pomagalo, pa odpri temo. Veš, jaz ne nameravam javno (v sebi bom verjetno še dolgo) več brskati po lastnih srčnih ranah. Jasno mi je, kje je moje mesto. Hudo mi je le za to in strah me je, ker sva se že zapuščala, pa spet iskala, tega pa ne zmorem več, strah pa me je, ker vem, da bova trčila spet, jaz pa ne bom nikoli neobčutljiva nanj. Ampak to je že druga zgodba. Zdaj grem naprej, kakorkoli že.
[/quote]

Draga avtorica prav s tem namenom sem odprla temo, da lahko tukaj gor anonimno (javno) izlijemo svoje izkušnje in čustva tisti, ki se v reali ne moremo o tem z nikomer razpravljati in se vsak po svoje bori. Mogoče bo komu v olajšanje izlitje čustev na tipkovnico, mogoče kakšna izkušnja pomagala, da bo manj premleval v sebi ali hitreje premlel in našel tolažbo ali se kaj novega naučil.

Čestitam, preživela si še en dan, saj jih boš še veliko in v vsakem dnevu bo malo več svetlobe. Ne obupaj, ko pride spet trenutek teme, ker si dovolj pogumna in močna, da ga sprejmeš, občutiš in spustiš nazaj od koder je prišel, ter uživaš v svojem sijanju.
V mislih sem s tabo 🙂

New Report

Close