Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo

Poagajte najti lastnico psa, ki je včeraj na Golovcu ugriznil otroka v glavo

Točno tako. Pes je v pravu nevarna stvar. In če se ne znate podučit, kakšna je obligacijska odškodninska odgovornost imetnika nevarne stvari, ste si pa sami krivi.

Noben pes ne ugrizne kar tako malo za foro. Nekaj je že moralo biti, da je pes tako odreagiral. Ugrižnjeni mulci so si v večini sami krivi. Če otroku ne znate dopovedat, da se v psa ne skače, se ne dere nanj, se na zaganja vanj, se ga ne ščipa, se mu ne skače za hrbet…ste si sami krivi in vam je čisto prav. Poznam kar nekaj psov ter kar nekaj otrok pa so psi boljše vzgojeni kot mulci.


kako me tole pojezi! Stara sem malo pod 50. V življenju so me ugriznili trije psi. NOBENEGA nisem kakorkoli izzivala. Enkrat je prišel od zadaj, tako da ga sploh nisem zaznala preden sem začutila bolečino. Enkrat me je v nogo, ko sem se na gugalnici gugala pri sosedih z njihovimi otroki, kjer sem bila vsak dan in me je pes poznal. V nekem trenutku se je spomnil in me šavsnil, brez kakršnega koli opozorila, drugikrat pa sem šla po poti ob eni njivi in je tudi pritekel en cucek in me iz čistega mira ugriznil. Po teh izkušnjah o psih menim, da so silno hinavska bitja in se jim izogibam v velikem loku. Se pa oni meni ne in še predvsem lastniki so prepričani, da moramo vsi dol padat od lepote in prijaznosti njihovega psa. Pelji si ga domov in ne utrujaj. Pustim te pri miru, ti pusti pa mene. Tele tvoje “fore” letijo predvsem na lastnike. za foro enkrat pustite druge pri miru. Vi in vaše prikolice.


kako me tole pojezi! Stara sem malo pod 50. V življenju so me ugriznili trije psi. NOBENEGA nisem kakorkoli izzivala. Enkrat je prišel od zadaj, tako da ga sploh nisem zaznala preden sem začutila bolečino. Enkrat me je v nogo, ko sem se na gugalnici gugala pri sosedih z njihovimi otroki, kjer sem bila vsak dan in me je pes poznal. V nekem trenutku se je spomnil in me šavsnil, brez kakršnega koli opozorila, drugikrat pa sem šla po poti ob eni njivi in je tudi pritekel en cucek in me iz čistega mira ugriznil. Po teh izkušnjah o psih menim, da so silno hinavska bitja in se jim izogibam v velikem loku. Se pa oni meni ne in še predvsem lastniki so prepričani, da moramo vsi dol padat od lepote in prijaznosti njihovega psa. Pelji si ga domov in ne utrujaj. Pustim te pri miru, ti pusti pa mene. Tele tvoje “fore” letijo predvsem na lastnike. za foro enkrat pustite druge pri miru. Vi in vaše prikolice.[/quote]

Jest bi se zamislu sam nad sabo u tvojem primeru….al pa kakšna strokovna pomoč, da tolk peseki nate padajo:):)

Kmen nej pride, pa da vidmo kuga po potegnu!


kako me tole pojezi! Stara sem malo pod 50. V življenju so me ugriznili trije psi. NOBENEGA nisem kakorkoli izzivala. Enkrat je prišel od zadaj, tako da ga sploh nisem zaznala preden sem začutila bolečino. Enkrat me je v nogo, ko sem se na gugalnici gugala pri sosedih z njihovimi otroki, kjer sem bila vsak dan in me je pes poznal. V nekem trenutku se je spomnil in me šavsnil, brez kakršnega koli opozorila, drugikrat pa sem šla po poti ob eni njivi in je tudi pritekel en cucek in me iz čistega mira ugriznil. Po teh izkušnjah o psih menim, da so silno hinavska bitja in se jim izogibam v velikem loku. Se pa oni meni ne in še predvsem lastniki so prepričani, da moramo vsi dol padat od lepote in prijaznosti njihovega psa. Pelji si ga domov in ne utrujaj. Pustim te pri miru, ti pusti pa mene. Tele tvoje “fore” letijo predvsem na lastnike. za foro enkrat pustite druge pri miru. Vi in vaše prikolice.[/quote]

Raje se ti mal zamisli nad sabo…psi začutijo zlobo in jih strašno zmoti. ali si izredno zlobna, odvratna oseba (kar očitno si), ali pa nakladaš, da vsak pes prilaufa in te celo od zadaj ugrizne.
To imaš neke mokre sanje ali kaj, babura zmešana ??


kako me tole pojezi! Stara sem malo pod 50. V življenju so me ugriznili trije psi. NOBENEGA nisem kakorkoli izzivala. Enkrat je prišel od zadaj, tako da ga sploh nisem zaznala preden sem začutila bolečino. Enkrat me je v nogo, ko sem se na gugalnici gugala pri sosedih z njihovimi otroki, kjer sem bila vsak dan in me je pes poznal. V nekem trenutku se je spomnil in me šavsnil, brez kakršnega koli opozorila, drugikrat pa sem šla po poti ob eni njivi in je tudi pritekel en cucek in me iz čistega mira ugriznil. Po teh izkušnjah o psih menim, da so silno hinavska bitja in se jim izogibam v velikem loku. Se pa oni meni ne in še predvsem lastniki so prepričani, da moramo vsi dol padat od lepote in prijaznosti njihovega psa. Pelji si ga domov in ne utrujaj. Pustim te pri miru, ti pusti pa mene. Tele tvoje “fore” letijo predvsem na lastnike. za foro enkrat pustite druge pri miru. Vi in vaše prikolice.[/quote]

Raje se ti mal zamisli nad sabo…psi začutijo zlobo in jih strašno zmoti. ali si izredno zlobna, odvratna oseba (kar očitno si), ali pa nakladaš, da vsak pes prilaufa in te celo od zadaj ugrizne.
To imaš neke mokre sanje ali kaj, babura zmešana ??[/quote]

++++++++++++++++++++++++++++++

do tega ne bi prišlo če bi bil pes privezan. Ne maram, da hodijo neprivezani psi okoli mene, da mene ali celo otroke ovohavajo. Pse je treba imeti pod kontrolo. Če vas vidim, da mi prihajate naproti z privezanim psom se vam bo izognila , pri odvezanem prosto sprehajajočem psu te izbire nimam. Zaradi mene imejte doma še aligatorja samo ne mene s tem posiljevati. Spoštujte zakone! Pse na vrvico brez razmisleke. Kdor to ne bi upošteval bi mu morali psa brez ugovora odvzeti ker ogroža dobrobit soudeležencev v družbi. Basta.


kako me tole pojezi! Stara sem malo pod 50. V življenju so me ugriznili trije psi. NOBENEGA nisem kakorkoli izzivala. Enkrat je prišel od zadaj, tako da ga sploh nisem zaznala preden sem začutila bolečino. Enkrat me je v nogo, ko sem se na gugalnici gugala pri sosedih z njihovimi otroki, kjer sem bila vsak dan in me je pes poznal. V nekem trenutku se je spomnil in me šavsnil, brez kakršnega koli opozorila, drugikrat pa sem šla po poti ob eni njivi in je tudi pritekel en cucek in me iz čistega mira ugriznil. Po teh izkušnjah o psih menim, da so silno hinavska bitja in se jim izogibam v velikem loku. Se pa oni meni ne in še predvsem lastniki so prepričani, da moramo vsi dol padat od lepote in prijaznosti njihovega psa. Pelji si ga domov in ne utrujaj. Pustim te pri miru, ti pusti pa mene. Tele tvoje “fore” letijo predvsem na lastnike. za foro enkrat pustite druge pri miru. Vi in vaše prikolice.[/quote]

Raje se ti mal zamisli nad sabo…psi začutijo zlobo in jih strašno zmoti. ali si izredno zlobna, odvratna oseba (kar očitno si), ali pa nakladaš, da vsak pes prilaufa in te celo od zadaj ugrizne.
To imaš neke mokre sanje ali kaj, babura zmešana ??[/quote]

Ja, tudi od zadaj pridejo in ugriznejo, kar tako, mogoče je psu dolgčas. Ni se zgodilo samo njej.

Raje se ti mal zamisli nad sabo…psi začutijo zlobo in jih strašno zmoti. ali si izredno zlobna, odvratna oseba (kar očitno si), ali pa nakladaš, da vsak pes prilaufa in te celo od zadaj ugrizne.
To imaš neke mokre sanje ali kaj, babura zmešana ??[/quote]

Ja, tudi od zadaj pridejo in ugriznejo, kar tako, mogoče je psu dolgčas. Ni se zgodilo samo njej.[/quote]

Da ni bil to tvoj mož, te so ponavad zahrbtni ne kužki…………………:)

pes bi moral imeti nagobčnik, lastniki psov ste res predrzni

Zakaj? A se že ve, za katerega psa gre in je v registru nevarnih psov?

Ti, basta, naredi en psiholoski poskus na sebi. Privezi se na vrv za en teden in porocaj o svojem psihicnem pocutju, o svojih mislih, reakcijah ko si privezana in ko nisi privezana, in porocaj.

Zakaj? A serjejo pri gobcu? Kolikor tu berem, pri gobcu serjejo samo ljudje :-))

V takih primerih je pametno lastnika in psa poslikat s telefonom.

Če misliš, da je dovoljeno slikati tuje ljudi po cesti, se motiš. Kazen ni zanemarljiva.

pasjelubcem šus v glavo

Gunnar – pokvarjeni pasjelubec

kjer je golazen vrednota

Sebe poglej kako si primitiven. In misliš, da te bodo ljudje poslušali. Smejali se ti bodo in zaničevali.

Drugače p na svetu je med ljudmi toliko nasilja, da ga psi ne bodo nikoli naredili pa če vsakega drugega ugriznejo. Raje se z to problematiko ukvarjajte ne pa s pasjimi dreki in s spuščenimi psi. Pes nikoli ne bo posilil človeka kot ga človek posiljuje. Pes nikoli ne bo zlorabil otroka kot ga zlorabljajo odrasli ljudje. Pes nikoli ne bo ustvaril vojne, ljudje pa na vsakem koraku, če nič drugega do svojega partnerja, staršev in tako naprej…..Kdo onesnažuje zemljo pes ali človek. Kdo muči pse pes ali človek. Kdo muči otroke pes ali človek.

pes JE zlorabil otroka da je končal na urgence

in če se vozimo z avtom je treba vse spuščene pse povoziti, da se pasjelubsko golazen kaznuje

Pesoti so prav luštni in prav je da jih ljudje imajo in z njimi lepo ravnajo ne pa kot nekateri, ki jih imajo na ketnah jih mučijo. Tu se vsaj vidi, da so šli nekateri ljudje stopnjo naprej. Nekateri pa žal imajo še vedno tisti gen v sebi, da se je treba proti vsem boriti in jih mučiti.

Upam, da bo čim več ljudi, ki bodo imeli radi živali in jih spoštovali.

Mene je tudi enkrat ugriznil pes. Sla sem k zdravniku, so me cepili proti tetanusu, oskrbeli rano, sem morala pocakati nekaj casa v cakalnici, ker je cepivo proti tetanusu lahko nevarno in odsla domov. Brez panike in brez policije. In nisem obtozevala ne lastnika, ne psa. Sem toliko samokriticna, da vem, da je do ugriza prislo po nesreci.

do ugriza NIKOLI ne pride po nesreči

dovolj je bilo da pasjelubska golazen ni nikoli kaznovana

In kaj imaš ti od tega ali je nekdo kaznovan ali ni. Ne poznaš primera. Ni te bilo zraven. Pišeš shizofrenično. Vališ krivdo na vse pse in na vse ljudi. Človek imaš velike probleme.

Sveta pa ne boš rešil niti ga ne boš spremenil. Nikoli.

Pravno gledano se ma vsakdo pravico brant pred napadom psa, tud ce ga poknete. Edino kaznivo dejanje, ki ga s tem nardite, je poskodovanje tuje stvari, torej bagatela, ki niti na sodnijo ponavad ne pride.

New Report

Close