Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Ti mater se je na četrt babše od feministke vžgalo spet in to kar v izmišljeni temi nori z vso sovražnostjo do moških. Saj bo smrdljivko, ki je prikrajšana za ženskost še fršloknlo.

Trapasto je to, da naj bi ti jaz pojasnjevala in zagovarjala nekaj, kaj se je tebi ZDELO…
;-)))
[/quote]

Torej ne odobravaš brc v jajca če prav razumem? ne se izmotavat jasno odgovori. tudi jaz komuniciram s tabo na jasen način. ker bi rad zadevo razjasnil

Torej ne odobravaš brc v jajca če prav razumem? ne se izmotavat jasno odgovori. tudi jaz komuniciram s tabo na jasen način. ker bi rad zadevo razjasnil
[/quote]

Odobravam jih nekako toliko, kot ti odobravaš posiljevanje in nadlegovanje punc.

Odobravam jih nekako toliko, kot ti odobravaš posiljevanje in nadlegovanje punc.
[/quote]

sem vedel da ne znaš jasno povedati. jasno sem povedal da ne odobravam posiljevanja. in tudi nadlegovanja ne. ti pa očitno nimaš lastnega stališča ampak se obešaš na to kar drugi rečejo.

sem pa že povedal da dotik ni isto kot telesna poškodba ali bolečina. kaj ti tu ni jasno??

sem vedel da ne znaš jasno povedati. jasno sem povedal da ne odobravam posiljevanja. in tudi nadlegovanja ne. ti pa očitno nimaš lastnega stališča ampak se obešaš na to kar drugi rečejo.

sem pa že povedal da dotik ni isto kot telesna poškodba ali bolečina. kaj ti tu ni jasno??
[/quote]

Zakaj te pa potem tako skrbi?

Absolutno naj ga dva dni bolijo jajca.
Tukaj se predava puncam, kako naj se obnašajo in kako naj se oblačijo, da ne bodo nadlegovane.
Pa naj se še fantje zavedajo, kako naj se obnašajo in kako naj k sebi roke držijo, da ne bodo brcnjeni v dragulje…v čem je razlika?
[/quote]

Ja ane. Zakaj bi ble ženske sam krive tega. Če je pač tip bolan lahko vedno reče da ga je ona k temu izzvala. Če je ok pa ne bo kar vse vprek šlatal punce itd..To moraš biti pa res bolan da to počneš. S takimi moškimi nekaj ne štima.

Zakaj te pa potem tako skrbi?
[/quote]

ni treba vsega jemati osebno. zanima me vpogled v tvojo logiko delovanja.

ne skrbi me za svoja jajca, ker te sploh ne poznam. če bi te, bi si jih verjetno prej dobro zaščitil 🙂

ni treba vsega jemati osebno. zanima me vpogled v tvojo logiko delovanja.

ne skrbi me za svoja jajca, ker te sploh ne poznam. če bi te, bi si jih verjetno prej dobro zaščitil 🙂
[/quote]

Moja logika je simpl – če ne odobravaš spolnega nasilja in nadlegovanja, potem te nima kaj skrbeti za jajca. A ni tako?

Ja ane. Zakaj bi ble ženske sam krive tega. Če je pač tip bolan lahko vedno reče da ga je ona k temu izzvala. Če je ok pa ne bo kar vse vprek šlatal punce itd..To moraš biti pa res bolan da to počneš. S takimi moškimi nekaj ne štima.
[/quote]
Jp, ampak vedno imate največje probleme možače nikakršnega karakterja, ki vas noče noben pogledat, samo te povsod vidite spolna nadlegovanaj in posilstva in v nedogled lajnate proti vsem moškim, nobena druga ne. Ni to zanimivo in malo fejst čudno?

Moja logika je simpl – če ne odobravaš spolnega nasilja in nadlegovanja, potem te nima kaj skrbeti za jajca. A ni tako?
[/quote]

Zdaj pa mi prosim razloži eno drugo stvar. jasno in počasi. zakaj moraš moškega če te pošlata nabiti ravno v jajca? zakaj raje ne ciljaš kam drugam? samo na to mi odgovori brez izmikanja. da bom razumel tvojo logiko v zvezi z njimi …

sicer pa jaz te ne bi nikoli pošlatal verjemi. a jajca bi si pred kakršnim koli srečanjem s tabo vseeno zaščitil. šesti čut pač.

zato ker imajo moški totalno skurjene možgane oz. jih sploh nimajo in potem si domišljajo razno razne stvari, seveda na škodo žensk. Samo da svojo zločinsko naravo opravičujejo.
[/quote]

No tole je mimousek in na tak način ne moreš reševati zadeve.

Zdaj pa mi prosim razloži eno drugo stvar. jasno in počasi. zakaj moraš moškega če te pošlata nabiti ravno v jajca? zakaj raje ne ciljaš kam drugam? samo na to mi odgovori brez izmikanja. da bom razumel tvojo logiko v zvezi z njimi …

sicer pa jaz te ne bi nikoli pošlatal verjemi. a jajca bi si pred kakršnim koli srečanjem s tabo vseeno zaščitil. šesti čut pač.
[/quote]

Zakaj mora pa on šlatat? Najprej razloži vzrok, pol ti pa jaz posledico…


Jp, ampak vedno imate največje probleme možače nikakršnega karakterja, ki vas noče noben pogledat, samo te povsod vidite spolna nadlegovanaj in posilstva in v nedogled lajnate proti vsem moškim, nobena druga ne. Ni to zanimivo in malo fejst čudno?
[/quote]

da ti v vsaki temi lajaš, pa te tudi nobena ženska (razen maminega tepežkanja) niti s palco ne dirne?

da ti v vsaki temi lajaš, pa te tudi nobena ženska (razen maminega tepežkanja) niti s palco ne dirne?
[/quote]Jp, a ni res da samo možače, ki niso ne moški , ne ženske, karakterno pa sploh vprašanje kaj so, ker se jih res vsi izogibajo, nonstop norijo o spolnem nadlegovanju in povsod vidijo posilstva, ki jih ni?😁😁😁😁 Kje pa sliši kako normalno žensko, da bo nonstop nabijala proti moškim in videla na vsakem koraku spolno nadlegovanje?

Ta feministka recimo na forumu, a je to sploh podobno ženski po tem kar pisari ali je zgolj sramota za ženske?

Jp, a ni res da samo možače, ki niso ne moški , ne ženske, karakterno pa sploh vprašanje kaj so, ker se jih res vsi izogibajo, nonstop norijo o spolnem nadlegovanju in povsod vidijo posilstva, ki jih ni?😁😁😁😁 Kje pa sliši kako normalno žensko, da bo nonstop nabijala proti moškim in videla na vsakem koraku spolno nadlegovanje?

Ta feministka recimo na forumu, a je to sploh podobno ženski po tem kar pisari ali je zgolj sramota za ženske?
[/quote]

ti si sramota za človeški rod. Prišel po svojo dozo zmerjanja, ker je mamica obnemogla in te ne more več do zadovoljitve žalit.

ti si sramota za človeški rod. Prišel po svojo dozo zmerjanja, ker je mamica obnemogla in te ne more več do zadovoljitve žalit.
[/quote]

Tako hehe 🙂 Ko kaj komentira ga vedno preskočim ker tako se smeši in dela sramoto da je joj :)) Vsi se mu režimo tu gor :))

Zakaj mora pa on šlatat? Najprej razloži vzrok, pol ti pa jaz posledico…
[/quote]

on šlata iz poželenja. ker se mu zdi rit pač lepa. ali pa joški ali kaj tretjega. ne zato ker bi rit ali joške sovražil. prej zato ker so mu pač všeč.

zakaj bi pa ti šutirala v jajca? ne mi rečt da se ti tudi zdijo lepa. sploh jih pa tako ne moreš otipati 🙂

torej bolj slabo primerjavo si dala. zato še enkrat vprašam: zakaj ravno v jajca?

on šlata iz poželenja. ker se mu zdi rit pač lepa. ali pa joški ali kaj tretjega. ne zato ker bi rit ali joške sovražil. prej zato ker so mu pač všeč.

zakaj bi pa ti šutirala v jajca? ne mi rečt da se ti tudi zdijo lepa. sploh jih pa tako ne moreš otipati 🙂

torej bolj slabo primerjavo si dala. zato še enkrat vprašam: zakaj ravno v jajca?
[/quote]

A če se ti nekaj zdi lepo, če ti je všeč, ti je kar na razpolago? Ti pripada? Imaš pravico do tega?
Al kako?
Dej mi no tole mal razloži…

A če se ti nekaj zdi lepo, če ti je všeč, ti je kar na razpolago? Ti pripada? Imaš pravico do tega?
Al kako?
Dej mi no tole mal razloži…
[/quote]

nikoli nisem rekel da mu pripada. pojasnil sem ti samo vzrok zakaj nekdo to dela. ker mu je kak del na ženski všeč.

zanima pa me še vedno: zakaj ravno v jajca? razloži prosim brez sprenevedanja.

on šlata iz poželenja. ker se mu zdi rit pač lepa. ali pa joški ali kaj tretjega. ne zato ker bi rit ali joške sovražil. prej zato ker so mu pač všeč.

zakaj bi pa ti šutirala v jajca? ne mi rečt da se ti tudi zdijo lepa. sploh jih pa tako ne moreš otipati 🙂

torej bolj slabo primerjavo si dala. zato še enkrat vprašam: zakaj ravno v jajca?
[/quote]
Možača ima drugačne poglede, ne samo o lepoti, ampak vidi tudi to česar ni, ker je polna sovraštva, zaradi lastne motenosti.

Saj nobene druge ne slišiš takih nabijat kot jih te, ki niso za nikamor in jih ne prenesejo ne ženske, ne moški.

nikoli nisem rekel da mu pripada. pojasnil sem ti samo vzrok zakaj nekdo to dela. ker mu je kak del na ženski všeč.

zanima pa me še vedno: zakaj ravno v jajca? razloži prosim brez sprenevedanja.
[/quote]

Ja, samo da to ni vzrok. Če je meni nekaj všeč, še ne grem tega šlatat, pritiskat ob steno ali še kaj hujšega. Res ne štekam – a potem, če je tebi ženska všeč, je to kar zadosten vzrok, da jo šlataš?
Pa še to – upam, da se strinjaš, da je vsem jasno, da je šlatanje NAROBE, da ni družbeno sprejemljivo, da gre za nasilje, da gre za poniževanje punce…pa ga vseeno opravičuješ?
Ja -…če mu je bila pa všeč? Al kako?

on šlata iz poželenja. ker se mu zdi rit pač lepa. ali pa joški ali kaj tretjega. ne zato ker bi rit ali joške sovražil. prej zato ker so mu pač všeč.

zakaj bi pa ti šutirala v jajca? ne mi rečt da se ti tudi zdijo lepa. sploh jih pa tako ne moreš otipati 🙂

torej bolj slabo primerjavo si dala. zato še enkrat vprašam: zakaj ravno v jajca?
[/quote]

Kaj tebi ni jasno?
Če tip spolno nadleguje žensko in ja, to, kar ti pišeš je nadlegovanje. Si zasluži, da jih dobi in ja jajca so pač najbolj primeren cilj. A misliš, da ga bo klofuta odvrnila?
V jajca šus pa ga bo ustavil.

Kaj tebi ni jasno?
Če tip spolno nadleguje žensko in ja, to, kar ti pišeš je nadlegovanje. Si zasluži, da jih dobi in ja jajca so pač najbolj primeren cilj. A misliš, da ga bo klofuta odvrnila?
V jajca šus pa ga bo ustavil.
[/quote]

ravno to sprašujem ker vas želim razumeti. zakaj natančno so jajca najboljši cilj? boli tudi brca v piščal. ali sunek v ledvični del.

torej zakaj ravno jajca? obrazloži prosim …

nikoli nisem rekel da mu pripada. pojasnil sem ti samo vzrok zakaj nekdo to dela. ker mu je kak del na ženski všeč.

zanima pa me še vedno: zakaj ravno v jajca? razloži prosim brez sprenevedanja.
[/quote]

Aja, na tečaju samoobrambe, ki ga je vodil moški, smo se tudi učile, da udarec v jajca najbolj učinkovito odvrne napadalca. Moški bo menda vedel, a ne?

ravno to sprašujem ker vas želim razumeti. zakaj natančno so jajca najboljši cilj? boli tudi brca v piščal. ali sunek v ledvični del.

torej zakaj ravno jajca? obrazloži prosim …
[/quote]

Taka navodila ženske dobimo s strani moških, ki ne napadajo žensk, ki spoštujejo ženske in jim tudi svetujejo šibke točke moških.
In ja, marsikater moški mi je že svetoval, da je treba napadalca treščiti v jajca. Moški že vedo.

New Report

Close