Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Ja, samo da to ni vzrok. Če je meni nekaj všeč, še ne grem tega šlatat, pritiskat ob steno ali še kaj hujšega. Res ne štekam – a potem, če je tebi ženska všeč, je to kar zadosten vzrok, da jo šlataš?
Pa še to – upam, da se strinjaš, da je vsem jasno, da je šlatanje NAROBE, da ni družbeno sprejemljivo, da gre za nasilje, da gre za poniževanje punce…pa ga vseeno opravičuješ?
Ja -…če mu je bila pa všeč? Al kako?
[/quote]

meni se zdi šlatanje ženske nesprejemljivo. zato tega ne delam. a priznam da obstaja tudi v meni kak vzgib da bi se kakšne dotaknil. torej če se moški dotakne popusti pritisku privlačnosti. kar ne pomeni da dela prav.

povsem ločeno od tega pa je vprašanje zakaj bi ti tipa od vseh možnih bolečih obramb ravno v jajca? čisto preprosto: kaj je tvoj motiv za napad draguljev?

prosim da mi končno res odgovoriš.

on šlata iz poželenja. ker se mu zdi rit pač lepa. ali pa joški ali kaj tretjega. ne zato ker bi rit ali joške sovražil. prej zato ker so mu pač všeč.

zakaj bi pa ti šutirala v jajca? ne mi rečt da se ti tudi zdijo lepa. sploh jih pa tako ne moreš otipati 🙂

torej bolj slabo primerjavo si dala. zato še enkrat vprašam: zakaj ravno v jajca?
[/quote]

Zato, ker mi je oče že v mladosti rekel: “Če ti kak fant hoče storiti silo, ga z vso močjo brcni v jajca! Tako ga za vsaj minuto popolnoma onemogočiš, in takrat laufaš stran kakor hitro lahko. Od tu dalje se bom jaz “menil” z njim” :):):)

Zato v jajca! Kolikor lahko! Brez milosti!

Taka navodila ženske dobimo s strani moških, ki ne napadajo žensk, ki spoštujejo ženske in jim tudi svetujejo šibke točke moških.
In ja, marsikater moški mi je že svetoval, da je treba napadalca treščiti v jajca. Moški že vedo.
[/quote]

ampak zakaj jih potem poslušate? moške namreč? verjetno so vam moški povedali tudi za kaka druga občutljiva mesta … še vedno ne razumem zakaj vam tako ležijo ravno jajca?

vedno namreč omenjate le njih in ne šibkih točk kot takih. to me čudi.

Zato, ker mi je oče že v mladosti rekel: “Če ti kak fant hoče storiti silo, ga z vso močjo brcni v jajca! Tako ga za vsaj minuto popolnoma onemogočiš, in takrat laufaš stran kakor hitro lahko. Od tu dalje se bom jaz “menil” z njim” :):):)

Zato v jajca! Kolikor lahko! Brez milosti!
[/quote]

iskreno- te nič ne skrbi da mu povzročiš trajne poškodbe. sploh če ciljaš zvso silo?

Mislim da se to dogaja vsaki zenski ki vsaj povprecno izgleda. Sama se pac ne obremenjujem ce me kdo poslata. Kaj pa bos pricakovala ponoci v klubih? Ce te je strah ne hodi v take place.

ampak zakaj jih potem poslušate? moške namreč? verjetno so vam moški povedali tudi za kaka druga občutljiva mesta … še vedno ne razumem zakaj vam tako ležijo ravno jajca?

vedno namreč omenjate le njih in ne šibkih točk kot takih. to me čudi.
[/quote]Ti si pa tud težki kot svinec.😁😁😁 Ni bolj občutljivega mesta na moškem telesu, da bi ga ženska lahko onesposobila za kratek čas, glede na njeno šikost udarca. Seveda pa tudi tu ni tako enostavno, kot si to možačasta ropotala predstavljajo, ker vsak človek , eden bolj drugi manj, refleksno reagira, če nekdo zamane proti njemu. Pa tudi ni strahu, da bi šel kdo otipavat ali celo posiljevat možačo.

ampak zakaj jih potem poslušate? moške namreč? verjetno so vam moški povedali tudi za kaka druga občutljiva mesta … še vedno ne razumem zakaj vam tako ležijo ravno jajca?

vedno namreč omenjate le njih in ne šibkih točk kot takih. to me čudi.
[/quote]

Veš jaz sem ženska, ne vem kako jajca bolijo. Zato poslušam moške, ki to vedo in verjamem, da mi prav svetujejo. IN ja, podobno kot eni zgoraj, so tudi meni moški povedali, da to moškega onemogoči, kar pomeni, da imaš čas za umik.
In ja, je lažje nabiti koleno v jajca kot nekoga brcniti v sapnik. Veš tudi na tečajih samoobrambe učijo udarce pod pas. Ker višje je težko brcniti, brca je pa močnejša od udarca z roko. Pa jajca je komot naciljati in vsi vemo kje so.
In ja izredno učinkovit udarec.
In glede na tvoje jaskanja in strah pred udarcem ženske v jajca, učitno res izjemno učinkovita zadeva.

iskreno- te nič ne skrbi da mu povzročiš trajne poškodbe. sploh če ciljaš zvso silo?
[/quote]

Iskreno? Nikakor! Rešujem sebe!
Misliš, da on pomisli, če mi s svojim dejanjem povzroča trajne poškodbe?

iskreno- te nič ne skrbi da mu povzročiš trajne poškodbe. sploh če ciljaš zvso silo?
[/quote]

Ti resno misliš, da bom, če me bo kdo napadel v skrbi zanj?
Meni bo interes napadalca ustaviti toliko, da lahko pobegnem. Ker mi je jasno, da je fizično močnejši. Torej rabim čas za beg.
Če ne bo šlo v jajca, če ga bom usekala recimo na gobec, … v nobenem primeru ne bom razmišljala o tem ali bi njega poškodovala ali ne, ampak samo kako se ga rešiti.

meni se zdi šlatanje ženske nesprejemljivo. zato tega ne delam. a priznam da obstaja tudi v meni kak vzgib da bi se kakšne dotaknil. torej če se moški dotakne popusti pritisku privlačnosti. kar ne pomeni da dela prav.

povsem ločeno od tega pa je vprašanje zakaj bi ti tipa od vseh možnih bolečih obramb ravno v jajca? čisto preprosto: kaj je tvoj motiv za napad draguljev?

prosim da mi končno res odgovoriš.
[/quote]

No. saj razlaga je zelo preprosta in čudim se ti, da je ne veš. Ali pa se delaš norca?
Gre za to, da moškega onesposobiš, jasno. Če mu daš recimo samo klofuto, ali ga samo odrineš, se ponavadi moški razjezi – tako, kot ti, je tudi on mnenja, da mu šlatanje in nadlegovanje PRIPADA , da je to njegova pravica, da je ona sama prosila za to, da se samo fino dela, pa kaj še hoče, saj mu je SAMO VŠEČ, nima ga kaj odrivat ..in rata zelo, zelo besen.
Po mojem še nisi bil v koži ženske, ki je izpostavljena jezi zavrnjenega moškega. In to je jeza najhujše vrste – tudi za cel kup umorov je krivda v njej…
In zato nas ženske povsod učijo, da je takega moškega potrebno začasno onesposobiti, da lahko zbežiš.
Zdaj – lahko bi ga onesposobila tudi tako, da mu zlomim nogo, ampak se mi zdi, da je prva varianta bolj usmiljena…

iskreno- te nič ne skrbi da mu povzročiš trajne poškodbe. sploh če ciljaš zvso silo?
[/quote]

Veš, če te nekdo napade, je namen samoobrambe, da čim bolj treščiš po njemu. In ja, rešuješ sebe in bolj ga treščiš, bolj ga poškoduješ v samoobrami, več možnosti imaš za beg.
Klofuta ga pač ne bo ustavila. Je treba bolj usekat, najbolje v jajca.

Veš jaz sem ženska, ne vem kako jajca bolijo. Zato poslušam moške, ki to vedo in verjamem, da mi prav svetujejo. IN ja, podobno kot eni zgoraj, so tudi meni moški povedali, da to moškega onemogoči, kar pomeni, da imaš čas za umik.
In ja, je lažje nabiti koleno v jajca kot nekoga brcniti v sapnik. Veš tudi na tečajih samoobrambe učijo udarce pod pas. Ker višje je težko brcniti, brca je pa močnejša od udarca z roko. Pa jajca je komot naciljati in vsi vemo kje so.
In ja izredno učinkovit udarec.
In glede na tvoje jaskanja in strah pred udarcem ženske v jajca, učitno res izjemno učinkovita zadeva.
[/quote]

ali torej res verjameš da so prav jajca najbolj občutljivi del moškega telesa? in zakaj bi hotela onesposobiti moškega ki te pošlata? ne govorim o tem da kar rine v tebe … a če te enkrat pošlata ti mu pa razsuješ jajca to izgleda bolj maščevanje kot samoobramba.

No. saj razlaga je zelo preprosta in čudim se ti, da je ne veš. Ali pa se delaš norca?
Gre za to, da moškega onesposobiš, jasno. Če mu daš recimo samo klofuto, ali ga samo odrineš, se ponavadi moški razjezi – tako, kot ti, je tudi on mnenja, da mu šlatanje in nadlegovanje PRIPADA , da je to njegova pravica, da je ona sama prosila za to, da se samo fino dela, pa kaj še hoče, saj mu je SAMO VŠEČ, nima ga kaj odrivat ..in rata zelo, zelo besen.
Po mojem še nisi bil v koži ženske, ki je izpostavljena jezi zavrnjenega moškega. In to je jeza najhujše vrste – tudi za cel kup umorov je krivda v njej…
In zato nas ženske povsod učijo, da je takega moškega potrebno začasno onesposobiti, da lahko zbežiš.
Zdaj – lahko bi ga onesposobila tudi tako, da mu zlomim nogo, ampak se mi zdi, da je prva varianta bolj usmiljena…
[/quote]
Ja, ampak problem možač, ki o tem lajnate je, da moških, ki bi vas napadali ni.😁😁😁Ti boš lomila nogo ja, jaoooo, pa permejdsun kot da si staro 10 let, zake ven mečeš.😁😁😁

ali torej res verjameš da so prav jajca najbolj občutljivi del moškega telesa? in zakaj bi hotela onesposobiti moškega ki te pošlata? ne govorim o tem da kar rine v tebe … a če te enkrat pošlata ti mu pa razsuješ jajca to izgleda bolj maščevanje kot samoobramba.
[/quote]

Veš samo en moški me sme šlatati oz. je zaželjeno, da me. Če odštejem še zdravnike.
Če komu drugemu pade na pamet, da me šlata, jih bo dobil. Ali na gobec ali pa v jajca. Pa jajca so bolj verjetna, ker je sunek s kolenom dokaj enostavno izvesti.
In ja, za spolno nadlegovanje je to še mila kazen.

No. saj razlaga je zelo preprosta in čudim se ti, da je ne veš. Ali pa se delaš norca?
Gre za to, da moškega onesposobiš, jasno. Če mu daš recimo samo klofuto, ali ga samo odrineš, se ponavadi moški razjezi – tako, kot ti, je tudi on mnenja, da mu šlatanje in nadlegovanje PRIPADA , da je to njegova pravica, da je ona sama prosila za to, da se samo fino dela, pa kaj še hoče, saj mu je SAMO VŠEČ, nima ga kaj odrivat ..in rata zelo, zelo besen.
Po mojem še nisi bil v koži ženske, ki je izpostavljena jezi zavrnjenega moškega. In to je jeza najhujše vrste – tudi za cel kup umorov je krivda v njej…
In zato nas ženske povsod učijo, da je takega moškega potrebno začasno onesposobiti, da lahko zbežiš.
Zdaj – lahko bi ga onesposobila tudi tako, da mu zlomim nogo, ampak se mi zdi, da je prva varianta bolj usmiljena…
[/quote]

ne zdi se mi ravno usmisljeno če nekdo pol ure leži na tleh potem pa ima otekla jajca še kaka dva dni. sploh če te je pred tem samo prijel za rit. kolikor jaz razumem tipe je otipavanje bolj poteševanje lastne napetosti kot pa da bi še kaj hoteli od vas.

poleg tega- ali so poškodovana jajca edini način da moškega začasno onesposobiš. ali pa bi ga morda rada trajno onesposobila?

ne zdi se mi ravno usmisljeno če nekdo pol ure leži na tleh potem pa ima otekla jajca še kaka dva dni. sploh če te je pred tem samo prijel za rit. kolikor jaz razumem tipe je otipavanje bolj poteševanje lastne napetosti kot pa da bi še kaj hoteli od vas.

poleg tega- ali so poškodovana jajca edini način da moškega začasno onesposobiš. ali pa bi ga morda rada trajno onesposobila?
[/quote]

Kako bi ga pa ti onesposobil? Recimo, da te v temni ulici zaustavi 150 kilski moški in bi te rad…ne veš kaj, mogoče samo malo pošlatal, ali pa še kaj drugega.
Natačnop mi opiši, kako bi ga onesposobil, da lahko zbežiš

ali torej res verjameš da so prav jajca najbolj občutljivi del moškega telesa? in zakaj bi hotela onesposobiti moškega ki te pošlata? ne govorim o tem da kar rine v tebe … a če te enkrat pošlata ti mu pa razsuješ jajca to izgleda bolj maščevanje kot samoobramba.
[/quote]
Ja saj, tak je bil primer tiste Anete Salihović, ki je bila oh in sploh borka v borilnih športih, pa sploh ni šlo za šlatanje, ampak se je repenčila, kot se te na forumu. In pol je na televiziji govorila, da je bila žrtev nasilja, nikoli pa ni upala povedat, kdo jo je tako nalomil, da je dvakrat vsa polomljena pristala v bolnici. Ampak jo je očitno edino to izučilo in enkrat ni bilo dovolj.

Veš samo en moški me sme šlatati oz. je zaželjeno, da me. Če odštejem še zdravnike.
Če komu drugemu pade na pamet, da me šlata, jih bo dobil. Ali na gobec ali pa v jajca. Pa jajca so bolj verjetna, ker je sunek s kolenom dokaj enostavno izvesti.
In ja, za spolno nadlegovanje je to še mila kazen.
[/quote]

ravno tu si se zarekla. ali gre pri brci v jajca za samoobrambo ali za kazen.

zakaj bi nekomu ki te pošlata želela prizadeti bolečino ravno v intimnem delu telesa? je kak užitek v maščevalnosti ali kaj?

pri nasilju v smislu napada pa mi je stvar povsem jasna …

ravno tu si se zarekla. ali gre pri brci v jajca za samoobrambo ali za kazen.

zakaj bi nekomu ki te pošlata želela prizadeti bolečino ravno v intimnem delu telesa? je kak užitek v maščevalnosti ali kaj?

pri nasilju v smislu napada pa mi je stvar povsem jasna …
[/quote]

pa kaj imaš za šlatat ženske okoli?
ko ti bo svanulo v betico, da se to ne dela, ti bo tudi jasno, zakaj brca v jajce. ker je najbolj učinkovita.

sicer pa povprečna ženska proti povprečnemu moškemu glede moči bolj ali manj težko parira.

Veš, če te nekdo napade, je namen samoobrambe, da čim bolj treščiš po njemu. In ja, rešuješ sebe in bolj ga treščiš, bolj ga poškoduješ v samoobrami, več možnosti imaš za beg.
Klofuta ga pač ne bo ustavila. Je treba bolj usekat, najbolje v jajca.
[/quote]

ja eno je samoobramba, drugo pa maščevalnost. včasih dobiti možnost za beg ne pomeni tudi nekoga poškodovati.

ne zdi se mi ravno usmisljeno če nekdo pol ure leži na tleh potem pa ima otekla jajca še kaka dva dni. sploh če te je pred tem samo prijel za rit. kolikor jaz razumem tipe je otipavanje bolj poteševanje lastne napetosti kot pa da bi še kaj hoteli od vas.

poleg tega- ali so poškodovana jajca edini način da moškega začasno onesposobiš. ali pa bi ga morda rada trajno onesposobila?
[/quote]

Če bo učinek udarca v jajca res tako dober kot pišeš, bo samo super. Namreč nikoli več ne bo spolno nadlegoval žensk.
Namreč tip, ki prvič šlata žensko, ki tega noče in če jih ne dobi po betici, jajcih, gobcu… bo še naslednjič in še naslednjič … nadlegoval ženske. Če jih pa bo enkrat fasal, bo pa mir. Če bo seveda res tak učinek kot ti pišeš.

vedno sem oripravljen rešiti in braniti vsako žensko pred spolnim nadlegovanjem, ne glede kdo jo nadleguje. Seveda pod pogojem da dobro izgleda in da potem da meni.

ja eno je samoobramba, drugo pa maščevalnost. včasih dobiti možnost za beg ne pomeni tudi nekoga poškodovati.
[/quote]

Lej, kolikor jih bo dobil, je čisto premalo. Ne samo sunek v jajca, jajca bi mu bilo treba odrezat.
Vsi tipi, ki spolno nadlegujejo, se mi naravnost gnusijo.
Pa ne boš verjel: normalnim moškim se gnusijo taki tipi. Ne samo ženskam. Tudi moškim se gnusijo taki stvori, ki ne znajo držati tac stran.

To vam je teorija.

A to realno

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11107261&utm_source=forum&utm_medium=najbolj_brane_topic

Žal.

Sad ak imate probleme sa muškarcima to nije demokratski i europsko.

ravno tu si se zarekla. ali gre pri brci v jajca za samoobrambo ali za kazen.

zakaj bi nekomu ki te pošlata želela prizadeti bolečino ravno v intimnem delu telesa? je kak užitek v maščevalnosti ali kaj?

pri nasilju v smislu napada pa mi je stvar povsem jasna …
[/quote]

Ne vem ali si res tako zabit ali kaj: udarec v jajca najbolj onemogoči moškega. Česa tu ne razumeš?
Menda ga pač ne brcneš v glavo, ampak v jajca. Ker do glave težko dvigneš nogo. Do jajc pa komot.

New Report

Close